Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 A Vstrom
    teşekkür ederim dostum
    hazır seni yakalamışken şu çanta aparatının bi resmi varmı sende
    bugün giwininkilere baktım kötüydü ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    VOYAGER en kısa zamanda bende resmimi gönderecegim sana bakalım bisi ne sablonlara sokacaksın Simdiden eline we yüregine saglıK
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    işte size SYM nin taiwan daki fuar görüntüleri görüntü biraz geç açılıyor
    http://www.sym.com.tw/eng/news/index...e=detail&id=24

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    yasin ellerine saglık..biraz ge acılıyor ama bakmaya deger..
    S&S

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Merhaba arkadaşlar, motorumu rahatça kullandığım kısacık gün bitti ve ben artık yarı deneyimli bir motorcuyum Yarı deneyimli çünkü hala sağa U dönüşünde biraz problemliyim. Dün akşam ve bu sabah Donal Duck'ın sürüş tekniklerini okudum ve tüm gün onları uyguladım, sonuç inanılmaz !!! Evet motorun bu kadar zevkli kullanılabileceğini hayal etmemiştim açıkcası
    Tam 2 saat eğitim sürüşleri yaptıktan sonra sıra trafikte uygumaya geldi ve düştüm sahil yoluna. 1.5 saatte kaç defa Tarabya-Emirgan arası git-gel yaptım bilmiyorum 4 saate yakın motor tepesinden inmedim, alt taraflarım artık uyuşmaya başlayınca ve karnımda acıkınca istemeye istemeye iftar vakti eve döndüm. Toplam 85 km yol yapmışım bugün, tabi daha fazlası olabilirdi ama çoğunlukla eğitim için vakit harcadım. Toplamda daha 170 km. olmasına rağmen bugün benzin ikaz lambası yandı, birkaç km. daha kullanıp gidip benzin aldım. Neden bu kadar çok benzin tüketimi oldu pek anlamadım acaba yavaş kullandığım için olabilir mi? Bu sefer benzini Shell den aldım ve 20 YTL ile 7 küsür litre koydu ama depo tam dolmamıştı sanırım. Bakalım bu kez kaç km yapacak?
    Bu arada benim arızalı elekronik marşın sigortası atmamış bu kesinleşti, çünkü gün içerisinde birkaç defa denedim çalıştı ama çoğunlukta ayak marşını kullanmak zorunda kaldım. Muhtemelen bir yerlerde temassızlık gibi birşey var. İnşallah önemli birşey değildir.
    Keşiflerim sürdükçe sizleride haberdar edeceğim, şimdilik hoşçakalın, herkese sevgiler saygılar.

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı yasin08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte size SYM nin taiwan daki fuar görüntüleri görüntü biraz geç açılıyor
    http://www.sym.com.tw/eng/news/index...e=detail&id=24
    Yasin hos görüntüler bisim makinalarda arada göz kırpıyor bislere eline we yüregine saglıK

Alıntı Atlas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, motorumu rahatça kullandığım kısacık gün bitti ve ben artık yarı deneyimli bir motorcuyum Yarı deneyimli çünkü hala sağa U dönüşünde biraz problemliyim. Dün akşam ve bu sabah Donal Duck'ın sürüş tekniklerini okudum ve tüm gün onları uyguladım, sonuç inanılmaz !!! Evet motorun bu kadar zevkli kullanılabileceğini hayal etmemiştim açıkcası
    Tam 2 saat eğitim sürüşleri yaptıktan sonra sıra trafikte uygumaya geldi ve düştüm sahil yoluna. 1.5 saatte kaç defa Tarabya-Emirgan arası git-gel yaptım bilmiyorum 4 saate yakın motor tepesinden inmedim, alt taraflarım artık uyuşmaya başlayınca ve karnımda acıkınca istemeye istemeye iftar vakti eve döndüm. Toplam 85 km yol yapmışım bugün, tabi daha fazlası olabilirdi ama çoğunlukla eğitim için vakit harcadım. Toplamda daha 170 km. olmasına rağmen bugün benzin ikaz lambası yandı, birkaç km. daha kullanıp gidip benzin aldım. Neden bu kadar çok benzin tüketimi oldu pek anlamadım acaba yavaş kullandığım için olabilir mi? Bu sefer benzini Shell den aldım ve 20 YTL ile 7 küsür litre koydu ama depo tam dolmamıştı sanırım. Bakalım bu kez kaç km yapacak?
    Bu arada benim arızalı elekronik marşın sigortası atmamış bu kesinleşti, çünkü gün içerisinde birkaç defa denedim çalıştı ama çoğunlukta ayak marşını kullanmak zorunda kaldım. Muhtemelen bir yerlerde temassızlık gibi birşey var. İnşallah önemli birşey değildir.
    Keşiflerim sürdükçe sizleride haberdar edeceğim, şimdilik hoşçakalın, herkese sevgiler saygılar.
    Atlas tam manasıyla deneyimci bir motorcu olman icin zaman gecmesi gerekioo sende hemen herseyin iiii olmasını bekleme ama gecen sürede bir hayli uzun yol katetmissin tebrik ederim okudugun sürüs teknikleri bence yeni baslayanlar icin birebir rehber herkese siddetle tavsiye ederim Kazasız belasız günlerde kullanman dilegiyle yeni maceralarını bekliorus
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

ARKADAŞLAR MERHABA.

MOTOR GÖNÜLLÜLERİNİN YAŞ İLE ALAKASI OLMADIĞINI SİZİN SİTENİZDE FARK ETTİM.EPEY ZAMANDAN DAN BERİ SİZLERİ İZLEMEKTEYİM.YAKIN BİR ZAMANDA SİTENİZE KAYIT OLDUM....AMA MESAJ GİRİŞLERİNİ BİR TÜRLÜ BECEREMEDİM.İNŞALLAH DOĞRU BÖLÜMDEN YAZIYORUMDA YAZDIKLARIMI GÖRÜRSÜNÜZ.BURSADA EĞİŞİK FABRKA ORTAMLARINDA ÇALIŞTIKTAN SONRA EMEKLİLİĞİNİ HAK EDEN BİR KİŞİYİM.DOĞAYI VE DOĞAL OLMAYI SEVERİM.ÖZGÜRL OLMANIN EN İYİ ÇÖZÜMÜ MOTOR OLDUĞU KANISINDAYIM.
    HONDA DYLAN VE SYM JOYRİDE ARASINDA TERCİH YAPMAK İSTİYORUM.BU KONUDA YORUMLARINIZI OKUDUM.HERKESE İYİ SEYİRLER DİLERİM.
    YALÇIN ZENGİN

ARKADAŞLAR MERHABA.

MOTOR GÖNÜLLÜLERİNİN YAŞ İLE ALAKASI OLMADIĞINI SİZİN SİTENİZDE FARK ETTİM.EPEY ZAMANDAN DAN BERİ SİZLERİ İZLEMEKTEYİM.YAKIN BİR ZAMANDA SİTENİZE KAYIT OLDUM....AMA MESAJ GİRİŞLERİNİ BİR TÜRLÜ BECEREMEDİM.İNŞALLAH DOĞRU BÖLÜMDEN YAZIYORUMDA YAZDIKLARIMI GÖRÜRSÜNÜZ.BURSADA EĞİŞİK FABRKA ORTAMLARINDA ÇALIŞTIKTAN SONRA EMEKLİLİĞİNİ HAK EDEN BİR KİŞİYİM.DOĞAYI VE DOĞAL OLMAYI SEVERİM.ÖZGÜRL OLMANIN EN İYİ ÇÖZÜMÜ MOTOR OLDUĞU KANISINDAYIM.
    HONDA DYLAN VE SYM JOYRİDE ARASINDA TERCİH YAPMAK İSTİYORUM.BU KONUDA YORUMLARINIZI OKUDUM.HERKESE İYİ SEYİRLER DİLERİM.

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı revolution adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim dostum
    hazır seni yakalamışken şu çanta aparatının bi resmi varmı sende
    bugün giwininkilere baktım kötüydü ya
    Sevgili revolution;
    Bu aparatları ve çantayı thai nin ve pascha nın motorunda tatbik ettik. Tabi bu aparat bizlerin talebi doğrultusunda her zaman her konuda cok yardım eden Altan Motor tarafından özel olarak yaptırıldı..Amcak bildiğim kadarıyle ellerinde mevcut. Dolayısıyle Altan Motor ile irtibata geçtiğinde sana kargo ile yollayacaklardır. (www.altanmotor.com) Oldukça başarılı bu arada rahatlıkla kullanabilirsin.

Alıntı seseyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR MERHABA.
    YALÇIN ZENGİN
    Sevgili Yalçın arkadasım..
    Haklısın burası aynı yüce önder Atatürk'ün bizlere emaneti Cumhuriyet Türkiye si gibi ; yaş,dil, din, ırk gözetmeyen bir forum..Bizlerde onun nacizane uyeleriyiz.. Dogru seçim yaparak SYM alacagını umut ediyor ve senide aramızda görmekten mutlu olacagımızı belirtmek istiyorum..
    S&S

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    [QUOTE=seseyaz;464669]ARKADAÞLAR MERHABA.

MOTOR GÖNÜLLÜLERÝNÝN YAÞ ÝLE ALAKASI OLMADIÐINI SÝZÝN SÝTENÝZDE FARK ETTÝM.EPEY ZAMANDAN DAN BERÝ SÝZLERÝ ÝZLEMEKTEYÝM.YAKIN BÝR ZAMANDA SÝTENÝZE KAYIT OLDUM....AMA MESAJ GÝRÝÞLERÝNÝ BÝR TÜRLÜ BECEREMEDÝM.ÝNÞALLAH DOÐRU BÖLÜMDEN YAZIYORUMDA YAZDIKLARIMI GÖRÜRSÜNÜZ.BURSADA EÐÝÞÝK FABRKA ORTAMLARINDA ÇALIÞTIKTAN SONRA EMEKLÝLÝÐÝNÝ HAK EDEN BÝR KÝÞÝYÝM.DOÐAYI VE DOÐAL OLMAYI SEVERÝM.ÖZGÜRL OLMANIN EN ÝYÝ ÇÖZÜMÜ MOTOR OLDUÐU KANISINDAYIM.
    HONDA DYLAN VE SYM JOYRÝDE ARASINDA TERCÝH YAPMAK ÝSTÝYORUM.BU KONUDA YORUMLARINIZI OKUDUM.HERKESE ÝYÝ SEYÝRLER DÝLERÝM.
    YALÇIN ZENGÝN

ARKADAŞIM ARAMIZA HOŞGELDİN ,

ŞİMDİDEN ARAMIZA HOŞGELDİNİZ..

günaydın voyager;

karşılaman için teşekkürler,bir adet joyride var 2.el 3800 ytl gibi rakam söz konusu birde 2.el honda dylan 150 onu rakamı 3700 ytl son diyorlar .her iki motorunda değerlendirmelerini okudum forumlarınızda karasızım işin doğrusu ama ibre sanki joyride tarafına dönük gibi...
    bursada honda servis ve satış bayii aynı şahsa ait çok oturmuş bir firma....
    sym ise yeni firma yeni yeni isim ve satış yapmaya başladı diyebiliriz...
    hondanın cc ve tork farkı joyridenin konforlu ve heybetli görüntüsü beni çıkmaza soktu yardım lütfen iyi çalışmalar

Motosikleti
    günaydın voyager;

karşılaman için teşekkürler,bir adet joyride var 2.el 3800 ytl gibi rakam söz konusu birde 2.el honda dylan 150 onu rakamı 3700 ytl son diyorlar .her iki motorunda değerlendirmelerini okudum forumlarınızda karasızım işin doğrusu ama ibre sanki joyride tarafına dönük gibi...
    hondanın cc ve tork farkı joyridenin konforlu ve heybetli görüntüsü beni çıkmaza soktu yardım lütfen iyi çalışmalar
    SESEYAZ ,
    Valla bence spor kullanım dan ziyade işin rahatlığına bakıyorsan , iki kişi bindiğinde arkadakinin ve kendinin rahat bir yolculuk yapmasını istiyorsan , ufak tefek alışveriş yaptığında eşyalarını bacak arası bölümde rahatça taşımak istiyorsan (ben bunun eksikliğini SYN GTS 250 de bile hissediyorum) 125 cc yerine 180 cc bir motor tercihinse , kasa olarak daha gösterişli bir motor tercihim dersen ......

BENCE SYM JOYRIDE...

EEE hem senden yukarıda saydığım belgeleride istemeyeceğiz dedikya.. daha ne düşünüyorsun ki...

HADİ HAYIRLI OLSUN BAKALIM...

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    günaydın voyager;

Aynı ikilemde bende kalmıştım hatta bu konuda topic bile açmıştım
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=19897

Voyager'ın dediği gibi 2 kişi ile rahat kullanım, konfor, büyük bagaj + ön cam, yan ayaklık ve her iki tekerde disk fren oluşu Dylan da olmayan özellikler.
    Kısaca tek kişi ve kısa mesafelerde kullanacaksan kesene uygun olanını alacaksın ama 2 kişi + konfor + uzun mesafede istiyorsan tartışmasız SYM Joyride.
    Bu arada 2. el alacaksan işler biraz daha değişiyor, motorların durumlarını iyice öğrenmeden alma derim, hernekadar her iki motorda sağlam olsada iyi bir ustaya göstermeden karar verme. Sana masraf yapacak hususları önceden görmen iyi olur, en azından değişme vakti gelmiş teker, balata vs bunlar olmasın, yani bakımı tam yapılmış olsun.
    Her nekadar kullanımda acemi olsamda motor almadan önce bunların hepsini öğrenmiştim
    Şimdiden hayırlı olsun dileklerimle, herkese sevgiler saygılar.

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    asyamotor tarzi cinli mi, hyosung tarzi koreli mi, keeway gibi cekoslowak bulgar asilli cinli mi nedir bu motorun memleketi

Motosikleti
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asyamotor tarzi cinli mi, hyosung tarzi koreli mi, keeway gibi cekoslowak bulgar asilli cinli mi nedir bu motorun memleketi
    Bilsemde söylesem...
    Ben sadece internetten bulduğum resmi gönderdim.
    Bu konularda MERTDG arkadaşımız tam yetkili olup sizin bu konudaki merakınızı giderecek bir açıklama yapacaktır mutlaka.. (işlerinden pardon seyahatlerinden vakit bulursa. En son Hopa civarlarında görünmüştü..)

joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    Seseyaz

Hiç düşünme ve joyride al derim.Çünkü aradığın bütün özellik,konfor ve kaliteyi joyride da bulacaksın hiç şüphen olmasınn.

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    günaydın voyager;

istersen benden al 3500 bırakırım 2004 motoru yenilendi rodajda şuan sym joyride

yaw paşam motoru satamadım satsam 2006 alıcam yaw yok mu alan

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı VOYAGER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERT ,

Geçen gün 007 CÜCÜ arkadaşımızın motoru için İTALYAN ÇİZGİLİ ÇİN MOTORU DİYE bir laf ettin o günden beri kafama takıldı. Bu işin duayenleri arkadaşlara danışmama karşın hiç kimse bu konuda maalesef bir şey bilmediklerini söylediler. Ama ben bu işin peşini bırakmadım ve internetten yapmış olduğum araştırmada en sonunda bu motor için bir resim buldum.

007 CÜCÜ Arkadaşımızın motorunu görmedim ama herhalde aşağıdaki gibi birşey olmalı. Bence MERT'in dediği kadar da kötü değil siz ne dersiniz. ?

cücünün motoru bu benziyor ama daha italyan dahaaa...bertone imzalı.. chon chan bertone lee tasarlamış... aslında kendisi çine uzun yıllar önce misyoner olarak gitmiş ve kalmış... detaylarını cücü anlatır zate....

voyager , abi baya ilgileniosun forumla son günlerde helal derim sana... meydanı boş bırakma arkamızdan laf eden çokkk...
    Md

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    @VOYAGER: Diğer esprilerin yanında bu sönük kalmış gerçekten... Fotomontaj da kötü olmuş... Daha yaratıcı ol gönlüme su serp kardeşim... Bak aşağıda gerçek Dorado yu görebilirsin... Çalışmalarının devamını dilerim...

@mertdg: Bond la uğraşırsın sen haa hergün oturduğun koltuğa motsikletine felan dikkat et! Ne olur ne olmaz!...

Cüneyt Eralp

Motosikleti
    [QUOTE=007;465405]@VOYAGER: Diğer esprilerin yanında bu sönük kalmış gerçekten... Fotomontaj da kötü olmuş... Daha yaratıcı ol gönlüme su serp kardeşim... Bak aşağıda gerçek Dorado yu görebilirsin... Çalışmalarının devamını dilerim...

007 ARKADAŞIM ,
    Daha önce hiç görmediğim için , benim yaptığım MERTDG arkadaşımızın tarifi üzerine hayalimde canlandırdığım motoru yaratmak ve seni motorunun resmini göndermeye teşvik etmekti.

Böylece gerçekleride görmüş olduk. Bundan sonra senin yanındayım arkadaşım.DORADO'ya laf söyleyen beni karşısında bulur.

KAZASIZ VE ZEVLİ SÜRÜŞLER DİLERİM...

NOT : Anladığım kadarıyla fotomontaj konusunda bilgin var. Çalışmalarını görmek bizleri memnun edecektir..

revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 A Vstrom
    paşam teşekkürler aradım bugün altan motoru;
    Tamer sanırım konuştuğum kişi...
    saolsun çok ilgilendi bugün kargoladı yarın elimde hayırlısıyla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler