Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı punto17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşla herkese selam
    5. sayfadaki SYM GTS 250 Türkçe Kullanım Klavuzu nu indiremiyorum acaba neden Adobe Acrobat Reader ve winrar programları da mecut pc de dosyaya ulaşamadı diye uyarı çıkıyor.
    punto17 isin daha kolayına kac özelden bana msn adresini yaz sana hemen göndereyim
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    punto17 isin daha kolayına kac özelden bana msn adresini yaz sana hemen göndereyim
    banada gonderebilirmisin

punto17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 yamaha fazer 600/2007 SYM GTS 250
    özelnize yolladım şimdiden tşk....

Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Dartmaul öncelikle secimin icin seni tebriK ediorum .. Su sıralar war olan indirimlerden bir an önce faydalanmanı dilerim lakin fuara bile kalmadan GTS leri bekleyen ciddi bir fiat artısı olacak .. Sadece bu markada deil digerlerindede bu zam haberi bekleniyor .. Eli kulagındadır elini cabuk tut .. Ayrıca daha önceki sayfaları dikkatli bir sekilde incelememissin sayet bunu yapmıs olsaydın bu tarz bir soru sormazdın cünkü yılbasından sonra zam gelecegi defalarca yazıldı cizildi

Siyah rengin geceleri fark edilmedigi konusuna gelince sana katılmıyorum .. Cünkü bu makina farkedilmeyecek bir makina degil herkes hala parmakla gösteriyor .. Bende siyah war haftada bir yıkamaya götürüyorum cillop gibi oluyor .. Gri renk pek göstermiyor makinayı genede sen bilirsin ama ben siyah derim .. Zaten aldıgın zaman siyah olmadıgını göreceksin öyle gözüküyor ama ilginc degisken bir renk yapısına sahip ..

Aradaki 2oo Ytl lik fiat farkını boswer ince ayrıntılara bu kadar takma ben direkt siyah diyorum

Kazasız Keyifli sürüsler diliyorum

Tabi 80 sayfanın hepsini okumak zor oluyor Ama bazı artışla ilgili yazıları gördüm ama çok net bişi yok gibi gelmişti bana, evet benimde gönlümden siyahı geçiyor ama öndeki far kısmındaki siyah çerçeve gri renkte kendini gösteriyor, siyahta tam o havayı veremiyor. Genede siyah daha karizma.
    Bilgiler için çok teşekkürler.
    Think Darkside

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Uzzy valla bravo..Bizlerden sonra topiğe sahip cıktın...Yogunluktan fazla yazamıoruz..:(
    S&S

Motosikleti
    sym gts 250 - yamaha majesty 250
    Sevgili Motor sevdalıları,
    Ben de yaşı hayli geçkin(yaş 65) 50 yıllık bir motor sevdalısıyım. Jawa 1.25 ile başlayan bu aşk çeşitli motorlarla devam ettikten sonra 50 yaşında scootere dönmeye karar verdim ve ilk önce bir vespa aldım. sonra bws 100 denedim ve 2000 yılında aldığım majesty 250 ile bugüne geldim. Bu arada 50 00 klm yi geçen majesty'i değiştirme aşamasında bu sitede sym kullananları okuyunca okuduklarım ve son kampanya fiyatları ilgimi çekti ve GTS 250 de karar kıldım ve motorumu bugün teslim aldım. Ve bugün biraz dolaştım. İlk intibam iyi bir iş yaptığım şeklinde oldu bakalım zaman ne gösterecek. Bundan böyle bir GTS kullanıcısı olarak formunuza üye oldum ve ilk tanışma ve tanıtma yazımı da yazdım. Hepinize iyi seyirler dilerim. yolunuz daima temiz olsun
    Sevgiler saygılar

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    Alıntı tador adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de yaşı hayli geçkin(yaş 65) 50 yıllık bir motor sevdalısıyım. Jawa 1.25 ile başlayan bu aşk çeşitli motorlarla devam ettikten sonra 50 yaşında scootere dönmeye karar verdim ve ilk önce bir vespa aldım. sonra bws 100 denedim ve 2000 yılında aldığım majesty 250 ile bugüne geldim. Bu arada 50 00 klm yi geçen majesty'i değiştirme aşamasında bu sitede sym kullananları okuyunca okuduklarım ve son kampanya fiyatları ilgimi çekti ve GTS 250 de karar kıldım ve motorumu bugün teslim aldım. Ve bugün biraz dolaştım. İlk intibam iyi bir iş yaptığım şeklinde oldu bakalım zaman ne gösterecek. Bundan böyle bir GTS kullanıcısı olarak formunuza üye oldum ve ilk tanışma ve tanıtma yazımı da yazdım. Hepinize iyi seyirler dilerim. yolunuz daima temiz olsun
    Sevgiler saygılar

Aramıza hoşgeldin TADOR.
    SYM topic'in sevgili ZÜHTÜ PAŞA'dan sonra en yaşlı (51) uyesi olarak sizi aramızda görmek içime biraz su serpti doğrusu. Kendimi yeni doğmuş gibi hissettim . Demekki daha 14 sene bu motorculuk işini götürebileceğiz nasipse.
    İşin şakası bir yana 65 yaşında bile motor kullanabilen bir abimiz olarak sizinle aynı topic'te yazışmak ve engin tecrübelerinizden yararlanmak bizler için gerçekten bir şans.
    TEKRAR ARAMIZA HOŞGELDİNİZ. TÜM GTS 250 KULLANICILARININ OLDUGU GİBİ MOTORUNUZDAN MEMNUN KALACAĞINIZI UMAR KEYİFLİ SÜRÜŞLER DİLERİM.
    [B]CUMHURİYET'İMİZE SAHİP ÇIKALIM...[/B]

Motosikleti
    sevgili voyager
    İyi dileklerine çok teşekkür ederim. Ama ufak bir hesap hatası yapmışsın. 14 yıl sonra daha motorunu tekrar yenileme yaşına gelmiş olacaksın sonra allah izin verirse daha çoook uzun yıllar bineceksin inşallah :-)
    Tekrar teşekkürler

revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 A Vstrom
    Aramıza hoşgeldin tador...
    kazasız belasız daha çok uzun yıllar binmeniz dileğiyle....

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Srvgili tador..
    Aramıza hosgeldin..Seçiminden dolayı tebrikler gerçekten..Umarım sorunsuz uzun zaman kullanırısn kazasız belasız..Eger istanbuldaysan www.altanmotor.com sana her konuda yardımcı olacaktır..
    S&S

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    Sevgiler saygılar
    hoşgeldin
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    oncelikle hayırlı olsun
    hosgeldınız.
    bu arada özellikle istanbulda olan arkadaslarımızla (mesafe anlamında) bıraraya gelmek ve yuzyuze tanısmak istiyorum.Bunu nasıl yapabılırız...Ortak bır gun belırleyebılırmıyız. hazır şu sıralar havalar güzel gıderken...
    ne dersiniz?

Motosikleti
    uzzy bekliyorumm...

Merhaba.

Arkadaşlar Merhaba. Yer : Mersin, Yaş : 48, Motorsiklete Başlama yaşı : 48, Motor : Piaggio Zip 100 . Evet yaşa göre küçük kaldı biraz Sıfır aldım. İlk motor diye korkuyordum doğrusu ve bu nedenle bu seçimi yaptım. Bu arada iki defa 170 km.lik uzun yol gittim geldim yazlığa.. Siteyi yaklaşık 6 aydır izliyorum. Bu aralar da SYM ye takıldım. Demişlerdi, üç ay sonra küçük gelir diye..Yok idare eder demiştim..Sonuç olarak, SYM JOYRIDE 200 veya HD 200 düşünüyorum. Bütçeme de uygun sayılır..Ne dersiniz ? Selam ve sevgiler..

Coşkun.
    ben-alone@homail.com

Motosikleti
    Sym joyride 200 kullanıyorum. Toplamda 40.000 km yolum var...
    slm arkadaşlar. 2.el joyride 200 yada gts 250 almayı düşünüyorum. joyride 2005 yada 2006 olabilir.Gts zaten malüm 2006.Joyride 200 ün sıfırının 4.500 ytl olduğunuda göz önüne alıp ilgilenen arkadaşlarla görüşmek istiyorum.. senol_bozal@hotmail.com

Motosikleti
    hoşgeldin mesajı gönderen bütün arkadaşlara selamlar ve sevgiler..Kışları İstanbul'da yazları bodrumda yaşıyorum. Tanışma toplantılarınız olursa ve haber verirseniz, katılmaktan ve birlikte olmaktan büyük mutluluk duyarım. Daha plaka ve ruhsat gelmediği için bugün çevrede 30 klm kadar yol yaptım dünde eve gelirken bir o kadar olmuştu. görüntü motorla çok iyi anlaşacağız gibi. Tek sorun aynalar olacak galiba. ben biraz enine de olduğum için olacak tam arkası ölü kalıyor sol kolu içeri çekerek görebildim arkayı ama uzun yolda sollamalarda sorun olabilir bu durum. sizlerde de sorun mu ayna meselesi ve sorun ise nasıl çözdünüz .
    sevgiler saygılar

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı Dartmaul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi 80 sayfanın hepsini okumak zor oluyor Ama bazı artışla ilgili yazıları gördüm ama çok net bişi yok gibi gelmişti bana, evet benimde gönlümden siyahı geçiyor ama öndeki far kısmındaki siyah çerçeve gri renkte kendini gösteriyor, siyahta tam o havayı veremiyor. Genede siyah daha karizma.
    Bilgiler için çok teşekkürler.
    Eeee baK dogru yolu buldun iste sen öndeki far olayına bence girme sonucta bu makina baslı basına bir ekol neresine hangi acıdan bakarsan bak efsane elini cabuk tut derim zam yakın eli kulagında

Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzzy valla bravo..Bizlerden sonra topiğe sahip cıktın...Yogunluktan fazla yazamıoruz..:(
    S&S
    Pasam izindeyimmm

Sevgiler saygılar
    Tador aramıza Hosgeldin 2oo7 bence muhtesem bir giris yaparak 65 yılın en dogru kararlarından birini werdiniz eminim aranızda büyük bir asK olacak tebrik eder kazasız belasız günlerde kullanmanızı temenni ederim

Alıntı senolbozal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar. 2.el joyride 200 yada gts 250 almayı düşünüyorum. joyride 2005 yada 2006 olabilir.Gts zaten malüm 2006.Joyride 200 ün sıfırının 4.500 ytl olduğunuda göz önüne alıp ilgilenen arkadaşlarla görüşmek istiyorum.. senol_bozal@hotmail.com
    Ben derimki tercihini GTS den yana kullan cünkü bu sınıfın en basarılı en usta makinalarından biri hazır sıfır fiatlar icin uygun kampanyalar dewam ederken ( bunlar son fırsatlar yakında zamlardan nasibini alıp 9 küsürlü ucuk rakamlara yükselecek )
    Tabii genede tercih senin

hoşgeldin mesajı gönderen bütün arkadaşlara selamlar ve sevgiler..Kışları İstanbul'da yazları bodrumda yaşıyorum. Tanışma toplantılarınız olursa ve haber verirseniz, katılmaktan ve birlikte olmaktan büyük mutluluk duyarım. Daha plaka ve ruhsat gelmediği için bugün çevrede 30 klm kadar yol yaptım dünde eve gelirken bir o kadar olmuştu. görüntü motorla çok iyi anlaşacağız gibi. Tek sorun aynalar olacak galiba. ben biraz enine de olduğum için olacak tam arkası ölü kalıyor sol kolu içeri çekerek görebildim arkayı ama uzun yolda sollamalarda sorun olabilir bu durum. sizlerde de sorun mu ayna meselesi ve sorun ise nasıl çözdünüz .
    sevgiler saygılar

Efet aslında makinada hersey düsünülmüs ama bu nokta atlanmıs ayrıca ööölee kücük bir sorunda deil her an bir arabayla burun buruna gelebilirsin .. Mesala araba aksesuarları satan bir dükkana gidip her iki aynayada ufak aynalardan alıp tam kösesine monte ettigin takdirde güsel bir sonuc alacaksın .. her sekilde acısını ayarlayabiliyorsun .. Sonuc mükemmel benim takmam biraz gec oldu ama sonucta sorun kökten çözüldü
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    yaw arkadaşlar ndn ben motorumu satamıorum yaw piyasa çok durgun antalyada 1 ay oldu nerdeyse ama ciddi bir müşteri çıkmadı şaşırdım doğrusu...ilgilenen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim....2006 model gts 250 18.000km olmak üzere mavi renk temiz bir motor....5.500ytl istiorum...iyi günler
    dongul murat

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    Alıntı senolbozal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzzzy arkadaşımızı kesinlikle katılıyorum.gts yi tercih etmekte fayda var.Fiyatlar gercekten su anda cok iyi.ikinci el olarakta Sahibinden .com da iyi fiyata gts ler var. bakmanı tavsiye edrim.
    AYRICA:
    Arkadaşlar buji olarak hangi modeli kullanıyorsunuz. Ben ngk nın CR9EK modelini taktım.Motorun gidişi ve hızlanması ciddi olarak farketti.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan da bilgi almak istiyorum..

Motosikleti
    arkadaşlar ruhsatta gts250'nin motor hacmi ne yazıyor acaba teknik verilerde 250,6 yazıyo ama en alt vergi diliminden mi ödeniyor vergisi yain 250 cc altı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler