Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    güzel bir foto çalışması olmuş egzos yakışmamış.
    motorun ne renk olacağı belli oldu. şimdi bu tonu bulmak mesele. ilk verdiğim ilanda km eksik yazmışım düzelttim. şimdi topiğe bakıp bunşar niye motoru satıyor diyenler olabilir. daha yüksek hacimli bir motora ihtiyacım oldu, sanırım şehirlerarası iki kişi yol yapmaya başlıyorum. kısmet olursa kymco 500 ya da burgman 400 olacak bundan sonraki. yoksa motordan yana hehangi bir şikayetim yok aksine düşündüğümden çok daha kaliteli, rahat bir motor çıktı. eğer scooter almak isteyen varsa gözüm kapalı tavsiye edeceğim 250 cc araçtır. biraz ince düşünülürse 250 cc de rakibi yok gibi....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı Blackpanther adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Günaydın..
    1000 km.yi sonunda tamamladım ve altan motorda yağ değişimimi yaptırdım.Oradayken Pashca ile karşılaştık ve motorunu yakından inceleme fırsatını buldum.makina çok güzel olmuş ....özellikle müzik sistemine hasta oldum,volümü sonuna kadar dayayıp turlamak kesin çok keyifli oluyordursanırım .
    Arkadaşlar benim ufak bir sorunum vardı.Akşam motorumu parkedip brandasını örttüğümde,içi kediler için mükemmel bir eve dönüşüyordu..ve sabah motoru açtığımda koltuk torpido her yer tüy yumağı ve çamurlu pati izleriyle dolu buluyordum.Aranızda mutlaka bu sorunu yaşayan vardır.Ama sonunda kedileri uzaklaştırmanın kesin çözümünü tesadüfen buldum.Heryerde satılan slikon parlatıcılar var ya(beyaz süt dediğimiz)siyah plastik aksamlarını ve koltuğu onla parlatmışdım geçen hafta,onu sürdüğümden beri hiç bir kedi motorun yanından bile geçmez oldu..Şu an ismini hatırlayamayacağım ama aynısı pashcada da var.İsim olarak ondanda öğrenebilrsiniz.
    Herkese keyifli ve kazasız sürüşler diliyorum..
    saygılarımla.
    Aynı sıkıntı bendede war demekki bizim makinalar kedilerin ilgi alanı icerisinde simdi havalar ısındıgı icin artık brandadan iceri girip mesken tutmuyorlar Bende aynı sahne ile karsılasıyordum branda kalkar kalkmasıyla birlikte agır biir koku direksiyonda pati izleri muhtemelen koltukla direksiyon arasında gerindi hayvancagız koltuk üseri kıl dolu falan filan iste
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    Alıntı evural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba Hayalimdeki motor suzuki dl650 ama fiyat olarak bütçemi aşıyo Şöyle şık ve oturaklı duran daha makul fiyatlı bir motor düşünüyorken gts250 ilgimi çekti Ama kilom 90 boyum 1.87 Sizce bu motor bana gider mi Altımda komik mi durur yoksa Motoru şehir içinde ve haftasonlarında eşimle orta mesafeli yolculuklar yapmak için düşünüyorum Ne dersiniz?
    @evural
    dostum 178 boy 93 kiloyum , sehir ici ve sehir dısı yollarda esim ile birlikte biniyoruz, cokta memnunuz.
    komik duracagını düsünme gemi gibi bir motor tabi bir görüp denemeni tavsiye ederim

Alıntı evural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu başlıkta daha çok resim olsa bence fikir edinebilmek açısından daha iyi olur
    forum icerisinde binlerce foto var ama tabi arayıp bulmak gerekli...http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-106.html
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    arkadaşlar bende motorumu satıyorum 2006 model 21.000 de mavi renk fiyat 5.500 ytl ilgilenen arkadşlara duyrulur...
    dongul murat

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Evet son kararımı verdim....boya eskidiği zaman makinayı bu renge boyayıp koltuk derisini bu şekilde kaplatacağım..vede jantlarda siyah olacak...
    Boyası eskirse tabi
    Saygılar.

Cabrio M3 SYM GTS 250...

Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    Alıntı Blackpanther adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet son kararımı verdim....boya eskidiği zaman makinayı bu renge boyayıp koltuk derisini bu şekilde kaplatacağım..vede jantlarda siyah olacak...
    Boyası eskirse tabi
    Saygılar.

Cabrio M3 SYM GTS 250...
    süper olmus bende tuttum bu renk i ...

Motosikleti
    scooter
    pfffff
    nerde bu millet
    yarın bir ara altan a uğrayacağım 11 gibi ne bileyim hani yolu düşen olursa diye...

pashca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250

tüm suzukicilere keyifli kazasız sürüşler belim kötü olmasaydi gelicektim bursaya
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Murat[/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]Y[/COLOR][COLOR="Blue"]M[/COLOR] [COLOR="Red"]GT[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR] [COLOR="Red"] 0 (rh) + [/COLOR]
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]34 [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]sym [/COLOR][/FONT]0916[/FONT][/COLOR][/FONT]

Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    pashcam günaydın haftasonu cok güzel bir gezi oldu keske gelebilseydin fotoları sonra koyacagım

@ferhad

kapıdagda göremedim seni ferhad gelemedin mi ..?

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı teksavasci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pashcam günaydın haftasonu cok güzel bir gezi oldu keske gelebilseydin fotoları sonra koyacagım

@ferhad

kapıdagda göremedim seni ferhad gelemedin mi ..?
    resimlerii görelimmm olcayyyyyy
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Murat[/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]Y[/COLOR][COLOR="Blue"]M[/COLOR] [COLOR="Red"]GT[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR] [COLOR="Red"] 0 (rh) + [/COLOR]
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]34 [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]sym [/COLOR][/FONT]0916[/FONT][/COLOR][/FONT]

serc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bursa dan yeniden selamlar arkadaşlar
    sinek küçük ama mide bulandırıyor, sym dist olmayınca makinelerin başına ne gelir diye insan meraklanıyor ve proton örneğini hatırlıyor ister istemez.
    ben sym mi 6250 verdim. alan arkadaş çok memnun. ben de an 400 k7 aldım ve bilin bakalım, debriyaj arızası çıktı.
    neden mi söylüyorum, bazı şeyler nasiple, ondan söylüyorum.
    herkese selam ve sevgiler.
    [SIZE="2"][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"]TEK VATAN TEK BAYRAK, TEK ÜLKE TEK ÜLKÜ[/FONT]

Motosikleti
    SYM GTS 250
    serc slm geçmiş olsun evet ben de duydum genel olarak debriyaj bozuk çıkmış ama garantiden değiştini de duydum normal nede olsa kul yapısı allah yapısı değil allah kaza bela vermsin keyifli sürüşler

Motosikleti
    SYM GTS 250

gts 250

arkadaşlar iyi akşamlar.yaklaşık bir yıldır forumunuzu takip ediyorum.paylaşmış olduğunuz bilgiler ve fotoğraflar doğrultusunda bana uygun olan motorun sym gts 250 olduğuna karar verdim ve geçen hafta aldım.bir haftadır kullanıyorum çok memnunum.hepinize teşekkür ediyor kazasız belasız sürüşler diliyorum.

Motosikleti
    scooter
    hayırlı uğurlu olsun
    kazasız belasız sürüşler dilerim
    iyi bir seçim pişmanlık duyacağını sanmam....
    şu ana kadar bildiğim kadar ile bir tek ünsal problem yaşamıştı ama onu da çözdü.
    bu arada 14.000 i devirdim

Motosikleti
    SYM GTS 250
    teşekkür ederim derwish.bende pişman olacağımı sanmıyorum.
    çünki kendi katagorisinde en iyi motor olduğuna inanıyorum.yolda giderken veya bir yere park ettiğimde insanların dönüp motora bakması ve motoru incelemeside ayrı bir zevk veriyor.

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    SMH isabetli bi seçim yapmışsın.. hayırlı olsun allah kaza bela vermesin inşallah.. bende buraları okuyup ta karra verip almıştım 2 ay oldu 3.600 km yol yaptım ve de gayet memnunum..
    NC700SA'13

Motosikleti
    SYM GTS 250
    çok teşekkür ederim aLien.hepimizi allah kazadan beladan korusun inşallah.

Motosikleti
    SYM GTS--250
    busadan SYM GTS 250 Kullancıları.hepinize sevgi ve saygılarımla............

Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    Alıntı SMH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iyi akşamlar.yaklaşık bir yıldır forumunuzu takip ediyorum.paylaşmış olduğunuz bilgiler ve fotoğraflar doğrultusunda bana uygun olan motorun sym gts 250 olduğuna karar verdim ve geçen hafta aldım.bir haftadır kullanıyorum çok memnunum.hepinize teşekkür ediyor kazasız belasız sürüşler diliyorum.

iyi bir secim yapmıssın,tebrik ederim. kazasız belasız sürüsler dilerim güle güle kulanın... bu arada bursa da sym artısı görüyorum. bursaya bir gezi düzenleyerek oradaki arkadaslarla bir kaynasma yapabiliriz.

saygılarla

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı teksavasci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi bir secim yapmıssın,tebrik ederim. kazasız belasız sürüsler dilerim güle güle kulanın... bu arada bursa da sym artısı görüyorum. bursaya bir gezi düzenleyerek oradaki arkadaslarla bir kaynasma yapabiliriz.

saygılarla
    teşekkür ederim teksavasci eğer bursaya gelirseniz bende sizlerle tanışmayı
    çok isterim.özellikle senin ve ferhad ın gezilerden sonra paylaştığınız resimler
    kararımı sym yönünde vermemde çok etkili oldu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler