Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GTS 250
    Günaydın arkadaşlar,

Sabah sabah biraz eğlence size

Bittim ben bittim

http://www.youtube.com/watch?v=-SXIRZkGD8k

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Günaydın,
    Eyvallah Rookie, hakikaten şahane bir format,
    adamlar da, seyirciler de iyi eğleniyorlar.

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    Alıntı Rookie_Master adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadaşlar,

Sabah sabah biraz eğlence size

Bittim ben bittim

http://www.youtube.com/watch?v=-SXIRZkGD8k
    bende cok güldüm

@ musıs hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullan..

gezi icin bendende okey ..
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

gts 250 ler gp ye gitmiyomu..

Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    Alıntı serengeti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gts 250 ler gp ye gitmiyomu..
    ben gidiyorum +1 olarak ..

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Amin Teksavaşçı Hocam,
    cümlemiz inşallah kazasız belasız kullanır.
    Görüşmek dileğiyle.

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Alıntı teksavasci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gidiyorum +1 olarak ..
    olcay MT organizasyona katılsana sende epey kalabalık olcak..

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...nizasyonu.html

Düzeltme: ordaymışsın şimdi gördüm
    NC700SA'13

Motosikleti
    GTS 250
    Şahsım adıma sosyete taraftar olduğum vede ilk F1 istanbul park'a gidip hayal kırıklığı yaşadığım için tercih etmiyorum.Acaip pozisyon kaçıyor.Gerçi beraber olmak güzel ancak o gün oğlumun resim ve spor dersleri olduğu için ilk bahanem daha akıcı geldi ya neyse....

kısaca ben yokum.ama gideceklere iyi seyirler ve eğlenceler.

Gezi için pazartesinden itibaren beyin fırtınası ve yoklama yapalım...

Hava durumu gidecekler için;

http://www.weather.com/outlook/trave...opnav_business

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eserkose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese selam bugün süpriz bir kararla motorumu satmaya karar verdim. Çok süpriz oldu banada.Nedenine gelirsek, bugün Etilerde ofiste çalışırken arkadaşımın bir arkadaşı geldi.Altında burgman vardı.Gri renkte ve süper bir temizlikte.Ve motoru bırakıyormuş artık.Bana satacağını söyledi ve kafama girdi.Çok uygun fiyata alıcam inşaallah.İlgilenen arkadaşlar eserkose@hotmail.com msn adresinden ve 0 532 271 35 86 telefon numarasından iletişime geçebilirler.

bu arada SYM GTS 250 motorumu satıyorum.2006 model 7150 km de tertemiz.
    Çok doğru bir karar vermiş olursun bence eserkose, şu an bir tane de SYM GTS 250'im var. Kardeşim de halen Joyride 200 kullanıyor. Ancak Burgman kullanmış biri olarak aralarında dağlar kadar fark olduğunu söylememek olmaz.

Ayrıca SYM GTS 250'nin 10.000 15.000 km'yi geçtikten sonraki bazı problemleri halen çözülebilmiş değil. Suzuki Türkiye'de elini çektikten sonra ciddi parça problemleri yaşanma olasılığı da olabilir diye düşünüyorum.
    Buna karşın Joyride stabilitesi arıza yapmadaki seyrekliği, şehir içindeki kıvraklık avantajıyla bence bir adım önde. Sonuçta 19.000 km'nin üstünde GTS 250 görmedim ama 60 bin km'de kapağı açılmamış Joyride gördüm.
    Bu sebeple uzun yıllar sorunsuz binmek için Burgman'ı tek geçerim.

Tekrar hayırlı olsun.

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok doğru bir karar vermiş olursun bence eserkose, şu an bir tane de SYM GTS 250'im var. Kardeşim de halen Joyride 200 kullanıyor. Ancak Burgman kullanmış biri olarak aralarında dağlar kadar fark olduğunu söylememek olmaz.

Ayrıca SYM GTS 250'nin 10.000 15.000 km'yi geçtikten sonraki bazı problemleri halen çözülebilmiş değil. Suzuki Türkiye'de elini çektikten sonra ciddi parça problemleri yaşanma olasılığı da olabilir diye düşünüyorum.
    Buna karşın Joyride stabilitesi arıza yapmadaki seyrekliği, şehir içindeki kıvraklık avantajıyla bence bir adım önde. Sonuçta 19.000 km'nin üstünde GTS 250 görmedim ama 60 bin km'de kapağı açılmamış Joyride gördüm.
    Bu sebeple uzun yıllar sorunsuz binmek için Burgman'ı tek geçerim.

Tekrar hayırlı olsun.
    Kafama bir iki soru takıldı.

Suziki SYM yi bırakıyormu.
    10.000 -15.000 den sonra ne gibi problemler oluyor.
    Altan motorun cözemeyeceği cinsten bilemi.
    Sevgili Thai biraz kafa karıştı.
    Beraberce bu topik buralara kadar gelmişken şimdi kafam karıştı.
    Tabiki Suziki ve Burgman Biri elma biri armut. Biri 7500 biri 13.500 Mukayese kabul etmez.
    Ama kendi katagorisinde iyi bir motor diye biliyorum. Zühtüpaşaya Selamlar

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    arkadaşlar sym ye binerken iyidide satıncamı kötü oldu?Lütfen kızmayın dostlar ama bence yanlış yorum var azcık gts 250 ile 55000km de olan motorlar var yunanistan da.Açılmamış.oradaki forumlarada üyeyim ordan biliyorum.15000 den sonra kronik sorunlar için fabrikaya e-posta attım,bakım peryodunu aksatmazsan 100000km yapar rahat dendi.agresif kullanmazsanız sorun olmaz.sym 135 km/s yapıyor ve çok dengeli bir motor.burgman k6 400 lük yapıyor 160 30km/s fark için değermi? sym yi belki ağır bi kelime olacak ama yanlış anlamayın,karalamayalım.çin malı zat'ımla bile 11300km yol yaptım 6 kez istanbul çanakkale arası gittim geldim trakya üstünden.istanbuldan bursa ya gittim ve temmuz ayında uludağa 2 kişi çıktım,3 kez şile yaptım,daha dün sym ile 130km yol yaptım toplamda 1992 den beri motora biniyorum mobiletle başladım 50000 i geçkin yolum var ,ama hiçbir motorumu yermedim.
    nezaketin okulu yoktur.

pashca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Murat[/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]Y[/COLOR][COLOR="Blue"]M[/COLOR] [COLOR="Red"]GT[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR] [COLOR="Red"] 0 (rh) + [/COLOR]
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]34 [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]sym [/COLOR][/FONT]0916[/FONT][/COLOR][/FONT]

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    arkadaşlar daha dün altan motora sordum suzuki'nin veya motana'nın SYM'yi filan bıraktığı yok nereden uyduruyorsunuz bu saçmalıkları kesin kanıtınız varsa söyleyin baride bizde bilelim
    [I]MERCURY 175[/I] ( Tuzlu su Canavarı )

Motosikleti
    GTS 250
    Yorumsuz yorum en iyisi galiba.Neyse gezi diyorduk ya yunanistana gideriz eğer parça bulamazsak.Ordada sym servisleri var.

Datrmaul mesajımı aldınmı bu arada.Bu konuyla ilgili

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SYM'yi kimse Türkiye'de bilmezken Thailandda ben bunun üstündeydim. Türkiye'de de gezmediğim yöre kalmadı. Ayrıca tek kullandığım scooter'da GTS 250 değil. Son olarak şu anda elimde bir tane GTS 250 mevcut, yani halen GTS 250 sahibiyim.
    Madem açık konuşuyoruz.
    1) GTS'yi asla sıkıştırmayın, sıkıştırırsanız sübapları bir müddet sonra boşluk yapıyor, sübap ayarı tutmuyor.
    2) Denge noktası
    3) Suzuki'nin SYM'yi bırakmasına gelince, fuarda Motana standının olmaması size birşey ifade ediyormu bilmiyorum. Bu konu hakkında daha fazla yorum yapamam.

Sadece bilgilendirme için söylüyorum, hiçbir mekanik problem çözümlenemez değildir elbet çözümlenir. Sadece küçük bir uyarıydı.
    127 sayfa olmuş, motoru kötülemek istesem 127 sayfa önce kötülerdim zaten, kötü motosiklet demek doğru olmaz, problemleri var çünkü daha 2005 yılında çıkmış bir motosiklet, ayrıca 2006 ve 2007'de herhangi bir değişiklik yok.
    Yani düzeltme yok, ama joyride'da bir problem gördüklerinde hemen düzeltiyorlar.
    Bunun sebebi de avrupa pazarını değil daha çok iç pazar ve asya pasifik pazarını düşünüyor olmalarıdır. 250cc üzeri motosikletlerde Taiwan, Thailand, Malezya vb bazı asya ülkelerinde %300'e varan ek vergiler mevcuttur.
    Bu nedenle 187 cc'lik Joyride'a daha fazla yatırım yapıyorlar.
    Google'da biraz arama yapmanız yeterli bu konuda.

Amacım paylaşımcı olup sizleri bilgilendirmek, böyle celallenmek doğru bir davranış değil bence, keskin sirke küpüne zarar.

Sağlıkla

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı pashca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muratcım hayırlı olsun... Güle güle kullan...
    Cüneyt Eralp

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    motana arkasında bırakan kaçan giden yok!!!!!!
    lütfen uydurmayalım dostlar.Beğenmeyen satsın!!burgmana binsin ,
    İNSANA BİR VADİ DOLUSU ALTIN VERSEN,BİR VADİ DOLUSU DAHA İSTERMİŞ.
    nezaketin okulu yoktur.

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    yahu bu paraya böyle karizma böyle rahatlık böyle bi motor bence şamda kayısı...
    kaldı ki Motana bıraksa bile yıllarca bir Kawasaki örneği var distribitörü yokken alınıp satılabiliyodu.. SYM bu kadar tutulmuşken bence bırakmaz kimse..ortalığı bulandırmaya hiç gerek yok...canavar gibi motosiklet..binelim keyfine bakalım...
    NC700SA'13

Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    bu konu hakkında bir yorum yapmak istemiyorum... thai haklı olabilirsin ...

sunuda unutma bu motorların reklamını yapan kisiler arasında bulunuyorsun ... sana inanarak aldı cogu kimse sym artık türkiye e biz getiririz..

Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Arkadaşlar farkındamısınız bazı başlıklar kitlenmeye başladı, insanların ifade özgürlüklerine kilit vurulmaya başlandı. Koskaca burgman başlığı kitlendi, açılan tepki başlıkları tamamen ortadan kaldırılmaya başlandı yakında burgmana binme yasağıda getirler.
    Bu arada sayın yönetim, insanların fikirlerini ifade etmesini önlemek, mesajlarını silmek sansürcülükten başka birşey değildir. En baskıcı totalider rejimlerde ancak bu tarz sansürcülük vardır. Demokratik bir ülkede bu yaptığınız hiçbir şekilde hoş karşılanamaz
    Zühtüpaşanın uzaklaştırılmasını azda olsa haklı çıkartacak bazı sebepleriniz varken şu anda tamamen haksız duruma düştünüz, sizi tebrik ediyorum

Not: Eğer bu başlıkta kitlenizse SYM ci arkadaşlarımdan özür dilerim.
    Think Darkside

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler