Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    cücü kızmıs yazmıcakmıs bidaaa..bide söle merte arkadan baksın dio..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Buraya neşe kattığıma inanıyordum ama üzgünüm gidiyorum... Sevgili mertdg aşağıdaki belge "Türkiye Sanayi Bakanlığının Uygunluk Belgesidir"... 47.madde de patent numarasında kim ne yazıyor bak bakalım... Hadi iyi günleeerrr...

Cüneyt Eralp

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    eee montaj yaw bu .. bende yazarım....sen yaptın demiyorum.. senide kandırmışlar kardeşim... keklemişler.... bu motor italyan çizgisidir yazmıo burda...italyadan adamlar kredi almış o yazıo..... basbaya çin işte yaa...chang bimnemle holding.. eros ramozotti değil yani..ehehehhe
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee montaj yaw bu .. bende yazarım....sen yaptın demiyorum.. senide kandırmışlar kardeşim... keklemişler.... bu motor italyan çizgisidir yazmıo burda...italyadan adamlar kredi almış o yazıo..... basbaya çin işte yaa...chang bimnemle holding.. eros ramozotti değil yani..ehehehhe
    Oha mert ayıp oluo... chang mangh diil..O firma çinin en buyuk ve enkaliteli motorlarını üreten ve ziyanın ifadesine göre kamyonet bile yapan bir firmaymış.. ha eros ramazotti diosan onu bilemem..sesi güseldir..
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oha mert ayıp oluo... chang mangh diil..O firma çinin en buyuk ve enkaliteli motorlarını üreten ve ziyanın ifadesine göre kamyonet bile yapan bir firmaymış.. ha eros ramazotti diosan onu bilemem..sesi güseldir..
    S&S
    Evet özür dilerim öleymiş.. hatta fabrikada eros ramozotti konser vermiş geçen noel ve şükran gününde... fabrikayıda papa kutsamış ve toprağını italyaya adamış... hatta şarkı bile yazmışlar işte şarkının adı :

il cücü sta guidando un movimento. questo movimento viene dall'Italia ma tutto
    sa che tutte le parti dalla disposizione di disposizione del posto del china ..... lay lay lay lom tıssss

avere un giro piacevole (from eros ramazan)

(google translate'i kullanarak italyancadan ingilizceye çevirebilirsiniz)
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Anlaşıldı son durum budur o zaman...

Motosikleti
    SYM GTS
    ahahahhahahhaha helal sana paşam....
    [B]Md[/B]

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    ARKADASLAR ,

Halim selim , iyi bir aile babası diye bildiğimiz ZUHTU PASA mızıda , yok mafyaydı yok osmanlı tokadıydı derken yoldan çıkardınız....

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Eyvaaaaahhh.. Deşifre olduuukkk..Naaptın serdaaaaaaaaaaaar..
    S&S

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    Alıntı adosonic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yasin08 kardeş merhaba,,

bayadır foruma giremiyordum ama bir kaç gundur okuyamadığım sayfaları okuma sansım oldu..

bende önumuzdeki 2-3 ay içinde 2.el bir joyride almak istiyorum.koşuyolunda çalışıyorum.eğer hala satmadıysan ve z.kamil tarafındaysa motorun bir görmek isterim.

Bana motorun tam koordinatlarını verirsen eğer hiç seni rahatsız etmeden incelemek isterim makineyi.

saygılar..sevgiler..
    hayır satmadım motor vergi dairesinin arkasında duruyor tabaklar mh. sinde ara görüşelim özelden mesaj atıyorum numarayı

Alıntı VOYAGER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADASLAR ,

Halim selim , iyi bir aile babası diye bildiğimiz ZUHTU PASA mızıda , yok mafyaydı yok osmanlı tokadıydı derken yoldan çıkardınız....

Meğer adam biyonikmiş ve DORADO / CHINA topic'imizi karıştırmak üzere provakatör olarak göndermiş.

İşte gerçek...

hani benim resimler voyager ne oldu? montaşlamadın mı yaw
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

Motosikleti
    ARKADAŞLAR ,

Sonunda beklenilen oldu. SYM TOPIC adı altında bu kadar alakasız konularda yazılır çizilirse , ortam gerilirse olacağı buydu. Moderatör arkadaşların nereden haberi oldu , birimi şikayet etti bilmiyorum ama işi sulandıran arkadaşların bundan sonra değil topiğe yazı yazmaları eve gitmeleri bile yasaklandı.

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    ARKADAŞLAR ,

Sonunda beklenilen oldu. SYM TOPIC adı altında bu kadar alakasız konularda yazılır çizilirse , ortam gerilirse olacağı buydu. Moderatör arkadaşların nereden haberi oldu , birimi şikayet etti bilmiyorum ama işi sulandıran arkadaşların bundan sonra değil topiğe yazı yazmaları eve gitmeleri bile yasaklandı.

Bende aşağıda verdiğim bu son haberden sonra bu işlerden elimi ayağımı çekiyorum artık.... Diğer arkadaşların da durumu ortada....

Çicek gönderip geçmiş olsun dileklerini ileten THAI arkadaşımızada teşekkürler.

süper eline sağlık hani benim fotoğraflar cvp verirsen sevinirim yolladım sana
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

Motosikleti
    Alıntı yasin08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani benim resimler voyager ne oldu? montaşlamadın mı yaw
    YASIN08,

Valla gündem o kadar yoğunki , inan bende ne yapacağımı şaşırdım.... Baksana TOPIC PATLADI YAWW...

Yanlız bu arada bu tur çalışmalarda yer alabilmen için gündeme dahil olman gerekiyor. Yani ne bileyim sansasyonel bir şeyler yazıp çizmen yapman lazım.

BAK BAZI ABİLERİN SÜREKLİ GÜNDEMDELER....EEE DOLAYISIYLA MANŞETLERDEN HİÇ İNMİYORLAR...

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    yaw cücü gel kardeşim.. bak ne hallere dustuk.. .gel cıkar bizi burdan..ama mert kalsın.... thai çelenk için tesekkurler... serdar sucsuz ben sahidim..asıl azmettirici mertdg dir.
    S&S

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    YASIN08,

Valla gündem o kadar yoğunki , inan bende ne yapacağımı şaşırdım.... Baksana TOPIC PATLADI YAWW...

Yanlız bu arada bu tur çalışmalarda yer alabilmen için gündeme dahil olman gerekiyor. Yani ne bileyim sansasyonel bir şeyler yazıp çizmen yapman lazım.

BAK BAZI ABİLERİN SÜREKLİ GÜNDEMDELER....EEE DOLAYISIYLA MANŞETLERDEN HİÇ İNMİYORLAR...
    Bise yakısmaz öölee seyler yazıp cizmek
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Evet bugün konumuz ne acaba..
    S&S

Motosikleti
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bugün konumuz ne acaba..
    S&S
    Valla daha bekliyoruz bakalım....
    Top en son MERTDG'deydi.....
    Azmettirici olarak bir suçlama yöneltilmişti ama hala bir ses seda yok.
    Akşam gene sahura kadar MSN'si açıktı , çalıştı garibim.

ŞİMDİLERDE ANCA UYKUYA DALMIŞTIR. GÜRÜLTÜ ETMEYELİM.

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Mert uyuyo hala..Dün gece sabahlamıs..Motoruda gitmediği için fazla yavas gelmiş eve üşümüş..
    S&S

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Şu italyan tasarım işine bide ben bir yazı yazıyım. Bence cüneyt arkadaşımızdaki motor italyan tasarımıdır çünkü firmalar çoğu ürününde italyaya tasarım yaptırırlar ( Mobilya olsun araba olsun ) mesela bir örnek hindistandaki suzuki motosiklet fabrikası italyada bir tasarım gurubuna gidip hindistan için tasarım yaptırıyor ( bizzat dicovery chanelde izlemiştim ) tabi bu motor sadece hindistanda satılıyor ama suzuki markası altında.

Çinden bir fabrika artık dünya pazarında ciddi yarışacam derse ürününün tasarımını italyada yaptırıp üretimini yapar ( bugün böyle çok örnek vardır ) saygılarımla.

Motosikleti
    Alıntı beto_977 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu italyan tasarım işine bide ben bir yazı yazıyım. Bence cüneyt arkadaşımızdaki motor italyan tasarımıdır çünkü firmalar çoğu ürününde italyaya tasarım yaptırırlar ( Mobilya olsun araba olsun ) mesela bir örnek hindistandaki suzuki motosiklet fabrikası italyada bir tasarım gurubuna gidip hindistan için tasarım yaptırıyor ( bizzat dicovery chanelde izlemiştim ) tabi bu motor sadece hindistanda satılıyor ama suzuki markası altında.

Çinden bir fabrika artık dünya pazarında ciddi yarışacam derse ürününün tasarımını italyada yaptırıp üretimini yapar ( bugün böyle çok örnek vardır ) saygılarımla.
    MERTDG ,

Umarım bu arkadaşımızın yazdıkları seni tatmin etmiştir. Bundan sonra motorun orasına burasına bakıp yok İTALYAN ÇİZGİSİ var mı yok mu diye polemikler yapıp 007 BOND arkadaşımızı üzmessin. Bak bu fevri davranışların yüzünden başka topic'lerden arkadaşlar yazıp duruma açıklık getirmek zorunda kalıyorlar.

007 BOND arkadaşım seni en kısa sürede SYM TOPIC'E TEKRAR BEKLIYORUZ.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler