Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı joyride 2004 adlı üyeden alıntı
    slm arkadaşlar

perşembe toplanıyomuyuz yoksaaaa
    bak ya bide soruyo..
    S&S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    kızma paşamm

affetttttt )))))

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı ScootaGeek adlı üyeden alıntı
    G'day from Melbourne, Australia. Thanks to mertdg from the Singapore www.futurescootering.com forum for inviting us to post here.

The SYM GTS 250 has just been released in Australia where it is called the Bolwell Firenze. I bought one about a week ago and am really enjoying it.

I just filled up the fuel tank tonight and got just less than 22km per litre for my first tank (273 km). I am hoping I will get better mileage as the engine wears in.

I look forward to hearing about your rides in Turkey.

Bruce (ScootaGeek)
    Melbourne, Australia

PS. My wife and I spent a few days in Istanbul about three years ago - I had great trouble keeping her out of the Grand Bazaar!!! We loved Istanbul and would like to come back again for longer next time.
    Hi Scootageek,

well come on board.. we r so glad to see people who write from far....and so glad for hearing you that you loved İstanbul....do you know , I had gone only 1 times to grand bazaar ..you have to know much from me

You see here we got SYM FUN CLUB topic...we all love sym and love who loves SYM I got gts 250 u know..here we have joyride,mio,HD.... we ll meet every thursday nigth.....

I think you are a new GTS user, you told us, you had it 1 week ago...you will ride it many many years, all I can say that...it's wonderfull.......

Which coluors is yours..send us the pictures.....

(I am hoping I will get better mileage as the engine wears in.) yes ofcourse it will spend less...here some of my friends rides 320 KM with 1 depo of gas...

We also say welcome to you and your wife....and if got ..your childerens....

Have nice rides.....dont forgot to write to topic...we want more informations.....

ARKADAŞLAR ADAM TAA NEREDEN YAZMIŞ Bİ SELAM VERİN EN AZINDAN LÜTFEN!!!
    [B]Md[/B]

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Arkadaslar hepiniz harikasınız tebrik ederim sıkı bir sekilde takip ediorum sizi uzun zamandır motor alacagım ve bugün suzuki burgman - piaggio - sym arasında kararımı werdim kesinlikle GTS 250 .. Mükemmel bir motor tasarımını yapan mühendisleri cok yasasın .. Bu kararı bana veren Anadolu Yakası SYM Bayiilerinden Hakan KABA'ya huzurlarınızda cook tesekkür etmek istiorum .. En ince ayrıntısına kadar bana anlattı .. Kendiside su an bu makinadan kullanıooo .. Bugün incelerken yapmıs oldugunuz organizasyonlardan bahsettim oda tanısmak istedi sizlerle .. Temmuz 1 gibi alıorum makinamı .. Benide aranıza kabul edermisiniz .. Adım Uzay :
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    G'day from Melbourne, Australia. Thanks to mertdg from the Singapore www.futurescootering.com forum for inviting us to post here.

The SYM GTS 250 has just been released in Australia where it is called the Bolwell Firenze. I bought one about a week ago and am really enjoying it.

I just filled up the fuel tank tonight and got just less than 22km per litre for my first tank (273 km). I am hoping I will get better mileage as the engine wears in.

Bruce (ScootaGeek)
    Melbourne, Australia

PS. My wife and I spent a few days in Istanbul about three years ago - I had great trouble keeping her out of the Grand Bazaar!!! We loved Istanbul and would like to come back again for longer next time.
    Hi, ScootaGeek thanks for visiting our forum pages,
    GTS 250 or RV 250 is brand new scooter of the world. I hope you'll enjoy your new scooter.
    Otherhand, your first tank 273 km. great performance. Normally it must be between 270 -300 km. per tank. If you think to use standart air filter you need to check every 1000 km. Ofcourse if you want healty fuel performance.

See ya

Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı
    Arkadaslar hepiniz harikasınız tebrik ederim sıkı bir sekilde takip ediorum sizi uzun zamandır motor alacagım ve bugün suzuki burgman - piaggio - sym arasında kararımı werdim kesinlikle GTS 250 .. Mükemmel bir motor tasarımını yapan mühendisleri cok yasasın .. Bu kararı bana veren Anadolu Yakası SYM Bayiilerinden Hakan KABA'ya huzurlarınızda cook tesekkür etmek istiorum .. En ince ayrıntısına kadar bana anlattı .. Kendiside su an bu makinadan kullanıooo .. Bugün incelerken yapmıs oldugunuz organizasyonlardan bahsettim oda tanısmak istedi sizlerle .. Temmuz 1 gibi alıorum makinamı .. Benide aranıza kabul edermisiniz .. Adım Uzay :
    uzzy ne demek, aramıza hoşgeldin, diyelim sana şimdiden....

Bu yazdıklarını okumak cidden çok hoşuma gidiyor, çünkü bende çok kararsız kalmıştım GTS'mi ilk almaya karar verdiğimde.
    Benimde karşılaştırdığım motosikletler içinde, Piaggio X8 ve X9 ve Yamaha X-max, Kymco Xiciting vardı, hatta aynı fiyata bulmama rağmen gidip SYM GTS 250 almıştım.
    Şu ana kadar hiçbir pişmanlığım olmadı, yanlız servis kalitesinin çok önemli olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.
    Makinanı aldığında bizlerle irtibata geçmeyi unutma. Aşağı yukarı aynı bölgelerde oturuyoruz. Ne servisler biliyorum ki, rolanti ayarını yapamayıp üstüne ukalalık yapan.

apexhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    avrupa yakasına nezaman geliyorsunuz ben çayı demledim bile...
    SYM GTS250 İST.

Alıntı apexhan adlı üyeden alıntı
    Önümüzdeki salı herhalde geleceğiz, sen çayı koy, ama bak elin ecnebisine bile söylüyorum, hava filtrelerinizi her 1000 km.'de kontrol edin diye.
    Karbüratörlerimiz çok hassas arkadaşlar, pek mıncıklamaya gelmiyor. O yüzden motosikletinizin sağlığı ve cebiniz için her 1000 km.'de söküp temizleyin. Ve her 3000 km.'de değiştirin.
    Anlaşıldı fotograflı anlatım yapalım bir tane, "do it yourself" bakım için.

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    UZZY aramıza hosgeldın. Secımınden dolayı senı kutluyor senıde aramızda aktıf bır uye olarak gormek ıstıyoruz. Su aralar tasınma telası oldugundan forum ıle pek ılgılenemedım. yenı motorun hayırlı olsun.

Bruce (ScootaGeek)
    Melbourne, Australia

HI SCOOTAGEEK. Welcome to our SYM forum. We are very pleased to see a frıend from AUSTRALIA from other part of the world. As you see we have a very actıve SYM forum HERE IN turkey and we are havıng new frıens every day. But your joın to our forum ıs very specıal for us , hope you wıll enjoy (ın spıte of we wrıte ın TURKISH) But our frıends who know ENGLISH wıll joın our correspondıng and you can wrıte to our forum whenever you want.

I also very pleased hearıng about your vısıt to TURKEY and nıce memorıes. we would lıke to see you here at your convenıence so you wıll have a chance to meet wıth our frıends ın turkey.

TAKE CARE AND ENJOY YOUR GTS 250. GREETINGS TO ALL SYM RIDERS FROM TURKEY.

Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    uzzy aramıza hoşgeldin

seçiminden dolayı seni kutlarım.Sana şimdiden hayırlı olsun der ve kazasız sürüşler dilerimm.

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    uzzy aramıza hos geldin..gercekten dogru secim.. motorsuzda olsa daha önceden toplantılarımıza katılabilirsin..

ScootaGeek

Hi. welcome on board. Congrulations for your choice. I hope you will enjoy that. On the otherhand we want to see you again in Turkey.
    As you can see the messages of other friends we are very active in this forum and our meetings about the SYM and daily issues.
    Again welcome on board..
    Best regards

Motosikleti
    SYM GTS
    Tebrik ederim ..güle güle kullanman dileklerimizle....Aramıza kabul etmek nedemek...aşkolsun......buluşmalara bekliyoruz ayrıca fırsat buldukça sık sık topic ile ilgilenmen bizi sevindirir...senden sürekli yazmanı bekliyoruz...ne renk alacan motoru? motoru alınca bana yemek osmarlıcan mı?

BU arada arkadaşlar ne güsel ingilizceniz varmış kardeşim niye gelmiosunuz yurt dışı sitelere bak arkadaş edinioz ne güsel ...adam taaa nerden gelmiş yazmış...sizlerdende böle atraksiyon beklioz... ...Türk SYM ClUB'ı tanısın dünyaaa ....

Thai hadi başla liste yapmaya......kimde ne var..kaç kişiyiz çıksın ortaya...

Alıntı apexhan adlı üyeden alıntı
    apexhan walla pess dedim..amma kurnaz adammışsın yaaa..çayı kendin demleyip,çay parası ödemekten kurtulacağını sanıosun ...

ama biz yer miyiz?

Hayır yer değiliz....o çayı içermiyiz....çık...içmeyiz.....

kurtulamassın ısmarlıcan......

Alıntı Thai adlı üyeden alıntı
    Ne servisler biliyorum ki, rolanti ayarını yapamayıp üstüne ukalalık yapan.

hahahahahhahaha Thai içinde ukde kalmış.... (ben ukde gördüm. ukde ne yaa hehehehe )
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    apexhan

Ben bu aralar baya bi karşıyı arşınlamaya başladım abii sana bi ara uğrayımda
    çaylar ziyan olmasın bariii hehe.

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı
    Önümüzdeki salı herhalde geleceğiz, sen çayı koy, ama bak elin ecnebisine bile söylüyorum, hava filtrelerinizi her 1000 km.'de kontrol edin diye.
    Karbüratörlerimiz çok hassas arkadaşlar, pek mıncıklamaya gelmiyor. O yüzden motosikletinizin sağlığı ve cebiniz için her 1000 km.'de söküp temizleyin. Ve her 3000 km.'de değiştirin.
    Anlaşıldı fotograflı anlatım yapalım bir tane, "do it yourself" bakım için.

THAİ benimki gene çok yakio yaaa...karbüratör değişmesine rağmen acaba diorum ben mi fazla gaslıyorum...başka ne olabilir sence??
    [B]Md[/B]

Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı
    THAİ benimki gene çok yakio yaaa...karbüratör değişmesine rağmen acaba diorum ben mi fazla gaslıyorum...başka ne olabilir sence??
    Hmm, depoyu ağzına kadar doldurup, rezerve lambası yanıncaya kadar 270'in altında km. yapıyorsan problem var demektir. Subap ayarların çok sıkılaşmış olabilir. Hava filtresinin hortumu yırtılmış olabilir. Aklıma gelenler şimdilik bunlar.
    Kaç kilometrede bitiyor ki benzin.
    Normal olarak fabrika verisi 100 km'de 4 litre civarı yakması gerekiyor.

Thank you very much for the warm welcome to your group.

I have been looking for Sym GTS 250 groups for a while now and have only found the ones in Singapore and this one.

I am writing a review of my first few weeks with the GTS 250 and will post it on www.reviewcentre.com soon.

Here is a link to a review I recently did of a day riding on a Sym Joyride (known as a Bolwell LeGrande in Australia) in Far North Queensland (very tropical and warm part of Australia).

It is the middle of winter in Melbourne now and it was only 2.7 degrees Celsius when I rode to work the other morning! I wish I was back in far north Queensland (or Istanbul!) where it is much warmer!

Bruce (ScootaGeek)
    Melbourne, Australia

Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    yaw benim joyride'da

ağzına kadar fulledim geçen gün ve tam 100 km olunca aldığım yerden tekrar fulledim tam 3,9 litre benzin aldı bunu tamer ustayada sordum bana normal dedi ama 172 cc lik bir motor için bana sanki fazla gibi geliyor arkadaşlar.
    sizin gts ler için 4 litre iyi ama benim motor için bu oran normallmi acaba.
    Ben hergün maltepe-kadıköy yapıyorum bağdat caddesindden gidip geliyorum dur kalklar yaktırırmı? bukadarr

apexhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    hava filitresini söktüm çok iğreç bir manzara temizlemekle olmaz değişmem gerekli 1500km oldu bukadar nasıl kirlenmiş anlamadım
    SYM GTS250 İST.

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Bu konudan Thai de cok sikayetciydi..Bildiğim kadarıyle hava girişi direk yere bakıo ve yerden kalkan toz toprak direkt içinde..
    Acaba zaten ufak olan hava girişine tülbent gibi bişi bağlasak nolur??
    S&S

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    [QUOTE=mertdg]Tebrik ederim ..güle güle kullanman dileklerimizle....Aramıza kabul etmek nedemek...aşkolsun......buluşmalara bekliyoruz ayrıca fırsat buldukça sık sık topic ile ilgilenmen bizi sevindirir...senden sürekli yazmanı bekliyoruz...ne renk alacan motoru? motoru alınca bana yemek osmarlıcan mı?

Bu topiicin insanları ne kadar misafirpervermis Tesekkürler herkeze Durun bakalım henüz kavusamadım ama Temmuzun ilk haftası kısmetse kavusacagım .. Renk konusunda Gri tercih edecegim .. Tabii alınca resimleri dısındada bende genelde bu topiide olacagım ..
    Yemek konusuna gelince istediğin yemek olsun
    Servis konusunda yardımlarınızı tabiiki alacagım ama dün gördügüm kadarıyla Göztepe Libadiye Caddesinde Benzinlik yanında bulunan servis gözüme iyi gözüktü .. Yan tarafta bayii hemen yanındada servis .. Bilmiyorum orayı bilen varmı ..
    Eylemlerinize katılmak istiorum .. Motoru alacagım bayii Hakan da motoruna deli fena asık memnun bir adam .. Banada bu askı fena asıladı
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    anlaşıldı bedava yeme içme ii oluo yeni arkadaşlardan..
    S&S

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler