Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Seyhan - 250cc Çift silindir chopper

Motovento
    REKLAM ALANI
    alonewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar subay arkadaş aldı 3000 km de inanın 100 üzerine çıkmıyor 4 biraz atak gözüküyor ama 100 titreşim başlıyor junlin 150 lik geçiyor yolda karalamak gibi degil benim virago var motor eski 1957 model beşik amortisör BMW ler gibi kafa sallıyor özentimi dersiniz gerçi kullanıcı arkadaş kızacak ama yoruma açık arkadaşım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    abi bir insan neden başka başka isimler alıp da aynı mevzuda insanları etkilemeye çalışır adamların ilk mesajı 160 basıyo falan filan bizde yedik.
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

alpero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    desertnight delikanlı ol kardeşim söylenenler inandırıcı gelmiyosa okuma bu konuyu başkalarına gir..Başka başka isimler alıyomuşuz yahu sen nereden biliyonda konuşuyon böyle 160 yapıyor diyenlerin 3 üde ayrı kişiler için rahat olsun sana bi video çekecem 160 bastığını gösteren o zaman napıcan söyle bana?Adam gibi konuşulsun milletin yazdıklarına yedik üfürdük gibi kelimeler kullanma forum adabını öğren...

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek!Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: danger0 **************
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    danger0 tamamda arkadaşlar böyle demiş bizde yedik falan gibi sözler yakışıyormu da benim msjıma uyarı yolluyorsun?

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Otobanda rüzgarsız havada en fazla 140 yapan benim twister'ı kapıştığım hiçbir çinli geçemedi.Yorum yapmıyorum.

goktug_vet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 kanuni seyhan
    Arkadaşım senin motoruda biliyorum gerçekten güzel ve seri ama twisterların daha fazla yaptığını biliyodum.Ben bu hıza ulaştım ve bugün çok ters bir rüzgara rağmen video çekimimizi yaptık alpero yakın zamanda yolluycak buarada Aydında oturuyorum benle de kapışmak istersen beklerim

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Motor gusel dizayni da gayet hos bence alani uzmiyecek bir motor. Gule gule kullan.

Kapsimaya gelince cok komik olur twister in zaten kalkisi cok daha fazla hizlidir. Hic karsilastirma derim. Son hizda onu belki gecebilirsin ama kalkista atacagi fark yuzunden bu ancak 1 km filan sonra hisedilir.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    250 kanuni seyhan
    Haklısın ama kapışcak sürücüde fark eder.Motor artık bir parçam gibi hangi viteste ye hangi debriyaj aralığında neler yapabileceğini biliyorum.Tabi sonuçta benimkide bir chopper model.Ama daha önce bir twisterla(onda iki kişi vardı)aynı anda kalkış yapmıştık.Kalkıştada biraz fark açabildim.

Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Bugün hava ne kadar kötü olsada oldukça rüzgarda hafifte yağmur çiseliyordu çıktık otobana bu kaydı yaptık..Cep telofonumla çektim görüntü kalitesi çok şahane değil ama yinede ibrenin sona vurduğunu görebilirsiniz..Video mp4 uzantılı media player 10 yoksa real playerle izleyebilirsini..İyi bir video kamerayla daha güzel bi video çekip en kısa zamanda tine yollarız söylediklerimize saygı gösterenlere teşekkürler.
    Buyrun link:
    http://www.hemenpaylas.com/download/...160km.mp4.html

insominci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX125 - KTM390ADV
    alpero videonun görüntüsü güzel ellerine sağlık ama bişey dikkatimi çekti motor devrini almış ve seste hiçbir değişiklik yokken ibre birden 120 den 145 km ye çok hızlı kayıyo ibre arızalı olabilirmi bilmiyorum belki ses kayıt yüzünden de öyle gelmiş olabilir bana ama okadar hızlı artıyorki ve yol çizgilerinde farklılık hissedilmiyor malum kanunilerde devir saati hız göstergesi benzin göstergesi arızalarını çok duydum

shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Bu bence kesinlikle 160 kmh olamazzzz çizgilerin geçiş hızına bakın çok yavaşlar 160 la giden bi arabada nedereyse düz çigi oluyor
    Motorize Birlikler K.lığı......

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum yanlış anlama ama bana da kilometre saatinde bi kalibrasyon hatası var gibi geldi inşallah ben yanılıyorumdur kanuni bu hıza erişiyodur ve biz de 160 km yapabilen bi cruiser yada chopper her ne sınıfa giriyosa farketmez uzun seyahatler için oldukça rahat bi oturma pozisyonu olan bu motorlarla bol bol gezeriz fakat bana dediğim gibi kalibrasyonda bi hata var gibi geldi dıştan takma bi takometre veya aynı anda bi arba ile yan yana giderek test edilebilir motor nerdeyse durmak üzereyken bile km 20 den fazlayı gösteriyo bilmiyorum vdyo formatından veya vidyodan mı inşallah yanılıyoruzdurda kanuni böyle motorlar yapmıştır
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    İbrede hata var.

Yada çinliler 18 bg motora o aerodinamiyle 160 km yaptıracak yeni bir teknoloji buldular.

Benim motor 30 bg ve racing aerodinamisiyle 170 yapıyor. Buna inanmamı beklemeyin.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Yol çizgileri hızlı değil diyorsunuz ama benim görüşüm cep teli ile çektim videonun formatından kaynaklanıyor..Motor sesi konusunda da hava oldukça rüzgarlıydı rüzgar sesi video kaydında motorun sesini bastırıyor olabilir..Daha iyi bir video kamerayla ve imkan olursa bi arabayla yan yana yapmayı düşünüyoruz en kısa zaman da ulaştırırız inşallah yorumlarınız için teşekkürler..

Motosikleti
    250 kanuni seyhan
    Otobanda gidiyorduk ve otoban yol çizgileri şehirler arası yol çizgilerine göre daha geniş aralıklı bu sebeble yol çizgilerinin yavaş geçtiğini düşünebilirsiniz sese gelince motor zaten 4.viteste zorlandığı için yüksek devirde gidiyordu bu sebeble seste anormal bir artış olmadı.Rüzgarda sesin duyulamamasına neden olan diğer faktör.İbreyi daha önce 120 km ye kadar yanımda giden tdm 900 bizzat görerek test etmiştim ama fırsatımız olursa videoya çekerek 160 ıda test ederiz.Ama o rüzgarı hisseden bilir bana göre ibrede bir hata yok.İyi yada kötü her türlü yorumunuz için teşekkürler...

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    kanuni ve 160 km he......

Hocam bu imkansız gibi bi şey....

Akira nın dediği gibi hyo gtr 250 bile 170-180 anca yaparken ve senin motor kabak gibi rüzgar alırken o hızları yapması çoook zor......

Demek senin motoru racer şasisine koysalar rahat 180-190 yapacak ( rüzgar direnci choper a göre az olacak )

Sende kalibrasyon hatası var gibime geliyor.....
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

slm arkadaslar nedır bu böle hala inanmıyorsunuz video çekin dediniz yapıyoruz şimdide yok motorun şu hatası bu hatası var diyip duruyorsunuz ne yapalım yanı yalan mı söleyelim size iste açık açık 160 ı göruyor ibre neyse yaa inanmayanlar kandileri bilir ortada kabak gibi 160 yapan bir motor var işte

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Bu siteden bir arkadaşta kuba motor 150 cc racing var 120 ile giderken ibresi 190 gösteriyor.

Bunun videosunu çeksek, Buraya koysak sen 190 yaptığına inanacak mısın ?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Akira haklısın o konuyu bende okumuştum biliyorum çin motorlarda kalibrasyon hatası oluyor ama kanuni seyhan bizim bu 160 gördüğümüz motorda olup olmadığı konusunda emin değiliz arabayla veya daha büyük kalite bi motorla deneyip bir video daha çekeriz o zaman bizde anlıyacaz....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler