Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kuba XCG 100-150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozkan16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XCG 150
    Arkadaşlar ben motorumu bugün aldım. Beyaz renk
    Plaka işlemlerini hallettim. Sigorta : 163 TL Ruhsat : 162 TL Plaka : 12.5 TL Dosya Hazırlatma : 25 TL harcadım.
    Motoruma YBR ön koruma demiri taktırdım. Biraz uğraştırdı ama mengeneyle düzelttik alt tarafını o şekilde montajladık.
    Arkaya top case aldım. Kuryelik yapıyorum ama aynı zamanda uzun yolda rüzgar faktörünü de göze alarak 32 LT tercih ettim.
    Sırada Xenon düşüncem var. Motorlar için üretilen aküden fazla güç çekmeyen 6000 K Xenon lar var.
    Birde arkaya F1 Çakar stop ilave etmeyi düşünüyorum.Aynı zamanda çantanın kırmızı reflektör kısmına da led bağlayacağım. ( Kendim bu led aydınlatma işini yapmaktayım. ) Sizlerin de tavsiyelerini ve yaptıklarınızı beklemekteyim. Herkese iyi ve seviyeli forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bende katıldım uzun zaman aradan sonra racing terk evlenip 150 cc alıyım dedim o da nesi kalkışı racingi aratmıyor devirli kalkınca sizdede ön kalkıyomu

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    Evet özellikle 3000 devir üstü kalkışlarda tek tekeri gösteriyor. Hatta debriyaj ayarına göre daha düşük devirlerde de tekere çıkma olayı var. Bende bir kaç kere nasibimi aldım. İlk 500 bakımı olacak nasipse önümüzdeki haftasonu.

Arkadaslar benzin gostergesi taktirabiliyoemuyuz?

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    Depoda bunun için müşür yoktur diye düşünmekteyim. Sonuçta gösterge olmadığı için müşür de konulmamıştır. Ama yapan varmı araştırmak lazım.

efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    Merhabalar bende dun xcg 100 modeline baktim adam bana balansorlu dedi ama dogru mudur bir de cok az yakiyor dedi hatta kokluyomus kuba 100 luk tavsiye eder misiniz yeni baslayacagim oyle hiz merakim yok amacim trafkte kalmadan otobusten hizli gtmek tesekkurler

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    kuba xcg 150 hakkında bişey sorcam alırken sormadım internetede bulamadım bunun yakıt tankı kaç litre alıyor

Motosikleti
    Kuba Xcg 150 2013
    ben driftten sonra xcgye geçtim paranız varsa drift alın xcg tırt :D titresim var şasi hafif malzeme kalıtesi düşük

Arkadaşlar öncelikle aranızda yeniyim uzatmadan konuya gireyim ben şu an aklımda Kuba razore 100 var daha öncesinde çita 170f kullandım ve başıma çok büyük belalar açtı neyse razore 100 var aklımda arkadaşlar artıları eksileri nelerdir yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Bu XCG 100 denilen model Kuba Razore modeli midir ?. Tekerinize taş değmesin.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu XCG 100 denilen model Kuba Razore modeli midir ?. Tekerinize taş değmesin.
    Evet o dur.

Razore 150 fiyatı olarak bayağı uygun görünüyor tipi falan kullanıcı arkadşalar lastik yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilir mi ?

Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Razore 150 fiyatı olarak bayağı uygun görünüyor tipi falan kullanıcı arkadşalar lastik yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilir mi ?
    Model hakkında detaylı bilgi verecek arkadaşlar olsa iyi olur emsallerine göre fiyatları uygun görünüyor. Platinum'da özellikleri aynı sayılır ama renk seçeneği daha güzel görünüyor.Teşekkürler.

Daha önce XCG modeli RAZORE olarak değişmiş, gözle görülen çok bir şey değişmemiş.

bildiğim kadarı ile aynıdır her iki modelde isim değişikliliğine gidildi ve hatalar düzeltildi sadece xcg iken sevilen ve tutulan bir modelken razore olunca millet bi uzak durdu sanki :D

Ürün bence epey değişmiş, ilk başta renk ve sticker değişimi olmuş daha sonra motorda düzeltmelere ve iyileştirmelere gidilmiş, lastikler dublex yapılmış v.s. Eski imajını tamamen değiştirmek içinde modelin isimini değiştirmişler galiba. Bence gayet başarılı bir model olmuş

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı moto_sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürün bence epey değişmiş, ilk başta renk ve sticker değişimi olmuş daha sonra motorda düzeltmelere ve iyileştirmelere gidilmiş, lastikler dublex yapılmış v.s. Eski imajını tamamen değiştirmek içinde modelin isimini değiştirmişler galiba. Bence gayet başarılı bir model olmuş
    Bana XCG biraz daha iri geldi yanılıyor da olabilirim xcg yerine razore geldi ama tasarım olarak büyük fark var özellikleride arttırılsa en azından 250 cc yapılsaydı kullanıcıları daha mutlu olurdu özellikle mondial kullanmak istemeyenler için umarım 2017 yılında 250cc olan modeller getirilecektir.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

İncelediğim kadarıyla boyutlarında bir değişme yok, 250cc'ye gelince bu kasa 250cc'yi kaldıramaz fakat yine aynı firmanın Benelli markasında tnt25 diye bir modeli var, fiyat olarak razoreden çok pahalı evet ama razore ile kıyaslanamaz tabi özellik bakımından da kalite bakımından da kullanılabilecek bir ürün.

Alıntı moto_sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İncelediğim kadarıyla boyutlarında bir değişme yok, 250cc'ye gelince bu kasa 250cc'yi kaldıramaz fakat yine aynı firmanın Benelli markasında tnt25 diye bir modeli var, fiyat olarak razoreden çok pahalı evet ama razore ile kıyaslanamaz tabi özellik bakımından da kalite bakımından da kullanılabilecek bir ürün.
    Abi biri çift silindir biri tek silindir biri benelli diğeri kuba kuba çift silindir 250cc motor yapsın fiyatı benelli'den aşşağı olur. bu kasa xcg'ye oranla güçlendirildi biraz daha ilerlerse bu modelden 250 cc çıkar.

Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi biri çift silindir biri tek silindir biri benelli diğeri kuba kuba çift silindir 250cc motor yapsın fiyatı benelli'den aşşağı olur. bu kasa xcg'ye oranla güçlendirildi biraz daha ilerlerse bu modelden 250 cc çıkar.
    İlerlerse diye hesap yaparken 100'ccye düşürdüler 150'yi kaldırdılar güya bi 250 cc bekliyorduk zaten pars ajax. vs tüm modleleri kaldırmış web sayfasından. cr1 ve razore hariç

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)