Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Arkadaslar hafta ici bulusmalarımızda zaten saat ve yer olarak gerekli olan acıklamaları yapıyoruz .. Forumu sık sık takip ederseniz bu tarz bulusmalardan haberdar olabilirsiniz .. Bu arada kücük mio su aksam motosikletle gezememen fobini yen istersen sana hic yakıstıramıyoruz En azından bizler varken yap bunu
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

uzzy günaydın

abi canım sıkılıyor ya bugün bi şeyler yapsak hisar mı yapsak yoksa

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı __BB__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzzy günaydın

abi canım sıkılıyor ya bugün bi şeyler yapsak hisar mı yapsak yoksa
    Mio Can yahu daha yeni görebildim mesajını bu aksam dublajdayım ben ama hafta ici muhtemelen carsamba persembe hisarda olacagız gelismeler gene bu baslık altında olacak takip et bizi anacım
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

merhaba millet haftasonu için sym olarak bi atrakiyon ayarlayamayınca kendi çapımızda takıldık

uzzy sen çalışırkene biz sahilde kaçıncı turu atıyorduk kimbilir ayıptır söölemesi

önce dünden başlayım.. alper_tim arkadaşımız motoru serviste olup seneye yaza belki çıkacağı için ona moral olsun diye aLien ve BB olarak onu dondurma yemeye götürdük.. kötü günde yalnız bırakmayalım istedik

(alper daha çok yazcam hakkında gizli ajan bekle sen )

bakırköy çevresi falan filan derken yeşilköyde noktaladık..

Shot with 7390 at 2007-08-19

tabi yol boyunca alper sevindirik artçı olarak kollarını yana açıp uçak yapıyordu hem de beni çekiyordu üstün yetenek

Shot at 2007-08-19

Shot at 2007-08-19

... ve bugün

aLien le hisar yaptık önce..

Shot at 2007-08-19

sonra ben bi motoru sileyim dedim

sonra neymiş yapamamışım hep dalga dalga olmuş aldı bezi eline yeniden sildi

orda biraz boğaz havası aldıktan sonra istinye yapalım dedik sarmadı.. sonra ortaköy yapalım dedik.. ama bu cellocanlar heryerdeydi hep onlar bizi çekiyordu bi de biz onları çekelim dedim

ve malum ortaköy halleri ve ben

Shot at 2007-08-19

ve beni çekmeye çalışan aLien

günün sonunda eve doğru noktasal olarak ilerlerken

Shot at 2007-08-19

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    _BB_ resimler harika

Günün anlam ve önemini yeterince hissettiriyor
    NC700SA'13

dalga geçme be yaptım işte nihayet

hem senin anlam ve önemini özel olarak bi gün, roman havası oynadığın resimleri ekleyince yaşatıcam hiç merak etme

Motosikleti
    Honda SW 400
    Su anda saat 01:51 ve ben baslıgı resimleri gördüm Kıskandım Ben gelmedim yaa illa degerlendireceksiniz mis gibi pazarı Resimler cook güsel ve özel bayıldım .. Hafta ici tekrar birlikte oluruz umarım .. Su romen havası karelerini bende acaip merak ediyorum muTlaka koy rezilde olsun vezirde En son kareye dikkat cekmek isterim _BB_ eve dönüyor ama henüz hava karanlık olmamıs

Sizleri seviorum Alien ve _BB_
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    herkese merhaba)ben sym 200 joyride almak istiyorum.kampanyası olduğunu ve 4000 tl civarında satıldığını duydum.bana telefon nosu ulaştırabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    tırtır bildiğim kadarıyla kampanya sona erdi. Geç kaldın yani yahu 1.5 - 2 aydır devam eden kampanyanın sonu geldikten sonra aşka geliyosunuz. İnsan kampanyayı görünce niyeti varsa acele eder. Sizde bitmesini bekleyip almak istiyorsunuz. Ne diyeyim yinede Suzuki bayilerini bi araştırın. Uygun fiyata belki bulabilirsiniz...

_BB_ resimleri bekliyoruz yahu o son kare de eve dönerken değil yeşilköy'e giderken idi yanlış olmasın...
    NC700SA'13

herkese merhabalar bi sorum olacak, motorumun ilk servis km si geldi ama nerelerde servis var bilmiyorum,motoru alırken herhangi bir servis listesi falan vermediler. motana.com.tr adresinede ulaşılamadığı için bulamadım, beşiktaş, şişli, mecidiyeköy civarlarında yada buralara en yakın nerelerde sym servisleri var, yardımcı olursanız sevinirim şimdiden, teşekkürler.

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    falconalper Yenikapı da Tekay var yakın istersen.
    NC700SA'13

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    maslak sanayi sitesinde Yücel Motor var. Fevzi usta. Kendisi ve ekibi işinin ehlidir. Bir de Etiler'de Korlas var, oranın servisinin başında da eski yarışçı İsmail Abi var, ben bunları biliyorum.

Motosikleti
    GSR600
    herkese selamlar,
    arkadaşlar sisibar taktırmak istiyorum.. Muhtemelen benim motora göre yoktur, gts inki bana uyar mı acaba ? veya sisibar yaptırabileceğimiz/alabileceğimiz bi yer var mı bildiğiniz?

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı __BB__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba millet haftasonu için sym olarak bi atrakiyon ayarlayamayınca kendi çapımızda takıldık

önce dünden başlayım.. alper_tim arkadaşımız motoru serviste olup seneye yaza belki çıkacağı için ona moral olsun diye aLien ve BB olarak onu dondurma yemeye götürdük.. kötü günde yalnız bırakmayalım istedik

(alper daha çok yazcam hakkında gizli ajan bekle sen )

bakırköy çevresi falan filan derken yeşilköyde noktaladık..
    öncelikle dondurma için teşekkür ederim ikinizede ancak motorum seneye değil en kısa zamanda çıkacak inş.
    alien sağolsun o akşam artçı olarak beni aldı eski günlerimi hatırladım birden
    motoru satıp artçı mı olsam gene ne
    hehehehe sitede isyan çıkmasın diye öyle bişi yapmıcam içiniz rahat olsun
    bu arada snıf snıf burnuma tehtit kokuları geliyor
    yalnış kişiyle uğraşıyorsunuz BB hanım uyarimm dedim
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı Aquila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar,
    arkadaşlar sisibar taktırmak istiyorum.. Muhtemelen benim motora göre yoktur, gts inki bana uyar mı acaba ? veya sisibar yaptırabileceğimiz/alabileceğimiz bi yer var mı bildiğiniz?
    Uyması gerekiyor sen genede Altan MoTorla konus derim .. 0216 3062319
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

konsepte uysun diye öyle ekledik sonuna ev yolu diye hayret bişii niye bozuyorsunuz insanı

uzzy vallahi aLien gördü karanlıkta nası kullandığımı, yayanın yeşilinde geçince sen çıkma gece en iyisi dedi

alper_tim, senin imzaya bayılıyorum zaten, en tuttuğum laflardan biri o yüzden çok gelmiyorum üstüne

"Aşk karşındakini bulunmaz Hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır..... "

adana hıyarının özelliğini bilenler bilir çok kibar nazik bi hıyardır ne alaka diyeceksiniz öyle akılım geldi akşam vakti

hıyar kokusu mu alıyorum ne

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Arkadaşlar 23.08.2007 Perşembe akşamı Caddebostan Migros arkasında çimlere yayılmaca... SYM si olan olmayan herkes davetlimizdir. Duymadık söylemediniz demeyin..
    NC700SA'13

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alien merhaba...
    Hisar yok mu bu gece??

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Burak selam. Bu hafta sadece caddebostan var böyle denk geldi. Yarın (perşembe) akşamı caddebostan migros arkası malum yerimizde
    NC700SA'13

Motosikleti
    Honda SW 400
    Efet Arkadaslar yarın aksam Persembe saat 19 dan sonra Caddebostan Migros Arkası yesillik olayı bekleriz
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler