Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lenduha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa
    Bursa Polis teşkilatı da SYM demiş arkadaşlar. Ama polis amcalar biraz ürkek biniyorlar motora, mertdg gibi haşin binmeleri lazım.

Birde 20 motor 200 bin YTL diyor, mert olsa en fazla 150'ye bağlardı bu işi. Kazıklamışlar polis amcaları.

HABERİN METNİ

Türkiye'de ilk defa Bursa'da uygulanan 'Toplum Destekli Polislik Projesi' için İl Özel İdaresi tarafından satın alınan 20 motosiklet göreve başladı. 40 kişilik motosikletli timlerin göreve başlaması nedeniyle düzenlenen törene; Ak Parti Grup Başkan Vekili Faruk Çelik, Bursa milletvekilleri ve Bursa Valisi Nihat Canpolat da katıldı.

Bursa Valisi Nihat Canpolat, halkın huzuru ve güvenliğinin sağlanması için toplum desteğinin şart olduğunu, Türkiye'de ilk defa Nilüfer'de uygulanan projenin olumlu sonuçlar verdiğini söyledi. Ekipleri güçlendirmek için motosiklet alındığını, bunun da İl Özel İdare kaynaklarıyla sağlandığını hatırlatan Canpolat, "Polis teşkilatımız halkın huzuru için kar-kış demeden hizmet ediyor. Ekiplerimiz büyük gayretle çalışıyor. Toplum Destekli Polislik Projesi'ni, belirlenmiş mahallelerde halkın sıkı desteğiyle sürdürüyoruz. Huzurlu toplum üretmede halkla işbirliği yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde de Bursa kentinin huzur ve güvenliğinin artırılması için İstanbul'daki Mobesse'nin daha gelişmişini hayata geçirmeyi düşünüyoruz. Amacımız günün her saati halkın endişe taşımadan huzur içinde yaşamasıdır" dedi.

Bursa Emniyet Müdürü Tahsin Demir ise Nilüfer'de birkaç mahallede uygulanan projenin Bursa geneline yayılacağını, suç ve suçlularla mücadelede toplumun desteğine ihtiyaçları olduğunu söyledi. 200 bin YTL'ye satın alınan 20 motor, 2'si bayan özel kıyafetli 40 polis tarafından görev yerleri olan Nilüfer İlçesi'ne doğru yola çıktı.

RESİMLER

))db((

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Way be gözlerim doldu valla... Bizim motorları görev başında görünce...Helal olsun valla Bursa ya...
    S&S

ziya ali can sizlerle beraber bu izmir gezinizde olmak isterdim ama ehliyetimi daha alamadım çok kıskandım resimlerde harika gts 250 için yorumun da güzel

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı udi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ziya ali can sizlerle beraber bu izmir gezinizde olmak isterdim ama ehliyetimi daha alamadım çok kıskandım resimlerde harika gts 250 için yorumun da güzel
    udi kardeşim insallah baska sefer oluruz da..senin 1. mesajın seni tanımayı isteriz...
    S&S

joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    Valla süper bir organizasyon olmuş fotolarda çok güzel
    ellerinize sağlıkk.

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    fotoğraflar güzel ama motorlar yakıyo ortalığı

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Bisim makinaları görev basında görmek benide cook mutlu etti Lenduha katılıorum toplu alım icin bisim mertin kapısını calmıs olsaydılar bayaa bir kar saglarlardı benim sahs-i görüsümdür ben gts de siyahtan sasmam mavi cok bicimsiz geldi bana hatta bir ara bende KaraKızanı almadan önce ciddi ciddi gri düsünüodum ama sağolsun mert kanıma girdi son dakika golü yapıp siyahta karar kıldık
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

PIPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Arkadaşlar bu devletin toplu sym alımı harika avantajlar getiriyor beraberinde.. Birincisi devletin tabiki özel olmayan bir kurumunun, emniyet teşkilatının bünyesine kattığı bu araçlar SYM'nin devlet düzeyinde ne denli güvenilir bir marka olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Bu da demek oluyor ki SYM artık Türkiye'de hak ettiği saygın yere gelmiştir. Normal olarak bu tür ihalelerde en iyi markalar tercih edilir, Emniyette BMW, Orman müdürlüklerinde KTM. Otomobil alım ihaleleri için de durum aynı. Şimdi artık kimse sormasın; yok servisi varmıydı yok güvenilirmiydi bilmemne diye. Bu ülkede artık SYMler daha kıymetli ve onlara artık daha çok sahip çıkılacak, servis imkanları artacak yan sanayii hareketlenecek. Çook güzel oldu çook. Umarım ülke çapına yayılır bu uygulamalar.
    Arsel Özgürdal / RC PIPER PILOT / SAMSUN

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    paşam izmirdeki trafik polisi arkadaşlar hala seni unutamamış senide teşkilattan zannetmişler ve yine geldiğinde bizi görmeden gitmesin biz onu çok sevdik diyorlar
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı PIPER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu devletin toplu sym alımı harika avantajlar getiriyor beraberinde.. Birincisi devletin tabiki özel olmayan bir kurumunun, emniyet teşkilatının bünyesine kattığı bu araçlar SYM'nin devlet düzeyinde ne denli güvenilir bir marka olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Bu da demek oluyor ki SYM artık Türkiye'de hak ettiği saygın yere gelmiştir. Normal olarak bu tür ihalelerde en iyi markalar tercih edilir, Emniyette BMW, Orman müdürlüklerinde KTM. Otomobil alım ihaleleri için de durum aynı. Şimdi artık kimse sormasın; yok servisi varmıydı yok güvenilirmiydi bilmemne diye. Bu ülkede artık SYMler daha kıymetli ve onlara artık daha çok sahip çıkılacak, servis imkanları artacak yan sanayii hareketlenecek. Çook güzel oldu çook. Umarım ülke çapına yayılır bu uygulamalar.
    PIPER dostum yazdıklarına harfi harfine katılıorum ellerin dert görmesin
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

yeliz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lenduha

Bursa Polis teşkilatı da SYM demiş arkadaşlar. Ama polis amcalar biraz ürkek biniyorlar motora, mertdg gibi haşin binmeleri lazım.
    Birde 20 motor 200 bin YTL diyor, mert olsa en fazla 150'ye bağlardı bu işi. Kazıklamışlar polis amcaları.
    ------------------------------------------------

Fiyat bu şekilde haberde mi yer alıyordu Yanlış yazılmış elbette bu fiyata verilmedi. İhaleye girilip alınan motorlar bunlar açık arttırma yapmadık
    MOTANA MOTORLU ARAÇ PAZARLAMA ve TİC. A.Ş.
    Cumhuriyet Mah. Adnan Kahveci Cad. No: 13 4/480
    Şekerpınar - Gebze - Kocaeli
    Tel : 0 (262) 648 00 00
    info@motana.com.tr

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paşam izmirdeki trafik polisi arkadaşlar hala seni unutamamış senide teşkilattan zannetmişler ve yine geldiğinde bizi görmeden gitmesin biz onu çok sevdik diyorlar
    Saolsunlar varolsunlar..Zia yı sormadılarmı yaw bu arada..

Sevgili yeliz dün sana bir arkadaş pasladım fiyat için aradımı bu arada
    S&S

[QUOTE=zuhtupasa;

Sevgili yeliz dün sana bir arkadaş pasladım fiyat için aradımı bu arada
    S&S[/QUOTE]
    -------------------------
    Hayır fiyat konusunda bir çok kişi ile görüşüyorum ama referans vermedi isim neydi?
    info@motana.com.tr

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı yeliz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -------------------------
    Hayır fiyat konusunda bir çok kişi ile görüşüyorum ama referans vermedi isim neydi?
    benim adımla araaycaktı..(zuhtupaşa-alican) die.. Arkadasın adı gürhan..
    S&S

info@motana.com.tr

Motosikleti
    Honda SW 400
    Motorlarımızla gurur duyalım arkadaslar yalnız mavi gercekten cook bet durmus bee ne bileim gene sölemeden gecmek istemedim
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    GTS 250
    Thai, Zühtüpaşa

Yol bilgileri ve yorumlar harika teşekkür ederim. Henüz 1000 km de olduğum için bu tür bilgiler çok faydalı oluyor.

gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    yapmayın yaww bnce gayet ii olmuş renk durumu..benimkide mavi renk ve birçok insan çok beyenio rengini hele bu iş polis içinse tam uymuş...helal olsun sym bide 500 cc lik bir alet çıkarsa allah hemen gidip alacam...
    dongul murat

melik17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı melik17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    melik17 en sonunda basarmıssın resim koymayı bence gayet güsel neden dıs korumasını filan koymadın nedir izlenimler ne kadara maloldu paylasırmısın bu bilgileri

Alıntı gropsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapmayın yaww bnce gayet ii olmuş renk durumu..benimkide mavi renk ve birçok insan çok beyenio rengini hele bu iş polis içinse tam uymuş...helal olsun sym bide 500 cc lik bir alet çıkarsa allah hemen gidip alacam...
    gropsy belkide göz aşinalıgından bis dewamlı siyah gördügümüz icin belkide ilk etapta bana kötü gibi gözüktü ama sen ööölee diosan ööleedirr Aynen bende SYM ööle bir güsellik yapar kullanıcısının karsısına 2007 yılında 500 CC ile cıkarsa gözüm kapalı Bu önümüzdeki sene olmasa bile mutlaka olacak beklemek gerekiooo
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler