Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Dakika bir gol bir k....s isimli firma akşam 8 de motorunuzu alabilirsiniz dedi 8 de bir gittim diğer suzukiler yamahalar hazırlanmış sahipler mutlu mesut bindi gitti bizimkini bırakmışlar yarın alsan olmazmı çekti arkadaş tepem fena attı ama yapılacak birşey yoktu. İlk dakikadan yapılan eleştirilerin haksız olmadığını anlamış bulundum

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

**************.info/media/iphone*****

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bluedescada, kötü şans valla haklısın...

cumartesi ben de geliyorum yalova' ya bekleyin beni bu akşam sym' liler olarak hisardaydık.. pazar sabah gelecek olan arkadaşlar da var.. ben yerimi yeni ayırt ettim cumartesi için.. yeni bi yer daha ayarlamışlar orası kaldı şansıma.. rezervasyon yaptırmak isteyenler için duyurulur ekmezse aLien de geleceğini söylüyor cumartesi günü

ben saate henüz karar veremedim ama 19.00 rendik grubu sizden önce giderim sanırım ... ee kimler geliyor benimle

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı __BB__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bluedescada, kötü şans valla haklısın...

cumartesi ben de geliyorum yalova' ya bekleyin beni bu akşam sym' liler olarak hisardaydık.. pazar sabah gelecek olan arkadaşlar da var.. ben yerimi yeni ayırt ettim cumartesi için.. yeni bi yer daha ayarlamışlar orası kaldı şansıma.. rezervasyon yaptırmak isteyenler için duyurulur ekmezse aLien de geleceğini söylüyor cumartesi günü

ben saate henüz karar veremedim ama 19.00 rendik grubu sizden önce giderim sanırım ... ee kimler geliyor benimle
    Sen bilirsi ama Kimseyi bulamazsan gel buraya Anadolu yakasına saat 19:00 hızlı feribotla hep beraber gidelim.ama kararını çabuk ver bilet bulamazsın sonra.

Bir şey daha.....cumartesi geleceğine göre sende nerede kalacaksın yer sorununu hallettinmi?Sonra açıkta kalma.
    Saygılar.

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Uzun zaman oldu buralara yazmayalı tekrarından Merhaba herkezlere Bakıyorum toplanmalar falan filan ne güzel yalnız merak ettigim sadece resimlerde gördügümüz SYM tayfası neden Rumelihisarı bulusmalarına gelmiyor Dün aksam gene toplandık toplam 4 SYM 1 tanede ufak kardesimiz Mio wardı .. Oldukca keyifli bir bulusma oldu .. Sizleride görmek isteriz .. Resimlerden tanıdım sanıyorsam dün Altanda karsılastıgım arkadasım Blackpanterdi En kısa sürede görüsmek dilegiyle
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    GSR600
    valla şimdi gördüm hisar da toplandığınızı bilsem bende gelirdim..neyse bi dahaki sefere artık..

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zaman oldu buralara yazmayalı tekrarından Merhaba herkezlere Bakıyorum toplanmalar falan filan ne güzel yalnız merak ettigim sadece resimlerde gördügümüz SYM tayfası neden Rumelihisarı bulusmalarına gelmiyor Dün aksam gene toplandık toplam 4 SYM 1 tanede ufak kardesimiz Mio wardı .. Oldukca keyifli bir bulusma oldu .. Sizleride görmek isteriz .. Resimlerden tanıdım sanıyorsam dün Altanda karsılastıgım arkadasım Blackpanterdi En kısa sürede görüsmek dilegiyle
    Evet uzzy bendimMotorun tekrar hayırlı olsun.Beyaz ve siyahın karışımı, makinayı yırtıcı göstermiş.
    Evet haklısın gelmeyi bende çok istiyorum ama her seferinde bir mani çıkıyor ..bide dükkanı kapatmam felanda geç oluyor.Ama haftaya inşallah gelmeye çalışacağım.
    Görüşmek umuduyla.
    Saygılar.

Alıntı Blackpanther adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bilirsi ama Kimseyi bulamazsan gel buraya Anadolu yakasına saat 19:00 hızlı feribotla hep beraber gidelim.ama kararını çabuk ver bilet bulamazsın sonra.

Bir şey daha.....cumartesi geleceğine göre sende nerede kalacaksın yer sorununu hallettinmi?Sonra açıkta kalma.
    Saygılar.
    çok geç gitmek istemiyorum ama cumartesi çalışacak mıyım başka işlerim olacak mı ancak yarın belli olacak o yüzden net bi şey söyleyemiyorum.. geçe kalacak olursam sizle gelirim elbette...

kalacak için yer rezervasyon yaptırdım evde kalıcam..umarım bi aksilik çıkmaz..

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    valla çadırımı sırtlarım kalacak yer sorunu çekmem. Bu arada bi aksilik olmazsa c.tesi öğlende yola çıkarız. BB yalnız kalmazsın merak etme

Akşam da diğer arkadaşları karşılarız...

Uzay sanırım ekintiye getireceksin şimdiden yolunu yapıyosun. Yok çalışıyorum yok falan filan. valla adın çıkar söliim. bak benimki çıktı. aLien ekmezse falan die giriyo artık her lafa :p
    NC700SA'13

Motosikleti
    GTS 250
    SYM kullanıcılılarının miraç kandilini kutlar

Hayırlara vesile olmasını dilerim.

Gelen arkadaşlarla Yalova'da görüşmek üzere

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Evet Arkadaşlar Kandiliniz Mübarek olsun.

Bu arada Alien seni nasıl bulacaz orda cumartesi akşamı geldiğimizde..
    Bize yanında iki çadırlık yer ayır beraber olalım.

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    tabiki ayırırım. telim 0 532 344 28 55 gelince ararsınız. Buluşuruz. Hep birlikte oluruz. ya zaten ayrı yerde bile olsak orda buluruz birbirimizi
    NC700SA'13

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    eken ekmeyen tüm arkadasşlarımın miraç kandiliniz mübarek olsun .

yeni katılan arkadaslarda hoş gelmişler kazasız belasız sürüsler dilerim . alien gelirim belki demiştim hisara gelemedim kesersiniz artık cezamı
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Olcay hisara gelemedin. Artık yalova da telafi edersin hatanı

Haftasonu işin yoksa gelsene sende. C.tesi gidicez gece kalıcaz çadırda falan.. İşin varmı haftasonu??

Yokmu C.tesi öğlende bizimle birlikte yalovaya gelecek kimse. BB ile birlikte gidiyoruz. Umarım bi aksilik çıkmazsa

Alıntı Blackpanther adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Saygılar.
    yahu zaten bi defa ektim. Benim yüzümden kaldı buralarda. Bir daha bırakırmıyım Borcum var yalnız bırakmam bu defa bide hızlı feribot dediğin pendik - yalova feribotu değilmi? Orda bilet sıkıntısı olmuyor bildiğim kadarıyla. Gidip direk biletini alıp binebiliyosun feribota .
    NC700SA'13

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh

Haftasonu işin yoksa gelsene sende. C.tesi gidicez gece kalıcaz çadırda falan.. İşin varmı haftasonu??

acil lastikleri degiştirmem gerekiyor, tamer abi ile görüstüm yarın sabahtan kacacagım otarafa yag degişikligi ve hava filitresi degişikligi yapacagız.. general ile görüseyim kandırırsam gelemeyi istiyorum
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı aLien adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yokmu C.tesi öğlende bizimle birlikte yalovaya gelecek kimse. BB ile birlikte gidiyoruz. Umarım bi aksilik çıkmazsa

yahu zaten bi defa ektim. Benim yüzümden kaldı buralarda. Bir daha bırakırmıyım Borcum var yalnız bırakmam bu defa bide hızlı feribot dediğin pendik - yalova feribotu değilmi? Orda bilet sıkıntısı olmuyor bildiğim kadarıyla. Gidip direk biletini alıp binebiliyosun feribota .
    Pendikten yalovoya kalkan,hızlı feribot.Önceden bilet alırsan daha garantilemiş olursun kendini,bazen bilet bulamıyabilirsiniz.
    Esas sıkıntı olmayan daha ilerde Darıca da Eskihisar.Oradanda arabalı vapurlar kalkar yalovaya.Git biletini al ve bin vapura..yer kalmama sıkıntısı yoktur.
    Saygılar.

Artı Pendikten kalkan daha pahalı,eskihisardan kalkan daha ucuzdur.

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    eskihisar topçular feribotu ne kadar bilmiyorum ama pendik yalova 15 ytl daha önce de kullanmıştım. bilet sorunu olacağını sanmıyorum. hele ki motosiklete. hele bi gidelim en kötü bilet kalmasa bile bi sonrakine binebiliriz. iki sefer arası 1 saat 15 dk.
    NC700SA'13

bugün sağolsunlar (akşam 6 buçukta!) yarın çalışacağımızı söylediler

yarın 3-4 gibi işten çıkabileceğim.. akşam 7 gibi orda oluruz sanırım :( aLien ekme beni

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    valla 7 de olsa denize girerim ben

tüh be ne güsel gitcektik erkenden gün ölmicekti
    NC700SA'13

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı aLien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla çadırımı sırtlarım kalacak yer sorunu çekmem. Bu arada bi aksilik olmazsa c.tesi öğlende yola çıkarız. BB yalnız kalmazsın merak etme

Akşam da diğer arkadaşları karşılarız...

Uzay sanırım ekintiye getireceksin şimdiden yolunu yapıyosun. Yok çalışıyorum yok falan filan. valla adın çıkar söliim. bak benimki çıktı. aLien ekmezse falan die giriyo artık her lafa :p
    O bakıyorumda artık bu platformda daha cook takılmaya baslamıssın Yahu benim isyerim senin gibi aile sirketi degilki haftasonu yatayım bakacas iste kimse bana ekinti diyemes
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

ooo uzzy yoksa sen gelmiyor musun valla olmas sensiz

aLien koysana hisar resmini

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler