Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM GTS-250 SİYAMİ
    FOTOGRAF MAKİNAMIN ŞARJI BİTTİĞİNDEN BİR KAÇ RESİM ÇEKEBİLDİM AMA BURAYA NASIL KOYACAĞIM BİLMİYORUM LÜTFEN YARDIM BU ARADA GEZİ MÜKEMMELDİ HAVA GÜZELDİ AŞAĞI YUKARI 25 MOTOSİKLET İDİK BEN ÇOK ZEVK ALDIM HERHALDE ARKADAŞLAR DA ZEVK ALMIŞLARDIR BİR DAHAKİ SEFERE DAHA ÇOK KİŞİ İLE BİRLİKTE OLMAK ÜZERE HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN
    MİMKA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Oy oy oyy, amma gezdik yahu, Ağvaya gittik geldik toplamda 260km yol yapmışız, gelemeyenler çatllasın zorunlu durumu olanlar hariç, bu arada geçmiş olsun önemli olan sağlık gezi herzaman yaparız.
    Mimka, siteye resim koyma anlatılıyor forumların başında, olmadı bana yolla hallederim. Burmancılarla beraberdik yaklaşık 25 motor kadardık, gurup sürüşü çok keyifliydi, yemeklerde tabi
    Think Darkside

ferhad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250

Offroad GTS :D

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ferhat gel beni al. Sahile gidip gezicem biraz...
    pınar, banlı dostum benim seviyorum seni motorcu hareket engellenemez, orda ban yerim buradan yazarım diyosun yakışır

Alıntı mimka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FOTOGRAF MAKİNAMIN ŞARJI BİTTİĞİNDEN BİR KAÇ RESİM ÇEKEBİLDİM AMA BURAYA NASIL KOYACAĞIM BİLMİYORUM LÜTFEN YARDIM BU ARADA GEZİ MÜKEMMELDİ HAVA GÜZELDİ AŞAĞI YUKARI 25 MOTOSİKLET İDİK BEN ÇOK ZEVK ALDIM HERHALDE ARKADAŞLAR DA ZEVK ALMIŞLARDIR BİR DAHAKİ SEFERE DAHA ÇOK KİŞİ İLE BİRLİKTE OLMAK ÜZERE HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN
    MİMKA
    www.imageshack.us a gir ordan upload bölümünün yanında browse a bas çıkan pencereden resmini seç. gelen likleri kopyala buraya yapıştır.
    /
    Bende bursadan arkadaşlarla gezideydim. gezideki tek sym idim ama belli etti sym mem kendini tirilya kumyaka taraflarına gittik (bursa - mudanya köylerinden) çok tatlı bir gezi oldu. 2 km fln bi patika yol vardı 1 araba zor geçiyor öyle bir yol; sym ile ayakta bi sürüş yaptım inanın çok zevkliydi. birden offroad oldu sandım bizim GTS sizlerle tanışmak isterim arkadaşlar, sınavlarım bitsin bi haftasonu katılacam inşALLAH bir gezinize.
    [CENTER][B]16 FY 303[/B]
    :bounce: [/CENTER]

pashca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    slm geziniz güzel geçmiştir umarım ben de bugün dinlenecektim güyaaaa
    ama görev aşkı işte neyapacaksınız tekirdağa gittik 3 arkadaş çok keyifli bir yolculuk oldu ama akşam dönüşte
    bir motorcu kardeşimiz arabaya arkadan kötü vurmuş e6 gişelere yakın hemen durduk tabi yanına gittiğimizde
    motoru çok kötü bir durum da idi kendinde birşey yoktu ama alkoluuu vardııı malesefff yapacak fazla birşeyimiz yoktu
    polisler geldi gerisi malümm
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Murat[/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]Y[/COLOR][COLOR="Blue"]M[/COLOR] [COLOR="Red"]GT[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR] [COLOR="Red"] 0 (rh) + [/COLOR]
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]34 [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]sym [/COLOR][/FONT]0916[/FONT][/COLOR][/FONT]

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    puffff
    şans kardeşim hava güzeldi bugün tam gezi havası neyse bir dahakine

Motosikleti
    SYM GTS-250 SİYAMİ
    DARTMAUL ÇOK ŞANSLİ ADAMSIN YA ÇEKEBİLDİĞİM RESİMLERDEN BİRİ SENİN ÇEKTİĞİM MOTOR GURUBU ÇIKMAMIŞ AMA SAĞLIK OLSUN ARKADAŞLAR HEMEN BURAYA KOYARLAR HERHALDE http://img471.imageshack.us/img471/7642/1004388ft4.jpg BEN DEVAM EDEYİM ELİMDEKİ BİR KAÇ ÇEKTİĞİM RESİMLERİ KOYAYIM

http://img235.imageshack.us/img235/7544/1004390no8.jpg http://img252.imageshack.us/img252/2995/1004392tp4.jpg http://img396.imageshack.us/img396/3926/dsc01081ju6.jpg HERHALDE OLMUŞTUR AMA HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM TOPLU MOTOSİKLET GURUBU ÇIKMAMIŞ

MİMKA

TŞK FERHAD KARDEŞ BU RESİM KOYMA YERİNİ SÖLEDİĞİN İÇİN GÖRÜŞMEK ÜZERE
    MİMKA

Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Zuhahahaaa, başrolde ben varım sadece ben çıkarım gücün karaklık tarafı bu...
    Think Darkside

ferhad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı mimka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DARTMAUL ÇOK ŞANSLİ ADAMSIN YA ÇEKEBİLDİĞİM RESİMLERDEN BİRİ SENİN ÇEKTİĞİM MOTOR GURUBU ÇIKMAMIŞ AMA SAĞLIK OLSUN ARKADAŞLAR HEMEN BURAYA KOYARLAR HERHALDE http://img471.imageshack.us/img471/7642/1004388ft4.jpg BEN DEVAM EDEYİM ELİMDEKİ BİR KAÇ ÇEKTİĞİM RESİMLERİ KOYAYIM

http://img235.imageshack.us/img235/7544/1004390no8.jpg http://img252.imageshack.us/img252/2995/1004392tp4.jpg http://img396.imageshack.us/img396/3926/dsc01081ju6.jpg HERHALDE OLMUŞTUR AMA HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM TOPLU MOTOSİKLET GURUBU ÇIKMAMIŞ

MİMKA

TŞK FERHAD KARDEŞ BU RESİM KOYMA YERİNİ SÖLEDİĞİN İÇİN GÖRÜŞMEK ÜZERE
    MİMKA
    rica ederim yalnız motor göremedim :D devamı gelir diye bekliyoruz.
    bidahaki sefere upload ettikten sonra çıkan linklerden Hotlink for forums olanı kopyala abi o zmn tam olur

Alıntı Dartmaul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zuhahahaaa, başrolde ben varım sadece ben çıkarım gücün karaklık tarafı bu...
    çok kötüymüşsün abi sende ya (acımasızsın yani ) resimler güzel abi devamını bekliyoruz şöyle motorlulardan. Bizim resimlere ben bi ulaşabilcem paylaşıcam sizlerle. görün SYM ile doğayı keşfetmek nasıl olur
    [CENTER][B]16 FY 303[/B]
    :bounce: [/CENTER]

haydı resımler haydı
    mımka bnde sana maıl atmıstım nasıl resım eklendıgın gerek kalmamıs
    [COLOR="Red"]sevendays[/COLOR]

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    herkese günaydın arkadaşlar...
    Gezi çok güzel oldu.5 sym olarak burgmancıların arasında gururla duruyorduk.
    Ve işte resimler huzurlarınızda.........
    Ikea toplanma yerimiz..

Şile yolunda ilk mola(gözleme molası)

Mimka ve Dartmaul

Ağvada çay molası

resimler devam edecek bitmedi..

denize karşı çay içmek bir başkadır..

Ağva..

herkesin karnı acıkınca yola devam ettik ve bir kır lokantasının önünde durduk.

bitmedi devam edecek......

Dartmaul ve Mimka..

Dartmaul ve Ben(Blackpanther)

bitmedi....

resimler guzelmiş mavide yanmıs valla guneslenazar dymesın
    [COLOR="Red"]sevendays[/COLOR]

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250

Burgmancılarla SYM ciler neşe içinde yemeklerini yerken....

BİTTİ.
    Saygılarımla.

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Resimler cook güsel Sym gene göstermis güsel yüzünü kazasız keyifli sürüsler diliyorum
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Ya arkadaşlar bu arada bişi soracam, bir depo benzinle 295 km yaptım ve hala rezerv ışığı yanmadı, göstergedeki son bölüme hala var gözüküyor. Rodaj bitmedi şu anda çok yakıyor olması lazım, e 5-6000 devirden aşşada kullanmadım, nasıl oluyor bu yahu
    Think Darkside

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    40 ytl ile 350 km civarı gidiyorum ben şehir içi trafikte bekle biraz bakalım rezerv ne zaman yanacak

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Resimler cook güsel Sym gene göstermis güsel yüzünü
    burgman için yansa da gönlüm sym daha yakışıklı duruyor gözümde
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Murat[/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]Y[/COLOR][COLOR="Blue"]M[/COLOR] [COLOR="Red"]GT[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR] [COLOR="Red"] 0 (rh) + [/COLOR]
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]34 [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]sym [/COLOR][/FONT]0916[/FONT][/COLOR][/FONT]

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    cok harika bir gezi olmus cok sey kacırmısız.....,
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

Motosikleti
    SYM GTS 250
    derwish ilk zamanlar böyle oluyor km yaptıkça
    280 270 lerde yanacak rezerv ışığınız
    ben de öyle oldu
    yinede bilemem tabiki kullanmaya görede değişebilir

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı Blackpanther adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese günaydın arkadaşlar...
    Gezi çok güzel oldu.5 sym olarak burgmancıların arasında gururla duruyorduk.
    Evet güzel bir gündü, ayrıca grup sürüşü hatasız ve mükemmeldi...
    Cüneyt Eralp

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı 007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    grup sürüşü hatasız ve mükemmeldi...
    %95 katılıyorum..ancak daha iyi olabilirdi.. cc farkı bazı noktalarda ciddi olarak hissedildi..bu konuda grup artçıları oldukça dertliler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler