Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı lk1302 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yarın ki geziye kız arkadaşını yada eşini getiren olacak mı? Bende gelmek istiyorum ama nişanlımı ekemedim ;) Ona göre katılıcam organizasyon'a!
    Neyse bu akşam toplantıya yetişebilirsem yüzyüze sorarım... görüşmek üzere....

o nasıl söz...aman yenge forumu okumasın topa koyar seni valla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Herkese merhabalar..
    Pazar günkü Poyrazköy gezimizi tamamladık.çok güzel ve keyifli bir gün oldu.
    Alien ve BB de geleceklerdi ama alien nın son anda işi çıktığı için gelemediler.
    Evet Pazar sabahı belirtilen saatde buluşuldu,Poyrazköye Yola koyulundu,Yol üstünde Akbaba köyünde kahvaltı edildi ve oradan doğru poyrazköye denize.Dönüşte akbaba köyündeki kahvaltı ettiğimiz yere tekrar uğradık çünkü çok güzel bir yerdi.Çaylarımızı içip tavla oynadık.Akşamda evlere dönüş..
    Ve işte resimler..
    Kavacık buluşma yerimiz..

Akbaba da Kahvaltı

3 Silahşörler..

SYM nin Melekleri..

3 Canavar..

Poyrazköy balıkçı limanı..

70 li yıllardan kalma gençlik fotoğrafımız..

Poyrazköy kumsalı..

Tavla Keyfi..Bu arada SYMALİ herkesi yendi(acemi şansı işte..)

Arkadaşlar daha çok resim var ama bukadar yeterli sanırım..
    Saygılarımla.

Motosikleti
    SYM GTS--250
    çoK güzel bir hafta sonu olduğu belli.TEBRİKLERRRRRRRRR....

Tüm SYM kullanıcılarına keyifli ve kazasız sürüşler...........

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    ups...
    yahu yazsam da ne yazsam...
    önce özürle başlayalım.
    Arkadaşlar cidden özrümü kabul edin. Organizasyonu yapıp ta kendisi katılmayan bi ben varım herhalde alemde. Cuma akşamı marmaristen gelen teyzemleri yolcu etmeye hazırlanırken teyzem tuttu hadi sende gel dedi. Haftasonu değişiklik olsun. gelsem mi gelmesem mi arasında 5 dakika gezindikten sonra 3-5 parça giysi atıp çantama koyuldum yola Asıl sebep gece yola çıkmak için çok fazla direttiler. İkna edemedim sabaha karşı çıkmaya. Uzun yol tecrübeleri yok. İlk kez Marmaristen çıkıp geldiler. gelirken gündüz yola çıktılar. Sorun olmamıştı. Ama gece gitmek isteyince birazda gönlüm razı olmadı o şekilde yollamaya. Takıldım yanlarına. Hem aklım onlarda kalmadı. Hemde rahat rahat yorulmadan gttik. Soluğu Bodrumda aldık. Dayımın teknesi Yalıkavak marina da demirli. dayımda ordaydı. O çağırmış zaten teyzemi gelin haftasonunu birlikte geçirelim die. Gittik C.tesi sabahı tekneye alışveriş yapıp demir aldık bir koy'a. Geceyi de orda geçirdiğimiz için net'e giremedim. yalnız c.tesi akşamüstü BB aradı beni. Akşam kaçta gidiyoruz demek için. Allahtan aramış. ben Aquila nın telini kaydettiğim makinayı evde bıraktım. diğeriyle gitmiştim. Kayıtta makinanın hafızasında imiş haberde verememiştim. Saolsun BB yazmış buraya.

bu arada Poyrazköy düşündüğümden daha güzel gözüktü gözüme. Pişman oldum gelmediğime. BB senden bir kere daha özür dilerim. Benim yüzümden sende gidemedin. Söz haftaya istediğin yere ben götürcem seni

Velhasıl deniz güneş sessizlik ve dinlence dolu bi haftasonum geçti. Bu sabah döndüm istanbula. Bugün dinlenicem. Yarından itibaren bu haftasonunu telafi etmek adına istediğiniz yerde bi buluşma ayarlamaya hazırım

Bir de BB haftaya yalova ya gidelim demiş. bence uygundur. Söz bir yere gitmicem bu defa :p
    NC700SA'13

resimler harika çok güzel bi pazar günü olmuş sevindim sizin adınıza

aLien takma olur böyle şeyler ama tabi herşeyin de bi bedeli var

yalova ya kimler geliyor ama evler dolmuş sanırım, çadır ya da günübirlik gitmek kalıyor geriye..

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Haaa sen festivali diyosun Bence günübirlik en güzeli. Daha önceki festivalden pek iyi bahsetmiyorlar. organizasyon bozukluğu falan insanlar aradığını bulamamış. En iyisi Pazar sabahı erkenden gitmek. Öğlene kadar festival alanına bakınıp öğleden sonra Çınarcık ta deniz keyfi yapmak hadi bakalım. ben gidiyorum kesin kesin Başka kimler geliyor ellerini kaldırsın.

BB diyetimiz ne ise öderiz artıkın. Söylemen yeterli.

Birde yarın akşam şu hisar olayını yapalım mı?? valla içimde kaldı :(
    NC700SA'13

Motosikleti
    SYM GTS--250
    pascha bursa dan selamlar...................
    bursada ki egsoz dizayn ve üretim konusunda gerekli araştırmayı yaptım.
    ne tür bir isteğin olduğunu belirtirsen yardımcı olur ilgili kişilerle irtibata geçerim.Bu arada SYM gts 250 renk siyah 5210 km. bakımları servisde yapılmış kazasız bir motor ne kadar eder model 2006.
    bir üst sonıfa geçebilme durumu söz konusu.Yardımların için şimdiden teşekkürler!!!!!!!!!

Motosikleti
    SYM GTS 250
    günaydınlar....
    Alien boş ver üzülme birdahaki sefere inşallah..
    Bu arada ben ve symali cumartesi çalıştığımız için cumartesi akşamı için eşlerimizide alıp festivale yola koyuluyoruz..Çadır kuracağız.
    Cumartesi çalışıpda festivale cumartesi akşamından gitmek isteyen,yalnız yol yapmaktan hoşlanmayan arkadaşlara duyurulur.
    Sonra Ben bilmiyordum,ben duymadım demeyin
    Arkadaşlar şaka bir yana pendikten yalovaya giden hızlı feribotla geçmeyi düşünüyoruz saat 19:00 seferi ama daha kesin değil bugün yarın kesinleşecek saati..
    Bu arada Alien ,BB yi çok hayal kırıklığına uğrattın söyliyeyim...
    Saygılarımla.

Motosikleti
    GSR600
    öncelikle herkese selamlar,
    pazar günkü programın ilk kısmına,kahvaltıya katıldım..Gittiğimiz yer gayet hoştu, bu konuda seçimi yapana tebrikler... İlk SYM ciler gezimdi çok memnun kaldım, devamını beklerim yalovaya belki bende akşam sizle gelebilirim, ama 150cc ile uzun yola çıkmak korkutuyor beni...ama şehir için gezilerinde varım
    Bu arada Alien 20dk ağaç ettin baba ya..MT ye bakmamıştım bi akşam önce..neyseki blackpanter ın teli vardıda onla irtibata geçtim.
    BB; köprüden korkma bence, benim motor 120kg köprüden çok geçtim sadece bi kere çok sağlam rüzgar vardı ondada motor düz gitmesine rağmen, virajda yatmış gibi 45 derecelik bi açı ile çapraz giderek yola devam ediyosun o kdr

Motosikleti
    SYM Joyride 200

merhaba

Arkadaşlar ben de bugün itibariyel siyah joyride 200 üm ile aranıza katılmış bulunuyorum. Ve ilk sorumu soruyorum: Babamın işyeri şehirlerarası safir marka otobüslerin teknik servisliği üzerine. Yağ,hava filtresi vs. değişimini kendim yapsam garanti ile ilgili bir problem olur mu? Dişleri ile sorunlu arkadaşları marmara diş hekimliği nişantaşına beklerim. Kazasız sürüşler...

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Alıntı bluedescada adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben de bugün itibariyel siyah joyride 200 üm ile aranıza katılmış bulunuyorum. Ve ilk sorumu soruyorum: Babamın işyeri şehirlerarası safir marka otobüslerin teknik servisliği üzerine. Yağ,hava filtresi vs. değişimini kendim yapsam garanti ile ilgili bir problem olur mu? Dişleri ile sorunlu arkadaşları marmara diş hekimliği nişantaşına beklerim. Kazasız sürüşler...

Öncelikle hoşgeldin aramıza. bence ilk yağ değişimini serviste yaptırman iyisidir die düşünüyorum. fabrika yağı tamamen temizlenip yeni yağ konmalı. vede ilk yağ değişiminde sadece yağ hava filtresi değişmek değil motorun diğer bölümlerine de bakıyolar. Gevşeyen vida yada başka bi sorun varmıdır diye. ç kuruştan kaçmamalısın bence...
    NC700SA'13

bluedescada hayırlı olsun motor kazasız belasız...

Aquila eyvalah sağol yalovaya gidelim o zmn haftasonu cumartesi ya da pazar günübirlik.. aLien le konuşmuştuk pendik feribot yaparız diye...

gider miyiz

sılwes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slmlar.bende alamak istiyorum bır joyrıde 200de bakalım.bı dakı yaza erteledık.
    tum umutlarmızı.motor sevdamızı falan filan benım içinde gezın

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    hee bu arada akşama kadar yalovaya bağlanmıyalım. öğleden sonra da biraz yol yapalım
    NC700SA'13

Motosikleti
    GSR600
    kaçta yola çıkmayı planlıyosunuz? tek gece orda kalacak olan varmı?

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    ya kalmak değilde sabah erken gidip öğlene kadar takılırız. sonrada çınarcık yada armutlu yapıp biraz denize falan gireriz die düşünüyorum. Tabi herkese de uyarsa...
    NC700SA'13

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı bluedescada adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
    Bende alien gibi ilk bakımlarını yetkili servise götürmenden yanayım.Ufak bi hata olur garantiden felan çıkar...boşuna başın ağrımasın..

Arkadaşlar bu arada SymAliyle kesinleşti Yalovaya gidişimiz.Cumartesi akşamı saat 19:00 da pendik yalova hızlı feribotundan biletlerimizi aldık.Cumartesi akşamı orada çadır kuracağız.Pazar günüde tüm gün ordayız pazar akşamıda İstanbula dönüş.

VeTEKNİK BİR SORUM OLACAK...4000km bakımında yağın değişmesi gerekiyormu gerekmiyor mu?
    veya 4000 km ye gelindiğinde yağın durumuna bakılıpta yağ iyi durumda gerek yok değiştirmeye denebilirmi?
    ve bir sorum daha var...Sym GTS 250 kullanıcıları tek kişiyken vede artçıyla uzun yolda lastiklere kaç hava basıyorsunuz?Geçende konusu geçtide sizleri merak ettim..
    Saygılarımla.

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Alıntı Blackpanther adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
    Bende alien gibi ilk bakımlarını yetkili servise götürmenden yanayım.Ufak bi hata olur garantiden felan çıkar...boşuna başın ağrımasın..

Arkadaşlar bu arada SymAliyle kesinleşti Yalovaya gidişimiz.Cumartesi akşamı saat 19:00 da pendik yalova hızlı feribotundan biletlerimizi aldık.Cumartesi akşamı orada çadır kuracağız.Pazar günüde tüm gün ordayız pazar akşamıda İstanbula dönüş.

VeTEKNİK BİR SORUM OLACAK...4000km bakımında yağın değişmesi gerekiyormu gerekmiyor mu?
    veya 4000 km ye gelindiğinde yağın durumuna bakılıpta yağ iyi durumda gerek yok değiştirmeye denebilirmi?
    ve bir sorum daha var...Sym GTS 250 kullanıcıları tek kişiyken vede artçıyla uzun yolda lastiklere kaç hava basıyorsunuz?Geçende konusu geçtide sizleri merak ettim..
    Saygılarımla.
    öncelikle 4000 km de bakım yokki 1000 km bakımından sonra 3000- 6000 - 9000 km die gider bakım zamanları. yağ ışığın da yanmamıştır zaten senin. yalnızca 1000-1500 km gibi hava filtreni değişmende fayda var. lakin biizm motorların hava filtreleri çok çabuk kirleniyor.
    Lastik havalarına gelince, Altan motor Taner'iin bana söylediği tek kişiyle 30-32 artçın varsa 30-34 olacak.
    NC700SA'13

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Evet haklısın bende nerde kalmış yaa 4000 km.
    Benim makina 3150 km de şu an..servis zamanı gelmiş.yağ ışığı yandı resetlemiştim ben onu.
    hımmm..yalovadan önce servis gözüktü ozaman.
    Saygılar

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Akşam Rumelihisarındayız arkadaşlar gelebilecek olanları bekleriz

Kimse yokmu yaa..??
    NC700SA'13

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler