Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    pashca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    slm ferhad makinenle ilgili her tür işlemler için doğru adres
    Altan Motor
    Murat SYM GTS 0 (rh) +
    34 sym 0916

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbuyukkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı yasin08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamun aleyküm dostlar uzun zaman yoktum modem arızalıydı , bugün fuara gittim joyride 200 6,250 gts 8,250 olmuş neden uçmuş fiyatlar? kampanya fiyatı 4500 tu neden fuarda uçtu fiyatlar???

altan motora 19bin km deyken silindir piston sekman yaptırdım 2 yıl garantili parçalar ve 4bin km sonra motor sibop kırdı motoru komple parçaladı. durumu anlattım parça yorgunluğu dediler ama korlasa sordum böyle bişey olamaz dediler!! 550ytl yeni masraf yapmıştım. şimdi işin içinden nasıl çıkıcam fikir verirmisiniz lütfen ne yapmalıyım 2004 model motorum elimde patladı satamamda masraf çok
    Gecmiş olsun.
    Makinanın garantisi bitmişmiydi.
    Korlas öyle birşey olmaz diyorsa garantiden halleder o zaman gibime geliyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    yaw yasin seninde bu şanssızlıgın..:( yine halledicek nokta altanmotor dur..
    gecmiş olsun..
    S&S

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    yasin büyük geçmiş olsun

evet fuardaki sym ler zaten ellerinde kalanlardı. anladığım kadarı ile 2007 modelinde bir değişiklik yok. fiyat ciddi yükselmiş....

fuar beni açmadı açıkçası alacağım bir iki şey vardı ama ne yazık ki kimse indirim felan yapmamış üstüne giydirim yapmışlar....

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    @yasin geçmiş olsun, harbiden şanssızmışsın, sen gene T&T kardeşleri bir ziyaret et.

@ferhad bu forumda sorulmayacak soruyu sordun yani, tabiki Altan Motor Tamer&Taner kardeşler

fuar benide pek açmadı, özellikle aksesuar fiyatlarında hiç indirim yoktu diyebilirim. Eşim için mont baktık, bayan için bulabildiğimiz en uygun ve ucuz mont sadece bir yerde (genç moto) vardı oda ekstra pazarlıkla 110€ ya maloldu. İnşallah ay sonundaki fuar daha uygun olurda yaz için eksikleri tamamlarız.

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    Alıntı ferhad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben benim GTS e xenon taktırmak istiyorum 8000 k lık. Varmı bildiğiniz, tavsiye edebileceğiniz güzel biyer?
    FERHAD selam
    kazasız sürüşler olsun xenon icin bır ara ugrarsan elımızdekı modeller e bakarsın mutlak uygun olan vardır sana
    saygılar T&T
    tamer

Alıntı Atlas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi takım çantasınıda getir, benim yeni panelin ışığı yanmıyor, gece hiçbirşey göremiyorum! Farlarında ayarı kaçmış, apartmanın önünde durunca anladım, 3. katı aydınlatıyordu ayar vidasıyla düzeltmeye çalıştım, vidanın sonuna kadar sıktım daha gitmiyor ama farlar 1. kata kadar inebildi Neyse pek şikayetçi değilim çünkü minibüs, otobüs, kamyon farketmiyor hepsi yol vermeye başladı

saygılar, sevgiler

Kenan
    kenan slm aksamları gec vakte kadar calısıyorum iş cıkısı ugra göstergedekı amul işini cözelım
    tamer

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı ferhad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben benim GTS e xenon taktırmak istiyorum 8000 k lık. Varmı bildiğiniz, tavsiye edebileceğiniz güzel biyer?
    selamlar xenon hakkında fazlasıyla bilgi verebilirim istersen özelden msj atabilirsin 8000 k tavsiye etmem en iyisi 6000k dır yani renk ısısı arttıkça aydınlatma kapasitesi düşer evt 8000k biraz daha mavi gibi görünebilir ama aydınlatması en iyi olan 6000k dır.
    MERCURY 175 ( Tuzlu su Canavarı )

fuar dedık hesaplıdır dedık harbı harbı gıydırmısler
    korlasta pesın fıyatına 12 taksıt dıe bı kampanya var 8750 olduktan sonra 12 ay sıfır faız verselerde bısı farketmıyo
    fena ucuk fıyatlar sımdı 8750 + plaka ıse nısan mayısta 10 11 ee satıcaklar aletı
    yazık olcak bole gıderse sym gts modelıne
    satamazlar bnce dahada ucarlarsa fıyatta
    sevendays

joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650

fuar düş kırıklığı oldu

Herkese merhaba
    Bende c.tesi fuara gittim ama bende resmen dumur yarattı.Fuar olamasının hiç bir avantajını görmedimm motorların pahalı olmasını geçtim bir kaç eksik aksesuarım vardıı onları bile alamadım.herşey dışarda ne ise birazda fuar bizbunları satarız burda diyede abartmışlar busefer nedense.Bişey almadan çıktım.Resmen hüsrandı geçen sene ötv bu seferde firmalar beni hayal kırıklığına uğrattı.

Sevgiler,saygılar

Alıntı ALTAN MOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FERHAD selam
    kazasız sürüşler olsun xenon icin bır ara ugrarsan elımızdekı modeller e bakarsın mutlak uygun olan vardır sana
    saygılar T&T
    tamer

kenan slm aksamları gec vakte kadar calısıyorum iş cıkısı ugra göstergedekı amul işini cözelım
    tamer
    slm tamer abii

Benim makina sabah bakıma geliyor sana ben gelemicem enişte sğlsun o getirecek.12.000 oldu nerdeyse sen gerekenleri halledersin artık görüşmek üzere.
    Haluk

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    katılıyorum sana umt bende alısveris yapmaya gittim ama dısarıdan daha pahalı idi... hic fuar havası yok sanki panayır ..

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    Alıntı sbuyukkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmiş olsun.
    Makinanın garantisi bitmişmiydi.
    Korlas öyle birşey olmaz diyorsa garantiden halleder o zaman gibime geliyor.
    evet garantisi bitmişti ama t&t abilerimiz kolaylık yapmadılar çözüm yok yani masraf çok ama

Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw yasin seninde bu şanssızlıgın..:( yine halledicek nokta altanmotor dur..
    gecmiş olsun..
    S&S
    nasıl halletçem abi 4000 km de bu hale geldi gerisini siz düşünün

Alıntı Atlas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @yasin geçmiş olsun, harbiden şanssızmışsın, sen gene T&T kardeşleri bir ziyaret et.

@ferhad bu forumda sorulmayacak soruyu sordun yani, tabiki Altan Motor Tamer&Taner kardeşler

fuar benide pek açmadı, özellikle aksesuar fiyatlarında hiç indirim yoktu diyebilirim. Eşim için mont baktık, bayan için bulabildiğimiz en uygun ve ucuz mont sadece bir yerde (genç moto) vardı oda ekstra pazarlıkla 110€ ya maloldu. İnşallah ay sonundaki fuar daha uygun olurda yaz için eksikleri tamamlarız.
    ziyaret ettim ama parça yorgunluğu dediler. yani sibop kafası parça yorgunluğundan dolayı kopuyo ve motoru dağıtıyor ama KORLAS BÖYLE BİŞEY OLAMAZ DİYOR ÇÜNKÜ MOTORU ALTAN MOTOR topladı diyor... hiç kimse yardımcı olmuyor...

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    gecmis olsun yasin ... şansızlık... umarım kısa zamanda halledersin ..

Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Deli gibi seviyo. Ne de olsa deli ziya
    Benim bildiğim alttan motor halleder bu işi..haklısın moral bozucu ama..halledilir..merak etme...

Human Riders Wanted.!

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    evet garantisi bitmişti ama t&t abilerimiz kolaylık yapmadılar çözüm yok yani masraf çok ama

ziyaret ettim ama parça yorgunluğu dediler. yani sibop kafası parça yorgunluğundan dolayı kopuyo ve motoru dağıtıyor ama KORLAS BÖYLE BİŞEY OLAMAZ DİYOR ÇÜNKÜ MOTORU ALTAN MOTOR topladı diyor... hiç kimse yardımcı olmuyor...

Muhakkat extra bir durum vardır. Yoksa 24 binde motorun bitecek halı yok .
    Diye düşünüyorum. 19.000 de motor yapıldıktan sonra demekki bir 19.000 daha masrafsız gitmeliydi.
    .

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    Alıntı sbuyukkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhakkat extra bir durum vardır. Yoksa 24 binde motorun bitecek halı yok .
    Diye düşünüyorum. 19.000 de motor yapıldıktan sonra demekki bir 19.000 daha masrafsız gitmeliydi.
    .
    bende bunu anlamadım zaten

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı _umt_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuar dedık hesaplıdır dedık harbı harbı gıydırmısler
    korlasta pesın fıyatına 12 taksıt dıe bı kampanya var 8750 olduktan sonra 12 ay sıfır faız verselerde bısı farketmıyo
    fena ucuk fıyatlar sımdı 8750 + plaka ıse nısan mayısta 10 11 ee satıcaklar aletı
    yazık olcak bole gıderse sym gts modelıne
    satamazlar bnce dahada ucarlarsa fıyatta
    umt yazdıklarını okuyorumda hep umutsuz bakıorsun biraz ılımlı ol fiatların yükselmesi sürpriz bisey deilki nerdeyse yazın basından bu yana fuar öncesinde sadece sym deil bircok markaya zam gelecegi zaten bilinen bir gelisme sasırmadım ne mutlu zam geldi ucuza bile satıyolardı walla sokakta hala parmakla gösterilmeye dewam ediorus bence tarzının en cool makinalarından biri ben 7600 devirdim allah nazarlardan saklasın sadece bir ara T&T Kardeslere gidip filtreyi deistirmem gerekiyor lakin eskiden 10 YTL benzinle 110 Km devirirken simdi anca 70 km yapabiliorum ciddi anlamda bir yakıt sarfiyatım war bu fuar beklentilerimize cvb vermedi ama CNR fuar bu sezon cokca konusalacaga benzer arkadaslar
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650

YASİN !!!
    SENIN MOTORUN YAPILIRKEN SADECE PISTON SEKMAN SILINDIR YENI TAKILDI
    (YENI PARCALAR TAKILDIGIN DA SADECE İMALAT HATALARINA KARSI 1 YIL GARANTILIDIR ) SILINDIR KAFASI İSE SENIN ESKI VE DAGINIK OLAN BIR BASKA MOTORDAN GETIRDIGIN VE CIKMA BIR PARCAYDI. SUBABLARLA ILGILI BIR MÜDAHALE YAPILMADI SADECE EKSANTIRIK MILINDEKI SORUN İCİNSESENIN GETRDIGIN CIKMA PARCALARLA YAPILDI ARIZAN GIDERILDI !!!!
    AYRICA MOTORUN BIZDEN SONRAYETKILI OLMAYAN 2 3 YERDE DAHA TAMİR YAPILDINI BEN BILIYORUM (ALDIGIN SUBAB PIYANOSUNU BEN VERDIM SANA )
    BU PARCANIN DOGRU TAKILDIGINDAN EMIN MISIN KI ?????????
    (EKSANTIRIK AYARININ VE SUBAB AYARININ DOGRU TAKILARAK AYAR YAPILMAMASI SUBAB KOPARMASINA SEBEBTIR )
    HER ARADIGINDA SANA TEKNIK BILGI ALARAK BASKA YERLERDE MOTORUNU YAPTIRIRKEN BILE SANA YARDINCI OLDUM KI SEN NASIL HALA BANA GITTIM YARDIMCI OLMADILAR DIYORSUN ANLAMADIM !!!!!!!!!!!!!!!!
    NE DEMEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (KORLAS BÖYLE BİŞEY OLAMAZ DİYOR ÇÜNKÜ MOTORU ALTAN MOTOR topladı) SEN HATALARI YAPILAN İŞTE YADA PARCALARDA ARIYORSUN DURMADAN ????

SEN MOTOR KULLANMAKTA COK MU İYİSİN BİLİNCLİSİN Kİ !!!!!????????

MOTORUNU BASKA YERLERDE YAPTIRIP ORALARIN HATALARINI DA ALTAN MOTOR A OLMUS GİBİ LANSE ETME TAMAM MI !!!!!!!!!!!!!!!
    BASKALARININ İŞİ BENI İLGİLENDIRMEZ
    BENIM BU KONUDA TECRÜBEM 30 YILI GECTİ YASİN !!!!!!!!!
    SANA AKIL VERENLERI DINLEMEYE DEVAN ET DAHA COK MOTORSUZ KALIRSIN

biz ALTAN MOTOR olarak kımseyı yolda bırakıp kandırmadık kapımız sen dahıl herkese ACIK herzaman!!!!!!

TAMER ALTAN .........................

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Bilincsiz seyler yazmayın Arkadaslar Tamer ve Taner Usta her zaman bizim icin elinden gelen gayreti gösteriyorlar ben Agustostan beri bunun canlı sahidiyim uzun ömürlü bilenler eminim daha cok sey söyleyeceklerdir
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı ALTAN MOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YASİN !!!
    SENIN MOTORUN YAPILIRKEN SADECE PISTON SEKMAN SILINDIR YENI TAKILDI
    (YENI PARCALAR TAKILDIGIN DA SADECE İMALAT HATALARINA KARSI 1 YIL GARANTILIDIR ) SILINDIR KAFASI İSE SENIN ESKI VE DAGINIK OLAN BIR BASKA MOTORDAN GETIRDIGIN VE CIKMA BIR PARCAYDI. SUBABLARLA ILGILI BIR MÜDAHALE YAPILMADI SADECE EKSANTIRIK MILINDEKI SORUN İCİNSESENIN GETRDIGIN CIKMA PARCALARLA YAPILDI ARIZAN GIDERILDI !!!!
    AYRICA MOTORUN BIZDEN SONRAYETKILI OLMAYAN 2 3 YERDE DAHA TAMİR YAPILDINI BEN BILIYORUM (ALDIGIN SUBAB PIYANOSUNU BEN VERDIM SANA )
    BU PARCANIN DOGRU TAKILDIGINDAN EMIN MISIN KI ?????????
    (EKSANTIRIK AYARININ VE SUBAB AYARININ DOGRU TAKILARAK AYAR YAPILMAMASI SUBAB KOPARMASINA SEBEBTIR
    HER ARADIGINDA SANA TEKNIK BILGI ALARAK BASKA YERLERDE MOTORUNU YAPTIRIRKEN BILE SANA YARDINCI OLDUM KI SEN NASIL HALA BANA GITTIM YARDIMCI OLMADILAR DIYORSUN ANLAMADIM !!!!!!!!!!!!!!!!
    NE DEMEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (KORLAS BÖYLE BİŞEY OLAMAZ DİYOR ÇÜNKÜ MOTORU ALTAN MOTOR topladı) SEN HATALARI YAPILAN İŞTE YADA PARCALARDA ARIYORSUN DURMADAN ????
    SEN MOTOR KULLANMAKTA COK MU İYİSİN BİLİNCLİSİN Kİ !!!!!????????
    MOTORUNU BASKA YERLERDE YAPTIRIP ORALARIN HATALARINI DA ALTAN MOTOR A OLMUS GİBİ LANSE ETME TAMAM MI !!!!!!!!!!!!!!!
    BASKALARININ İŞİ BENI İLGİLENDIRMEZ
    BENIM BU KONUDA TECRÜBEM 30 YILI GECTİ YASİN !!!!!!!!!
    SANA AKIL VERENLERI DINLEMEYE DEVAN ET DAHA COK MOTORSUZ KALIRSIN

biz ALTAN MOTOR olarak kımseyı yolda bırakıp kandırmadık kapımız sen dahıl herkese ACIK herzaman!!!!!!

TAMER ALTAN .........................
    Mutlaka extra bir durum vardır derken böyle bir acıkamada bekliyordum.
    Eger diger mudahaleler dışardan bir servise değilde herşey yetkili servis tarafından ve cıkma parca koymadan yapılsaydı eminim bu durum ortaya cıkmazdı, cıksa bile Altan Motor durumu cözerdi. Böyle bir acıklama ile durum ortaya cıkmış gözüküyor.
    Bence cıkma parca ve sonradan dışarıdan mudahale olmamalıydı. Sanki tasarruf edeyim derken bir cuval incir t elef olmuş gibi gözüküyor. Altan motordan başka veya yetkisiz bir servise gidilmemeliydi. Gitmeseydin o zaman abi noluyor deme hakkın olurdu. Diye düşünüyorum. Tekrar gecmiş olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Yasin buda sana ders olsun..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler