Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Top Case kullanmıyorum. Sorunumuz tam olarak aynı sayılmaz. Benimki biraz daha vahim galiba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    F650 GS - 2000

Merhaba

Merhabalar ,
    Sizlere birşey danışmak istiyorum. İlk motorumu alacağım. Maxi Scooter düşünüyorum. Yaptığım araştırmada Piaggio x9 250 yi çok beğendim. Ama gördüğüm kadarıyla SYM GTS 250 için de güzel yorumlar var. Fiyat olarak biraz fark var aralarında galiba ama siz ne tavsiye edersiniz ?
    SYM GTS 250 lerin 2. elleri 2006 modelken , Benim internette bulduğum x9 lar 2005 model. Büyük fark yaratır mı ? Yada 1 sene sonra değiştirmek istediğimde 3 yaşındaki motoru 2 yaşındaki motora göre daha zor mu satarım.
    Yazdıkça aklıma sorular geliyor. Piaggio x9 evolution 250 ile Piaggio x9 250 aynı şeyler mi ? Farklı ise farkları nelerdir.
    Birileri yardımcı olursa çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler,

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    vallahi arkadasim hemen hemen ayni ozelliklerde,kalitede ve saglamlikta iki model arasindasin. bence ayni kalitede fiyat farki vermeye degmez die dusunuyorum. tabi ki motosiklet kullanicisi icin alacagi motorun gorunumu de onemli. sen arastir. sonucta satilmayan model yok piyasada. her motorun alicisi var mutlaka. bende gts-250 kullaniyorum. nisanda aldim 10.000 km yol yaptim tik demedi masallah. uzun yolda sehiricinde oldukca memnunum. bizim sana yapabilecegimiz yardim gorduklerimizi bildiklerimizi paylasmak. sunu al bunu alma diyemeyiz. son karar senin. benim dusuncem sym ile japon markalari arasinda kalite farki yok. sonucta arkasinda suzuki var. dandik malin arkasinda durmayacak kadar buyuk markadir. neye karar verirsen hayirlisi olsun.
    NC700SA'13

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı HeIIoween adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ,
    Sizlere birşey danışmak istiyorum. İlk motorumu alacağım. Maxi Scooter düşünüyorum. Yaptığım araştırmada Piaggio x9 250 yi çok beğendim. Ama gördüğüm kadarıyla SYM GTS 250 için de güzel yorumlar var. Fiyat olarak biraz fark var aralarında galiba ama siz ne tavsiye edersiniz ?
    SYM GTS 250 lerin 2. elleri 2006 modelken , Benim internette bulduğum x9 lar 2005 model. Büyük fark yaratır mı ? Yada 1 sene sonra değiştirmek istediğimde 3 yaşındaki motoru 2 yaşındaki motora göre daha zor mu satarım.
    Yazdıkça aklıma sorular geliyor. Piaggio x9 evolution 250 ile Piaggio x9 250 aynı şeyler mi ? Farklı ise farkları nelerdir.
    Birileri yardımcı olursa çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler,
    Şimdi hocam nacizane olarak bende düşüncelerimi yazayım...Ben sıkı Kymco hastasıyım...Tayvanlıların scooter konusunda gerçekten uzman olduğunu düşünürüm...ama X9 250 ile gts 250 kıyaslamasında Pıaggıoyu tercih ederdim...parça fiyatları uçuk olmasına rağmen ikisi arasında Pıaggıo derim...x9u her an elden çıkarablirsin ama SYM yi fiyatı çok kırmadan zor gibi...Kymco ve SYM ikinci elde zararı fazla olan markalar...nedeni piyasada markaya karşı bazı önyargılar var...sadece bu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    F650 GS - 2000

teşekkürler

Yorumlarınız için teşekkürler.

Sormak istediğim bir konu daha var. Çalınmaya karşı nasıl önlem alıyosunuz ?
    Apartmanın arkasında özel garaj var ama kapı mapı yok. Olsa da açmak isteyen açar bir şekilde. Motoru tekerlek kilidi + zincirle sağlam bir yere bağlasam çalınmaya karşı gerekli önlemi almış olur muyum ? Yada paralı otoparka mı bırakmak gerekir ? Bu konuda siz tecrübelilerin görüşlerini alabilir miyim ?

Motosikleti
    Sym Vs150

yedek parça

gecenlerde talıhsız bı kaza gecırdım motorum vs 150 bı kac parcasının deısmesı gerekıo sym vs 150 yedek parcalarının fıyatlarının bulundugu bı lıste varmı acaba cok arastırdım ama bulamadım yardımcı olursanız sevınırım

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    geçen bir dizi de görmüştüm sym gts 250 ler polis motosikleti yapmışlar ...
    mavi mavi...
    belki de dizi icabı....

gerçekten güzel makine gts 250.

geçmiş olsun arkadaşım inşallah fazla para tutmaz ..
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

Motosikleti

Apartmanın arkasında özel garaj var ama kapı mapı yok. Olsa da açmak isteyen açar bir şekilde. Motoru tekerlek kilidi + zincirle sağlam bir yere bağlasam çalınmaya karşı gerekli önlemi almış olur muyum ? Yada paralı otoparka mı bırakmak gerekir ? Bu konuda siz tecrübelilerin görüşlerini alabilir miyim ?
    valla dostum sorun o kadar göreceli ki...

kimin bahçesi

kiminin garajı

kiminin sırf moturuna iyi davransın diye sahabıyla iyi geçindiği lanet bir otoparkı

kiminin arka kömürlüğü kimin apartman girişi

benim ise evimin balkonu var...motur için pimapen yaptırdım çevresini...işte motur aşkı...kilitleme işe yarar şöyle bir sabit yere bağlarsan...ama lastikden kendi içinde janta takarsan disk kilidi dahil bi işe yaramazlar...çünkü motur hafifse 2 cıngen onu rahatlıkla at arabasına veya 74 model bir ANADOL a atabilir...

Alıntı B_ura_K adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecenlerde talıhsız bı kaza gecırdım motorum vs 150 bı kac parcasının deısmesı gerekıo sym vs 150 yedek parcalarının fıyatlarının bulundugu bı lıste varmı acaba cok arastırdım ama bulamadım yardımcı olursanız sevınırım

üzüldüm...bu motor sevdasının en nefret ettiğim yanları ise kazadan sonraki depresyon...düşündükçe psikoljin bozulur...SYM hakkında fazla bilgi kimselerde olmaz...motorun halen kapalı bir kutu ...servis artık sana ne tutturursa ona razı ol...geçmiş olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Geçmiş olsun Burak, önce kendi servisine git danış, sana fiyat çıkarsınlar, makul görürsen yaptırırsın, makul görmezsen İstanbul Kartaldaki Altan Motor'a telefonla yada fax la servisinin fiyatlarını iletirsin, gelen sonuca göre artık sen kararını verirsin.

Alıntı Tutkun22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mavi mavi...
    belki de dizi icabı....

Bursada 2 yıldır GTS250 ler polis motoru olarak kullanılıyor, bu forum başlığı içerisinde bahsi geçmişti.

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı Tutkun22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mavi mavi...
    belki de dizi icabı....

Sym Gts 250 sınıfının zaten 3 rengi mevcut .. Siyah , Gri ve Mavi .. Atlasında belirttigi gibi Bursada polis teskilatında bu motorlardan mevcut .. Bunun dısında Blackpanter nickli arkadasımızında bu renk makinası var .. Kesanlı hemserim sen niyetlen benim makinayı satacam sana
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    Sym Vs150
    Ilgınıze tesekkurler... umarım en kısa zamanda parcaları deıstırırm

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    hafta sonu inceden bir akçay a kaçtım feribotla bandırma oradan ver elini akçay
    200 km lik yol ....
    yol fena değil ortalama hızım 100km. motor çok yormadı... rüzgar biraz problem çıkardı....
    keyifliydi....
    yol durumu 100 den üstüne çok fazl müsade etmedi netekim öyle 4 şeritli tem yok.... ne çıkacağıda belli olmuyor...
    bazı yerlerde 120 ile gittim fakat stabil hız 100 km...
    yol boştu havada iyiydi...
    kazasız belasız gittim geldim...
    resim felan sormayın yok çünkü çekmedim birşey...

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sym Gts 250 sınıfının zaten 3 rengi mevcut .. Siyah , Gri ve Mavi .. Atlasında belirttigi gibi Bursada polis teskilatında bu motorlardan mevcut .. Bunun dısında Blackpanter nickli arkadasımızında bu renk makinası var .. Kesanlı hemserim sen niyetlen benim makinayı satacam sana
    Mz i Sattım hocam ... çok üzlüyorum... askerden gelince satarsın.

Hemşerüm..
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    SYM veya GTS 250 için branda düşünen arkadaşlar, Bauhause'da çok uygun fiyata (39 YTL) ve kalite olarak oldukça başarılı brandalar var. Large bedeninden almak gerekiyor. Ben haftasonu aldım ve oldukça memnun kaldım. Tavsiye ederim.

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    sevgılı burak
    motorunda kırılan parcaları faxla yada meil et istedıgın fiatlarını ve stok olup olmadını sorgular cevap verırım
    S&S TAMER
    0216 306 23 19 tel fax 0216 389 90 49

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250

Helloween buradanda merhaba...
    Motor seçimini arkadaşlarım yanıltlamışlar sana sanırım,ufakda olsa bende yardımcı oldum.
    Hırsızlığa karşı bende bir iki bişi sölemek isterim..
    Motorunu geceleri bırakırken,direk gibi bir yere zincirlemeni tavsiye ederim,yoksa Metehanın bahsettiği şeyler olabilir.Vede disk kilidi kullan.(En azından ben böyle yapıyorum)..
    Birde hepinizin bildiği gibi motorsiklet full kasko ücretleri bayağı kabarıktır..Ama sadece hırsızlığa karşı kasko yaptırırsanız fiyat bir hayli düşük oluyor,aklınızda olsun.
    Son bir şey daha..bakkala çakkala vede özelliklede bankalara motorla gittiğinizde muhakka ama muhakkak motorunuzu zincir veya disk kilitle kilitleyin.Hemen girip çıkacağım bişi olmaz demeyin ve üşenmeyin kilitleyin benden söylemesi.
    Saygılarımla..

bu arada uzun bir aradan sonra işte makinam...SON hali....huzurlarınızda.

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Blackpanther, motoruna gerçekten çok hoş bir hava vermişsin. Özellikle jantlara bayıldım. Kazasız belasız kullanman temennisiyle. Temizliğinede hayran kaldımğımı belirtmeliyim.

Motosikleti
    Sym Vs150
    Alıntı ALTAN MOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgılı burak
    motorunda kırılan parcaları faxla yada meil et istedıgın fiatlarını ve stok olup olmadını sorgular cevap verırım
    S&S TAMER
    0216 306 23 19 tel fax 0216 389 90 49
    ılgınıze gercekten tesekkurler hasarlı yerlerın resımlerıyle bırlıkte sıze bır maıl atıcagım.

Motosikleti
    GTS 250
    Blackpanther

Motor güzel olmuş. Güle güle kullan. Bir akşam buluşalım motorunu inceleriz.

Hoşçakal

Motosikleti
    Alıntı Blackpanther adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada uzun bir aradan sonra işte makinam...SON hali....huzurlarınızda.
    Heyy adamımm motor şahane olmuş...Pıagıolarınn o lanet kıçını tekmeler bu adamımm...

Emeriken film repliğinden uyarlama...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler