Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Bursaya sefgiler .. Olurda yolumuz günün birinde düserse neden olmasın muTluluk duyarız Resimler cıkmıs yani sen bu isi becerdin artık devamını istedigin zaman getirebilirsin .. İstanbulada bekleriz .. Resimler icin Tesekkürler
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    SYM cilere selam olsun...Etiler Akmerkezin önünde hareket halinde tanıştığım 150 cc lik scooterı olan arkadaş kim acaba...ben arabadan ona bişey sordum oda sen mt.netden Cengiz hanmısın dedi...ok Mete Han dedim...kısa bir diyalog oldu...fazla yazmıyom ama takip ediyorum falan dedi...o arkadaş kim acaba...selamlar herkese...Ketcappp nedyon len MIO napıyor...Selam söyle küçük MIO na...600 km yaptım...şaft şanzıman dağıttım...ama benim şaftım dağıldı...motor sağlam...150 cc cbf ile uzun yol yalandır...ne varsa büyük cc de var...by

Bu arada DÜZCE ye gittik geldik...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda SW 400
    Mete-Han biz degilizdir bizim makinalar 250 birde sıradısı Sefgiler
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    şu sym modelleri beni vitesliden vazgeçtirecekler sanırım özellikle gts 250
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı Tutkun22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu sym modelleri beni vitesliden vazgeçtirecekler sanırım özellikle gts 250
    Tutkun 22 Hosgeldin ... Bende Kesan'lıyım Onur duydum .. Kesinlikle tavsiye ederim ayrıcalıklı bir makina hatta düsünürsen ilerde benim makinayı vereyim sana en azından yabancıdan degil
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    SYM'ciler hadi uyanın çarşamba ve perşembe bi toplantı ayarlayalım. Çarşamba akşamı Caddebostan Migros Perşembe akşamı Rumelihisarı. Tüm site davetlidir.
    NC700SA'13

vs_150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vs 150
    uzun bi aradan sonra tekrar burdayım ya benim çok önemli bi sorum olcak sizlere ne olur yardımcı olun bana 11. ayda bi tane sym vs 150 sahibi oldum motorum şu an 8000 km de ve kayış problemi var garantiiye girmiyo servis kayışın fiyatının 198+kdv olduğunu söylüyo sizce bu rakam doğrumu en yakın olan markaların kayış fiyatlarına baktım honda dylan ın bile kayışı 70 lira :S kmco movie 150 50 lira ve orjinal kayışları başka birine sordum 105 + kdv fiyat verdiler ya arakdaşlar 8000 km deki motorun böyle bi sorun vermesi sizce doğalmı ya benim daha önce honda spacy scooterm vardı üstündeki kayışa tam 35000 km yaptıktan sonra değiştirdik ne olur bana bi çözüm yolu bulun emin olun motoru aldığım güne lanet etmeye başladım:(

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ketcappp nedyon len MIO napıyor...Selam söyle küçük MIO na...600 km yaptım...şaft şanzıman dağıttım...ama benim şaftım dağıldı...motor sağlam...150 cc cbf ile uzun yol yalandır...ne varsa büyük cc de var...by
    ...
    aa metehan abi selamlar! abi mio iyi, ellerinden öper. sürekli gazı kapatıp gidince veya iki kişi binince bir depoyla 100km, maksimum yarım gaza kadar gaz açınca da 140km yol yapıyomuş onu öğrendim =) senin makineye inan çok üzüldüm, umarım kolayca toplayabilirsin. çok selamlar. bu arada zincirlikuyu shell'den benzin alıyo musun abi yau? seni gördüm sanıyorum bikaç hafta kadar önce.

Arkadaşlar benim de şöyle bir sorunum var, geçen gece sabaha karşı e5te giderken arka tekerden çuf! diye bi ses geldi. sanki bi cam kırığının üzerinden geçmişim gibi. "aha dedim patlattık lastiği" ertesi gün de çok işim vardı bütün istanbulda epey bi yol yapmam gerekiyordu. ama bi baktım ki viraja girdiğimde motorun arkası yalpalıyor sanki tank slapper gibi. en son ciddi bir düşme tehlikesi yaşayınca kozyatağı dolaylarında sağa çektim bakıyorum arka lastik inmiş mi diye. o sırada bir cbf150 durdu yanımda. arka lastiğe baktı ben üstündeyken. "inik galiba" dedi. hava basmak için benzinciye girdim ama havası tamdı.
    şimdi sorum şu, tubeless lastikten hiç anlamıyorum =( mantığı nedir? sönmüyor mu ne oluyor? ya da sorun lastikte değilse benim motorum niye viraja girince fittiri fittiri savruluyor?

Motosikleti
    GSR600
    SYM cilere selam olsun...Etiler Akmerkezin önünde hareket halinde tanıştığım 150 cc lik scooterı olan arkadaş kim acaba...ben arabadan ona bişey sordum oda sen mt.netden Cengiz hanmısın dedi...ok Mete Han dedim...kısa bir diyalog oldu...fazla yazmıyom ama takip ediyorum falan dedi...o arkadaş kim acaba...
    o kişi ben oluyorum
    isim karışıklığı oldu kusura bakma....
    güsel bi rastlandıydı ama sabahın köründe

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı vs_150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun bi aradan sonra tekrar burdayım ya benim çok önemli bi sorum olcak sizlere ne olur yardımcı olun bana 11. ayda bi tane sym vs 150 sahibi oldum motorum şu an 8000 km de ve kayış problemi var garantiiye girmiyo servis kayışın fiyatının 198+kdv olduğunu söylüyo sizce bu rakam doğrumu en yakın olan markaların kayış fiyatlarına baktım honda dylan ın bile kayışı 70 lira :S kmco movie 150 50 lira ve orjinal kayışları başka birine sordum 105 + kdv fiyat verdiler ya arakdaşlar 8000 km deki motorun böyle bi sorun vermesi sizce doğalmı ya benim daha önce honda spacy scooterm vardı üstündeki kayışa tam 35000 km yaptıktan sonra değiştirdik ne olur bana bi çözüm yolu bulun emin olun motoru aldığım güne lanet etmeye başladım:(
    Sen en iyisi Altan motoru ara, durumu anlat, kayışın fiyatını sor, uygun fiyatlı ise kargo ile sana gönderirler işin hallolur.

Erkut C. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD 200 SH 150 MIO100
    Benimki de yaklaşık 8000 de, kayış ve balata sorunu bende de başladı kalkışlarda zıplatıyor artık. Bende anlamadım neden böyle az kmlerde başladı bu sorunlar, normalde en az 17000 yapması gerekiyordu bana göre.
    en iyisi kaliteli 3.parti bir kayış bulup takmak lazım.

ketchup
    diğer herşeyi normalde savrulma yapıyorsa kesin lastik iniktir. Neden çünkü lastik inik olduğu için siz sağa sola yatınca lastik düz basmaya devam ediyor ve inik olduğu içinde gevşek oluyor bu gevşeklikte da sizin savrulmanıza neden oluyor.
    bu arada ben mio da arkaya 44 öne 42 basıyorum. lastik havası tavsiye edilenden biraz daha fazla olduğu zaman virajlarda çok daha iyi netice alınıyor.

Motosikleti
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aa metehan abi selamlar! abi mio iyi, ellerinden öper. sürekli gazı kapatıp gidince veya iki kişi binince bir depoyla 100km, maksimum yarım gaza kadar gaz açınca da 140km yol yapıyomuş onu öğrendim =) senin makineye inan çok üzüldüm, umarım kolayca toplayabilirsin. çok selamlar. bu arada zincirlikuyu shell'den benzin alıyo musun abi yau? seni gördüm sanıyorum bikaç hafta kadar önce.

Arkadaşlar benim de şöyle bir sorunum var, geçen gece sabaha karşı e5te giderken arka tekerden çuf! diye bi ses geldi. sanki bi cam kırığının üzerinden geçmişim gibi. "aha dedim patlattık lastiği" ertesi gün de çok işim vardı bütün istanbulda epey bi yol yapmam gerekiyordu. ama bi baktım ki viraja girdiğimde motorun arkası yalpalıyor sanki tank slapper gibi. en son ciddi bir düşme tehlikesi yaşayınca kozyatağı dolaylarında sağa çektim bakıyorum arka lastik inmiş mi diye. o sırada bir cbf150 durdu yanımda. arka lastiğe baktı ben üstündeyken. "inik galiba" dedi. hava basmak için benzinciye girdim ama havası tamdı.
    şimdi sorum şu, tubeless lastikten hiç anlamıyorum =( mantığı nedir? sönmüyor mu ne oluyor? ya da sorun lastikte değilse benim motorum niye viraja girince fittiri fittiri savruluyor?

acaba lastik pot yapmış olabilirmi...lastiğin inci ebadı zaten küçük...kayması normal diye düşünüyorum...

Alıntı Aquila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kişi ben oluyorum
    isim karışıklığı oldu kusura bakma....
    güsel bi rastlandıydı ama sabahın köründe
    yok önemli değilde ne kadar ünlü olduğumu görünce şaşırdım...inanırmısın motorun bu kadar büyük olduğunu bilmezdim...cüssesi bayağı iri makina...ilk defa görünce yolda sorasım geldi...

senin makineye inan çok üzüldüm, umarım kolayca toplayabilirsin. çok selamlar. bu arada zincirlikuyu shell'den benzin alıyo musun abi yau? seni gördüm sanıyorum bikaç hafta kadar önce.
    ?
    tahminen 2 yıldır Zincirlikutu Shellden benzin almam...ortalık siyah cbf 150 den geçilmiyor...belkide ondandır...yav şansımzan şaft ben dağıttım...makina değil..uzun yolda pert oldum babında demiştim...Honda kul yapısı değilki arıza yapsın...

bakalım sen ne azaman büyütücen canavarı...az kaldı merak etme yakında sana vahiy iner...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    tahminen 2 yıldır Zincirlikutu Shellden benzin almam...ortalık siyah cbf 150 den geçilmiyor...belkide ondandır...yav şansımzan şaft ben dağıttım...makina değil..uzun yolda pert oldum babında demiştim...Honda kul yapısı değilki arıza yapsın...

bakalım sen ne azaman büyütücen canavarı...az kaldı merak etme yakında sana vahiy iner...
    ha ben de şaşırmıştım nasıl şanzıman dağıldı diye =) abi ben zaten er6 için para biriktirirken motorsuz kalmamak için almıştım mio'yu. ama şimdi altımda zaten motor olunca er6 için biriktirmek de zorlaştı. birikmiyo bi türlü =) bi yandan da düşünüyorum şehir içinde başka motorla bu kadar rahat edemem. henüz 1300 kilometredeyim ve şimdiden en az 10 saat kazandım trafikten. keşke piyango falan çıksa da Mio'yu satmadan er6 alabilsem. Mio çok eğlenceli.

bu arada Aquila selamlar! bitti mi tatil?

Alıntı Erkut C. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ketchup
    diğer herşeyi normalde savrulma yapıyorsa kesin lastik iniktir. Neden çünkü lastik inik olduğu için siz sağa sola yatınca lastik düz basmaya devam ediyor ve inik olduğu içinde gevşek oluyor bu gevşeklikte da sizin savrulmanıza neden oluyor.
    bu arada ben mio da arkaya 44 öne 42 basıyorum. lastik havası tavsiye edilenden biraz daha fazla olduğu zaman virajlarda çok daha iyi netice alınıyor.
    erkut c. çok teşekkür ederim, lastikte sanırım bi problem yok. üç dört gündür bekliyorum şimdi gidip havasına bakıcam ama taş gibi gözüküyo anlamadım. aksi gibi çok da tırsıyorum tekrar virajda yatmayı denemeye =)

Motosikleti
    Honda SW 400
    Sym ahalisi hafta sonu hava güzel olursa Hisarda Bogaz havası alalım mesala Ctesi aksamı .. Evet göreyim parmakları
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    ha ben de şaşırmıştım nasıl şanzıman dağıldı diye =) abi ben zaten er6 için para biriktirirken motorsuz kalmamak için almıştım mio'yu. ama şimdi altımda zaten motor olunca er6 için biriktirmek de zorlaştı. birikmiyo bi türlü =) bi yandan da düşünüyorum şehir içinde başka motorla bu kadar rahat edemem. henüz 1300 kilometredeyim ve şimdiden en az 10 saat kazandım trafikten. keşke piyango falan çıksa da Mio'yu satmadan er6 alabilsem. Mio çok eğlenceli.

bu arada Aquila selamlar! bitti mi tatil?

erkut c. çok teşekkür ederim, lastikte sanırım bi problem yok. üç dört gündür bekliyorum şimdi gidip havasına bakıcam ama taş gibi gözüküyo anlamadım. aksi gibi çok da tırsıyorum tekrar virajda yatmayı denemeye =)
    dostum eğlenilecek motorlar var...evlenilecek motorlar...

henüz erken sezon kapandı...seneye mayıs hazirandan sonra fuara bakarsın 2008 ler gelir...vs vs...herşeyin hayırlısı...

VS 150 ci Aquıle dostum 1.95 lik birine motoru mmnerirmisin...bizim Ataköyden kocaday nickli bir arkadaşa scooter bakıyozda...vs 150 nasıldır...tavsiye edermisin...3640 e sıfırı...

vs_150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vs 150
    ya abicim 8000 kmde böyle bi sorun vermesi doğalmı benim eski hondada 35000 km de değişti kayış ya garantiye girmiyormuş sizce girmemesi doğrumu :( yani bu motorlarda fabrikasyon bi hata olamazmı :S kime sorduysam çin malları bile en az 15000 dayanıyo dedi :( emin olun bu nedenle motoru satmak istiyorum
    bana yardımcı olacak kimse yokmu burda lütfen yardımcı olun :(

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    Alıntı vs_150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya abicim 8000 kmde böyle bi sorun vermesi doğalmı benim eski hondada 35000 km de değişti kayış ya garantiye girmiyormuş sizce girmemesi doğrumu :( yani bu motorlarda fabrikasyon bi hata olamazmı :S kime sorduysam çin malları bile en az 15000 dayanıyo dedi :( emin olun bu nedenle motoru satmak istiyorum
    bana yardımcı olacak kimse yokmu burda lütfen yardımcı olun :(
    arkadaşım bendede kymco scooter vardı aynı sorunu yaşamıştım.servise gittim kayışta problem olmadığını söylediler.kayışın bulunduğu yerin etrafındaki tozları temizleyip, gres sürülmesi gereken yerler varmış onuda hallettiler.eskisi gibi olmuştu.daha sonra 13000 km de sattım motoru kayışın da daha hiç bi problem yoktu. sen iyi bi servise göster motorunu.kayışın değişeceğini sanmıyorum.ayrıca ilk kalkışta zıplıyosa bilyalar var onlar aşınmıştır.değişince hiç bi sorun kalmıyor.

Motosikleti
    GSR600
    VS 150 ci Aquıle dostum 1.95 lik birine motoru mmnerirmisin...bizim Ataköyden kocaday nickli bir arkadaşa scooter bakıyozda...vs 150 nasıldır...tavsiye edermisin...3640 e sıfırı...
    kesinlikle tavsiye ederim.. fiyat/performans açısından çok iyi.. 1.95 lik binen birini görmedim ama ben(1.75boy ve 70kg) bir arkadaşımı(1.80 boy ve 110 kilo) artçı olarak alıp çok rahat geziyoruz hatta zorlanmadan Bebek yokuşunu bile çıkıyoruz.. Son sürat dersen en fazla 120km yi gördüm...Yakıtı ise 14-15YTL ye depo doluyo kullanıma göre 150-200km arası bişi yapıyo.. Şimdilik sorunsuz ve sağlam görünüyor..

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tutkun 22 Hosgeldin ... Bende Kesan'lıyım Onur duydum .. Kesinlikle tavsiye ederim ayrıcalıklı bir makina hatta düsünürsen ilerde benim makinayı vereyim sana en azından yabancıdan degil
    bende memnun oldum.

askerlik ten sonra düşüneceğim
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Arkadaşlar pazar günü Sapanca gezimiz var. Gelmek isteyen olur mu acep??
    NC700SA'13

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler