Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    mio ile kaza yaptım. yedi yıldır motor kullanıyorum ve ilk kez kaza yaptım. barbaros bulvarında yolda bir karış çapında bir yağ vardı. yağın üzerinden geçtim ve tam aklımdan "ya keşke geçmeseydim" diye geçiriyordum ki beş metre sonra frene dokunduğum anda motor altımdan fırladı ve ikimiz beş-on metre kadar sürüklendikten sonra öndeki minibüse çarpıp durdu. japonların gözünü seveyim, motorda çizik bile yok. motor yan yattığında sadece iki nokta yere temas ediyor ve sadece iki noktada siyahlık var. bende ise ciddi kaburga ağrıları var. ama motor minibüse çarptığında ön kısmında ufak bir kırık oluşmuş. o kırılan kısmı acil değiştirmek istiyorum. böyle tatlı bir motora hiç yakışmıyor. kırılan parçayı aşağıda gösteriyorum (fotoraf makinemin pili bitmiş resim çekemiyorum şuan) sizce bu parçanın fiyatı nedir? ve parçayı bulabilir miyim? bir de sadece o beyaz kısım ayrı olarak satılıyordur di mi? yani sadece orayı değiştirsem yeter?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    büyük geçmiş olsun Ketchup

neyse yazım sebebim kişisel bir sebepten dolayı Mt ortamından çekiliyorum
    zaten aşağı yukarı hepinizle ALtan motorda ya da başka bir platformda karşılaşıyoruz- karşılaşırız
    görüşünceye kadar hoşçakalın

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Ketchup geçmiş olsun, sana bişey olmasında motor her zaman tamir edilebilir önemli değil. Parça meselesi için bildiğim tek referans olan Altan motor T&T kardeşlere danışmanı öneririm.

Bu arada hepinizin mübarek RAMAZAN BAYRAMI kutlu olsun.
    Sevgiler saygılar, Kenan.

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı Atlas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ketchup geçmiş olsun, sana bişey olmasında motor her zaman tamir edilebilir önemli değil. Parça meselesi için bildiğim tek referans olan Altan motor T&T kardeşlere danışmanı öneririm.

Bu arada hepinizin mübarek RAMAZAN BAYRAMI kutlu olsun.
    Sevgiler saygılar, Kenan.
    Abi Altanda bir türlü karşılaşamadık. Sym kymco derken suzukive yine Altan motorun usta elleri
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti
    suzuki burgman an400 lacivert veya sym gts 250 siyah istiyorum kararsızım :)
    slm arkadaşlar 2006 2007 max 3000-4000 kmlerde siyah gts 250 temiz arıyorum ilgilenenler cevap yazarlarsa sevinirim

Motosikleti
    GSR600
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mio ile kaza yaptım. yedi yıldır motor kullanıyorum ve ilk kez kaza yaptım. barbaros bulvarında yolda bir karış çapında bir yağ vardı. yağın üzerinden geçtim ve tam aklımdan "ya keşke geçmeseydim" diye geçiriyordum ki beş metre sonra frene dokunduğum anda motor altımdan fırladı ve ikimiz beş-on metre kadar sürüklendikten sonra öndeki minibüse çarpıp durdu. japonların gözünü seveyim, motorda çizik bile yok. motor yan yattığında sadece iki nokta yere temas ediyor ve sadece iki noktada siyahlık var. bende ise ciddi kaburga ağrıları var. ama motor minibüse çarptığında ön kısmında ufak bir kırık oluşmuş. o kırılan kısmı acil değiştirmek istiyorum. böyle tatlı bir motora hiç yakışmıyor. kırılan parçayı aşağıda gösteriyorum (fotoraf makinemin pili bitmiş resim çekemiyorum şuan) sizce bu parçanın fiyatı nedir? ve parçayı bulabilir miyim? bir de sadece o beyaz kısım ayrı olarak satılıyordur di mi? yani sadece orayı değiştirsem yeter?

erdemcim geçmiş olsun..neyseki yarasız beresiz atlatmışın.. korumasız mıydın yine yoksa?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    erdem geçmiş olsun...O Barbaros benmde kabusum oldu geçen...bayram öncesi ağrı sızı çekiyon...neyse atlatmışın...motorun şakası yok abi...düştünmü biyeri kırıcan muhtemelen...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    GTS 250
    Tüm SYM camiasının Mübarek Ramazan bayramı kutlu olsun.

Bayramda havalar sağnak yağmurlu olacak sanırım. Önümüzdeki hafta içi havalar düzelirse bir SYM buluşması organize edelim. Özledik arkadaşları

Ketchup sanada geçmiş olsun. Ucuz atlatmışsın. Umarım bundan sonra en az bir yedi yıl daha kaza yapmazsın.

Hoşçakalın

Motosikleti
    Alıntı Aquila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdemcim geçmiş olsun..neyseki yarasız beresiz atlatmışın.. korumasız mıydın yine yoksa?
    yok abi ya çook büyük bi şans eseri tam da o gün artık yaz bitti diye düşünüp fullface kask ve kalın deri mont giymiştim. iyi ki de giymişim yoksa ağzımda sağlam diş kalmazdı, o sürüklenme sonucunda da şuan sadece ağrıyan kaburgalarım heralde meydanda olurdu =) o açık kaskı kaldırdım zaten düştükten sonra =) çeneyi korumuyor hiç.

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Islak tramvay rayları da aynı etkiyi gösteriyor arkadaşlar. Hatta daha kötü frene bile basmanıza gerek kalmıyor aniden motor gidiyor altınızdan. Modada rampadan aşağı inerken aynı olay başıma geldi altımdan gidiverdi bir anda. O kadar da raya basmicam diye dikkatli olduysam da kaçamadım. Aman dikkat diyorum!

Motosikleti
    Burgman 400
    slm arkadaşlar.ben balıkesirden EMRE.sitenizi yaklaşık 3 aydan beri takip ediyorum.bende bir sym tutkunuyum.balıkesirde 3 adet olan gts250 den birine sahip olma ayrıcalığını yaşıyorum.gerçektende olağanüstü bir motor.yaklaşık 1 yıldan beri bunun haylini kuruyordum ve sonunda hayallerim gerçek oldu şimdilik çok memnunum umarım hep böyle devam eder.balıkesirden herkese iyi bayramlar.....

Motosikleti
    merhaba Emre...bende Uşaklıyım hemşo...Koskoca Balıkesirde 3 tane hemi...enteresting...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Burgman 400
    aslında motor çok fazla ama hep çin malı.uşakta çok varmı sym

Motosikleti
    bizim Uşaktada ÇİN malı fazla doğal olarak...SYM hiç görmedim...Uşakta...yetkili bayide olcağını sanmıyorum zaten...

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Arkadaşlar hepinizin,herkesin Mübarek ramazan Bayramını kutluyorum.

Ketchup sanada çok büyük geçmiş olsun dilerim.

Emre 1907 aramıza hoşgeldin...Ahh ahh akerliği sizin orada yapmıştım jandarma alay komutanlığı...gençliğimi yedi bee balıkesir

Saygılar.

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı SYMALİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm SYM camiasının Mübarek Ramazan bayramı kutlu olsun.

Bayramda havalar sağnak yağmurlu olacak sanırım. Önümüzdeki hafta içi havalar düzelirse bir SYM buluşması organize edelim. Özledik arkadaşları

Ketchup sanada geçmiş olsun. Ucuz atlatmışsın. Umarım bundan sonra en az bir yedi yıl daha kaza yapmazsın.

Hoşçakalın
    Alicim Bayram sonrasında Ctesi aksamı hava yagmurlu olmadıgı takdirde Caddebostan yada Hisar bulusması yapacagız Bekleriz .. Zaten burdanda bir alt yazı geceriz

Alıntı emre1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar.ben balıkesirden EMRE.sitenizi yaklaşık 3 aydan beri takip ediyorum.bende bir sym tutkunuyum.balıkesirde 3 adet olan gts250 den birine sahip olma ayrıcalığını yaşıyorum.gerçektende olağanüstü bir motor.yaklaşık 1 yıldan beri bunun haylini kuruyordum ve sonunda hayallerim gerçek oldu şimdilik çok memnunum umarım hep böyle devam eder.balıkesirden herkese iyi bayramlar.....
    Emrecim Hosgeldin .. SYM gercekten ayrıcalıklı bir makina tadını cıkar .. Unutma tüm gözler sizin üzerinizde .. Balıkesire selamlar
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor minibüse çarptığında ön kısmında ufak bir kırık oluşmuş. o kırılan kısmı acil değiştirmek istiyorum. böyle tatlı bir motora hiç yakışmıyor. kırılan parçayı aşağıda gösteriyorum (fotoraf makinemin pili bitmiş resim çekemiyorum şuan) sizce bu parçanın fiyatı nedir? ve parçayı bulabilir miyim? bir de sadece o beyaz kısım ayrı olarak satılıyordur di mi? yani sadece orayı değiştirsem yeter?
    karambolde kaynamasın =) sadece o beyaz parçayı değiştirebiliyor muyum? ve fiyatı nedir bilen var mı? =) herkesin bayramı mübarek olsun

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Tüm SYM kullanan arkadaşların geçmiş bayramı kutlu olsun. Büyük geçmiş olsun Ketchup, ilk ve son olur inşallah. SYM'sine kış lastiği taktırıp kullanan arkadaş var mı? Ne kadar işe yaradığını merak ediyorum doğrusu.

merhaba herkese, miocan ile ayrılma zamanımız geldi :( satılık bölümünde ilanı var, ondan ayrılmak zor olacak ama benden sonra da iyi bakılacağını bilmek isterim o yüzden sizlerle de paylaşmak istedim, belki tanıdık birinde olduğunu bilirsem daha rahat ondan ayrılabilirim.. çok duygusala bağladım sanırım ama harbi zormuş be vedalar

Motosikleti
    Burgman 400
    saolun arkadaşlar.aranızda olmaktan mutluyum.bayramda burada deyildim.cevap yazamadım.mesajlar için hepinize teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler