Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı aLien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam o zaman. 08:30 2.köprü gişelerin çıkışında.

BB sen nerde oturuyosun? istersen ben tek çıkıyorum. alabilirim seni de. miocan'la yada artçı olarak.

Rumelihisarında ki buluşma yerimiz sahil yolu üzerinde rumelihisarı yanında hisar cafe ile Gloria Jean's cafe arasında sahil kısmı.. c.tesi 19:00..herkesi bekleriz.

Olcay haklısın. Kamp işini halledelim bi an önce.
    bakırköy deyim aLien .. miocanla gelmek istiyorum.. gruba katılamam çünkü uyum sağlayamam aynı kulvarda değiliz yetişemem valla bi de köprüden geçmek istemiyorum sirkeci harem yaparım ama ondan sonra ne yaparım bilmiyorum yolu tarif edersen ben bulurum herhalde.. en azından umut ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Alıntı __BB__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakırköy deyim aLien .. miocanla gelmek istiyorum.. gruba katılamam çünkü uyum sağlayamam aynı kulvarda değiliz yetişemem valla bi de köprüden geçmek istemiyorum sirkeci harem yaparım ama ondan sonra ne yaparım bilmiyorum yolu tarif edersen ben bulurum herhalde.. en azından umut ediyorum
    bahçelievlerdeyim ben. istersen birlikte gideriz. yahu zaten racinglerle gitmiyoruz bizde uyum sağlarsın. bence çekinme. çık yola rahatlarsın.
    nası motorcusun sen . korkma yolda gözkulak oluruz sana
    NC700SA'13

bahçelievlerdeyim ben. istersen birlikte gideriz. yahu zaten racinglerle gitmiyoruz bizde uyum sağlarsın. bence çekinme. çık yola rahatlarsın.
    nası motorcusun sen . korkma yolda gözkulak oluruz sana
    ii o zmn sirkeciden mi gideriz, köprüden geçmeyelim ya

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    geçelim geçelim sende alış yavaş yavaş
    NC700SA'13

geçelim geçelim sende alış yavaş yavaş
    di mi alılşmak lasım sonra direk uçarım zaten poyrazköye doğru daha kısa sürer ya da polisler zaten direk yorulmayım diye miocan ı alırlar

ben alışmayım en iyisi sen bana yolu tarif et haremden sahil yolu beykoza kadar gidebilir miyim? sonrası daha kolay olmalı..

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    sahilyolundan beykoz a ulaşamazsın hemde o kadar yolu tek başına mı gitceksin. istersen şöle yapalım. bu pazar bizimle gel miocan ı alma ehliyet aldıktan sonra miocan la çıkarsın. Sonuçta tercih senin. gelmek istiyorsun die sende alternatifler bunlar. harem den poyrazköye hem yol çok daha uzuyo hemde bilmediğin yollarda napıcaksın tek başına. sen gel beni dinle. miocan'ı bırak bu defalık. ehliyetini aldıktan sonra köprüyü kullanırsın istediğin yere gidersin rahat rahat.

Son karar senin...
    NC700SA'13

sahilyolundan beykoz a ulaşamazsın hemde o kadar yolu tek başına mı gitceksin. istersen şöle yapalım. bu pazar bizimle gel miocan ı alma ehliyet aldıktan sonra miocan la çıkarsın. Sonuçta tercih senin. gelmek istiyorsun die sende alternatifler bunlar. harem den poyrazköye hem yol çok daha uzuyo hemde bilmediğin yollarda napıcaksın tek başına. sen gel beni dinle. miocan'ı bırak bu defalık. ehliyetini aldıktan sonra köprüyü kullanırsın istediğin yere gidersin rahat rahat.

Son karar senin...
    offf yapma ya çok zor bi karar

.............................

başka çare kalmadı sanırım :( o zmn ben yarın bi sürü bineyim pazar günü yorulmuş olurum artçı olmak işime gelir (kendimi kandırıyorum elbette )

yarın akşam hisara geleyim o zmn

Motosikleti
    gts 250
    Rumelihisarında ki buluşma yerimiz sahil yolu üzerinde rumelihisarı yanında hisar cafe ile Gloria Jean's cafe arasında sahil kısmı.. c.tesi 19:00..herkesi bekleriz.
    Buluşmaya 20,00 gibi gelsek sizi bulabiliriz dimi arkadaşlar malum iş çıkışı ve trafik olacak... Bide "bağcılar" dan baya bi mesafe var
    Zaten o kadar SYM görmeden geçmek için kör sürücü olmak lazım

Motosikleti
    GSR600
    arkadaşlar yarınki programda bi değişiklik yok dimi?? 08.30 da buluşuyoruz avrupa yakasındakilerle...

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    benim açımdan yok bende sizi kavacık ford a bekleyeceğim.
    Alien ve benim cep nolarım bi önceki sayfada var alienle irtibata geçebilirsin,oda avrupa yakasından geliyor.
    Saygılar..

bu akşam hisara geliyorum ben de.. ararım sizi aLien,Blackpanther.. görüşmek üzere..

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı __BB__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu akşam hisara geliyorum ben de.. ararım sizi aLien,Blackpanther.. görüşmek üzere..
    Bu akşam ben gelemeyeceğim ne yazıkki..bütün enerjimi yarına saklıyorumm

BB ...yarın senin motorla gelme istersen..ehliyetin yok,yol felan uzun neme lazım.ben derimki Önce kask,sonra ehliyet

Ama Alien seni artçı olarak alacak sanırım,eğer sende istersen bu şekillde katılman daha sağlıklı olur kanımca.
    Ama yinede kara senin tabiki ..yarın görüşmek üzere..
    saygılarımla.

Motosikleti
    GTS 250
    Sabah saat 09.00'da

Kavacık Ford önüne 2 SYM 4 kişi geliyoruz. (Blackpanther, buluşma yerinin Kozyatağından gelişte. Kavacık kavşağına girince hemen sağda olduğunu düşünüyoruz. Bir sıkıntı olursa seni cepten ararız.)

Sabah görüşürüz.

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı SYMALİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah saat 09.00'da

Kavacık Ford önüne 2 SYM 4 kişi geliyoruz. (Blackpanther, buluşma yerinin Kozyatağından gelişte. Kavacık kavşağına girince hemen sağda olduğunu düşünüyoruz. Bir sıkıntı olursa seni cepten ararız.)

Sabah görüşürüz.
    Ford nerede orda bende tam bilmiyorum ama bulurum sorun değil.sizleri bekliyorum orada yarın sabah..Sağlıcakla kalın.
    Saygılar.

Motosikleti
    gts 250
    Arkadaşlar yarın ki geziye kız arkadaşını yada eşini getiren olacak mı? Bende gelmek istiyorum ama nişanlımı ekemedim ;) Ona göre katılıcam organizasyon'a!
    Neyse bu akşam toplantıya yetişebilirsem yüzyüze sorarım... görüşmek üzere....

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı lk1302 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yarın ki geziye kız arkadaşını yada eşini getiren olacak mı? Bende gelmek istiyorum ama nişanlımı ekemedim ;) Ona göre katılıcam organizasyon'a!
    Neyse bu akşam toplantıya yetişebilirsem yüzyüze sorarım... görüşmek üzere....
    Ekmede zaten..insan nişanlısını ekermi hiç
    Ben eşimle geliyorum yarın...
    Saygılar.

Motosikleti
    GTS 250
    Biz iki motor eşlerimizle geliyoruz.

heeey aLien yarın gelemiyormuş dün aniden bodrum a gitmiş. aquila, beraber gidecekmişiniz haberin olsun gelemiyor. doğal olarak onun artçısı olduğumdan ben de gelemiyorum :(

hepinize iyi eğlenceler.. çok kıskanıyorumm çook :( ama Blackpanther haklısın ehliyeti halledince daha rahat olacak..

ama haftaya yalova ya gidelim bence

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    çanakkaleye gelsenize çadırlarda kalırız ben rehberlikde yaparım.
    seneye kaldı mio olayı malesef. Para olayını tam çözemedim,seneye 0 alırız işallah nasipse. Slm/Syg.
    nezaketin okulu yoktur.

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    tüh ben de şimdi farkettim buluşmayı. bodrum'dan yeni geldim, yol yorgunuyum =( zaten mio ile de grubu yavaşlatırdım. hava da bozuk.. başka zaman inşallah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler