Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Mert kardeşim yakında Momo direksiyon ve Zender kanat da takarsın Sym ye... Haa bu arada aküyü de değiştir amperi yetmez tesisata...
    Cüneyt Eralp

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı 007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haa bu arada aküyü de değiştir amperi yetmez tesisata...
    Akşam üstü bana gelcek ben takıcam ona...akü var bende fazla..
    S&S

KARASUZU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SYMALİ aramıza hoş geldin.Allah kazasız belasız yolculuklar nasip etsin.Ben fırsat bulup pek siteye giremiyorum ama zaman zaman yazmaya çalışıyorum.
    Tekrar hoşgeldin.

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik almak istiyorum bende hepbirlikte alalım indirim alırız....metzeller alalım derim....
    Kesinlikle alalım ben dün gece lastikler yüzünden az kalsın yan yatıoodumm Yol tutusu olarak % 0

Bu arada kasko yaptırtmak isteyen yokmuu toplu kasko dada indirim war
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle alalım ben dün gece lastikler yüzünden az kalsın yan yatıoodumm Yol tutusu olarak % 0

Bu arada kasko yaptırtmak isteyen yokmuu toplu kasko dada indirim war

uzzy kaskoya benide yaz.......thai gelsin metzeller lastik bakalım derim öle pirelli falan anlamam ben.......THAİ bu işi sana havale ediyoruz......

Uzzy kasko işide sende...

akünün amperi yeterli...ölçük biçtik herhalde

momo direksiyon değilde öle bişi yapıyorum ki...neyse sölemiimm....

ÖNEMLİ!!!!!
    Köprüden geçen arkadaşlar..emniyet şeridine girmeyin 100 YTL yazıyorlarmış....pazartesi günü 50 motora kesmişler cezayı....abimde içlerinden biri

Ben derimki dalallım trafiğe dağıtalım ortalığı........
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Su toplu kasko olayının derinlerine bir inelim...Varsa tanıdıgı yada teklifi olan degerlendirelim derim..
    Ayrıca lastik konusunda tekrar düşünün..Kışın hanginiz anlamlı ölcüde motorunuzu kullanacaksınız düşünün öyle karar verin derim...Az buz paralar degil nede olsa minimum 150 YTL. Tabi sizler bilirsiniz..
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS
    bırakın bu tatlısu motorculuğunu..yaz kış binmeyene motosiklet sürücüsü mü denir....
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Honda SW 400
    uzzy kaskoya benide yaz.......thai gelsin metzeller lastik bakalım derim öle pirelli falan anlamam ben.......THAİ bu işi sana havale ediyoruz......

Uzzy kasko işide sende...

akünün amperi yeterli...ölçük biçtik herhalde

momo direksiyon değilde öle bişi yapıyorum ki...neyse sölemiimm....

ÖNEMLİ!!!!!
    Köprüden geçen arkadaşlar..emniyet şeridine girmeyin 100 YTL yazıyorlarmış....pazartesi günü 50 motora kesmişler cezayı....abimde içlerinden biri

Ben derimki dalallım trafiğe dağıtalım ortalığı........
    OK Kasko isi bende en kısa sürede teklifle karsınızda olacam ona göre bir karsılastırma yaparıs uygun gelirse cakarıs kaskoları Mert Abin daha motorun sindiremeden bööle bir kazaya kurban gitmesi gercektende üzücü Ben yaklasık 1 haftadan beri köprü trafiğinde ortadan en soldan yardırıorum ne durduran war nede baska sey
    Lastik konusuna gelince ben tatlı su motorcusu olmadıgıma göre en kısa zamanda toplu alacagımız lastik listesine benide ekleinn
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    GTS 250
    Karasuzu
    teşekkür ediyorum. Hepimize Allah kazasız belasız yolculuklar nasip etsin. Bu arada lastik ve kasko konularını ilgiyle izliyorum. GST 250'nin üzerindeki orjinal lastikler kuru hava şartları için sanırım iyi. En azından şu ana kadar ben bir sorun yaşamadım. UZZY'nin kasko teklifini merakla bekliyorum. Günde ortalama 40-50 aracın çalındığı İstanbul'da kasko şart aslında

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    ben cumartesi lastikleri değiştim pirelli gts 24 aldım ikisinin toplam fiyatı 85 euro
    gayet memnunum lastiklerden maxiss in ne kadar dandik oldugunu simdi anladım pirellinin yol tutuşu cok iyi hatta ıslak zeminde sağa dogru keskin viraja girdim 70km hızla şimdi düşecem kendimi motordan atim bari diye düşünürken virajdan saglam cıktım sadece egsozun yere sürtündügünü hissettim virajı alabilmek için baya yatmışım egsoz yere degdi lastiklerin iyi yol tutuşu sayesinde düşmekten kurtuldum

hops bende kasko isterim

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben cumartesi lastikleri değiştim pirelli gts 24 aldım ikisinin toplam fiyatı 85 euro
    gayet memnunum lastiklerden maxiss in ne kadar dandik oldugunu simdi anladım pirellinin yol tutuşu cok iyi hatta ıslak zeminde sağa dogru keskin viraja girdim 70km hızla şimdi düşecem kendimi motordan atim bari diye düşünürken virajdan saglam cıktım sadece egsozun yere sürtündügünü hissettim virajı alabilmek için baya yatmışım egsoz yere degdi lastiklerin iyi yol tutuşu sayesinde düşmekten kurtuldum

hops bende kasko isterim

Aman Serkan dikkat et kendine kazasız belasız sürüsler dilerim yalnız teessüf ederim o saatte arayıp Anadoluhisarına gel demez insan daha erken arar bende ona göre ayarlardım kendimi Bakalım lastikler konusunda Thai ye göre hareket edeces

Kaskoda listedesin

Arkadaslar toplu kasko yaptırma konusunda acente fiat cıkarmak icin bircok bilgiye ihtiyacı oldugunu söölüoorr bu bilgilerle birlikte bana ruhsatınızında fotokopisini göndermeniz gerekiooo biliomm simdi kasacak bu sizi ama iste istenen bilgiler ;

Yas
    Medeni Durum
    Ehliyet Tarihi
    Koruma demiri varmı varsa markası
    Aksesuar warmı warsa fiatları ( Mert yandın sen )
    Vergi Numaraları
    Kimlik Numaraları

Simdilik bu bilgiler arkadaslar
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman Serkan dikkat et kendine kazasız belasız sürüsler dilerim yalnız teessüf ederim o saatte arayıp Anadoluhisarına gel demez insan daha erken arar bende ona göre ayarlardım kendimi Bakalım lastikler konusunda Thai ye göre hareket edeces

Kaskoda listedesin

Arkadaslar toplu kasko yaptırma konusunda acente fiat cıkarmak icin bircok bilgiye ihtiyacı oldugunu söölüoorr bu bilgilerle birlikte bana ruhsatınızında fotokopisini göndermeniz gerekiooo biliomm simdi kasacak bu sizi ama iste istenen bilgiler ;

Yas
    Medeni Durum
    Ehliyet Tarihi
    Koruma demiri varmı varsa markası
    Aksesuar warmı warsa fiatları ( Mert yandın sen )
    Vergi Numaraları
    Kimlik Numaraları

Simdilik bu bilgiler arkadaslar
    Yas..............32
    Medeni Durum ...evli
    Ehliyet Tarihi.....1993
    Koruma demiri varmı varsa markası .....şaka gibi ne demiri yahu
    Aksesuar warmı warsa fiatları ( Mert yandın sen ) ...hiç bişi yok fiyat artmasın
    Vergi Numaraları xxxx
    Kimlik Numaraları xxxx veririm sonra bunları

Lastik işine kim bakıooooooooooo ??????
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    abilerim ablalarım...
    lastik için acele etmeyiniz...bende başladım fizibilite çalışmalarına..sırf marka die lastik almak yanlış..acele yoook. bilgi vericeiiizz..
    bu arada thai bey aradılar..vücudunun arka bel altı kısmının sağ tarafı yeteri kadar yanmadıgından tatiline ayvalıkta devam edecekmiş..haftaya burdaymış..selamları var...
    S&S

sasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    arkadaşlar lastik ve kasko için Bursadaki arkadaşlarınızıda unutmayın lütfen.Bu arada bi organizasyon yapalım artık.Biz Bursachoppersclub olarak Yalova Motosiklet derneğinin düzenlemiş olduğu 1-3 eylül barış festivaline katılacağız. Bizim hareketimiz 2 eylül cumartesi günü sabah 10.00 da olacaktır. aynı akşam bulutsuzluk özleminin konseri vardır.. Gelmek isterseniz bilginiz olsun.
    [FONT="Verdana"][/FONT]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı sasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar lastik ve kasko için Bursadaki arkadaşlarınızıda unutmayın lütfen.Bu arada bi organizasyon yapalım artık.Biz Bursachoppersclub olarak Yalova Motosiklet derneğinin düzenlemiş olduğu 1-3 eylül barış festivaline katılacağız. Bizim hareketimiz 2 eylül cumartesi günü sabah 10.00 da olacaktır. aynı akşam bulutsuzluk özleminin konseri vardır.. Gelmek isterseniz bilginiz olsun.
    merak etmeyin sizleri unutmayız.. yalova için bilmem ama ben şahsen bi bursa yapmak istiorum..benimle gelcek en az 4 sym var onuda biliorum..
    S&S

Mertin motorunun son halini sanırım hepiniz merak ediosunuz..
    Buyrun bakın...

S&S

Motosikleti
    SYM GTS
    yaa paşa ne koydun yaa resmi süpriz yapacaktım.....aslında boyacı istediğim tonu atamadı daha koyu istiyordum...beceriksiz çıktı adam...
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    yaa paşa ne koydun yaa resmi süpriz yapacaktım.....aslında boyacı istediğim tonu atamadı daha koyu istiyordum...beceriksiz çıktı adam...
    evet yaaa sen şeker pembe istemiştin hatırlıom ben.. buda fena diilmiş canım..
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim ablalarım...
    lastik için acele etmeyiniz...bende başladım fizibilite çalışmalarına..sırf marka die lastik almak yanlış..acele yoook. bilgi vericeiiizz..
    bu arada thai bey aradılar..vücudunun arka bel altı kısmının sağ tarafı yeteri kadar yanmadıgından tatiline ayvalıkta devam edecekmiş..haftaya burdaymış..selamları var...
    S&S

ahahahhaha zaten kara ya adam daha ne yancak.... hintli gibi zateee

Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet yaaa sen şeker pembe istemiştin hatırlıom ben.. buda fena diilmiş canım..
    S&S

paşa senin gözler iice gitmiş..gitmiomusun emekli sandığına..değiştir gözlükleri...ee kolay değil tabi o yaşta... daha koyu renk yazmıştım..başka renk değil....
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Honda SW 400
    Yas..............32
    Medeni Durum ...evli
    Ehliyet Tarihi.....1993
    Koruma demiri varmı varsa markası .....şaka gibi ne demiri yahu
    Aksesuar warmı warsa fiatları ( Mert yandın sen ) ...hiç bişi yok fiyat artmasın
    Vergi Numaraları xxxx
    Kimlik Numaraları xxxx veririm sonra bunları

Lastik işine kim bakıooooooooooo ??????
    Mert bilgiler icin tesekkür ederim seninki 4.5 YTL tutuoo bilgine
    Sayın Paşam lastik konusunda takipteyis acelemiz yok güsel bisey olsunda
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

SYM VS-150 Hakkında

Sym VS-150 diye bir motor çıkarmış. Fiyat 3.600 YTL Plaka dahil, ben ürünü test ettim fena değil. Bu motor hakkında bilgisi olan arkadaşımız var mı? Ciddi olarak almayı düşünüyorum. Bir sorun yaşarmıyım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler