Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sılwes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooh.. bir mio daha! bu arada elinde mio'nun garantisi olan var mı? bana etiler korlas'tan garanti kitapçığını vermediler =( "ilk 500de gel" dediler. ben dayanamadım 400de gittim. şimdi de 1000e geldi, tekrar mı gitmem gerek? nedir?
    valla öle bisey olmaz.herangı bı urun alındında.garantı belgesı ve dığer ıvır zıvırlar o an verilir diye biliyorum.
    Koşulların mükemmel olmasını beklersen hiçbir zaman harekete geçemezsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Sym Vs150
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooh.. bir mio daha! bu arada elinde mio'nun garantisi olan var mı? bana etiler korlas'tan garanti kitapçığını vermediler =( "ilk 500de gel" dediler. ben dayanamadım 400de gittim. şimdi de 1000e geldi, tekrar mı gitmem gerek? nedir?
    bende korlastan aldım motoru banada ılk an vermedıler 600 bakımına gıttım garantı kıtapcıklarını fln ozm verdı
    belkı senın 1500 te verırler ama en bence bı ara gıt ugra gozuk yanı.

yaşasın mio gelmiş

yeni motorlar herekese hayırlı olsun kazasız belasız ..

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    ya garanti belgesi aslında hemen veriliyor ama ellerinde mio'nunki kalmamış, adamlarla da samimi olduğum için "garantisi benim, merak etme" dedi. hayırlısı.. peki elinizdeki kitapçıkta bakım kilometreleri için ne yazıyor? 300-1000-4000 diye mi gidiyor?

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Arkadaşlar bu sabah yağmura dehşet yakalandım.İlk başta tüh müh demeye başlarken,şiddetle ilerleyen ıslanmalarım karşısında zevk almaya başladım.Durup kaskıda çıkarttım.Özgürlüğün tadı bu olsa gerek dedim.Bumudur budur valla....
    Bu duygularımı siz motor kullanıcıları ancak anlayabilirsiniz,başkasının anlaması çok zor hele motorsikletden uzak biryse bu.onun için bunu burda anlatma isteği duydum..
    Bir ekleme daha yapayım;dün gözümün önünde motorsiklet kazası oldu...arabayla çarpıştı....Hocam tekrar tekra sölüyorum bayan sürücülerden sakının...başka bişi demiyorum.Haa birde sadece yolda seyir halideki arabalara dikkat etmeyin..yol kenarında duran arabalarada çok dikkat edin..Lapin gibi fırlayabiliyorlar yola,dün olduğu gibi..
    Başınızı sabah sabah ağrıttım sanırım.
    Kazasız sürüşler ve bol keyifli sürüşler diliyorum tekrar tekrar..

Saygılarımla.

Motosikleti
    honda varadero xl1000v & sym mio 100
    bende miomu marmaristen aldım suzuki bayiinden banada garanti vermediler. ben yag deişimini kafama göre yapıyorum 500de deiştircem ilk sonra 1000 sonra 3000 sonra 5000 sonra 10000km

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Yeni makinasına kavusan Arkadaslar Güle Güle kullanın kazasız belasız günlerde Blackpanter bizde tatlı su motorcusu degiliz yagmurun o güsel duygusunu az tatmadık .. Bu arada havalarda iyilesme olursa persembe aksamı Hisarda toplanabiliriz .. Gelismeler burada olacak
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Arkadaşlar Perşembe günü benim motorun tesisat işini bir aksilik olmazsa öğleden sonra gibi en geç tamamlamış olurum. 30 ağs. muhabbetine çalışmayan başkaları da varsa görüşebiliriz akşamı beklemeden. Yada akşam Hisar yaparız. Haber veriniz.

Haa unutmadan Uzay seni gidi otopark motorcusu...
    NC700SA'13

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı aLien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Perşembe günü benim motorun tesisat işini bir aksilik olmazsa öğleden sonra gibi en geç tamamlamış olurum. 30 ağs. muhabbetine çalışmayan başkaları da varsa görüşebiliriz akşamı beklemeden. Yada akşam Hisar yaparız. Haber veriniz.

Haa unutmadan Uzay seni gidi otopark motorcusu...
    Hemde makinaya müzik tesisatı ... Ne zaman buldunda taktırdın neden benim haberim yok .. Görüstügümüzde ifadeni alacam .. Ben tatlı su motorcusuyum
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni makinasına kavusan Arkadaslar Güle Güle kullanın kazasız belasız günlerde Blackpanter bizde tatlı su motorcusu degiliz yagmurun o güsel duygusunu az tatmadık .. Bu arada havalarda iyilesme olursa persembe aksamı Hisarda toplanabiliriz .. Gelismeler burada olacak
    Bu güzel ve özgürlük duygusunu motorsiklet kullananlar anlayabilir ancak,motor kullanmayanlar ve motordan uzak olanlar anlayamaz demek istemiştim.yani aynı şeyden bahsediyoruz.
    tabiki sende ıslanmıştır motor tepesinde fazlaca,o yüzden dedim ya sizler anlayabilirsiniz beni daha çok diye..
    saygılar.

Motosikleti
    FYM 250

Gezi

Arkadaşlar merhaba,

İstanbul un Şile tarafına doğru yakın köylerini gezdim. Çok beğendim. Eğer bir kaç motor gidebilirsek harika olur. Gezi planı olan varsa, msj beklerim.

Motosikleti
    Honda SW 400
    Öncelikle SYM tayfasının 30 Agustos Zafer Bayramını kuTlarım .. Arkadaslar bugün bircok yer tatil bizde fırsat bu fırsat diyerekten her zaman oldugu gibi bu aksamda Rumelihisarında toplanmaya karar verdik .. Rumelihisarını gecince Kale Cay Bahcesinin hemen karsısında kaldırıma dizilmis makinaları görmeniz mümkün .. Midyeci - Sosisci bilimum her türlü ihtiyacınızı karsılayacak yerler mevcuT .. Ben saat 15 den sonra oradayım .. Tayfadan gelecekler var .. Sizleride mutlaka bekleriz
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    gts 250
    Bundan önce 2 kere gelmeyi denedim toplantılara ancak nedense her geldiğimde kimseyi bulamadan geri döndüm... hep geç kalıyorum galiba
    bugünkü toplantı saati nedir veye kaça kadar orada takılmayı planlıyorsunuz_? Erken buluşacağınız için kısa bi gezi planı yaparsınız sonra yine geldiğimizde bulamayız sizi diye korkuyorum

Buarada arkadaşlar motorumu evlilik nedeniyle satmak zorundayım
    küçük bi scooter'la takas düşünüyorum...
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4656888

Motosikleti
    Honda SW 400
    Arkadaslar biz bugün saat 15 den sonra Rumelihisarında olacagız .. Balık tutmayı düsünüyoruz .. Sanıyorum aksam devam eder bu bulusma tam net birsey yok .. 15 den sonra istediginiz saat dilimi icerisinde buyrun gelin .. Adres bilgisi bir üstteki baslıkta var
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS--250
    Tüm SYM kullanıcılarının 30 Ağustos zafer bayramını kutlarım

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Güncel...

Ya SYM'ciler kimsenin eli klavyeye gitmiyomu. Nedir buraların hali. İllaki müdahale mi edelim. Yeni gelen arkadaşlar sesiniz çıkmaz mı sizin..?
    NC700SA'13

Motosikleti
    SYM GTS--250
    selamlar.....bu mesaj metnine nasıl resim eklendiğini bilen arkadaş varsa ve yardımcı olursa sevinirim.
    şimdiden teşekkürler.attachment ikonunu bulamadımda:(

aLien müdaheleden kasıt nedir.....Yazılan mesajlara cevap alamayınca yazmakda abes oluyor diye düşünüyorum.ilgi alakana teşekkürler
    Black Hawk..GTS 250:)

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı SCORPION71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar.....bu mesaj metnine nasıl resim eklendiğini bilen arkadaş varsa ve yardımcı olursa sevinirim.
    şimdiden teşekkürler.attachment ikonunu bulamadımda:(

aLien müdaheleden kasıt nedir.....Yazılan mesajlara cevap alamayınca yazmakda abes oluyor diye düşünüyorum.ilgi alakana teşekkürler
    Sanıyorum bu link sana yardımcı olacaktır

http://www.motosiklet.net/forum/foru...i-anlatim.html

SYM topiici asla sahipsiz degildir biz daha ölmedik
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS--250
    uzzy yardımın için teşekkürler.İlk denememi uyguladım bakalım ne kadar başarılı olacağım.İLgi alakana çok teşekkürlerrrrrrrrrrr.

Ayvalık --İzmir--Kuşadası gezimizden bir kaç kare paylaşmak istedim..
    Bursaya da gelirseniz SYM camiasını burada misafir etmekten onur duyarız.
    SYM sevenler ve kullananlar.....hepiniz e sevgi ve saygılarımla)

Ayvalık Şeytan sofrası))
    [img=http://img251.imageshack.us/img251/3662/1002451vg3.jpg]

Ayvalık şeytan sofrasından gün batımı.görülmeye değer......

bursa ULUABAT gölünde balık avı...oldukça keyifli
    Black Hawk..GTS 250:)

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Scorpıon resimler gayet güzel. Saol paylaştığın için.
    NC700SA'13

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler