Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GSR600
    Alıntı Blackpanther adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evveettt...
    PAZAR POYRAZKÖY Listesi

1.Alien
    2.SYMALİ
    3.Blackpanther (ben)
    4.?
    5.?
    6.?
    arkadaşlar poyrazköy neresidir?ne yenir ne içilir? bilgi verirmisiniz ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Poyrazköy İstanbul boğazının anadolu yakasında boğaz ile Karadenizin birleştiği köşedir. Küçük bir koy olduğu söylenir. Kumsalı ve denizi çok güzel denmektedir. Ben gitmedim hiç. Dayım tekne ile gitmişti ve çok methetti. O yüzden gitmek istiyorum. Beykoz üzerinden Rumeli Fenerine giderken yol üzerinde imiş. Pazar sabah erken saatte buluşma yeri ayarlayalım. birde gelecek olan arkadaşlar nerelerde oturuyor? Ben Bahçelievlerdeyim. Mesela 2. Köprüden sonra Beykoz sapağı buluşma yeri olabilir. Ya da 2. Köprü gişelerin hemen çıkışında olabilir.

Hisar dediğim yer de Rumeli hisarının çaprazında midyecinin olduğu yerdir. Birsürü motosiklet görünür. Yeri şaşırmak imkansızdır. C.tesi akşam 19:00 gibi toplanılabilir. Benim düşüncem Hatta epey oldu gitmiyeli . Ben orda olucam. Gri GTS-250... Beklerim.

BB Ehliyet şart ilk fırsatta almalısın. O zaman da korkusuzca Miocan'ın keyfini çıkarırsın. naçizahe tavsiyem
    NC700SA'13

Motosikleti
    GTS 250
    İşte Poyrazköy'le ilgili bilgi

Boğaz’ın Anadolu yakasında, Karadeniz’e en yakın yerleşimlerden biridir Poyrazköy. Köye ulaşmak için Beykoz’u geçtikten yaklaşık 4 km sonra solda Poyrazköy-Anadolu Feneri tabelasını izlemek gerekiyor. Asfalt dar yol sık orman içinden keskin olmayan virajlarla yükseliyor. Karadenize, Anadolu Feneri’ne doğru giderken solda Poyrazköy yön levhasını izleyerek Boğaz kıyısına, Poyrazköye iniliyor.

Fazla kalabalık olmayan köy, tepeye kurulmuş. Köye girmeden sola, Poyrazköy plajına yol ayrılıyor. Plaj, fazla büyük olmayan bir kumsal ve çevresindeki irili ufaklı tesislerden oluşuyor. Soyunma kabinleri, lokanta ve kahveler var.

Poyrazköy, rüzgara ve akıntıya karşı korunaklı bir koy olduğundan, tekne ve yatların demirlemesi için uygun. Özellikle yazın tatil günlerinde koy teknelerle doluyor. Yat sahipleri, ya da biraraya gelip tekne tutanlar denize girmek için nispeten temiz olan Poyrazköy’ü seçiyorlar.

Poyrazköy’e gidiş yolu bir süre öncesine kadar askeri alanla çevriliydi. Askeri alan, köye girişi engellemiyordu ama Beykoz-Poyrazköy yolu üzerindeki sık ormanlık alanda durmayı ve piknik yapmayı yasaklıyordu. Yasak kalkınca yol boyu piknikçilerin akınına uğradı. Önceki yıl larda da piknik ateşinden çok büyük bir yangın çıktı. Çevreyi tahrip etmeden yararlanmayı ne zaman öğreneceğiz acaba? İnsanın "keşke yasak devam etseydi" diyesi geliyor.

Motosikleti
    GSR600
    Alıntı aLien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Poyrazköy İstanbul boğazının anadolu yakasında boğaz ile Karadenizin birleştiği köşedir. Küçük bir koy olduğu söylenir. Kumsalı ve denizi çok güzel denmektedir. Ben gitmedim hiç. Dayım tekne ile gitmişti ve çok methetti. O yüzden gitmek istiyorum. Beykoz üzerinden Rumeli Fenerine giderken yol üzerinde imiş. Pazar sabah erken saatte buluşma yeri ayarlayalım. birde gelecek olan arkadaşlar nerelerde oturuyor? Ben Bahçelievlerdeyim. Mesela 2. Köprüden sonra Beykoz sapağı buluşma yeri olabilir. Ya da 2. Köprü gişelerin hemen çıkışında olabilir.

Hisar dediğim yer de Rumeli hisarının çaprazında midyecinin olduğu yerdir. Birsürü motosiklet görünür. Yeri şaşırmak imkansızdır. C.tesi akşam 19:00 gibi toplanılabilir. Benim düşüncem Hatta epey oldu gitmiyeli . Ben orda olucam. Gri GTS-250... Beklerim.

BB Ehliyet şart ilk fırsatta almalısın. O zaman da korkusuzca Miocan'ın keyfini çıkarırsın. naçizahe tavsiyem
    ben etilerde oturuyorum. sana uyarsa 1.levent BP de buluşabiliriz.. ctesi gelmeye çalışıcam 19.00 da..

beyler son durum nedir? kaçta gidilecek Poyrazköye ,bi saat belirleyelim?

Alıntı SYMALİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte Poyrazköy'le ilgili bilgi

Boğaz’ın Anadolu yakasında, Karadeniz’e en yakın yerleşimlerden biridir Poyrazköy. Köye ulaşmak için Beykoz’u geçtikten yaklaşık 4 km sonra solda Poyrazköy-Anadolu Feneri tabelasını izlemek gerekiyor. Asfalt dar yol sık orman içinden keskin olmayan virajlarla yükseliyor. Karadenize, Anadolu Feneri’ne doğru giderken solda Poyrazköy yön levhasını izleyerek Boğaz kıyısına, Poyrazköye iniliyor.

Fazla kalabalık olmayan köy, tepeye kurulmuş. Köye girmeden sola, Poyrazköy plajına yol ayrılıyor. Plaj, fazla büyük olmayan bir kumsal ve çevresindeki irili ufaklı tesislerden oluşuyor. Soyunma kabinleri, lokanta ve kahveler var.

Poyrazköy, rüzgara ve akıntıya karşı korunaklı bir koy olduğundan, tekne ve yatların demirlemesi için uygun. Özellikle yazın tatil günlerinde koy teknelerle doluyor. Yat sahipleri, ya da biraraya gelip tekne tutanlar denize girmek için nispeten temiz olan Poyrazköy’ü seçiyorlar.

Poyrazköy’e gidiş yolu bir süre öncesine kadar askeri alanla çevriliydi. Askeri alan, köye girişi engellemiyordu ama Beykoz-Poyrazköy yolu üzerindeki sık ormanlık alanda durmayı ve piknik yapmayı yasaklıyordu. Yasak kalkınca yol boyu piknikçilerin akınına uğradı. Önceki yıl larda da piknik ateşinden çok büyük bir yangın çıktı. Çevreyi tahrip etmeden yararlanmayı ne zaman öğreneceğiz acaba? İnsanın "keşke yasak devam etseydi" diyesi geliyor.

evet biliyorum burayı Boğaz Komutanlığı var..onun orası olması gerekli.yani Anadolu Kavağı.. çok güzel midye&balık ekmek var...yanlış anlamadıysam tabi yeri...benide yazın arkadaşlar...

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Pazar günkü Poyrazköy'ün son hali...
    1.Alien
    2.SYMALİ
    3.BlackPanther(Ben ve eşim)
    4.Aquila
    5.?
    6.?
    7.?
    Arkadaşlar ben de Bostancıda oturuyorum.Pazar için yer ve saat benim için önemli diil.Sizlere uyarız .Yalnız ne kadar erken olursa okadar iyi olur kanımca
    Poyrazköyü bende görmedim ama güzel ve şirin bir yere benziyor.
    İşte bir kaç Poyrazköyfotosu..

Tabi pazar günü resimdeki gibi boş olmaz buralar
    saygılarımla.

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Yahu beykoz üzerinden Rumeli fenerine nasıl gidilir. Uçmuşum ben yaa

Tarif yukarda detaylı şekilde gelmiş. resimlerden de gidilesi bir yer olduğu anlaşılıyor. bahçelievlerden çıkıp ta Beykoz'a dolayısı ile 2.Köprüye 1. Levent üzerinden nasıl gidilir bilmiyorum açıkçası Şöyle yapalım. madem ki Avrupa yakası Anadolu yakası karışık listede. Avrupa yakasından gidecek olanlar Fatih Sultan Mehmet köprüsü üzerinde buluşabiliriz. Gişelere girişte yada çıkışta. Köprüden sonraki beykoz sapağından girdikten sonra da bikaç yüz metre içerde bi müsait yerde Anadolu yakasından gelecek arkadaşlarla buluşabiliriz gibi geliyor bana.
    Birde erken saatte gidelim derim ben. Erken saatte deniz çok güzel oluyor. Fazla kalabalık olmadan doya doya girebiliriz. Hem kahvaltımızı da deniz kenarında yaparız. Müthiş keyiflidir Eğer herkese de uyarsa 08:30 Fatih Sultan mehmet köprüsü üzerinde avrupa yakası sakinleriyle buluşma. ve hareket. 09:00 Anadolu yakası sakinleriyle buluşma ve Poyrazköye hareket.

C.tesi akşamı içinde direk adrese gidelim bence. Hisar cafenin karşısında ki büfe ve midyecinin olduğu yerde deniz kenarında. Ben orda olucam allahtan bi mani çıkmazsa.

Saygılar.
    NC700SA'13

Motosikleti
    GSR600
    Yahu beykoz üzerinden Rumeli fenerine nasıl gidilir. Uçmuşum ben yaa

Tarif yukarda detaylı şekilde gelmiş. resimlerden de gidilesi bir yer olduğu anlaşılıyor. bahçelievlerden çıkıp ta Beykoz'a dolayısı ile 2.Köprüye 1. Levent üzerinden nasıl gidilir bilmiyorum açıkçası Şöyle yapalım. madem ki Avrupa yakası Anadolu yakası karışık listede. Avrupa yakasından gidecek olanlar Fatih Sultan Mehmet köprüsü üzerinde buluşabiliriz. Gişelere girişte yada çıkışta. Köprüden sonraki beykoz sapağından girdikten sonra da bikaç yüz metre içerde bi müsait yerde Anadolu yakasından gelecek arkadaşlarla buluşabiliriz gibi geliyor bana.
    Birde erken saatte gidelim derim ben. Erken saatte deniz çok güzel oluyor. Fazla kalabalık olmadan doya doya girebiliriz. Hem kahvaltımızı da deniz kenarında yaparız. Müthiş keyiflidir Eğer herkese de uyarsa 08:30 Fatih Sultan mehmet köprüsü üzerinde avrupa yakası sakinleriyle buluşma. ve hareket. 09:00 Anadolu yakası sakinleriyle buluşma ve Poyrazköye hareket.

C.tesi akşamı içinde direk adrese gidelim bence. Hisar cafenin karşısında ki büfe ve midyecinin olduğu yerde deniz kenarında. Ben orda olucam allahtan bi mani çıkmazsa.

Saygılar.
    alian ben biliyorum beykoza gitmeyi senle 2.köprü gişe çıkışında hemen sağda buluşuruz..08.30 uygun saat... anadolu yakası buluşma yeri 09.00 Kavacık Ford Gürbaşlar nasıl?

ayrıca ctesi gelmem zor gibi çünkü anadolu yakasında olcam, geçmezsem o tarafa gelirim bende r.hisarına ..

Alıntı Atlas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sirkeci-Harem feribotlarını kullanabilirsin, belki yolu biraz uzatmış olursun ama küçük motorlar veya köprüden geçmek istemeyenler için ideal çözüm, üstelik motosikletler için ücret 2 YTL.
    teşekkürler Atlas, süper geçtikten sonra da yolu bilsem daha bi süper olacak

Alıntı Blackpanther adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BB sanada tavsiyem ilk fırsatda ehliyet al bence,kaptırırsın yoksa motoru polise..
    Saygılar.

teşekkürler arkadaşlar .. ehliyet alacağım yahu 25 ağustostaki sınavı bekliyorum

ya ben de gelmek istiyorum olmaz mı karşı tarafı bilmiyorum hiç yollarını kolay bulabilir miyim.. bi de miocanla yapabilir miyim zor olur mu benim için

Motosikleti
    gts 250
    Selamlar arkadaşlar...
    Cumartesi buluşması için ayrıntılı yer tarifi alabilirmiyiz
    iş çıkışı gelmeyi planlıyorum ama daha önce hiç gelme şansım olmadı

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Herkese Hayırlı Cumalar,
    Pazar 09:00 bana uygun ..yerde uygun.Tamam ozaman anadolu yakasından gelecekler sizleri Kavacık Ford Gürbaşlarda sabah 09:00 bekleyelim.

Bu arada BB' yide biri artçı olarak alsın bari,gelmek istiyor ama ehliyeti yok

Alien cumartesi için gelmeye çalışacağım ama söz vermeyeyim.Olmadı pazar beraberiz zaten inşallah.
    Bu arada benim cep...0532 355 34 05
    Saygılarımla.

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    hooooopppalaaaa bizim olmadıgımız hafta plan yapıyorsunuz yawwww cuma aksamı karabük eskipazara gidecegim grandfather görmeye bu sebeble katılamayacagım , uzayda tatilden geldigine göre güzel bir ekip olacaksınız şimdiden kıskandım sizi , buna kısmet degil miş ama birdahaki sefere inşallah... hepinize iyi eglenceler.

dogancım bir haftasonu kamp kurabilecegimiz bir yere gidelim .. yaz bitmeden .
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

Motosikleti
    GSR600
    beyler avrupa yakasından kimler geliyor ???

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Tamam o zaman. 08:30 2.köprü gişelerin çıkışında.

BB sen nerde oturuyosun? istersen ben tek çıkıyorum. alabilirim seni de. miocan'la yada artçı olarak.

Rumelihisarında ki buluşma yerimiz sahil yolu üzerinde rumelihisarı yanında hisar cafe ile Gloria Jean's cafe arasında sahil kısmı.. c.tesi 19:00..herkesi bekleriz.

Olcay haklısın. Kamp işini halledelim bi an önce.
    NC700SA'13

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    slm arkadaşlar ben gittim geçen sen çok güzel gerçek ten tavsiye ederim motorum olsaydı gelirdim bende
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

Motosikleti
    GSR600
    Tamam o zaman. 08:30 2.köprü gişelerin çıkışında.
    tamamdır 8.30 da 2.köprü gişe çıkışındayım..

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Listeyi güncelleyelim.

1.aLien
    2.SYMALİ
    3.BlackPanther+1
    4.Aquila
    5.?
    6?

Gelecekler listeye ekleyelim.

Telim: 0 532 344 28 55
    NC700SA'13

Motosikleti
    GTS 250
    Arkadaşlar Kahvaltı işini ne yapacağız. Bir yerlerde bir şeyler yiyip çay için yola çıksak

Motosikleti
    GSR600
    gideceğimiz yerde kahvaltı yok mu? sanki biri kahvaltıyı orda yaparız demişti...

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Bence kimse bişey yiyip içmesin. Orda yapalım kahvaltımızı. Deniz kenarında mükemmel olur..
    NC700SA'13

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Evet Kesinlikle...vardıktan sonra deniz kenarında felan bir yer bulup kahvaltı ederiz..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler