Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkaten mert olmasa naapcaz yaw.. biz gideriz nasılsa masrafları mert karsılıo..
    S&S

tamam yaa masrafların hepsini karşılıyamam ama... sadece molalardaki wc paraları benden olsun.... paşa sende kolonya ve peçete getir... giderleri kısalım biraz dii mi....
    [B]Md[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    selam arkadaşlar nasılsınız? benim park lambalarının bikaç led i yanmıyor. öndeki yuvarlak beyaz ledlerden 3-4 tanesi yanmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardım ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler. THAi senin bu konuda bi bilgin varmı? mert ya senin değerli fikirlerin.? cevaplarınızı merakla bekliyorum slm/syg. ünsal...

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı ünsal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar nasılsınız? benim park lambalarının bikaç led i yanmıyor. öndeki yuvarlak beyaz ledlerden 3-4 tanesi yanmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardım ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler. THAi senin bu konuda bi bilgin varmı? mert ya senin değerli fikirlerin.? cevaplarınızı merakla bekliyorum slm/syg. ünsal...

çok kolay kartal servisten tamere ulaşman yeterli olur.....tamer bir ara komple yenilemişti bir arkadaşın ledlerini... tamir seti var..... tek sorun hem far hemde stop lambası presli.... ek yerlerinden dikkatli bir şekilde kesilerek açılıyor olması.... ama tamerin yaptığında sorun olmamıştı.....www.altanmotor.com

[B]Md[/B]

Motosikleti
    GTS 250
    Arkadaşlar

Hepinizin berat kandili kutlu olsun. Hayırlı kandiller

serc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar,
    Ben de symali nin dileklerine yürekten katılıyor ve idrak ettiğimiz bu kandil gecesinin milletimiz ve ülkemiz üzerindeki karanlığı dağıtarak ışığa boğmasını diliyorum.
    hepimize iki tekerli ve kasklı günler...

Lübnan'a asker gitmesin,
    Ormanlar yanıp bitmesin...
    Dursun bu hayasızca akın,
    Türk titreyip kendine gelsin...
    [SIZE="2"][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"]TEK VATAN TEK BAYRAK, TEK ÜLKE TEK ÜLKÜ[/FONT]

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Tüm SYM ci arkadaşlarımın Berat Kandili kutlu olsun..Motorlarımız düz bassın..Allah hepimizi kazadan beladan korusun...
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS
    Amin....

Bu hafta buluşsakta görüşsek.... cumartesi öğleden sonra ve ya pazar günü?

paşam organize etsene olayı...
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    SYM Gts 250
    selam arkadaşlar bugün istanbuldan trakya üzerinden çanakkaleye geldim.100-110 bazen kısa süreli 130 la geldim.2 kez mola verdim yoruldum çünkü.hararet vs. olmadı fakat bi ara 130 yapmaya çalışırken egzozoun motora yakın kısmında yağ seviye çubuğuna yakın 2 tane civata varya 1 i düştü...başladı motor acayip bağırmaya malkarada servis varmış gittim bi vida uydurduk. başka sorun olmadı çok şükür toplamda 320 km yol yaptım yol başında boş depoyu fulledim 32.5 ytl lik benzin aldı 1lt=2.840 ytl şuan alttan 2 çizik kaldı.az yaktı galba ama sorun şuki çok rüzgar vardı ve pek keyifli olmadı sürüş bu rüzgardan olsa gerek max.hız125 seyrek 130 ve bayır aşağı bi ara 135 oldu 135 lerde rüzgardan dolayı hemen gaz kesip yavaşladım.
    ŞİMDİ TÜM ARKADAŞLARA : motorlarınızın max. hızı nedir ve km leri kaç benimki 8100 de satın aldım şuan 8800km de max. hız 130 ilk sahibi 2 kişi 130 gördüm diyor ısınınca tek kişi 138 görmüş istanbula giderken.ben mi kullanamıyorum yoksa bunun limiti bumu??
    Ayrıca sym ler için çip varmış bu çip takılınca hız net 150 oluyormuş burdaki servis şase no larını alıp motorlar için sipariş verecekmiş.bu konuda bi bilginiz varmı?? Slm/Syg...Kandiliniz mübarak olsun arkadaşlar.

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amin....

Bu hafta buluşsakta görüşsek.... cumartesi öğleden sonra ve ya pazar günü?

paşam organize etsene olayı...
    Tüm İslam Aleminin kandilini bende kutlıyorum Arkadaslar

Mertg süppperrr fikir bakk madem Bursa ya mangala giden yook bu teklif cazip toparlaşalım
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Diyorumki cumartesi söle bi mangal filenmi yapsak acabaa???
    S&S

Motosikleti
    SYM Gts 250
    selam arkadaşlar bugün istanbuldan trakya üzerinden çanakkaleye geldim.100-110 bazen kısa süreli 130 la geldim.2 kez mola verdim yoruldum çünkü.hararet vs. olmadı fakat bi ara 130 yapmaya çalışırken egzozoun motora yakın kısmında yağ seviye çubuğuna yakın 2 tane civata varya 1 i düştü...başladı motor acayip bağırmaya malkarada servis varmış gittim bi vida uydurduk. başka sorun olmadı çok şükür toplamda 320 km yol yaptım yol başında boş depoyu fulledim 32.5 ytl lik benzin aldı 1lt=2.840 ytl şuan alttan 2 çizik kaldı.az yaktı galba ama sorun şuki çok rüzgar vardı ve pek keyifli olmadı sürüş bu rüzgardan olsa gerek max.hız125 seyrek 130 ve bayır aşağı bi ara 135 oldu 135 lerde rüzgardan dolayı hemen gaz kesip yavaşladım.
    ŞİMDİ TÜM ARKADAŞLARA : motorlarınızın max. hızı nedir ve km leri kaç benimki 8100 de satın aldım şuan 8800km de max. hız 130 ilk sahibi 2 kişi 130 gördüm diyor ısınınca tek kişi 138 görmüş istanbula giderken.ben mi kullanamıyorum yoksa bunun limiti bumu??
    Ayrıca sym ler için çip varmış bu çip takılınca hız net 150 oluyormuş burdaki servis şase no larını alıp motorlar için sipariş verecekmiş.bu konuda bi bilginiz varmı?? Slm/Syg...Kandiliniz mübarak olsun arkadaşlar.

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    arkadaşlar sym vs150 kullanan varmı aranızda bu motor 150 diğer modellerden oldukça iyi görünüyor?

Marka / Model : SYM - VS 150
    Garanti : 2 yıl veya 30.000km

Motor :

Tipi: 4-zamanlı, OHC, karbüratörlü, 1-Silindir
    Sübaplar: 4
    Soğutma sistemi: Hava soğutmalı
    Silindir hacmi: 150,6 cm3
    Çap: 57,4 mm
    Strok: 58,2 mm
    Sıkıştırma oranı: 9,6 : 1
    Maksimum güç: 12,0 hp / 8250 dd
    Maksimum tork: 11,8 Nm / 6500 dd

Aktarma :

Tipi: C.V.T. Kayışlı
    Şanzıman sıralaması: Otomatik

Elektrikal :

Ateşleme tipi: Elektronik ateşleme Transistörlü)
    Çalıştırma sistemi: Elektrikli ve ayaktan marş

Ölçüler :

Toplam uzunluk: 1910 mm
    Toplam genişlik: 700 mm
    Toplam yükseklik: 1150 mm
    Aks arası mesafe: 1335 mm
    Zeminden yükseklik: 145 mm
    Sele yüksekliği: n/a
    Kuru ağırlık: 123 kg
    Yakıt depo kapasitesi. 7,5 Litre

Şasi :

Ön süspansiyon: Teleskopik çatal, helezon yay, yağ sıkıştırmalı
    Arka süspansiyon: Hareketli kollu tip, helezon yay, yağ sıkıştırmalı amortisörlü
    Ön fren: Disk
    Arka fren: Kampana
    Ön lastik ölçüsü: 100/90-12 (59J) Tubeless
    Arka lastik ölçüsü: 130/70-12 (59J) Tubeless

apexhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    arkadaşlar omuzum kırık olduğu için iki aydır motor yüzü göremedim ama yetti artık bu gün ne olursa olsun binicem. bundan sonra birşeye sahip olmayı değilde onu kullanmayı dilicem ALLAHTAN..
    SYM GTS250 İST.

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı apexhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar omuzum kırık olduğu için iki aydır motor yüzü göremedim ama yetti artık bu gün ne olursa olsun binicem. bundan sonra birşeye sahip olmayı değilde onu kullanmayı dilicem ALLAHTAN..
    Cook gecmis olsun apexhan bilirim ne demek oldugunu bende yasadım 1 ay .. Dilegine bende katılıooo kazasız keyifli sürüsler diliorum sana
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı ünsal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    varmı harbiden öyle çip olayı falan

Motosikleti
    mr 250 destro
    arkadaslar merhaba benım kymco granddınk150 ım var 150cc ıle ben zaten 120 130 gıdıyorum gts 250 suratı dusuk bence enazından 140km yapması bence

140km yapması lazım bence olucaktı

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    varmı harbiden öyle çip olayı falan
    çeeeek lapin geldiiii.. hemen atladın bakıom...yok öle bişi ancak chip var ama öle 150 filen hayal...belki 145..
    S&S

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Amannnn Mert duymasın hemen takar ... Chip var mı abi Cheap se aliim abiii...

Her hakkı mafuzdur...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı 007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amannnn Mert duymasın hemen takar ... Chip var mı abi Cheep se aliim abiii...

Her hakkı mafuzdur...
    tahtakalede kapı kapı dolasıomus...çip varmı abiiii die...

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Adam o civarda dolaşıo zaten... Akvaryumculardan hava filtresi arar... Su geçirmez hoparlör 20 ATM... Selanik pasajında chip arıomuş görmüşler... En son habere göre motora yelken taktırtırmış...
    Cüneyt Eralp

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler