Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı phaishea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,
    Bende bi tane SYM vs 150 var ve şimdiye kadar 1400 km yaptım, bazı problemlerim var motorumla ilgili;

Mesela, 60 km le ile giderken hafif gaz verdiğimde sanki son gaz vermişim gibi bir böğürme sesi yapıyor sanki altımda 600 cc bi racing varmış gibi ses çıkarıyor ama 100 km/h yi bulmakta zorlanıyor cihaz , anlamış değilim servise götürüyorum servis bana diyorki bu motor 100 km yi zaten geçmez!!!

Mondial 150 veya keeway 125 --2.000 ytl lik cihazlar ama ben 90km/h le ile giderken beni çok rahat geçebiliyorlar . YALVARIRIM birşeyler bilen bana bişey söylesin.......
    Yetkili bir servise gittinmi. İstanbuldaysan sym ile ilgili Altan motora gidebilirsin.
    Topikteki arkadaşlar genelde joride 200 ve gts 250 kullanıcısı olsuğundan yardımcı olamayabilir. En doğrusu servise gitmek.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    Selam arkadaşlar,
    Bende bi tane SYM vs 150 var ve şimdiye kadar 1400 km yaptım, bazı problemlerim var motorumla ilgili;

Mesela, 60 km le ile giderken hafif gaz verdiğimde sanki son gaz vermişim gibi bir böğürme sesi yapıyor sanki altımda 600 cc bi racing varmış gibi ses çıkarıyor ama 100 km/h yi bulmakta zorlanıyor cihaz , anlamış değilim servise götürüyorum servis bana diyorki bu motor 100 km yi zaten geçmez!!!

Mondial 150 veya keeway 125 --2.000 ytl lik cihazlar ama ben 90km/h le ile giderken beni çok rahat geçebiliyorlar . YALVARIRIM birşeyler bilen bana bişey söylesin.......

rodaj süresini tamamladıysan bencede bir servise götür T&T (altan motor) kardesler sana yardımcı olurlar..
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Selam arkadaşlar,

Öncelikle motorun daha açılmamış, biranda bu kadar hızlanmasını bekleme, zamanla olacak bu iş. İlk bakımlarını yaptırdıysan ve yağınıda değiştirdilerse yavaş yavaş motorunu açabilirsin. Gaz ayarında ve egzozda sorun yoksa bu kadar ses çıkmaması gerek, ya da sen "hafif" değil de "son gaz" yapıyorsundur.
    Ayrıca kendi motorunla diğerlerini kıyaslamana bile gerek yok, zamanla motorun 100 km yi geçecektir ama sen geçmemeye gayret et. Sonuç itibari ile altındaki 150 cc lik bir motor, o kadar hız arabalar için bile tehlikeli.
    Not: motorunu nasıl açacağın konusunda sitede detaylı anlatımlar var, onları bul oku. Okumaya vaktin yoksa şehirler arası yolda 1-2 saat motor kullan o kendine gelmeye başlayacaktır.

Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    herkese iyi haftalar hayırlı işler..

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    merhabalar millet
    benim makinayı satışa çıkarıyorum.
    13.700 km de, siyah 2006, xenon kısa farlar, havalı korna, otocode alarm, pirelli lastikler, hakiki deri koltuk, sissy bar, aynada çakar yerleri mevcut ama geri kalan tertibatı söktük, 2006 6000-8000 km burgman ya da benzeri ile takas düşünebilirim, öncelikle buraya yazmak istedim belki arayan vardır diye...
    neyse fazla uzatmayayım resimleri ilan verdikten sonra link atarım....

Motosikleti
    SYM vs 150
    İlgİnİze TeŞŞekÜrler ArkadaŞlar

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    slm millet benim motor patladı biliyosunuz sym joyride 200 2004 model motoru hariç kople satıyorum 2,250ytl ye motor 1000ytl toplanır.kople motoru yok yani piston sekman blog vb.kaporta lastikler jantlar hemsi dahil,sadece motorsuz satıyorum. irtibat 0535 555 56 56 abim davut
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

ferhad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı teksavasci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese slm
    cumartesi günü aynalara beyaz sinyal ve flasör takarken gören herkes ; abi kac para , abi kac basıyor, abi cok güzel motor diye diye motoruma nazar degdirdiler ..

islerim bitirdikten sonra mac seyretmeye giderken yagmur cişelemeye basladı.bende dörtlü flasörlerimi yakarak sagdan sagdan yavaş yavaş gitmeye basladım. bakırköy sapagından girdikten sonra iki seritli yolda soldan giden bir clio sagda bulunan hastane kapısına hic bir sinyal vermeden girmeye calısarak yollumu kesti, hızımın yavas olmasına ramen frenleri sıktıgımda yerlerin ıslak olmasından dolayı buz üstünde gibi hareketlerle motoru sag tarafa yatırdım ufak tefek sıyrıklarla kurtulduk ben ve motorum, ön granajda biraz cizik oldu motorun icinden yag bosaldı ,denge cubugu yamuldu, aslına bakarsanız ucuz atlatmıstık kafadan carpmak bizim icin daha üzücü durumlar yaratabilirdi ... polis cagırdı hemen sonra aramızda kendisi ile anlastık ... siz siz olun yagmurlu havalarda daha dikkatli sürün.

buradan su sonucu cıkarabiliriz ;üzerinde bulunan maxxis lastikleri pirelli ile degistirmek gerektigini ....
    abim büyük geçmiş olsun.
    birde aynalara yaptırdığın çakarlar nasıl oldu. çakar beynini nereye koydurdun?
    birde yüksek hızda aynada titreşim oluyormu? birinde görmüştüm aynalar emanet gibi duruyordu... birde aynalara takılan sinyal kapakları ne kadara geldi??
    [CENTER][B]16 FY 303[/B]
    :bounce: [/CENTER]

pashca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı derwish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar millet
    benim makinayı satışa çıkarıyorum.
    13.500 km de, siyah 2006, xenon kısa farlar, havalı korna, otocode alarm, pirelli lastikler, hakiki deri koltuk, sissy bar, aynada çakar yerleri mevcut ama geri kalan tertibatı söktük, 2006 6000-8000 km burgman ya da benzeri ile takas düşünebilirim, öncelikle buraya yazmak istedim belki arayan vardır diye...
    neyse fazla uzatmayayım resimleri ilan verdikten sonra link atarım....
    derwish slm hayırlı osun bir kaç sym almak isteyen var ne fiyat istiyorsun
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Murat[/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]Y[/COLOR][COLOR="Blue"]M[/COLOR] [COLOR="Red"]GT[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR] [COLOR="Red"] 0 (rh) + [/COLOR]
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]34 [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]sym [/COLOR][/FONT]0916[/FONT][/COLOR][/FONT]

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Herkese Günaydın..
    1000 km.yi sonunda tamamladım ve altan motorda yağ değişimimi yaptırdım.Oradayken Pashca ile karşılaştık ve motorunu yakından inceleme fırsatını buldum.makina çok güzel olmuş ....özellikle müzik sistemine hasta oldum,volümü sonuna kadar dayayıp turlamak kesin çok keyifli oluyordursanırım .
    Arkadaşlar benim ufak bir sorunum vardı.Akşam motorumu parkedip brandasını örttüğümde,içi kediler için mükemmel bir eve dönüşüyordu..ve sabah motoru açtığımda koltuk torpido her yer tüy yumağı ve çamurlu pati izleriyle dolu buluyordum.Aranızda mutlaka bu sorunu yaşayan vardır.Ama sonunda kedileri uzaklaştırmanın kesin çözümünü tesadüfen buldum.Heryerde satılan slikon parlatıcılar var ya(beyaz süt dediğimiz)siyah plastik aksamlarını ve koltuğu onla parlatmışdım geçen hafta,onu sürdüğümden beri hiç bir kedi motorun yanından bile geçmez oldu..Şu an ismini hatırlayamayacağım ama aynısı pashcada da var.İsim olarak ondanda öğrenebilrsiniz.
    Herkese keyifli ve kazasız sürüşler diliyorum..
    saygılarımla.

Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    Alıntı ferhad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abim büyük geçmiş olsun.
    birde aynalara yaptırdığın çakarlar nasıl oldu. çakar beynini nereye koydurdun?
    birde yüksek hızda aynada titreşim oluyormu? birinde görmüştüm aynalar emanet gibi duruyordu... birde aynalara takılan sinyal kapakları ne kadara geldi??
    slm ferhad

cakarlarla beraber birde sinyallere baglı beyaz ampul koydum, cok güzel oldular. pazar aksamı cerkezköyden gelirken flasörlerin cok faydasını gördüm tem in karanlık kısımlarında farkettiriyor kendisini aynalarda sapasaglam sallantı yok fakat orginal cam olmadıgından ayna kısımları biraz dısarı taştı, dezavantajı görüs mesafem biraz kısaldı buda iyi degil bence...

pazargünü kapıdag motor senliklerinde görürsün umarım ...

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı Blackpanther adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Günaydın..
    1000 km.yi sonunda tamamladım ve altan motorda yağ değişimimi yaptırdım.Oradayken Pashca ile karşılaştık ve motorunu yakından inceleme fırsatını buldum.makina çok güzel olmuş ....özellikle müzik sistemine hasta oldum,volümü sonuna kadar dayayıp turlamak kesin çok keyifli oluyordursanırım .
    Arkadaşlar benim ufak bir sorunum vardı.Akşam motorumu parkedip brandasını örttüğümde,içi kediler için mükemmel bir eve dönüşüyordu..ve sabah motoru açtığımda koltuk torpido her yer tüy yumağı ve çamurlu pati izleriyle dolu buluyordum.Aranızda mutlaka bu sorunu yaşayan vardır.Ama sonunda kedileri uzaklaştırmanın kesin çözümünü tesadüfen buldum.Heryerde satılan slikon parlatıcılar var ya(beyaz süt dediğimiz)siyah plastik aksamlarını ve koltuğu onla parlatmışdım geçen hafta,onu sürdüğümden beri hiç bir kedi motorun yanından bile geçmez oldu..Şu an ismini hatırlayamayacağım ama aynısı pashcada da var.İsim olarak ondanda öğrenebilrsiniz.
    saygılarımla.
    Birde motorun sağından soluna gerdirme lastikleri var. Brandayı örttükten sonra
    onları gerdirerek brandayı senenin üzerine yapışmış hale getirirsen içine giremezler. 2 tane tak. İş bitsin.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Herkese merhaba Hayalimdeki motor suzuki dl650 ama fiyat olarak bütçemi aşıyo Şöyle şık ve oturaklı duran daha makul fiyatlı bir motor düşünüyorken gts250 ilgimi çekti Ama kilom 90 boyum 1.87 Sizce bu motor bana gider mi Altımda komik mi durur yoksa Motoru şehir içinde ve haftasonlarında eşimle orta mesafeli yolculuklar yapmak için düşünüyorum Ne dersiniz?

Pascha motorun dehşet güzel olmuş Kazasız belasız kullanman dileğiyle
    Bir de bu motora yan çanta takılamıyor mu hiç görmedim ben

Motosikleti
    scooter
    @pascha
    fiyat 6,700. tanıdık mı niyeti olanlar.

pashca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı Blackpanther adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Günaydın..
    saygılarımla.
    Alıntı evural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba Hayalimdeki motor suzuki dl650 ama fiyat olarak bütçemi aşıyo Şöyle şık ve oturaklı duran daha makul fiyatlı bir motor düşünüyorken gts250 ilgimi çekti Ama kilom 90 boyum 1.87 Sizce bu motor bana gider mi Altımda komik mi durur yoksa Motoru şehir içinde ve haftasonlarında eşimle orta mesafeli yolculuklar yapmak için düşünüyorum Ne dersiniz?

Pascha motorun dehşet güzel olmuş Kazasız belasız kullanman dileğiyle
    Bir de bu motora yan çanta takılamıyor mu hiç görmedim ben
    arkadaşlar çok teşekkür ederim ben de görmedim ama yakın da takarım hepberaber görürüz

Alıntı derwish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @pascha
    fiyat 6,700. tanıdık mı niyeti olanlar.
    derwish tanıdık sayılır pazarlık payı varmı
    bu fiyatta
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Murat[/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]Y[/COLOR][COLOR="Blue"]M[/COLOR] [COLOR="Red"]GT[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR] [COLOR="Red"] 0 (rh) + [/COLOR]
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]34 [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]sym [/COLOR][/FONT]0916[/FONT][/COLOR][/FONT]

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Bu başlıkta daha çok resim olsa bence fikir edinebilmek açısından daha iyi olur

Motosikleti
    scooter
    pazarlık payı var ama çok da fazla birşey beklemeyin benden
    p.m. den tel numarasını göndereceğim telden görüşelim

revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 A Vstrom
    Arkadaşlar merhaba;
    Kasım 2006 trafiğe çıkışlı GTS 250 mi satıyorum belki buradan takip eden bir arkadaş vardır diye buraya yazayım dedim
    3900 kmde kaskolu, garantili, kazasız siyah renkli
    45 ltr Givi çantalı aynalarda sinyaller, Pirelli lastikler
    6750 istiyorum ama bişeyler yapabilirim buradan isteyenlere...
    Aklınızda bulunsun arkadaşlar

ferhad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı teksavasci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ferhad

cakarlarla beraber birde sinyallere baglı beyaz ampul koydum, cok güzel oldular. pazar aksamı cerkezköyden gelirken flasörlerin cok faydasını gördüm tem in karanlık kısımlarında farkettiriyor kendisini aynalarda sapasaglam sallantı yok fakat orginal cam olmadıgından ayna kısımları biraz dısarı taştı, dezavantajı görüs mesafem biraz kısaldı buda iyi degil bence...

pazargünü kapıdag motor senliklerinde görürsün umarım ...
    kapıdağda görüşmek üzere abi o zmn. SYM leri yanyana koyup bir resim çekelim
    [CENTER][B]16 FY 303[/B]
    :bounce: [/CENTER]

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Arkadaşlar..ben Pashca'nın motoruna çok özendim ve dün gece atölyemde kendi motorumu kendim boyadım.Ortaya değişik bir renk çıktı ama umarım beğenirsiniz...

Eski hali...

son hali..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler