Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 500R Kullanıcıları/Bılgı Paylasım Baslıgı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Berkec. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan fuar başlamadan eldeki eski kasayı 1-2 ay önce 19.900 e şimdi de 19.000 e dağıtıyolar. Yani aksine sıfırı, ikinci elden daha avantajlı.

Ama yinede bu kasaya 19 bin verip almak pek mantıklı değil.
    Aynı indirimi CBF 150'ye de yaptılar ona ne yapacaklar çok merak ediyorum, yeni ehliyet yasası yüzünden satılmayacağını düşündükleri için komple CBF 150'yi artık getirmezler mi yoksa yeni bi model mi getirirler eğer öyle yapacak olurlarsa da CB 125 F'den başka bi model düşünemiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı Berkec. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı indirimi CBF 150'ye de yaptılar ona ne yapacaklar çok merak ediyorum, yeni ehliyet yasası yüzünden satılmayacağını düşündükleri için komple CBF 150'yi artık getirmezler mi yoksa yeni bi model mi getirirler eğer öyle yapacak olurlarsa da CB 125 F'den başka bi model düşünemiyorum
    ninja 300 göre 19bine sıfırı mantıklı . abs li ninja 6.425€

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    Arkadaşlar ebat olarak yeni kasa cbr 500 r 25 den büyük mü?

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı __bakteri__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ebat olarak yeni kasa cbr 500 r 25 den büyük mü?
    500r 2016 ile eskisi arasında kozmetik farktan başka bir değişiklik yok. R25 oyuncak kalır yanında. Yerinde olsam fiyatlar uygun iken eski kasa alırım. Beklemeye değer belki ama fiyat 23 den aşağı olmaz. şanslı isen tanıtım fiyatından alabilirsin belki.
    __bakteri__ bunu beğendi.

Yeni kasa güzel, ama eski kada da çok güzel. Yakından görün bence. Bende r25 ile yan yana fotoğrafları vardı resim yükleyebilsem atıcam buraya.

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    foruma yazın girmiyorum fazla , kışın daha çok girme isteği geliyor. Ama ortalıkta kimseler yok. Yazık daha çok katılım olmasını umardım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:14 ----------

__bakteri__ bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    cumartesi akşam / pazar sabah istanbul daki 500r cılar ve tutkunları ile gazlayalım desem gelen olurmu?

Uzun cam kullanan var mı arkadaşlar. Değiştirmesi kolay olsa denemek için givi double bubble cam alacağım fakat değiştirmek için komple gösterge panelini sökmek gerekiyor sanıyorum.

Motosikleti
    Honda CBR500R
    Bende givi double cam var. Ruzgar blokaji stok cama gore cok basarili, ayrica daha koyu oldugu icin cok guzel duruyor. montaji tek basiniza yapmaniza imkan yok. Baya bir sokme takma isi var.

Bu motorun oturuş pozisyonu 250r yada 600rr ile aynimi. Yoksa ikisinin arasimi?

Benim problemim rüzgar. Nerden aldınız ve nereye taktırdınız acaba? Bir de müsait bir zamanda fotoğraf ekkeyebilirseniz çok sevinşrim.

Oturuş pozisyonu dike yakın. Tek farlı 250r kullanmıştım ona benziyor. 600rr nasıl bilmiyorum.

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun oturuş pozisyonu 250r yada 600rr ile aynimi. Yoksa ikisinin arasimi?
    http://cycle-ergo.com/

burdan girip bakabilirsin. Teknik detaylı bilgi arıyorsan bu forumda bulamazsın buradakiler standart motorcu .

Motosikleti
    Honda CBR500R
    Tamamdir resim gonderecegim.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Can abi (trancexp) uzun yolda da kullandin gozlemlerini yazmani bekliyorum.

Bir zamanlar ne isim var o paraya su motoru alirim dedigim Cbr500`u ben de ciddi ciddi siradaki motorum olarak dusunuyorum insallah nasip olur

vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    2015 modelini almış bulunuyorum.Öncelikle tam boy bir motosiklet, Kawasaki 300 , Düke 390 gibi motorlar küçük kalıyorlar. Uzun boylu bir sürücüyseniz bu yönüyle tercihi etkiliyor.

Boya işçiliğini, parça kalitesini de çok beğendim. 2015 kasayı liste fiyatının altına verdikleri için değil, 2016 kasasını ve renklerini beğenmediğim için tercih ettim. 2016 modelleri Honda sadeliğinden uzak geldi bana.

Bence bu motorun değeri sonradan anlaşılacak, ayrıca dolar, euro ve enflasyonun artışına devam edeceğini düşünüyorum, 2016'da motor almak iyice zorlaşacak gibi gözüküyor. Niyeti olanlar bence ellerini çabuk tutsunlar. Canlı canlı gördüğünüzde zaten kararınızı vereceksiniz.
    __bakteri__ ve Sokollu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Duke 200
    2016ların üzerine şu aptal stickerları koymasalar ne olurdu sanki:( çıkarılabilir mi acaba

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    trancexp ve sariyeron.. Sorduğum sorulara cevap verdiğiniz için teşekkür ederim
    trancexp bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can abi (trancexp) uzun yolda da kullandin gozlemlerini yazmani bekliyorum.

Bir zamanlar ne isim var o paraya su motoru alirim dedigim Cbr500`u ben de ciddi ciddi siradaki motorum olarak dusunuyorum insallah nasip olur
    Yaa büyük sözü dinle işte , r25 - ninja 300 fiyatına abs li makina alıyorsun. Aynı yakıyorsun rahat tokatlıyorsun. Ninja top speed geçebilir ama yakalarsa tabi Düz yol motorcularının tercihi olabilir. Virajda yatırıp açıyorum gazı zevkten zevke koşuyorum. Hayvan gibi dengeli . kalasın üstünden geçtim e5 te normal devam ettim. Otobanda nerdeyse 5. viteslede top speed yapıyorsun.6. vites ekonomi vitesi yani. 6 da ivmeleneyim dersem imkansız ama manyak 2 ve 5. vites var. cbr 250 de egzozdan sonra vites düşürme derdinden kurtulmuştum ama. BU motor bir acayip çift silindir ve motor hacminden olsa gerek. 6. viteste 40 giderken bile kompresyon var çok sevdim. kaçıncı viteste olduğunu anlayamıyorsun. Normal bi havada saniyeler içinde topspeed yapabiliyorsun.
    __bakteri__ ve Sokollu bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)