Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Evet arkadaşlar sanırım bi sorun var,galiba hava filtresindedir diye tahmin ediyorum .İlk fırsatımda el atacağım bu olaya..bu kadar çok yakmaması lazım.
    Bu arada yine hafta sonu geldi hava güneşli yine kimse yok bilgisayarının başında...Kıskanıyorum ama ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı teksavasci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydınlar

slm ferhad kapıdag senliklerine kayıt yaptırdım gelmeyi düsünüyorum fakat cumartesi günü sabah gidecegim herhalde malum cuma calısıyoruz ... cadır kurmak istiyorum cadır aldım senlik icin güzel olacagını umuyorum . baska gelecek varmı ..?

http://www.motosiklet.net/forum/fest...t-senligi.html

dun aksam piyerlotiye giderken eyüp de karsıdan gelen bir sym dikkatimi ccekti, selamlastık. geri dönüp biraz muhabbet ettik .. cetin abi de sym cilerden forumlarımızı takip ediyormus, cok memnun oldugunu söyledi .
    sym ciler toplandıgımız zaman kendisinide cagırmamızı istedi, telefonlarımızı aldık insallah en kısa zamanda görüsürüz..

salı günü sefaköyde bir arkadsımla sohbet ederken; bir polis memurunun 2 yıldır sym gts250 kullandıgını ve 38000km oldugunu söyledi . bende vay maşşallah dedim kendisini ile tanısmadım ama kendisi ile tanısıp bilgilerini paylasmak istiyorum ... saygılarla
    abi bursadan cumartesi sabahı çıkıcaz bizde. yaklaşık 10 15 motor olacağız. senide aramızda görmek isteriz. ferhadyildiz@hotmail.com eklersen msn den görüşebiliriz abi...
    [CENTER][B]16 FY 303[/B]
    :bounce: [/CENTER]

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    selamlar arkadaşlar , 98 oktan benzinin küçük hacimliler için gereksiz olduğunu oktan sayısının fazla olmasının sıcaklık değerini arttırdığını duydum.harareti artıyormuş motorun,usta değilim sadece araştırıp bu sonuçları öğrendim.temizleme özelliği olabilir ama aklıma gelen birşeyi paylaşayım:
    würth marka temizleme katkıları var benzine katılıyor,onlar çok kaliteli ürünler ve birazda pahalı ancak çok işe yarıyorlar.
    Ben arabamda denedim ve 6 ayda bir enjektör temizlyici kullanırım,75000km deyim enjektörle ve rolanti sensörüyle ilgili sorun yaşamadım.bu ürünlerin karbüratörlü araçlar içinde olanı var .Arzu ederseniz sizde bir deneyin.subab temizleyiciside mevcuttur (orjinal Alman malıdır) S&S ünsal
    nezaketin okulu yoktur.

pashca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Murat[/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]Y[/COLOR][COLOR="Blue"]M[/COLOR] [COLOR="Red"]GT[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR] [COLOR="Red"] 0 (rh) + [/COLOR]
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]34 [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]sym [/COLOR][/FONT]0916[/FONT][/COLOR][/FONT]

Motosikleti
    çok kararsızım hangi maxi scooter olsa acaba?
    selam sym kullanan arkadaslar. adim murat yazin motor almak istiyorum fakt 5 milyar ayirabiliyorum. bana sym nin hangi modelini onerirsiniz hangisini alabilirim 0 yada 2. el farketmez. bir maxi scooter istiyorum..

yardimlarinizi bekliyorum... simdiden tesekkürler

Motosikleti
    Piaggio Beverly Cruiser 500
    Alıntı the manyaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam sym kullanan arkadaslar. adim murat yazin motor almak istiyorum fakt 5 milyar ayirabiliyorum. bana sym nin hangi modelini onerirsiniz hangisini alabilirim 0 yada 2. el farketmez. bir maxi scooter istiyorum..

hd200 modelını alabılırsın
    bı aksılık cıkmazsa yarın alıyorum hd200 umu

Motosikleti
    çok kararsızım hangi maxi scooter olsa acaba?
    ne kadara aldın kardes?

kaç kask sığıyor bagaja

revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 A Vstrom
    sevgili pascha
    Bir GTS bu kadar güzel olabilir tahminim
    kazasız ve çiziksiz günler...
    merakım bu karbon kaplamaları nerede yaptırdın ve toplam beyaz boya ve diğer maliyetler neler ayrı ayrı maliyetleri yazabilirsen bizlerde değerlendirir belki başka renkler çıkarırız ortaya
    yeter artık bu ya her yer siyah olmuş

Motosikleti
    ne kadara aldın kardes?

kaç kask sığıyor bagaja
    5000 ytl ye aldım yarın sabah teslım edıyorlar
    plaka masraflarıda dahıl
    kesın tavsıye ederım super bı motor

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200

HD200 yada Joyride200 her ikiside uygun, kullanacağın yere ve tarzına göre bu ikisinden birini seçebilirsin.

Alıntı mr.freeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5000 ytl ye aldım yarın sabah teslım edıyorlar
    plaka masraflarıda dahıl
    kesın tavsıye ederım super bı motor
    Hayırlı olsun @mr.freeze, güle güle kullan motorunu, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin

ferhad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    pascha aydınlatma fiyatları hakkında biraz bilgi verirsen, birde uygulamaları nerde yaptırdığını yazabilirsen seviniriz...
    [CENTER][B]16 FY 303[/B]
    :bounce: [/CENTER]

Motosikleti
    Alıntı Atlas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HD200 yada Joyride200 her ikiside uygun, kullanacağın yere ve tarzına göre bu ikisinden birini seçebilirsin.

Hayırlı olsun @mr.freeze, güle güle kullan motorunu, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin
    cok tesekkurler en kısa zamanda gorusmek dılegı ıle

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı revolution adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili pascha
    Bir GTS bu kadar güzel olabilir tahminim
    kazasız ve çiziksiz günler...
    merakım bu karbon kaplamaları nerede yaptırdın ve toplam beyaz boya ve diğer maliyetler neler ayrı ayrı maliyetleri yazabilirsen bizlerde değerlendirir belki başka renkler çıkarırız ortaya
    yeter artık bu ya her yer siyah olmuş
    Alıntı ferhad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pascha aydınlatma fiyatları hakkında biraz bilgi verirsen, birde uygulamaları nerde yaptırdığını yazabilirsen seviniriz...
    revolution güzel yorumların için teşekkür ederim herseyi altan motorda yapıldı tüm bilgileri ordan alabilirsiniz.
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Murat[/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]Y[/COLOR][COLOR="Blue"]M[/COLOR] [COLOR="Red"]GT[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR] [COLOR="Red"] 0 (rh) + [/COLOR]
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]34 [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]sym [/COLOR][/FONT]0916[/FONT][/COLOR][/FONT]

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    muratcım gercekten cok güzel görünüyor ,emeklerin bosa gitmedigin gösteriyor bence... sislerdeki xenon larda cok güzel olmus sisler icin bende h27 ampul buldum , bende beyaz yapacagım ama seninki kadar güzel olmaz herhalde haftasonu aldıgım havalı kornayı taktırdım bende cok harika oldu otobüsler bile yol veriyor artık sıra geldi aynalara ..
    senin beyaz incinide yakından görmek isterim görüselim yakın zamanda .. sevgilerle

hd200 modelını alabılırsın
    bı aksılık cıkmazsa yarın alıyorum hd200 umu
    hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullan mr.freeze ....
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

Motosikleti
    muratcım gercekten cok güzel görünüyor ,emeklerin bosa gitmedigin gösteriyor bence... sislerdeki xenon larda cok güzel olmus sisler icin bende h27 ampul buldum , bende beyaz yapacagım ama seninki kadar güzel olmaz herhalde haftasonu aldıgım havalı kornayı taktırdım bende cok harika oldu otobüsler bile yol veriyor artık sıra geldi aynalara ..
    senin beyaz incinide yakından görmek isterim görüselim yakın zamanda .. sevgilerle

saol tesekkur ederım
    sabah olsada su motoruma kavussam

Motosikleti
    SYM GTS 250

olcay sana hayırlı olsun kornan ve sislerin
    güzel yorumların için teşekkür ederim inşallah bu pazar bir sym buluşması yapalım

Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    herkeze hayırlı cumalar iyi calısmalar...

Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 400 2004 MODEL
    cok tesekkurler en kısa zamanda gorusmek dılegı ıle
    tebrikler güle güle kullan ....

Motosikleti
    Alıntı rizatakay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler güle güle kullan ....
    tesekkurler
    motor super
    cok ıyı bı secım yapmısım

Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    tesekkurler
    motor super
    cok ıyı bı secım yapmısım

kazasız belasız keyifli sürüsler dilerim, güle güle kullan ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler