Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    geçen çarşamba günü 2012 model honda CBR 250R motorumu takaslayarak
    2011 model beyaz 7000 kmde sym joyride 200i alarak bende sym sahibi oldum
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti

resimdeki benim arkadas şuan benim kol kırık
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen çarşamba günü 2012 model honda CBR 250R motorumu takaslayarak
    2011 model beyaz 7000 kmde sym joyride 200i alarak bende sym sahibi oldum
    hayırlı olsun öncelikle.Ama skuter a dönmüşsün.Skuter lerin bakımları biraz pahalıdır.

Motosikleti
    Alıntı S.Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun öncelikle.Ama skuter a dönmüşsün.Skuter lerin bakımları biraz pahalıdır.
    6 yıldan fazla bws100 2 zamanlı yamaha scooter kullandım elimden gelir bakım yapması.
    çok teşekür ederim

countugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    hayırlı olsun güle güle kullan kolunuz içinde geçmiş olsun aramıza hoş geldiniz.
    bende eski joyrideciyim aslında
    0535 321 48 27 https://www.facebook.com/groups/252367158242383/

Motosikleti
    Alıntı countugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güle güle kullan kolunuz içinde geçmiş olsun aramıza hoş geldiniz.
    bende eski joyrideciyim aslında
    tesekür ederim bilekten kırıldı iyileşmezse eğer platin takılcak 1 ay falan alcı devam.arkadaslar gezdiriyolar kendi motorumla saolsunlar
    bende cbr 250r i takas ederek joyride aldım

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    arkadaşlar selam..

bn bu ara joymax a taktım. cbf den sonra nasıl olur bilemem.ama ben iri bi adamım..

nasıl olur ne dersiniz..fikirlerinizi merak ediyorum
    birGarip..

Motosikleti
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam..

bn bu ara joymax a taktım. cbf den sonra nasıl olur bilemem.ama ben iri bi adamım..

rahat edersin iyi olur

mankind1976 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CRF 250 L
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekür ederim bilekten kırıldı iyileşmezse eğer platin takılcak 1 ay falan alcı devam.arkadaslar gezdiriyolar kendi motorumla saolsunlar
    bende cbr 250r i takas ederek joyride aldım
    vitesliden sonra scooter nasıl?

Motosikleti
    Alıntı mankind1976 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vitesliden sonra scooter nasıl?
    ben bundan epey önce 10.000 civar moped,25.000 civarı scooter tecrubem vardı
    viteslide toplam tecrubem 7.000 km yi gecmez
    scooter benim için her zaman farklıdır

Motosikleti
    HONDA CRF 250 L
    evet zincir temizleme yağlama ve debriyaj derdi olmaması ve bagaj avantajları tartışılmaz.

Motosikleti
    evet zincir temizleme yağlama ve debriyaj derdi olmaması ve bagaj avantajları tartışılmaz.
    joyride 200i dede super buyuk bir bagaj var artcı selesi cok rahat 110 km stabil gidiyor.dahada hızlanır ama 110 çok stabil.çok az yakıyor.yolda beni hiç yormuyor.topcase çirkinliğini yaşamaya gerekte kalmıyor buyuk bagaj sayesinde.öndeki tur camı baya yuksek çiğere gelen rüzgarı kesiyor.daha ne bekleyebilirim ki motorda
    mankind1976 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CRF 250 L
    evet ben de Scarabeo, pcx 125, PS 150, X center 150 ve Joyride arasında gidip geliyorum sanırım dediğin gibi en avantajlısı Joyride. Bozuk asfaltta nasıl süspansiyonları?

Motosikleti
    evet ben de Scarabeo, pcx 125, PS 150, X center 150 ve Joyride arasında gidip geliyorum sanırım dediğin gibi en avantajlısı Joyride. Bozuk asfaltta nasıl süspansiyonları?
    stabilize yolda benim eski yamaha bw's100 sctoore göre çok iyi
    arkadaşım kullandı benim motoru limuzin gibi diyor.rahat
    mankind1976 bunu beğendi.

Can yoldaşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 Gs
    Sevgili arkadaşlar,200cc de değil de 250 cc evo modelini düşünmenizi öneririm. neden derseniz bende cbf 500 den ilk önce evo 250 ye bir yıl kullandıkdan sonrada 400İ geçdim her ikisinide sıfır aldım rahatlık ve konfor bunlardaymış.çok, çok memnunum. yine motor alsam sym alırım.200cc almak yerine,250 evo bence daha mantıklı,50cc lik fark beygir gücünde nerdeyse 9 bygir fark atıyor.bence değer.ne dersiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam..

joymax ben yakından inceledim çok güzel ve oldukcada yakışıklı bi motor.far,sele,stop ve klm göstergeleri çok harika hepsi değişmiş,evo ile hiç ilgisi yok.helede kalorifer çok süper ben çok beğendim al arkadaşım kenan abinin sözünü dinle sen.pişman olmassın..
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Can yoldaşı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar,200cc de değil de 250 cc evo modelini düşünmenizi öneririm. neden derseniz bende cbf 500 den ilk önce evo 250 ye bir yıl kullandıkdan sonrada 400İ geçdim her ikisinide sıfır aldım rahatlık ve konfor bunlardaymış.çok, çok memnunum. yine motor alsam sym alırım.200cc almak yerine,250 evo bence daha mantıklı,50cc lik fark beygir gücünde nerdeyse 9 bygir fark atıyor.bence değer.ne dersiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

joymax ben yakından inceledim çok güzel ve oldukcada yakışıklı bi motor.far,sele,stop ve klm göstergeleri çok harika hepsi değişmiş,evo ile hiç ilgisi yok.helede kalorifer çok süper ben çok beğendim al arkadaşım kenan abinin sözünü dinle sen.pişman olmassın..
    200cc den sonra elim genişlerse tahmini gelecek sene olur bu.kymco xcting 250 nin r versiyonunu çıkarmış harika bişeye benziyor.daha canlı görmedim jant buyukluğu falan super.bide bagaj buyukse ilk defa sıfır km bi motor alabilirim

selam gts güzel motor fakat yakıt olrak diğer 250 cc lerden yüksek çok seri ve hızlı 170 km hıza çokabiliyor ama benim tavsiyem aprilla sacrebeo 200i de bakabilirsim oda güzel

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

slm kardeş zor bir karar aşamasındasın benim kardeşimde pcx var çok mükemmel motor ve donanımlı fiyatıda makul ve az yakıyo 110 km stabil rahat görüyor

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende sukutıra geçeceğim baktığım modeller ise
    sym joride 200i veya gts i evo250
    yamaha xenter x city 250
    italyanlara bakmak istemiyorum kayışları pahalı ve kayış ömürleri kısa bununla birlikte bakım masrafları sym ve yamaha ya göre pahalı
    ve şöyle bi durum var eğer 250cc alırsam bir tane de küçük cc almam lazım işe gidip gelirken
    eğer xenter veya joride alırsam küçük motora gerek yok
    ama almışkende 250cc alayım bir daha değiştirmeyeyim diyorum kafam çok karışık bakım maliyetleri pahalı olduğundan da almak ile almamak arasında gidip geliyorum

joymax güzel motor ama suzuki burgman 200i ye bakmanı tavsiye ederim çok heybetli yapmışlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

bu yazdıklarının ortası olarak honda ps 150i tavsiye edrim hem şehir içi hemde uzun yol piyasası da sağlam

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ps nin modası biraz geçti
    ben piyasa sına bakmam sonuçta bu benim tek zevk im

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler