Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    sbuyukkilic hayırlı olsun, dikkatli, kazasız belasız, güle güle kullan. Sürüş teknikleri için Moto bilgiler bölümünü ve Donald Duck Motosiklet Teorisi derslerini okumanı tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Hayırlı ugurlu olsun..KAzasız belasız mutlu sağlıklı günlerde berekle kullan..
    S&S

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı sbuyukkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru büğün Korlastan aldım. Montum ve kaskımı
    takıp mimübüs caddesinden içerenköye geldim.

Bu arada Koçtan fiyat aldım. 600 küsür teklif geldi. EH62 den teklif istedim.
    Ama acele olduğu için yarın sabah 6 taksitle yaptıracağım.
    Özellikle sordum 250 cc. için sadece evin kapalı otoparkından değil sokaktanda
    calınırsa ödüyormuş. Bu madde yazıyorsa yaptırırım dedim.

Yanlız acemiliği sahil yolunda atıp motorculuğa alışmak lazım
    Dönüşlerde virajlarda ne yapmak lazım motor nasıl hareket eder bilmek lazım.
    Uzun zaman sonra tekrar burada olmak güzel
    sbuyukkilic kazasız belasız günlerde kullanman dilegiyle
    Bu arada Koc'tan aldıgın 6oo küsürlük teklif dogruysa ben hemen yarın gidip yaptırıorum tabii dedigin madde icerik icinde yer alıosaa
    Bu konuda bize bilgi werecegini umuyorum
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Forumdan Uzaklaştırıldı eh62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 2006
    sbuyukkilic´isimli üyeden Alıntı

Dönüşlerde virajlarda ne yapmak lazım motor nasıl hareket eder bilmek lazım

sbuyukkilic selam koç allianzdan almış olduğun fiyat teklifi gerçekten çok uygun . fakat lütfen poliçeni kestirmeden önce tüm saan söylenen teminatlara ve şartlara çok dikkat et. Çünkü bazen poliçe kesmek için arkadaşlar bazı detayları atlıyor ve hırsızlık olayında kazada sonradan sorun çıkıyor ödeme için. Fiyatın bu kadar uygun olması çok ilginç geldi bana tüm teminatlara dikkat et. Fiyat çalışması için sana yardımcı olamadım çünkü sigorta şirketleri artık ruhsat olamdan fiyat hazırlmıyor. Herkesden ruhsatı temin etmem de çok zor olacağı için böyle bir çalışma yapamadım. Fakat koç alliazn benim eski şirketimdir. Herhangi bir sorun karşısında ( umarım kaza tarzı bişey başına gelmez) lütfen haberdar edersen arkadaşlarım aracılığı ile yardımcı olurum sana.

joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    Arkadaşlar Bir Koç Allianz Acentesi olarak Motorsikletlerde Kasko Primi Aşağı Yukarı Araç bedelinin %10 u gibi Çıkmakta Geçen sayfalarda okuyan arkadaşlarım olmuştur.
    Hırsızlık olayınıda Şöyle Açıklayım KoçAllianz da 250cc ve yukarı motorlar için kapalı yerde duracak gibi bir şart yok Nerde ve nasıl çalınırsa çaılnsın (üzerinde anahtar Bırakmak Hariç) Her şekilde Motorunuzun piyasa değeri üzerinde Ödemesini Yapmakta.
    250cc Altı motorlar için Kapalı ve kilit altındayken çalınırsa Ödeme Yapmakta.Bu konuda bilgi edinmek isteyen arkadaşaları Kadıköy Altıyola beklerim

Herkese Kazasız Ve Güzel Bir Hafta sonu dileğimle.
    Haluk

sbuyukkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alakanız için teşekkür ederim. Motor kaskosuz kalmasın diye acele ettim.
    İnşallah yenilemeyi beraberce yaparız.
    250 gts sym tam sınırda. Ama 250 ve üzerine giriyor dedi. Poliçe yarın gelecek.

aCEMİLİK TECRÜBELERİM.

Dur kalklarda sol ayağınızı fazla yerde bırakmayın. Yoksa motor park askı demiri ucu ayakkabınızın topuğunu yırtar. Sonrada Japonla yapıştırmak zorunda kalırsınız. El gazda kalırsa motor sizden önce fırlar. Minubüsler korna calarak sinir eder. Bu havalarda üst tamam demeyin kot pantalonla üşürsünüz.

SYM başlığını okuyun. Muhakkak faydalanacağınız bilgi ve tecrübeli arkadaşların tecrübelerinden istifade edin.

40 km yaptık. Canavar gibi motor.

Alıntı eh62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sbuyukkilic´isimli üyeden Alıntı

Dönüşlerde virajlarda ne yapmak lazım motor nasıl hareket eder bilmek lazım

sbuyukkilic selam koç allianzdan almış olduğun fiyat teklifi gerçekten çok uygun . fakat lütfen poliçeni kestirmeden önce tüm saan söylenen teminatlara ve şartlara çok dikkat et. Çünkü bazen poliçe kesmek için arkadaşlar bazı detayları atlıyor ve hırsızlık olayında kazada sonradan sorun çıkıyor ödeme için. Fiyatın bu kadar uygun olması çok ilginç geldi bana tüm teminatlara dikkat et. Fiyat çalışması için sana yardımcı olamadım çünkü sigorta şirketleri artık ruhsat olamdan fiyat hazırlmıyor. Herkesden ruhsatı temin etmem de çok zor olacağı için böyle bir çalışma yapamadım. Fakat koç alliazn benim eski şirketimdir. Herhangi bir sorun karşısında ( umarım kaza tarzı bişey başına gelmez) lütfen haberdar edersen arkadaşlarım aracılığı ile yardımcı olurum sana.
    Vekalet gelmedi, papa yüzünden trafik şubede aksama oldu derken ruhsat gec cıkınca ruhsatıda alamadım. Aldığımdada hemen yaptırdım. Ama ödeme yapmadan policeyi dikkatlice okuyacağım. Teşekkürler

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı joyride 2004 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bir Koç Allianz Acentesi olarak Motorsikletlerde Kasko Primi Aşağı Yukarı Araç bedelinin %10 u gibi Çıkmakta Geçen sayfalarda okuyan arkadaşlarım olmuştur.
    Hırsızlık olayınıda Şöyle Açıklayım KoçAllianz da 250cc ve yukarı motorlar için kapalı yerde duracak gibi bir şart yok Nerde ve nasıl çalınırsa çaılnsın (üzerinde anahtar Bırakmak Hariç) Her şekilde Motorunuzun piyasa değeri üzerinde Ödemesini Yapmakta.
    250cc Altı motorlar için Kapalı ve kilit altındayken çalınırsa Ödeme Yapmakta.Bu konuda bilgi edinmek isteyen arkadaşaları Kadıköy Altıyola beklerim

Herkese Kazasız Ve Güzel Bir Hafta sonu dileğimle.
    Haluk
    Sevgili Haluk, kendim ve eşim için sağlık sigortası yaptırırsam kasko için indirim alabilir miyim? ( şaka diil ciddi olarak soruyorum)
    Birde bizim joyride kasko yapılırken farklı bir marka-model adı altında yapılıyor bildiğim kadarıyla, bu durumda bizim motorları 200 cc değilde 250 cc olarak göstersek olmaz mı? ( belki absurt bi soru oldu ama ne biliim kafama takıldı, ama olursa tam süper olacak )

Motosikleti
    Suzuki Burgman An650

Sigorta

Alıntı Atlas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Haluk, kendim ve eşim için sağlık sigortası yaptırırsam kasko için indirim alabilir miyim? ( şaka diil ciddi olarak soruyorum)
    Birde bizim joyride kasko yapılırken farklı bir marka-model adı altında yapılıyor bildiğim kadarıyla, bu durumda bizim motorları 200 cc değilde 250 cc olarak göstersek olmaz mı? ( belki absurt bi soru oldu ama ne biliim kafama takıldı, ama olursa tam süper olacak )
    Selam Kemal
    Sağlık sigortası olanlar için KoçAllianz böyle bir kampanya yapmıştı geçense ama şu an için malesef yok ama sen kasko yaptırmak istersen ben elimden geldiğce sana iyi bir fiyat belirlemeye çalışırım.

KoçAllianz'ın listesindede SYM olarak bir tek joyride200 bulunmakta diğerlerinide poliçe notlar bölümüne yazmak kaydı ile teminat altına alabiliyoruz.

Motorlarımızı 200cc değilde daha büyük yazmamızın hiç bir iyi yanı yok malesef çünkü hasar ne olursa olsunn evrak olarak araç ruhsatını istedikleri için ve buradada motor hacmi bulunduğundan farkına varılır ve eğer hırsızlık ise zaten en başta burası kontrol edilir ve ödeme yapılmaz malesef. Fakat şunu tekrar belirteyim araç kilit altındayken veya kapalı bir yerden çalınmış ise ödeme yapılmakta bu da bilginde olsun.

Bu arada daha detay bilgi almak isteyen arkadaşlarım için telefon numaram
    0216 3454444- 0216 3464946

Elimden geldiğince bilgilendirmeye çalışırım.Buradan herkese güzel bir hafta sonu dilerim Görüşmek üzere.

Motosikleti
    SYM GTS 250 2006
    Alıntı joyride 2004 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Kemal
    Sağlık sigortası olanlar için KoçAllianz böyle bir kampanya yapmıştı geçense ama şu an için malesef yok ama sen kasko yaptırmak istersen ben elimden geldiğce sana iyi bir fiyat belirlemeye çalışırım.

KoçAllianz'ın listesindede SYM olarak bir tek joyride200 bulunmakta diğerlerinide poliçe notlar bölümüne yazmak kaydı ile teminat altına alabiliyoruz.

Motorlarımızı 200cc değilde daha büyük yazmamızın hiç bir iyi yanı yok malesef çünkü hasar ne olursa olsunn evrak olarak araç ruhsatını istedikleri için ve buradada motor hacmi bulunduğundan farkına varılır ve eğer hırsızlık ise zaten en başta burası kontrol edilir ve ödeme yapılmaz malesef. Fakat şunu tekrar belirteyim araç kilit altındayken veya kapalı bir yerden çalınmış ise ödeme yapılmakta bu da bilginde olsun.

Bu arada daha detay bilgi almak isteyen arkadaşlarım için telefon numaram
    0216 3454444- 0216 3464946

Elimden geldiğince bilgilendirmeye çalışırım.Buradan herkese güzel bir hafta sonu dilerim Görüşmek üzere.
    selam haluk bey, sonunda telefonlarını yazdın da kadıköyde nerde olduğunu öğreniriz artık.

Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    selam haluk bey, sonunda telefonlarını yazdın da kadıköyde nerde olduğunu öğreniriz artık.
    Sevgili eh62

Bizim taraflara yolun düşerse beklerim ve çok memnun olurum.
    Görüşmek üzere

Motosikleti
    SYM GTS 250 2006
    TÜM galatasaraylı ARKADAŞLARA GEÇMİŞ OLSUN. FENERBAHÇEYİ YENMEK ASLA MÜMKÜN DEĞİL

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    TÜM galatasaraylı ARKADAŞLARA GEÇMİŞ OLSUN. FENERBAHÇEYİ YENMEK ASLA MÜMKÜN DEĞİL
    bu topik altında farklı konulara özellikle tartışma çıkaracak konular hakkındaki düşüncelerini yazmazsan topik amacına ulaşır motorla ne ilgisi var macın yanılıyormuyum, düşüncen varsa konu dışında açabilirsin bildiğin gibi yanlış anlama sakın sadece sym topiği açısından bakıyorum

Motosikleti
    SYM GTS 250 2006
    yasin 08 ne oldu galatasarayın yenilmesi bu kadarmı zor geldi sana ayrıca istediğim konuyu açarım. Madem burda farklı konular açılmayacak lütfen sende kadın erkek ilişkilerine değinme herkesin özelini yada ilişkileri duymak yada okumak zorunda değiliz.

Ama bir galatasaraylı oalrak sana bu olay dokundu heralde. Bir daha ne yazıp yazmıyacağım konusunda sen sakın beni uyarmaya kalkma

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Evet biraz sakin..Burası özellikle marka topiği oldugu için biraz daha dikkat etsek fena olmaz..Bizlerde zamanında burda geyik yaptık ama birbirimizi kırabilecek konulara dikkat ederek..Bu nedenle lütfen dikkat...
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS 250 2006

slm

Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet biraz sakin..Burası özellikle marka topiği oldugu için biraz daha dikkat etsek fena olmaz..Bizlerde zamanında burda geyik yaptık ama birbirimizi kırabilecek konulara dikkat ederek..Bu nedenle lütfen dikkat...
    S&S
    zuhtupasa iyi akşamlar, ben sadece çok güncel olan bir konudan burda bahsettim fakat arkadaşın bu şekilde benimle konuşma tarzı hiç hoş değil. Biz burda alakası olmayan çok konuları okumak zorunda kaldık sonuçta. Birini uarmakdan önce arkadaş kendi açtığı konulara bir bakarsa daha iyi olurdu.

Konunun bu kadar büyütülmesi sinir etti sonuçta beni

nedym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alıcım
    Alıntı VOYAGER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhaba , degısık platformlarda yazısmak konuyu yakın takıbı zorlastırıyor. sym scooters ıle ılgılı bır bılgı paylasım platformu olusturulması konusunda bu sıtede tecrubelı olan arkadaslardan (zannederım bu ısı thaı arkadasımız yapacaktır)yardım rıca edıyorum. boylece bırbırımızle daha derlı toplu ve olayları kacırmadan haberlesebılecegız. sımdıden tesekkurler.....
    HAYIRLI OLSUN FİYAT KONUSUNDA BİLGİ VERİRSEN SEVİNİRİM

sbuyukkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Evewtttttt nerde kalmıştık. Tamer usta 1000 bakımı yaptı. Yağ değişti. Vidalar sıkıldı. Birde Pirelli lastik takalim. Takan arkadaşlar memnun kaldı dedi.
    Lastik geldi diye telefon actılar. Yarın hava iyiyse gidip taktıracağım.

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    yasin 08 ne oldu galatasarayın yenilmesi bu kadarmı zor geldi sana ayrıca istediğim konuyu açarım. Madem burda farklı konular açılmayacak lütfen sende kadın erkek ilişkilerine değinme herkesin özelini yada ilişkileri duymak yada okumak zorunda değiliz.

Ama bir galatasaraylı oalrak sana bu olay dokundu heralde. Bir daha ne yazıp yazmıyacağım konusunda sen sakın beni uyarmaya kalkma
    ben bi kere doğuştan Beşiktaşlıyım,galatasarayın yenilmesi beni bağlamaz!!!
    istediğin konuyu konu dışında açman için uyardım sadece kızcak ne var bunda farklı konular açılmasını sym topik altında uygun olmadığı için uyardım altını çiziyorum!!! yazımı anlamadan yargılama!!! sym markası için yani düşüncen varsa konu dışında yaz sym bilgi paylaşımı adı aldı bu konulara girilmemesi doğru değilmi doğru neden kızdın anlamış diilim

Motosikleti
    SYM GTS 250 2006

....

Alıntı yasin08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bi kere doğuştan Beşiktaşlıyım,galatasarayın yenilmesi beni bağlamaz!!!
    istediğin konuyu konu dışında açman için uyardım sadece kızcak ne var bunda farklı konular açılmasını sym topik altında uygun olmadığı için uyardım altını çiziyorum!!! yazımı anlamadan yargılama!!! sym markası için yani düşüncen varsa konu dışında yaz sym bilgi paylaşımı adı aldı bu konulara girilmemesi doğru değilmi doğru neden kızdın anlamış diilim
    bak cnm ben sana kızmadım. Hem madem bırak o takımıda tutmuyorsun düşüncelerin oldumu bana özelden de yazabilirdin. Ben genel anlamda oraya sadece bişey yazdım. hakeret etmedim küfür etmedim kimseye. Ama senin böyle o konuyu aç, bu konuyu açma demen sadece hoşuma gitmedi. Çünkü uygun olmayan çok şeyle bende karşılaştım ama kimseyi uyarma ihtiyacı hissetmedim. Sonuçta burda herkes arkadaş ve arkadaşlar genel ve güncel şeyleride konuşur bir araya geldilermi. Buda onlardan biriydi

Motosikleti
    Suzuki VL250

Siz Sağolun

Sağolun arkadaşlar sayenizde gece 2 yi buldum.15 e yakın sayfa okudum. İş yerimde GTS 250 alan bir arkadaştan Honda Beat almıştım. Şimdi Honda CBF 250 veya SYM GTS 250 arasında kararsızım.Fakat boyum kısa CBF 250 bayağı yüksek.Sanırım GTS 250 alacağım. Hele yazılarınızı okuduktan sonra. Yalnız geçen sene 6.250 ytl olan GTS 250 şimdi 7.680. Sizce fuarda daha ucuza bulabilir miyim?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler