Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    İste Gelismelerle karsınızdayım Arkadaslar ama pek hos seyler olmadı acıkcası dinlemeye hazırsanız baslıorum anlatmaya ;
    3 Agustos Aksamı aldıgım bayiiden kamyonla eve geldi motorum bir ertesi gün artık su sahasere binme zamanı dierek dogru plakayı taktırtmak ruhsatı almak üzere Göztepeye gittim neyse plaka takıldı ruhsatı aldım kız arkadasımıda alarak dogru Kuzguncuk İsmet Babaya ıslatmaya .. derken daha 10 km oldu acıbadem köprüsünde motor stop etti biras bekledim sonra zor bela calıstı yola devam ettik derken tam Kuzguncuga gelmeden sahil yolunda gene stop etti gene bekledim 5-10 dakika calıstırdım derken mekana geldik zaten .. Neyse rakımızı filan ictik dönüces önce kız arkadasımı bıraktım sonra bende yoluma devam ettim demeye kalmadan aynı problem gene bu seferki yer Altunizade Capitol Önü .. Gene aynı sanaryo bekle calıstır .. sonra camlıcaya kadar devam gene stop etti bu sefer tüm cabalarıma ragmen calıstıramadım we saat gecenin 2si .. Yardım eden yok öölee kalakaldım biryandan kızarkadasım telde ne yaptın diee merak eder dırdırlanır kan beynime cıkmıs sinirden aglayacagım .. Mecburen biraz tasıdım motoru sonra bayır yerde saldım kendimi Libadiye Caddesinden dogru asagı .. Bereket eve kadar olan güzergah bayır hep ama elbet bayırında bittigi yer oluoo .. ordanda eve yaklasık 5 km . Ben gecenin 3 de o 5 km yolu mecburen tasıdım .. 174 kilo kuru agırlık eve geldigimde kollarımı hissetmiordum .. Ertesi gün o hısımla bayiiyi aradım bisey yapamayacagını sööledi sonra Merti aradım oda bujisinden kaynaklı olabilecegini belirtti .. Neyse eve gitmeden buji aldım eve gidincede benim yedek motorla Libadiye Caddesinde yer alan servise gidip durumu izah ettim sagolsun servisdeki İlker adındaki arkadası aldım motorla getirdim siteye .. Önce Bujiyi taktı ama tık yok .. Sonra söktü karbüratörü filan gene almıoo gazı orasına baktı burasına baktı yapamadı sen en iyisi bunu servise getir karbüratöre hava sıkarız olmadı siparis weririz deince ben iiice delirdim Güsel Kardesim daha motoru anlayamadım bile 30 km. yapmısım bu nedir yaa ?? Yapılacak bisey yook bu mecburen toparladı ve gitti .. Ben resmen çöktüm bu arada sinir sistemi otomatige bagladı kendini .. Thai arkadasımız sagolsun Kartal Altan Motordan Tamer Beyin bu konuda yardımcı olacagını gerekirse motoru ordanm alabileceklerini söölediler .. Bende bu sabah ilk is olarak Merti aradım numaralarını aldım ve Tamer Beyi aradım .. Sagolsun inanılmaz ilgili davrandı we bugün saat 3 gibi servisle gelerek bizimkini güsel söktü arabanın arkasına attıgı gibi gitti .. Bakalım ne cıkacak ama sööledigine göre çözülmeyek bisey deilmis .. Hepinizin huzurunda kendisine tesekkür ederim ..
    Benim üzüldügüm daha en basta bööle bisey olması ilk gece keyfini sürecem kız arkadasımla sen su bendeki talihsizliğe bak .. Umarım kimsenin basına gelmez .. Thai we Mertg arkadaslarımada tesekkürü borc bilirim .. Servisden Tamer Bey giderken Görüselim dememe karsılık werdigi Cvb sadece muhabbet icin .. Verilen toplumsal mesaj acıkca ortada ..
    Gelismeler oldukca aktarıcam
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    gecmiş olsun buyuk sanssızlık...seni bulmus..tamer bu işin Türkiye deki piridir..Ayrıca Motana ile de arası cok iidir..merak etme en kısa sürede motorun hallolur ve keyif almaya başladıgında bu acı geceyi unutursun..tekrara geçmiş olsun..
    S&S

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    yaw dırdır etmeyin bozuk motoru kakalamışlar işte sema ablaya

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı
    yaw dırdır etmeyin bozuk motoru kakalamışlar işte sema ablaya
    Bende sans olsa kız dogardım zaten

Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı
    gecmiş olsun buyuk sanssızlık...seni bulmus..tamer bu işin Türkiye deki piridir..Ayrıca Motana ile de arası cok iidir..merak etme en kısa sürede motorun hallolur ve keyif almaya başladıgında bu acı geceyi unutursun..tekrara geçmiş olsun..
    S&S

Bu acı gece son nefesime kadar hafızamda kısa metraj olarak kalacaktır pasam
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

PIPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Uzzy geçmiş olsun kardeşim, insandaki o ilk hevesin saçma sepelek bir neden yüzünden kursağında kalması nasıl bir etki yapar tahminedebiliyorum. Umarım bundan sonra motorun "tık" bile demez.
    Arsel Özgürdal / RC PIPER PILOT / SAMSUN

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    demez demez...tamer kesin halletmiştir..ama gel görki istanbulda şakır yağmur başladı...
    S&S

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı captainDG adlı üyeden alıntı
    Merhaba MERTDG
    Bugun msn den tel numaramı verdim aramam icin Ok dedin ama tık yok...Neys e problem değil..Istanbul damısın..şu sistemin sesini duymak mumkun mu? Ben Ulus tayım ve bi arkadaşım daha var burada beraber aldık GTS 2450 leri..Eger uygun bir zaman olursa sesini dinlemek isteriz..Tesekkurler

Haklısın yaa kusura bakma işler yoğundu sonrada hafta sonu için tatile gittim...istersen bana 0212 347 1988 nolu telefondan ulaşabilirsin..elimden gelen yardımı yaparım..tekrar özür....
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı
    .. Bende bu sabah ilk is olarak Merti aradım numaralarını aldım ve Tamer Beyi aradım .. Sagolsun inanılmaz ilgili davrandı we bugün saat 3 gibi servisle gelerek bizimkini güsel söktü arabanın arkasına attıgı gibi gitti .. Bakalım ne cıkacak ama sööledigine göre çözülmeyek bisey deilmis .. Hepinizin huzurunda kendisine tesekkür ederim ..
    Benim üzüldügüm daha en basta bööle bisey olması ilk gece keyfini sürecem kız arkadasımla sen su bendeki talihsizliğe bak .. Umarım kimsenin basına gelmez .. Thai we Mertg arkadaslarımada tesekkürü borc bilirim .. Servisden Tamer Bey giderken Görüselim dememe karsılık werdigi Cvb sadece muhabbet icin .. Verilen toplumsal mesaj acıkca ortada ..
    Gelismeler oldukca aktarıcam
    Şimdi uzzy le konuştuk..tamer motoru halletmiş..sorun benzinmiş...kötü benzin filitreyi tıkamış......

Benzini hep aynı yerden almaya çalışın....bu arada SYM ii bir motor gerçekten...akşam uzzyle motorunu almaya gidicez...Tekrar Hayırlı olsun uzzy...

Alıntı yeliz adlı üyeden alıntı
    Uzzy çok geçmiş olsun diyorum ama geçmiş zaten bir problem yokmuş şuan motorda , bende merak ettim Altan motor la konuştum Sanıyorum motorla alakalı değil aldığın yakıttan kaynaklanan bir sorunmuş.
    Bu arada dün de yazmıştım ama kimse ilgilenmiyooorr Motor diyorum ,SYM diyorum ,,uygun fiyat diyorum...

Arkadaşlar gerçekten ii fiyata sym vercek sanırım yeliz..alacak olanlar kaçırmasın sanırım ay sonundan itibaren fiyatlar uçar..ona göre......
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar gerçekten ii fiyata vercek sanırım yeliz..alacak olanlar kaçırmasın sanırım ay sonundan itibaren fiyatlar uçar..ona göre......
    Forum kuralları gereği bu tip bir uygulama siteden atılma sebebidir.. benden uyarması..

Motosikleti
    Honda SW 400
    Pıper Zpasa Yelız MertG

Arkadaslar motora ilk benzini bayiiye yakın oldugu icin Ziverbey Müjdat Gezen karsısındaki tam Ankara yolu cıkısındaki benzinciden aldım we bendeki sansa bak icinden pislik cıktı neyseki bu isin pirlerinden TAMER dün motoru saat 3 de almasına ragmen 3 saat sonra konuyu çözmüs we motoru ayaga kaldırmıs Bende su saate kadar haber alamadıgım icin endiselendim kesin kötü bisey war benden saklıolar Tüm cesaretimi topladım we aradım yasasınn bu aksam mertle almaya gidiossssss
    Lütfen her istasyondan benzin almaınnn

TESEKKÜRLER ALTAN MOTOR
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı
    Pıper Zpasa Yelız MertG

Arkadaslar motora ilk benzini bayiiye yakın oldugu icin Ziverbey Müjdat Gezen karsısındaki tam Ankara yolu cıkısındaki benzinciden aldım we bendeki sansa bak icinden pislik cıktı neyseki bu isin pirlerinden TAMER dün motoru saat 3 de almasına ragmen 3 saat sonra konuyu çözmüs we motoru ayaga kaldırmıs Bende su saate kadar haber alamadıgım icin endiselendim kesin kötü bisey war benden saklıolar Tüm cesaretimi topladım we aradım yasasınn bu aksam mertle almaya gidiossssss
    Lütfen her istasyondan benzin almaınnn

TESEKKÜRLER ALTAN MOTOR
    Geçmiş olsun.. ne demişti zuhtupasa...?? tamer halleder.. aman dikkat her yerden benzin almayın..
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı
    Forum kuralları gereği bu tip bir uygulama siteden atılma sebebidir.. benden uyarması..

oha be abi oha.....

Hava filitresi yaptım......

Orjinal kutuyu kullandım....içindeki orjinal filitreyi çıkattım ve kutunun hava aldığı yere bunu taktım...güzel olduuuuuu

performans arttı..bu arada bu daha ucuz ve temizleniyor...bilgi için bana ulaşın
    [B]Md[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ziverbey BP benzin istasyonundan hiçbir şekilde yakıt almayın arkadaşlar,
    Uzzy'nin problemi anladığım kadarıyla yakıtla alakalı.
    Motosikletinizde veya otomobilinizde ciddi hasarlara yol açabilirler. Ayrıca eksik benzin verirler, solventi dayarlar....
    Üçkaatçının önde gidenidir o benzinci....
    zuhtupasa'da bilir.....

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı
    Ziverbey BP benzin istasyonundan hiçbir şekilde yakıt almayın arkadaşlar,
    Uzzy'nin problemi anladığım kadarıyla yakıtla alakalı.
    Motosikletinizde veya otomobilinizde ciddi hasarlara yol açabilirler. Ayrıca eksik benzin verirler, solventi dayarlar....
    Üçkaatçının önde gidenidir o benzinci....
    zuhtupasa'da bilir.....
    paşamında bilmediği yok....
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı
    paşamında bilmediği yok....
    Bilirim dimi her şeyi bilirim hheeeyt ben neymişim beaaa..
    S&S

PIPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Sorunun yakıt olmasına gerçekten çok sevindim. İnsanın sevdiği birşeyden şüphe etmesi çok kötü olurdu.
    Arsel Özgürdal / RC PIPER PILOT / SAMSUN

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı PIPER adlı üyeden alıntı
    Sorunun yakıt olmasına gerçekten çok sevindim. İnsanın sevdiği birşeyden şüphe etmesi çok kötü olurdu.

Pıper ; Tamer konuyu cözdü ama baslangıcta ilk aldıgın benzinde bu tarz bisey cıkması üzücü Umarım birdaha tekrarlanmaz 3-4 ay sonra gam yemeyecegim ama daha kullanmaya basladıgım 10. km de Bu arada dün aksam sym tayfasından thai zühtüpasamlada hos sohbet gerceklestirdim .. Merti koymuorum zaten bildigim adam
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, SYM GTS 250 için çanta takma aparatı isteyenler benimle irtibata geçsin, borulu falan değil, gayet kibar.... Bir de sevgili bursalı hekim arkadaşım sana bir türlü ulaşamıyorum, benimle bağlantıya geç, sonra hakkımda dedikodu çıkaracaksın üçkaatçı diye...

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    ne 3 kagıdı 8 kağıtçı 8...

serc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar
    uzun zaman oldu ama arada benim makineye tiger egzos taktım, ön camı içinden siyaha boyayıp dıştan da çince sym harflerini yapıştırdık.
    ama mert abi o egzosta nasıl dayanıyorsun ya, ben söktüm valla benimkini 1 hafta yetti bana. ses isteyen sesli makine alsın abi ya
    thai kusura bakma bir türlü ben de sana ulaşamadım. imkan varsa yaptıralım yoksa sana işbankası hesap no vereyim, nasıl istersen.
    çanta aparatı isviçreden ben de getirttim bir tane o tayvandan mertin bulduklarından, üretim aşamasındalar bizimkiler. sanırım aynı modeldir.
    yaz bitmeden nerde buluşalım arkadaşlar artık bu makineler bir araya gelsin, sahipleri tanışsın yaw
    [SIZE="2"][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"]TEK VATAN TEK BAYRAK, TEK ÜLKE TEK ÜLKÜ[/FONT]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler