Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GTS 250
    Arkadaşlar

Yalova festivalinden dün döndük. Organisazyonla ilgili bir şey diyemem ama biz çok eğlendik. Geziyle ilgili fotoğraflar yakında

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GSR600
    Alıntı fikocan81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar..
    eczane işlerinde kullanmak için scooter almak istiyorum.. honda today ve mio gibi tek kişilik motorlar görünüş ve işlev için ideal.. sizce hangisini tercih etmeliyim?? cevaplarınızı bekliyorum..
    today 50cc 3.8hp, mio ise 100cc 7.8hp...today 2.200 YTL, mio ise 3000YTL olması lazım emin değilim.. Mio kullanmış biri olarak kesinlikle tavsiye ederim, resmen küçük canavar. Cüssesinden beklenmeyen bir performansı var. Sağlam, az yakıyor ve iyi kaçıyor...görüntüsüde güzel. Today hakkında teknik bilgi dışında kullanmışlığım olmadığı için yorum yapamam ama mio yu tavsiye ederim. Mio ile daha detaylı bilgiyi Ketchup ve BB den alabilirsin..

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz, SYM sahibi olmaya çalışan arkadaşlar sizlerede şu ilana bakmanınızı tavsiye ederim.
    2 tane satılık GTS 250, biri 4700 diğer 5000 ytl fiyatlı gıcır gıcır.

http://www.motosiklet.net/forum/satm...0-ytl-den.html

bana sorarsanız bu 2 GTS ye kefil olurum. Param olsa ben alırım valla, kaçırmayın derim.

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    fikocan81;
    mio beni feci şaşırttı. 99-2000 yıllarında bws kullanmıştım. 100cc ve iki zamanlıydı. Mio'yu alırken de hep düşündüm, "bu motor 4 zamanlı olduğuna göre bws'nin yarısı kadar gider heralde" diye. ama motor beni çok şaşırttı. çoğunlukla iki kişi biniyorum ve barbaros bulvarını tek kişi 70, iki kişi 55-60 ile çıkıyoruz ki trafikteki araçlar da bu hızda çıkıyo. şimdiye kadar şehir içinde hiç trafikten geri kaldığımı hissetmedim. küçük ama güzel sürprizleri var motorun, mesela sele altında güvenlik kilidi, anahtar kilidi için mıknatıslı koruma kapakçığı (şimdiye kadar sadece burgman'da görmüştüm) renk değiştirilebilen gösterge aydınlatması gibi. ayrıca biraz samimi olmayı göze alırsanız(!) iki kişi de rahatlıkla gidebilirsiniz =) today'i bilmiyorum ama mio'nun sele altı oldukça geniş. bir de önünde eşya asabileceğiniz aparatı bulunuyor. deposu 9.5 liraya doluyor ve 150km yapıyor (rodajdan sonra belki daha da düşer)
    model fanatikliğini hiç sevmem ama bu motorla çok eğleniyorum. şimdiye kadar kullandığım büyük-küçük hiçbir motor üzerinde "yau çok eğleniyorum allah kahretmesin" dememiştim, bu mio'nun üstünde dedim. çünkü çok kıvrak. felç olmuş, tıkanıp kalmış trafik görünce seviniyorum resmen. yürüyerek geçebildiğim heryerden mio ile de geçebiliyorum. iki kişi ile de arabayla çıkamadığım (corsa 1.4 90hp 125nm) bir yokuştan bile zort diye çıktık çok sevindim. honda today de çok sevimli bir makine, mio'dan da biraz daha az yakar ama son hızının ve hızlanmasının mio kadar olmayacağını düşünüyorum. ben olsam mio'yu alırdım (ki aldım da )

Motosikleti
    gts 250
    arkadaşlar bende sym gts 250 aldım 7000 km de az kullanılmış ve temiz hafta sonu ağva ya gidip geldim eşimle çok rahat bi yolculuk du sollamalarda falan hiç problem olmadı malzeme kalitesi kendi sınıflarına göre çok iyi özellikleri mükemmel benim için şimdi sissy bar yaptırmak istiyorum tavsiye edebilceğiniz yerler neresi dir ve ne kadara mal olur sizce?

Motosikleti
    GTS 250
    Mert3434

Motorun hayırlı olsun güle güle kullan. Kazasız sürüşler diliyorum. Sissy bar için Altan Motor'a bakabilirsin ben orada yaptırmıştım. Ana sayfada telefonu var.

Motosikleti
    gts 250
    teşekkür ederim symali bugün akşamüstü uğruycam altan motora kolay gelsin

Erkut C. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD 200 SH 150 MIO100
    sadece mio. merhabalar şehir içinde mio dan daha rahat bir motor olmadığına kesinlikle eminim. tek kötü özelliği o kadar akıcı kullanmaya başlıyorsunuzki durmak sizi sıkıyor ve kırmızı ışıkta bile devam etmek istiyorsunuz.

Motosikleti
    Sym Vs150
    herkeze selam yenı uye oldum ve takıp etmeye baslıorm bende bı sym vs 150 kullanıcısıyım ankara korlas tan aldım servıs olarak gayet ılgılıler motoru alalı daha 1.5 ay oldu ama sanırım gts250 ye gecıs yapııcam neyse sımdılık bukadar

sonundaa mio kullananları gördüm

ketchup, Erkut C. gazlayalım bi gün eheueheu

ketchup ya benim ki hala çok yakıyor 10 lira ile 100 km gidiyorum sen nasıl 150 yapıyorsun bi de şu artçı meselsesi fena yahu herkese kaç kilosun diye soruyorum

joyride kullanan arkadaslara bi sorum olacak motorun ılk yag degısımı 300 km'i 500 km'i

Motosikleti
    Sym Vs150
    Alıntı falconalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    joyride kullanan arkadaslara bi sorum olacak motorun ılk yag degısımı 300 km'i 500 km'i
    bende vs150 var ılk yag deısımı 600 de yaptılar joyrıde dada oledır sanıyorum ama daha ıyı bılen arkadaslar varsa yazarsa daha ıyı olur

Motosikleti
    Alıntı __BB__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonundaa mio kullananları gördüm

ketchup, Erkut C. gazlayalım bi gün eheueheu

ketchup ya benim ki hala çok yakıyor 10 lira ile 100 km gidiyorum sen nasıl 150 yapıyorsun bi de şu artçı meselsesi fena yahu herkese kaç kilosun diye soruyorum
    ya aslında 135-140 yapıyorum da yuvarlayıp 150 dedim. deponun rezervi çok fazla. "tamam bu sefer kesin eve dönemicem, bitti bu sefer" diyorum yine bitmiyo. bi de benzincide son damlasına kadar doldurtuyorum.
    artçı konusu sahiden komik =) ama şunu farkettim ki arkaya minicik bi çanta takarsak artçıyla o kadar samimi olmamıza gerek kalmaz. hani şu yaslanma yeri olan çantalardan. tabi motorun tarzını belki biraz bozabilir. ama küçük vespa kullanan arkadaşlarım hep o çantalardan kullanıyo. vee tabi gazlarıız =) Aquila (can) ile buluşmamız tam bir yılan hikayesine dönmüştü, yirminci girişimde falan buluşabilmiştik işten güçten dolayı. bakalım bu nolcak =)

Alıntı Erkut C. adlı üyeden alıntı
    sadece mio. merhabalar şehir içinde mio dan daha rahat bir motor olmadığına kesinlikle eminim. tek kötü özelliği o kadar akıcı kullanmaya başlıyorsunuzki durmak sizi sıkıyor ve kırmızı ışıkta bile devam etmek istiyorsunuz.
    hah evet yaşadığım tek sıkıntı bu! =) hiçbir şekilde durmuyorum! =) bi gün gezelim sahiden, üç mio çok tatlı durur =)

Motosikleti
    GSR600
    arkadaşlar hisar da toplanma yok mu bu aralar???
    erdem; ayarla bi akşam da yine bi atraksiyon yapalım nası olsa yakınız???

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Herkese merhabalar...
    Gezi olurda Fotoğraf olmaz mı hiç...İşte yalova resimleri...
    Çadırlarımız..

Festival park yerinden görüntü..

Harleyler bi başka oluyooo....

Harley..

Alien Peştamallarla ne yapıyor sizce??

Şelale Yolu

şelale çok güzeldi..

Yolda Mola..

Carting olmazsa olmaz....

Ve eve Dönüş

saygılarımla..

Motosikleti
    Bu fotoğrafları özendirici özelliklerinden dolayı RTÜK'e şikayet edicem. kapattıracam bu siteyi =) elinize sağlık resimler de geziniz de çok güzelmiş.

Alıntı Aquila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hisar da toplanma yok mu bu aralar???
    erdem; ayarla bi akşam da yine bi atraksiyon yapalım nası olsa yakınız???
    abi yapalım sahiden, 4 levent tarafında çok büyük bi karting pisti var oraya da gidebiliriz. resimlerde gördüm çok kıskandım =) arkadaşlar bikaç gecedir gidiyolar pist epey güzelmiş. ben hep burda tansaşın otoparkındaki kartinge gidiyodum, bu leventteki yer onun kırk katıymış.. sen biliyosundur belki. merak ettim.

başka Şişli, Beşiktaş taraflarında oturan yok mu?

Motosikleti
    GSR600
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yapalım sahiden, 4 levent tarafında çok büyük bi karting pisti var oraya da gidebiliriz. resimlerde gördüm çok kıskandım =) arkadaşlar bikaç gecedir gidiyolar pist epey güzelmiş. ben hep burda tansaşın otoparkındaki kartinge gidiyodum, bu leventteki yer onun kırk katıymış.. sen biliyosundur belki. merak ettim.

başka Şişli, Beşiktaş taraflarında oturan yok mu?
    valla hiç öyle bi yer bilmiyorum.Toplayalım 4-5 kişi gidelim. Bende tansaşın ordakini biliyorum ama çok küçük orası.haberleşelim...

Motosikleti
    GTS 250
    Bahsettiğiniz pist Metro city'nin 100 metre yanındaymış

Telefonu 0 212 274 60 00

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Birkaç Foto'da benden...

Feribot Yola koyuldu...

_BB_ ve ben...

SYMALİ ve Blackpanter Çadır telaşında

Evler hazır

Haydaaaa nerden gidicez

Şükür şelaledeyiz

Su Düşen Şelalesi...

Aslında Sular başımdan aşağı düşecekti ama...

Çok güzel bir görüntü...

Benden de bu kadar...
    NC700SA'13

Motosikleti
    Alıntı aLien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç Foto'da benden...
    .....
    .....
    Benden de bu kadar...
    selamlar, resimler şahane. özellikle şelale resimleri. bb ile olan fotoğraftaki mont nedir? çok güzel görünüyo renkleri falan.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler