Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı
    anlaşıldı bedava yeme içme ii oluo yeni arkadaşlardan..
    S&S

Haksızlık bu ama
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    007 sende yeni sayılırsın hadi bakalım pamuk eller cebeee
    S&S

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı
    Hmm, depoyu ağzına kadar doldurup, rezerve lambası yanıncaya kadar 270'in altında km. yapıyorsan problem var demektir. Subap ayarların çok sıkılaşmış olabilir. Hava filtresinin hortumu yırtılmış olabilir. Aklıma gelenler şimdilik bunlar.
    Kaç kilometrede bitiyor ki benzin.
    Normal olarak fabrika verisi 100 km'de 4 litre civarı yakması gerekiyor.

walla sanırım subap ayarlarından....baktırcam tamere..sıkı olabilir...yeni depo aldım bugün deniyorum eğer 250 km götürmesse anlarız...

Alıntı ScootaGeek adlı üyeden alıntı
    Thank you very much for the warm welcome to your group.

It is the middle of winter in Melbourne now and it was only 2.7 degrees Celsius when I rode to work the other morning! I wish I was back in far north Queensland (or Istanbul!) where it is much warmer!

Bruce (ScootaGeek)
    Melbourne, Australia
    very interesting... here you know summer, 25-30 c degrees...and there it's winter and 2.7 c......hmmmm

Come here my friend, here you can ride in warm weather,everywhere is green, nice sunsets ...we can find a bike for you....

Alıntı joyride 2004 adlı üyeden alıntı
    yaw benim joyride'da

ağzına kadar fulledim geçen gün ve tam 100 km olunca aldığım yerden tekrar fulledim tam 3,9 litre benzin aldı bunu tamer ustayada sordum bana normal dedi ama 172 cc lik bir motor için bana sanki fazla gibi geliyor arkadaşlar.
    sizin gts ler için 4 litre iyi ama benim motor için bu oran normallmi acaba.
    Ben hergün maltepe-kadıköy yapıyorum bağdat caddesindden gidip geliyorum dur kalklar yaktırırmı? bukadarr
    4 LT ye 100 yapiosan 12 LT ye 300 yaparsın yaklaşık...GTS 12 litreye 270-300 civarında yapıyor ... 300 yapabilen az kişi var bu arada.....bence normal....sen genede hava filitresi ve bujileri kontrol et belki %10 farkeder....bide kullanmanla alakalı tabi..çok gazlarsan çok yakıo meret benim öle..en azından

[QUOTE=uzzy]
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı
    Tebrik ederim ..güle güle kullanman dileklerimizle....Aramıza kabul etmek nedemek...aşkolsun......buluşmalara bekliyoruz ayrıca fırsat buldukça sık sık topic ile ilgilenmen bizi sevindirir...senden sürekli yazmanı bekliyoruz...ne renk alacan motoru? motoru alınca bana yemek osmarlıcan mı?

Bu topiicin insanları ne kadar misafirpervermis Tesekkürler herkeze Durun bakalım henüz kavusamadım ama Temmuzun ilk haftası kısmetse kavusacagım .. Renk konusunda Gri tercih edecegim .. Tabii alınca resimleri dısındada bende genelde bu topiide olacagım ..
    Yemek konusuna gelince istediğin yemek olsun
    Servis konusunda yardımlarınızı tabiiki alacagım ama dün gördügüm kadarıyla Göztepe Libadiye Caddesinde Benzinlik yanında bulunan servis gözüme iyi gözüktü .. Yan tarafta bayii hemen yanındada servis .. Bilmiyorum orayı bilen varmı ..
    Eylemlerinize katılmak istiorum .. Motoru alacagım bayii Hakan da motoruna deli fena asık memnun bir adam .. Banada bu askı fena asıladı
    Motoru almanı bekliyoruz..gri renk güsel..iyi tecih....servis konusunda sana yardımcı oluruz bizim servisimiz var gittiğimiz..biraz uzak ama değer..istersen ilk bakımına yani 300 KM bakımına birlikte götürürüz.......

bu arada eylemlere mi katılmak istiosun ehehhehehehe ne eylemi boykot mu var..sendikaya mı gircez.....ehehhehe(kızmıosun dii mi samimiyetten)

Hakan a söyle ayıp edio niye gelmiyo foruma ve buluşmalara...bu nasıl sevda...bekliyoruz kesiiin onu......

EYLEMLERDE BULUŞMAK ÜZERE
    Paşa sende gelllllllll

Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı
    007 sende yeni sayılırsın hadi bakalım pamuk eller cebeee
    S&S

HOOPPP kaynak yok kaynak yok....
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Honda SW 400
    [QUOTE=mertdg]Motoru almanı bekliyoruz..gri renk güsel..iyi tecih....servis konusunda sana yardımcı oluruz bizim servisimiz var gittiğimiz..biraz uzak ama değer..istersen ilk bakımına yani 300 KM bakımına birlikte götürürüz.......

bu arada eylemlere mi katılmak istiosun ehehhehehehe ne eylemi boykot mu var..sendikaya mı gircez.....ehehhehe(kızmıosun dii mi samimiyetten)

Hakan a söyle ayıp edio niye gelmiyo foruma ve buluşmalara...bu nasıl sevda...bekliyoruz kesiiin onu......

EYLEMLERDE BULUŞMAK ÜZERE
    Paşa sende gelllllllll

Gerekirse motorsuz Ankara ya kadar yürürüz yetmezmi
    Bende onu merak ettim ofiste laptop basındaydı ama demekki üye deil onu hemen üye yapaım ben
    GTS sevdasını bilen yasar BU SEVDA BİTMEZ
    İlk bulusmanıza gelecem ama 125 war utanırım
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    ewt arkadaşlar babm motoru sataktan vazgeçti sonunda.ama şu servis işi hala canımı sıkıo sizinki 1500 olmuş hava filtrexi değişironuz benimki 11000 oldu değişmedi adamlar getirtcez diolar daha yok.hep erteliolar yaa.yaa yada bana ordan kargoyla yollayın artık napacaz fikir verin motor iice yavaşladı çok yakıo bide.
    dongul murat

joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    mert sğl

geçen hava filtresiyle bi tanışma yaptım zaten,bi güzelde temizledim ama bujiyle tanışamadım daha hehee

hafta sonuda sağolsun piper tarif etmişti seleyi aşaya aldım bi güzel motoru mazotla pırıl pırıl yaptım ama buji baya ters bi yerde gördüğüm kadarılayla onu halledebilirmiyim bilmiyorumm.Elimde kullanma klavuzu olmadığı için ne kadar zamanda bir değiştirmem lazım bunları onuda bilmiyorumm.Bu konuda acemi olmakta zor işmiş yaww hehe.

geç oldu ama..

herkese tekrar merhaba,

uzun süredir yazmıyorum çünkü motordan yazmaya vakit kalmıyor bu doğru lakin; şaka bir yana gerçekten çok yoğunum. işim gereği bilgisayar karşısnda fazla vakit harcadığımdan akşam bilgisayarın karşısına oturmakta hiç içimden gelmiyor.böylelikle evden de yazamıyorum.

şimdi işten çaldığım bir 5 dakika sayesinde yazıyorum. çok uzun zaman oldu ama yapılan organizasyonla ilgili bende birşeyler yazayım. kartala yapılan ve dönüşte cadde üzerinden adını şimdi hatırlamadığım cafeye yapılan sürüşe tuvaletimi tutamadığımdan katılamadım. ben geldiğimde yeliz motorun başında bekliyordu ve herkes gitmişti. bunu kaçırdığıma çok üzüldüm; içimde bir ukte..bunun dışında gerçektende "muhabbet" oldu..lak lak olmadı yani..

ayrıca sağolsun ali can abi geçte gelmemizin etksiyle bizi lanse! etti..zaten bu olacaktı ama bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum ..velhaasılı kelam sym motorlarının yedek parçacası olarak yedek parçada pek sıkıntı yaşamadığımızı belirteyim..yeri geldikçe sym yada mototrlarıyla ilgili sizinle bilgi paylaşacağım..yalnız bu formda kendimi çalışıyormuş gibi hissetmekte istemiyorum..orta yolu bulacağız artık..çok uzun oldu pardon..herkese selamlar..

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı gropsy adlı üyeden alıntı
    ewt arkadaşlar babm motoru sataktan vazgeçti sonunda.ama şu servis işi hala canımı sıkıo sizinki 1500 olmuş hava filtrexi değişironuz benimki 11000 oldu değişmedi adamlar getirtcez diolar daha yok.hep erteliolar yaa.yaa yada bana ordan kargoyla yollayın artık napacaz fikir verin motor iice yavaşladı çok yakıo bide.
    Kardeşim bu hafta sonu gelmesse haber ver sana alıp yollayalım buradan....

acil değiştirmen lazım..........o ne km yaaaa....şimdilik şunu yapabilirsin....hava filitre kutusunu aç..içini temizle iice...karton kısmı sök..yerine sünger koy....gelene kadar idare eder.....

Alıntı bennebzamir adlı üyeden alıntı
    herkese tekrar merhaba,

uzun süredir yazmıyorum çünkü motordan yazmaya vakit kalmıyor bu doğru lakin; şaka bir yana gerçekten çok yoğunum. işim gereği bilgisayar karşısnda fazla vakit harcadığımdan akşam bilgisayarın karşısına oturmakta hiç içimden gelmiyor.böylelikle evden de yazamıyorum.

şimdi işten çaldığım bir 5 dakika sayesinde yazıyorum. çok uzun zaman oldu ama yapılan organizasyonla ilgili bende birşeyler yazayım. kartala yapılan ve dönüşte cadde üzerinden adını şimdi hatırlamadığım cafeye yapılan sürüşe tuvaletimi tutamadığımdan katılamadım. ben geldiğimde yeliz motorun başında bekliyordu ve herkes gitmişti. bunu kaçırdığıma çok üzüldüm; içimde bir ukte..bunun dışında gerçektende "muhabbet" oldu..lak lak olmadı yani..

ayrıca sağolsun ali can abi geçte gelmemizin etksiyle bizi lanse! etti..zaten bu olacaktı ama bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum ..velhaasılı kelam sym motorlarının yedek parçacası olarak yedek parçada pek sıkıntı yaşamadığımızı belirteyim..yeri geldikçe sym yada mototrlarıyla ilgili sizinle bilgi paylaşacağım..yalnız bu formda kendimi çalışıyormuş gibi hissetmekte istemiyorum..orta yolu bulacağız artık..çok uzun oldu pardon..herkese selamlar..

tekrar hoş geldin..... artık biyere kaybolmican dii mi?

BU AKŞAM BULUŞMA VAR::::::: UNUTMAYIN!!!!!!!

Alıntı joyride 2004 adlı üyeden alıntı
    mert sğl

geçen hava filtresiyle bi tanışma yaptım zaten,bi güzelde temizledim ama bujiyle tanışamadım daha hehee

hafta sonuda sağolsun piper tarif etmişti seleyi aşaya aldım bi güzel motoru mazotla pırıl pırıl yaptım ama buji baya ters bi yerde gördüğüm kadarılayla onu halledebilirmiyim bilmiyorumm.Elimde kullanma klavuzu olmadığı için ne kadar zamanda bir değiştirmem lazım bunları onuda bilmiyorumm.Bu konuda acemi olmakta zor işmiş yaww hehe.

hmmm eline sağlık...walla joylarınkini bilemicem de GTS nin bujisi kolay bir yerde...yan kapağı söküyorsun..hemen karşında...sanırım joyunda öledir..bi bak istersen yan taraftan....
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Honda SW 400
    Yaaaa ben bu aksamki bulusmaya gelemiorum calısıorum cünkü
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gts 250 ile depoyu ilk fullememde iki kişi kullanımda 287 inci kmde benzin uyarı ışığı yandı. tek kişi kullansam sanırım 300 km yi geçerdi.yolcum ile toplam ağırlığımız 240 kilo civarı.bana normal gibi geldi
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı feragold adlı üyeden alıntı
    gts 250 ile depoyu ilk fullememde iki kişi kullanımda 287 inci kmde benzin uyarı ışığı yandı. tek kişi kullansam sanırım 300 km yi geçerdi.yolcum ile toplam ağırlığımız 240 kilo civarı.bana normal gibi geldi

Normal şartlarda 280-300 arasında yapması lazım.... bence ii durumda seninki... rampa aşa boşa at..daha az yakar hehehehhe

Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı
    Yaaaa ben bu aksamki bulusmaya gelemiorum calısıorum cünkü
    hadi hadi yeme bizi...istemiosun bizle olmak..sevmiosun sen bizi...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!DİKKAT!!!!!!!!!!!!!

::AKŞAMKİ BULUŞMAYA GELMEYEN TÜM SYM SEVERLERE TEŞEKKÜR EDERİZ:::

TAKIM RUHU BUNU GEREKTİRİR........BİZDE OLMADIĞINA GÖRE....SÖLİCEK BİR ŞEY YOK......
    [B]Md[/B]

apexhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Motorun Orjİnal Fİlİtresİ KaĞit Ve Temİzlenmesİ Pek MÜmkÜn DeĞİl Farkli Bİr Hava Fİlİtresİ Varmİ Acaba ( YaĞli ,sÜngerlİ ...)
    SYM GTS250 İST.

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı apexhan adlı üyeden alıntı
    Motorun Orjİnal Fİlİtresİ KaĞit Ve Temİzlenmesİ Pek MÜmkÜn DeĞİl Farkli Bİr Hava Fİlİtresİ Varmİ Acaba ( YaĞli ,sÜngerlİ ...)

orjinali öle..... ben K&N takıcam...tabi gelebilirse hehehhehee....

tavsiyem yedekli olarak orjinalinden al..kirlendikçe at......temizlenmiyor çünkü...
    [B]Md[/B]

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Zühtü paşam birşey sorucam.
    Sende yanılmıyorsam önceden burgman vardı şimdi sym ci oldun motoru dışında sence sym suzukiyi aratırmı.

Motosikleti
    SYM GTS
    Herkese ii haftalar dilerimmmmm
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı beto_977 adlı üyeden alıntı
    Zühtü paşam birşey sorucam.
    Sende yanılmıyorsam önceden burgman vardı şimdi sym ci oldun motoru dışında sence sym suzukiyi aratırmı.
    simdi söle oluyor..
    burgman bu konuda efsane hakikaten..onun yerini hiç bir motor tutamaz bana göre ancak teknik açıdan bakarsak son sürat haricinde ara hızlanmalar, güvenlik, yakıt ekonomisi, frenleme vs. gibi konularda oldukça başarılı ve burgmanı aratmıo desem..
    S&S

serc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sym 250 bel dayama

Sevgili arkadaşlar selamlar,
    Ben Bursa'dan aranıza katıldım. Yakın bir arkadaşımla beraber siyah 250 gts aldık, plakalar bile daha bugün ya da yarın çıkacak. Bizim sorunumuz bel dayamaları. Daha önce Zühtüpaşa'nın makinesinde gördük ve Thai'nin Motana'dan edinebilineceğini yazdığını okuduk ama şu anda onlarda yok. Başka bir yerden farklı bir şekilde nasıl edinebiliriz, bilgisi olan, yardım edebilecek kimse var mı.
    Selamlar ve saygılar
    Dr. Serhat Yalçınkaya
    0532 2736032

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    sevgili serc;
    bildigim kadarıyle kısa bi sürede motana nın elinde olacak..ama yinede en dogru bilgiyi onlar verir. galiba sırt dayama için alt bağlantı parçası(braket) yapılıyor.o nedenle 10-15 gun demişlerdi gecen gün..
    S&S

serc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok teşekkür ederim sayın zühtüpaşam, erdal beyle yeniden irtibata geçelim biz o zaman.
    Selamlar saygılar

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı serc adlı üyeden alıntı
    çok teşekkür ederim sayın zühtüpaşam, erdal beyle yeniden irtibata geçelim biz o zaman.
    Selamlar saygılar
    kürşat bey var..yedek parca sorumlusu.. endogru bilgi onda..
    S&S

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler