Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Alıntı Aquila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdem istersen biz senle yine geçen buluştuğumuz yerde buluşalım 20.30 ordan hemen sahile iner r.hisarına gideriz...
    uyar abi benim de aklımdan öyle bişeyler geçiyodu zaten. yarın öğleden sonra konuşuruz. ama birileri de rumelihisarında kaçta buluşulacağını söylesin de orda şamşırık gibi kalmim =) evet aquila harici sym'ciler, kaç civarı rumelihisarı'nda olacaksınız? =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ben de geliyorum bekleyin beni

aLien ın motoru silme zamanı geldi ayıptır söölemesi ben motorun temizlenmesi gerektiği gerçeğini hiç düşünmemiştim sağolsunlar hisardaki geçen buluşmada el attılar alalı bir ay olmuştu el sürmemiştim daha

bu akşam da otopark görevlisine söyledim ben sabah size hazırlarım dedi çok mutlu oldum yarın temiz temiz görücüye çıkcasss hisarda umarım yani

e bi cila atarsın artık aLien

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Bu aksam Caddebostanda SYM tayfası keyifli bir bulusma gerceklestirdik .. İlk basta mekana gelen ev sahibi olarak ben oldum sonra sırasıyla HaluK daha sonra Pascha ve Alien sonrasında SYMALİ ve Blackpanter degerli esleriyle en sonda ( assolist edasıyla ) Teksavascı Olcay geldi .. Cimlere yayıldık muhabbetimizi ettik gecenin finalindede Sampanya patlattık Köpükleriye benim makinayı yıkadık Herkeze Tesekkür ederim yarın aksam saat 18.30 dan sonra Rumelihisarındayız bekleriz ona göre
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Akşam güzeldi. Şampanya muhabbeti de gecenin en tatlı anı idi. Bu akşam da Rumelihisarındayız. 18:30 gibi ordayım ben beklerim herkesi

_BB_ sen gel cilalarız sorun değil zaten el kadar motor. 3 dakkada bitiyo her tarafı
    NC700SA'13

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Evet akşam, deniz kokusu, bira ve çimenler güzeldi...yeni arkadaşlarla tanıştık.Muhabbet iyiydi.
    Ama bu gece hisara gelemiyoruz,malum yaşlandık artık her gece bir yerlere yetişemiyoruz
    YOk Şaka bir yana gelmeyi çok istiyordum ama yine bir manim var ,hoş görürsünüz umarım yine beni.Sizlere iyi eğlenceler diliyorum akşam için..
    Saygılarımla.

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Burak olmaz. geleceksin ilaki. Hoşgörmek yok bizdee.

Kardeşime bak ayıpsın ya. BU akşam olmaz bi dahakine gelirsin sende. Bizde SYMler İstanbulda akşamlar bitmediği sürece birlikteyiz
    NC700SA'13

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    biraz gec gelmeme ramen keyifli bir akşamdı... yeni arkadaşlarla tanışma fırsatımızda oldu . fenerbahcenin 1-0 skordan sonra daha bir keyif aldım herkeze tşk ederim

saygılarla
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

Motosikleti
    GTS 250
    Akşam çok keyifliydi. İlk defa katıldığımız akşam buluşmasında bu kadar çok SYM'yi bir arada görmenin yanı sıra yeni arkadaşlarda tanışmak bizi mutlu etti.

hepinize teşekkürler

Motosikleti
    Honda SW 400
    Bende muTlu oldun kalıbın dısına cıkıp yeni arkadaslarla tanısmaktan Her daim ayrıca bu aksam yolu düsenleri bekleriz saaT 18den sonra Hisara
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    Sym Vs150
    keske ankaradada bole gezıler olabılseydı vala cıkıp gelıcem ıstanbula :( nolucak burdan 3.5 saat cok ozenıorm valla

Motosikleti
    Honda SW 400
    Bu aksam gene Hisarda keyifli bir sohbet ortamı gerceklestirdik saat 18 gibi ilk gelenlerden biri bendim .. Pascha ile balık tuttuk yedik ictik güldük eglendik .. Gelen herkeze tesekkür ediyorum .. Alien elinde temsilli bir resim var onu koyabilirse görme sansınız olabilir .. En kısa zamanda daha nice keyifli bulusmalarda görüsmek ümidi ile .. Yolunuz acık olsun
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    ben de herkese teşekkür ediyorum, çok keyifliydi.

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Bu da gecenin tek karesi

Yahu ben yokum burda :( olmamış
    NC700SA'13

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    dün birkaç gündür motorun ön tekerinden gelen seslerden dolayı Altan a uğradım. ön tekerde bulunan iki bilyanın ömrünü doldurduğunu tesbit ettik değiştirildi km olarak 15.000 üstü arkadaşların ilk serviste kontrol ettirmesini tavsiye ederim.
    Taner & Tamer kardeşlere ve tüm tyfaya tekrar selamlar ve saygılar

ya millet o gün geldim hisara ama erken kaçtım hemen göremedim hepnizi bi dahaki sefere artık

Blackpanther sizi özel mesajlarınıza bakmaya davet ediyorum

abi şu fotoları bi mail gönder bi bişii yap gözünü seviim

fundaya selamlar

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    _BB_ bir dahaki sefere de herkesi göremezsin sende bu karanlık fobisi oldukça... Diyorum sanaaa alışman lazımmmm
    NC700SA'13

abi yok ya alışamıyorum korkuyorum karanlıktan :( eheueehueue

akşam daha bi kötü kullanıyor millet, yolda onların arasında henüz o kadar iyi değilim, belki seneye

Sonunda Pasha ile tanıştım dün akşam.Geçerken gördüm.İki dakika durup tanıştık.Her seferinde gelmek istememe rağmen bir türlü gelemiyorum içim gidiyor.Alien bu arada bana haber verecektin toplanınca ama sallıyorsun.teesüf ederim.Bu arada perşembe akşamı karesini görünce gelmediğimde iyi olmuş bir bakıma neyse bir dahaki sefere inşallah

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Vallahi arkadaşlar kimseye özel bişey yapmıyoruz. Toplanacağımız zaman buraya zaten yazıyoruz. Okuyor herkes geliyor...
    NC700SA'13

Motosikleti
    sym joyride 200
    herkese selam joyride 200 ile 250 gts taka etmek isteyen varmı acaba bende gts ye terfi etmek istiyorum artık iki yıldan beri kullanıyorum 13500 oldu hiç bir sorunu yok paraylada satabilirim meraklısına çünkü gts 250 alacağım artık ilgilenen olursa beklerim. kazasız sürüşler herkese

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler