Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kuba Motor Çita 170F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim kardeşim. Kuba yerli bir marka işini de iyi yapıyor ve fiyatı da afaki değil bu yüzden herkes tarafındna tercih edilmesi ve tanıtılması lazım sadece kuba değil tüm yerli markalarımıza destek olmamız lazım.

Aynen kardeşim yerli bir marka hemde Kubanın hastası da çok dier Çin mallarına göre daha çok tutuluyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial 150 MG Superboy-X'de Balansörlü motor var. 150'lik halinde titreşim sıfıra yakın. Bende benzer bi Mondial'i almıştım 210cc'ye modifiye ettim, 120km hızla giderken bile titremiyo. Düz yolda 135 km hızı gördüm 210cc ile.
    Sen niye mondial reklamı yapıyorsun ki ? bahsettiğin motosiklet 90 100 arası hız yapıyor titreşim dersen bana göre alası var yakıt tüketimi iyi az yakıyor ama titreşim 0 değil kullanıcıları eminim söylediklerimi kendi konularında yazmıştır.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen niye mondial reklamı yapıyorsun ki ? bahsettiğin motosiklet 90 100 arası hız yapıyor titreşim dersen bana göre alası var yakıt tüketimi iyi az yakıyor ama titreşim 0 değil kullanıcıları eminim söylediklerimi kendi konularında yazmıştır.
    90-100 mü ? videosunu bir daha izle istersen. Dediğim motor ile aynı güçte videodaki motor.

90-100 mü ? videosunu bir daha izle istersen. Dediğim motor ile aynı güçte videodaki motor.
    http://www.youtube.com/watch?v=wvpGgSyA_Dg
    Mx Grumble 150 olmayan bir model 125 liği var siz nerden buldunuz 150 cc olanını

Motosikleti
    Atala Bike
    http://www.youtube.com/watch?v=wvpGgSyA_Dg
    Hadi dostum mondial reklamını başka yerde yap biz motosikletten konuşacaz
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Konu dışı olduğunu biliyorum ama konusu açılmadığı için buraya soruyorum Filinta 100 - 200 hakkında bilgisi verebilecek birileri var mı ?

Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu dışı olduğunu biliyorum ama konusu açılmadığı için buraya soruyorum Filinta 100 - 200 hakkında bilgisi verebilecek birileri var mı ?
    Filinta 200 modeli 150cc olarak üretiliyor sadece model ismi 200 bilginiz olsun ismine bakarak yüksek 200cc sanmayın. Genel olarak bütün çıtalar ile aynı sayılır

Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Filinta serisi geçen yıl damga vuracağını söylenerek piyasa sürüldü epeyide bi satıldı çok bir fark yok depoyu falan değiştirip filinta ya benzetenleri de gördüm bizzat. ilgi çekiyor tam cg motoru

fuarda görmüştüm dış görünüşü güzel motor hacmide ideal diğer çita modellerine göre daha fazla talep olacağını düşünüyorum

Motosikleti
    Kuba Cr1
    Çitaların hız göstergeleri doğru çalışmıyor mesela ibrede 180 gördün diyelim ama gerçek hızın en fazla 145-150 ben şuana kadar en fazlan düzde 138 gördüm devir sona doğru geliyordu ama sıkıştırsan en baba 145 tabi oynanmamışı...

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    şimdi kubanın çıta 189 cc 6 ileri olanı çıkmış bu makine hakkında bilgi sahibi olan,test eden,süren varmı??
    son zamanlarda ilgimi çekmeye başladı tam cafe racer lik

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı megadeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi kubanın çıta 189 cc 6 ileri olanı çıkmış bu makine hakkında bilgi sahibi olan,test eden,süren varmı??
    son zamanlarda ilgimi çekmeye başladı tam cafe racer lik
    6 ileri vites 189cc yazıyor içten balansörlü ve beygir gücü yükseltilmiş tork olarak normal çitalara oranla daha performanslı olacaktır. Bazıları 189cc 13 Hp olması yetersiz diyor ama 102 kg makina için yeterli gelecektir.

Motosikleti
    Atala Bike
    Biri konusunu açarsa daha güzel paylaşımlar olabilir facebook'ta falan manyak yorumlar aldı motor çok tutulacak gibi duruyor.

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    bugün yakından inceledim ama test motoru olmadığı için test edemedim istenirse aksesuarları ile birlikte alabiliyorsunuz alt sakal,nikelaj zincir koruma kapakları ,ön koruma demiri gibi

Alıntı megadeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün yakından inceledim ama test motoru olmadığı için test edemedim istenirse aksesuarları ile birlikte alabiliyorsunuz alt sakal,nikelaj zincir koruma kapakları ,ön koruma demiri gibi
    Aksesuarları diğer çita modelleri ile aynı mı yoksa bağlantı farkları var mı epeyi bir süre önce bayi ile konuşmuştum bayinin dediği bu model diğer çitalardan farklı olacak yönünde idi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)