Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı High End Motors adlı üyeden alıntı
    biz okadar resim ekledik kimse bakmadi motorumuzun yüzüne satinca kıymetli oldu vay anasini bea

evet renk güzel oldu ama süpriz bir renk daha var heralde hafta sonu biter
    abi sen şu profilindeki GTS 250 modelini çıkarsna artık sattın 24 saat bile oldu uğrarım sana hafta sonu yeni bebeği görmek için..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    ben anlamam butun sym leri bekliorum persembe aksamı..
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=15820
    S&S

Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    magsonVE
    @atgm
    Motosikletin parçası bulunmuyor diye şikayet etmiyoruz biz, şu anda Motana ve Suzuki taşınma aşamasında ve yedekparça departmanına anlamsız bürokrasiler yüklemişler, bu yüzden servislerin elinde hava filtresi ve balata gibi aksamlar ulaşmamış veya kalmamış, sesimizi biraz duyurmak için forum yolunu kullanarak biraz sitem yaptık hepsi bu.
    Yakıtım fazla diye 350 YTL'lik karbüratörümü değiştiren zihniyet 15 YTL'lik hava filtresini esirgeyecek değil herhalde.

En son sizin gibi söyleyen bir arkadaşım şu an GTS 250 sahibi,
    bilmem anlatabildim mi?

Human Riders Wanted.!

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Sayın paşam, sevgili Thai abim takım taklavatı getirin yanınızda benim motor 1700 km de onun bi hava filtre olayına el atalım hazır sizi orada yakalamışken ii olur dimi

Motosikleti
    magsonVE
    Valla benimki 5000'de yine temizleyip taktım yerine, servisi aradım bugün gelmiş filtrelerimiz, gözümüz aydın.
    sadrazamemre gece biraz zor olur koltuk sökmek falan yaw, gündüz gözüyle yaparız bi şekil merak etme.

Human Riders Wanted.!

Motosikleti
    SYM GTS 250
    abi üstüne para wersen o akşam hiç bişe yapmam o ortamda ayıptır be abimizsiniz die kafana çıkcak değiliz herhalde sağolsun murat kardeşim gerekn herşeyi yapmış zaten yolumun üstü artık onun kafasını gide gele şişiririm ben

gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    OLEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY PARÇALAR GELDİ.ARKADAŞLAR BUGÜNÜN EN İİ HABERİ BU AMA kötü haberde var benim için.galiba babm motoru satacak maddi durumdan dolayı.çok üzülüyorum ama inşallah satmaz yada araba alacak galiba.bilmiom bişiler gevelenio bu aralar.almak isteyen arkadaşlar varsa yardımcı olmaya çalışırım gene son söz babamın ama bilmiom valla....
    dongul murat

PIPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Sadrazamemre yeni motorun hayırlı olsun, kazasız belasız sür inşallah.

Bu arada senin motoru uzaktan görenler epey bi tırsacak galiba zira önden bakıldığında polis motorundan farkı yok renk itibariyle.
    Arsel Özgürdal / RC PIPER PILOT / SAMSUN

Alıntı sadrazamemre adlı üyeden alıntı
    abi sen şu profilindeki GTS 250 modelini çıkarsna artık sattın 24 saat bile oldu uğrarım sana hafta sonu yeni bebeği görmek için..
    tamam temizlik yaptim profilde,sattim ztn bu hafta bütün motorlarimi
    The Dark Side Returns

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    motorun hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan renk süper!!! ruhsata işli değilmi bu arada işlidirde maksat boyatmaya karar veren arkadaşlara ruhsata işlemelerini hatırlatmak

Sıra geldi parçalara..... bugün taiwana para gönderip parçalarımı alıyorum,4-5 arkadaşım bazı parçalardan istemişti..banada al bana da al demişti..bir fıkra var hoca fıkrası ....parayı veren düdüğü çalar....eheheh benim parçalarım biraz pahalı olduğundan sizin istediğiniz paröalara pek finansmanım kalmadı...isteyen bugün bana ulaşsın ve para göndersin lütfen....yoksa malesef gelmicek parçalar...benim aldıklarım ve fiyatları şöle

1. Regular exhaust pipe~ $362 (Made in Taiwan) paslanmaz çelik performans susturucu

2. Malossi clutch~ $342 (Made in Italy) yarış debriyaj seti

3. Rollers X 6~ $43 (Made by SYM in Taiwan) varyatör bilyaları 16.5 gr (orjinalleri 25 gr'dır)

4. Accleration ring~ $160 (Made in Italy) vartayör yatağı (devir artınca gerekiyor (normal devrimiz 8000 ... parçalardan sonra 9000 rpm )

5. Malossi Racing spring (Total 6 tiny springs)~ $66 (Made in Italy)debriyaj yayları yarış tipi 6 parça

6. Reinforced spring at 2000rpm~ $80 (Made in Taiwan)debriyaj yayı büyük olan kavramayı 2000 devire indirir

7. Split Fire ignition wire~ $55 (Made in USA but OEM in Taiwan) buji kablosu

8. NGK Iridium spark plug~ $46 (Made in Japan) İridyum buji mükemmel bişi bu

9. Back rest~ $87 sisi bar ( tek renk bulabildim gelince boyatmak gerekebilir demirlerini

10. Front mirrow with signals~ $130 for both right and left~ (Made by SYM) Sinyalli aynalar orjinal voyager gts nin boyalı halde gelio

12. Fork stablier~ $120 (Made in Taiwan)ön viraj demiri

13. K&N air filter kit~ $140 (Made in USA) hava filitresi açık tip ..bunun montajını ilk ben yapıcam size anlatırım biraz oynamak gerekiyor

14. Box bracket $100 arka çanta bağlamak için aparat

15. Side visors $110 yan rüzgarlıklar süper duruor...

14 haziran saat 15.00 e kadar bildirmeniz gerekiyor bana....kargo için parça başına 15 dolar eklenecek bu arada....bihada ne zaman getiririm bilmem söliimde sonra sorun olmasın..

Bu arada parçalar kargoda veya gümdükte sorun olursa paramız uçar...su içeriz üzerine..ben risk alıyorum DHL ile gelicek parçalar.%90 sorun olmaz ama olursa sorumluluk kabul etmiyorum..iyilik yapıp bide kötü adam olmiim..ne demişler hiç bir iyilik cezasız kalmaz
    [B]Md[/B]

hd 200 ve merhaba

herkese merhaba..

HD 200 kullanıcısıyım. Motoru alalı 1 hafta oluyor. Bir kaç mesajı okudum. HD 200 nasıl motorun cevabı: Çok seri. Tabi bu bir artı olmayabilir. Yalnız tekerlerinin büyük oluşu manevra kabiliyetini arttırıyor ve motor çok rahat ve güvenli yatıyor. Rahat 120 ye çıkıyor. Ben 130 u da gördüm. Demek istediğim sizi sıkıştıdıklarında hızlanmanız gereken vakitler çok rahat bir şekilde sol şeride geçip tehlikeyi atlattıktan sonra yine güvenli bir şekilde yolunza devam edebilirsiniz. Motorun arkası önünden daha güzel. Bu motora bir ön rüzgarlık arıyorum. Tabi arkaya bir de çanta. Çantayı granaj renginde arıyorum bulabilirsem.

Çok uzun oldu. Ayrıca SYM montlarına bayıldım. Yuvarlak kırmızı logosu çok havalı. Nasıl temin edebilirim ve fiyatını soracaktım. Çok güzel bir form olmuş. Kuranı tebrik ederim. Herkese sevgiler saygılar..

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    Alıntı bennebzamir adlı üyeden alıntı
    herkese merhaba..

HD 200 kullanýcýsýyým. Motoru alalý 1 hafta oluyor. Bir kaç mesajý okudum. HD 200 nasýl motorun cevabý: Çok seri. Tabi bu bir artý olmayabilir. Yalnýz tekerlerinin büyük oluþu manevra kabiliyetini arttýrýyor ve motor çok rahat ve güvenli yatýyor. Rahat 120 ye çýkýyor. Ben 130 u da gördüm. Demek istediðim sizi sýkýþtýdýklarýnda hýzlanmanýz gereken vakitler çok rahat bir þekilde sol þeride geçip tehlikeyi atlattýktan sonra yine güvenli bir þekilde yolunza devam edebilirsiniz. Motorun arkasý önünden daha güzel. Bu motora bir ön rüzgarlýk arýyorum. Tabi arkaya bir de çanta. Çantayý granaj renginde arýyorum bulabilirsem.

Çok uzun oldu. Ayrýca SYM montlarýna bayýldým. Yuvarlak kýrmýzý logosu çok havalý. Nasýl temin edebilirim ve fiyatýný soracaktým. Çok güzel bir form olmuþ. Kuraný tebrik ederim. Herkese sevgiler saygýlar..

Arkadasım aramıza hosgeldın. Ayrıca yenı motorun hayırlı olsun. Montları forumdan da okudugun gıbı THAI arkadasımız yaptırmıstı. Hepsini satmadıysa belkı elınde kalmıs olabılır. bu mesajı okuyunca muhtemelen sana bılgı verecektır.

Motorunu rodaj suresınce fazla sıkıstırmadan uygun sekılde kullanmanı tavsıye ederım.

Bır dahakı mesajında kendını bızlere biraz tanıtırsan ıyı olur dıye dusunuyorum. Keyıflı surusler dılegıyle...

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı bennebzamir adlı üyeden alıntı
    herkese merhaba..

HD 200 kullanıcısıyım. Motoru alalı 1 hafta oluyor. Bir kaç mesajı okudum. HD 200 nasıl motorun cevabı: Çok seri. Tabi bu bir artı olmayabilir. Yalnız tekerlerinin büyük oluşu manevra kabiliyetini arttırıyor ve motor çok rahat ve güvenli yatıyor. Rahat 120 ye çıkıyor. Ben 130 u da gördüm. Demek istediğim sizi sıkıştıdıklarında hızlanmanız gereken vakitler çok rahat bir şekilde sol şeride geçip tehlikeyi atlattıktan sonra yine güvenli bir şekilde yolunza devam edebilirsiniz. Motorun arkası önünden daha güzel. Bu motora bir ön rüzgarlık arıyorum. Tabi arkaya bir de çanta. Çantayı granaj renginde arıyorum bulabilirsem.

Çok uzun oldu. Ayrıca SYM montlarına bayıldım. Yuvarlak kırmızı logosu çok havalı. Nasıl temin edebilirim ve fiyatını soracaktım. Çok güzel bir form olmuş. Kuranı tebrik ederim. Herkese sevgiler saygılar..

hoş geldin ..paylaşım için teşekkürle HD ler gerçekten çok iyi..daha fazla detay ve resim bekliyoruz...

montlar ile ilgili THAİ ile görüşebilirsin...özel mesaj atabilirsin...
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    magsonVE
    Öncelikle hoşgeldin bennebzamir çanta aparatı ile ilgili çalışmalar şu an için var, bakıp görceğiz. Givi marka aparatlar hem ağır hemde bağlantıları pek sağlıklı değil. Hareket eden parçaların üzerine monte ediliyor.
    SYM montlar için bedeninizi söylerseniz elimde varsa bakıp olup olmadığını söylerim.

@Tüm SYM Cemaati
    Arkadaşlar mertin getireceği parçalar sizler için bir fırsat daha sonra isteseniz bile alamayabilirsiniz.

Human Riders Wanted.!

Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı
    motorun hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan renk süper!!! ruhsata işli değilmi bu arada işlidirde maksat boyatmaya karar veren arkadaşlara ruhsata işlemelerini hatırlatmak

Sıra geldi parçalara..... bugün taiwana para gönderip parçalarımı alıyorum,4-5 arkadaşım bazı parçalardan istemişti..banada al bana da al demişti..bir fıkra var hoca fıkrası ....parayı veren düdüğü çalar....eheheh benim parçalarım biraz pahalı olduğundan sizin istediğiniz paröalara pek finansmanım kalmadı...isteyen bugün bana ulaşsın ve para göndersin lütfen....yoksa malesef gelmicek parçalar...benim aldıklarım ve fiyatları şöle

1. Regular exhaust pipe~ $362 (Made in Taiwan) paslanmaz çelik performans susturucu

2. Malossi clutch~ $342 (Made in Italy) yarış debriyaj seti

3. Rollers X 6~ $43 (Made by SYM in Taiwan) varyatör bilyaları 16.5 gr (orjinalleri 25 gr'dır)

4. Accleration ring~ $160 (Made in Italy) vartayör yatağı (devir artınca gerekiyor (normal devrimiz 8000 ... parçalardan sonra 9000 rpm )

5. Malossi Racing spring (Total 6 tiny springs)~ $66 (Made in Italy)debriyaj yayları yarış tipi 6 parça

6. Reinforced spring at 2000rpm~ $80 (Made in Taiwan)debriyaj yayı büyük olan kavramayı 2000 devire indirir

7. Split Fire ignition wire~ $55 (Made in USA but OEM in Taiwan) buji kablosu

8. NGK Iridium spark plug~ $46 (Made in Japan) İridyum buji mükemmel bişi bu

9. Back rest~ $87 sisi bar ( tek renk bulabildim gelince boyatmak gerekebilir demirlerini

10. Front mirrow with signals~ $130 for both right and left~ (Made by SYM) Sinyalli aynalar orjinal voyager gts nin boyalı halde gelio

12. Fork stablier~ $120 (Made in Taiwan)ön viraj demiri

13. K&N air filter kit~ $140 (Made in USA) hava filitresi açık tip ..bunun montajını ilk ben yapıcam size anlatırım biraz oynamak gerekiyor

14. Box bracket $100 arka çanta bağlamak için aparat

15. Side visors $110 yan rüzgarlıklar süper duruor...

14 haziran saat 15.00 e kadar bildirmeniz gerekiyor bana....kargo için parça başına 15 dolar eklenecek bu arada....bihada ne zaman getiririm bilmem söliimde sonra sorun olmasın..

Bu arada parçalar kargoda veya gümdükte sorun olursa paramız uçar...su içeriz üzerine..ben risk alıyorum DHL ile gelicek parçalar.%90 sorun olmaz ama olursa sorumluluk kabul etmiyorum..iyilik yapıp bide kötü adam olmiim..ne demişler hiç bir iyilik cezasız kalmaz
    Vaaaay Be listeye bak nerdeyse bir racing motor kadar pahali parça listesi olmuş hocam ,böyle deli gib para harcamak gts için nekadar değer acaba? Zevkk işi tabi bişey diyemem.Ayriyeten bir şey hatirlatmak istiyorum yurt dışından uzun zamandir performans parçalari getiren biri olarak, DHL v.b kargo firmalari ile getirrisen kesinlikle gümrüğe takilicak önlemini al,güzel bir gümrükçü bu l kendine... Ha ama elimde bavulumda v.s getiriyorum diyorsan bişey diyemem
    The Dark Side Returns

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar benimde çanta aparatı ihtiyacım var,ayrıca ön camın bir uzun boyunu bulabilirsem alacağım
    mert arkadaşımızın bi eline geçsin ona göre karar verceğim
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

Motosikleti
    SYM GTS 250
    abiler tüm işlerimi perşembe akşamına göre ayarlıyorum yamuk yok dimi özellikle parşam ve thai abim bana biraz göz kulak olun ben çok tazeyim ya bu arada bu gün maslakta idim ya murat kardeş bu renkten sen şipariş ver fabrikaya bayağı bi rağbet var sen zaten yeterince reklam etmişsin motoru ortama hadi ben avrupa yakasını seyretmeye geçiyorum tek takip ettiğim dizdir kendileri..

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı High End Motors adlı üyeden alıntı
    Vaaaay Be listeye bak nerdeyse bir racing motor kadar pahali parça listesi olmuş hocam ,böyle deli gib para harcamak gts için nekadar değer acaba? Zevkk işi tabi bişey diyemem.Ayriyeten bir şey hatirlatmak istiyorum yurt dışından uzun zamandir performans parçalari getiren biri olarak, DHL v.b kargo firmalari ile getirrisen kesinlikle gümrüğe takilicak önlemini al,güzel bir gümrükçü bu l kendine... Ha ama elimde bavulumda v.s getiriyorum diyorsan bişey diyemem
    evet haklısın çok para.. gts için değermi dersen...hmmmmm değer sanırım ...tek olacak... performansı istediğime gelecek...birazda deliyim sanırım.....

DHL veya benzer kargo firmasıyla gümrüğe takılmaz...adamlar halledio herşeyi...eve teslim....... "Sample Parts"
    [B]Md[/B]

Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı
    evet haklısın çok para.. gts için değermi dersen...hmmmmm değer sanırım ...tek olacak... performansı istediğime gelecek...birazda deliyim sanırım.....

DHL veya benzer kargo firmasıyla gümrüğe takılmaz...adamlar halledio herşeyi...eve teslim....... "Sample Parts"
    peki dostum sen bilirsinde, dediğin gibi adamlar kapına kadar getiriyor gümrük masraflarini ödemek kaydi ile yoksa bişey değil 10.000$ lık mal alsanda 100$ lık mal alsanda kendileri getirmeleri için 75$ ücret aliyorlar fix yani bu ücret.Ama işin gümrük kısmı sana aynen yansıyor.Dediğim gibi vekalet ve 75$ dolar verdikten sonra dediğin gibi mal kapında haa birde gümrük mevzuatlarindaki vergileri sen ödüyorsun
    The Dark Side Returns

joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    herkese selamlar
    yeni sym ci arkadaşlarımıza aramıza hoşgeldiniz demek istiyorum

Thai teknik bilgiler için teşekkürler.Hava filtresi temizliği hakkında biraz hassasım çünkü bizim kadıköy vişne sokak iki aydır toztoprak içinde,geldiysen mutlaka görmüşsündür sokağın rezaletini motor bütün gün o toztoprak içinde kalıyor hava filtresinin halini düşünemiyorum bu hafta sonu garjda o temizliği kesin yapıcam malum abi benzin aldı başını gitti.

bu arada sym ci olarak bende perşembe akşamı aranızda olmak istiyorumm.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler