Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    apexan ve mertdg ilginiz için çok teşekkür ederim.

Bu arada sym motorunu yeni alan arkadaşlar a bir sorum olacak anahtar teslim fiyatı nedir??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    apexhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    elfreni olmaması kötü bende sıkıntı çekiyorum ışıklarda durduğumda eyım varsa yolda frenden elimi çekemiyorum sinir bozucu..
    SYM GTS250 İST.

melik17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar gts nin waryator içindeki makaraların agırlıklarınla oynayınca bi de debriyaj yaylarını degiştirince motor iki kişi ruzgara karsı 140 yaptı ayrıca motorun seriligide degişti

gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    bunu serviste yaparlar dimi abi yani adama ne dicem ben bu işlemi yaptırmak için varyatör içindeki makaraların ağırlığıyla bi oyna mı dicem.
    dongul murat

neyse burada yeni oldugumuz için herhalde bana cvp yazlmıyor. önemli deil genede teşekkürlerrrrrrr.

melik17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gropsy ben bu waryator işini bilinçli bi şekilde yaptım bunu serwis yapamaz cunku bu agırlıkların tam ortalamasını bulmak için 12 kere sokup taktım eger gramını ayarlayamazlarsa aynayı yomultur

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    BEN GELDIM
    Arkadaslar bır haftalıgına sehır dısında oldugumdan forumumuza gırme ımkanım olmadı. Gelir gelmez bu sure ıcınde gecen yazısmaları okudum.

YENI ARKADASLARIN KATILIMI
    Hepınız aramıza hos geldınız. Sizlerinde katılımıyla forumumuz bır cıg gıbı buyuyor , fakat bızım sanssızlıgımız uye arkadaslarımızın cogunun Istanbul'da olması nedenıyle ılerıde olabılecek toplu faalıyetlere katılamayısımız. Ama ınsallah SYM kullanıcılarının sayısının artması ıle dıger ıllerde de ılerıde bu tur faalıyetlerı duzenleyebılırız.

MERTDG
    Mert senın daha once basladıgın parca ve performans ekıpmanlarını temın ısını epey ılerlettıgını memnunıyetle gordum.Calısmalarında basarılar dılıyor butun SYM kullanıcı arkadaslar adına tesekkur edıyorum.

PIPERDaha once de oldugu gıbı gene resımler gercekten kalıte ve manzara lar acısından cok super. aramızda bu tur faalıyetlerı gerceklestıren ve sıtemıze renk katan bır arkadasımız olarak devamını beklıyor ve senı tebrık edıyorum. Dıger arkadasların soyledıgı gıbı aramızda SYM MODEL olarak bır fark olamaz hepımız aynı forumu zevkle paylasıyoruz.

PAZAR KAHVALTI
    Su anda pazar aksamı saat 23,30 ve ben Denızlı'deyım kımler katılabıldı bılmıyorum ama aranızda olabılmeyı gercekten cok ısterdım....

LISTE BILGILERI
    model : GTS 250 VOYAGER
    renk : SIYAH
    yılı : 2006
    plaka : 20 D 9604
    pilot : SERDAR GÖV (VOYAGER) IZMIR / EMEKLI
    RESIM: liste asamasına geldıgınde onuda gondereyım.

HEPINIZE KEYIFLI SURUSLER....
    ZATEN SYM KULLANICISI OLDUKTAN SONRA AKSI MUMKUN DEGIL )

Alıntı bako adlı üyeden alıntı
    neyse burada yeni oldugumuz için herhalde bana cvp yazlmıyor. önemli deil genede teşekkürlerrrrrrr.
    Arkadasım SUZUKI sıtesıne gırıp cesıtlı bayılerden fıyatları ogrenebılırsın . su sıra dovız kur artısına baglı olarak cok degısık fıyatlar uygulanmakta.

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı bako adlı üyeden alıntı
    7150 ilaaa 7700 arası oynuyor rakamlar bayisine ve satış koşuluna göre..
    Ancak liste fiyatı 7.680..bilgine..
    S&S

Yeni motor alımı

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum.Birkaç gündür forumu izliyorum.Hiç negatif birşey yazılmadı.GTS 250 almak üzereyim olumlu veya olumsuz fikirlerinize ihtiyacım var.Servisler,uzunyol tutuşu vs.

İyi haftalar.

PIPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Sevgili dostlar, geçtiğimiz pazar günü aldım elime takım çantamı, indim garaja ve yaradana sığınıp SYM Joyride'ı sökmeye başladım. Cinnet geçirdiğimi falan sanmayın, sadece motorumu iyice tanımak, birtakım ayarlarını kontrol etmek ve grenaj altında kalan kısmı kontrol edip temizlemekti amacım. Bu arada herhangi bir arıza olursa motoru rahat sökebilmem için tatbikat yapmış oldum.

Görenleriniz bilir; parça kalitesi bir kenara dursun, parçaların birbirleri ile uyumu, yerlerine oturması ve işçiliği Honda'dan Yamaha'dan farksız. Nasıl oluyor da bu marka Türkiye'de hakettiği ölçüde bilinmiyor insan şaşırıyor doğrusu. Neredeyse somunlarına kadar tüm parçaların üzerinde SYM logosu var. Bu da üretimin her aşamasında firmanın ciddiyetini ve bu bağlamda kaliteye verdiği önemi gösteriyor. Düşünün, adamlar motorun en küçük parçasını bile kendi bünyesinde üretip (veya ürettirip) üzerine kendi imzasını atmış. Yani kalitesine kefil olmuş.

Motosikleti tekrar eski haline topladığımda, yüzümde kaliyeyi bizzat görmüş olmanın verdiği yarı sırıtmayla karışık salak bir tebessüm vardı. Bu arada havalar ısınırken yaz rölanti ayarlarına geçin derim. (Düşük devirde stop etme sorunu yaşayanlara önerilir !!)

Bu arada....

Sevgili VOYAGER, THAI ve diğer dostlar.
    Hoş eleştirileriniz den dolayı teşekkür ederim, diğer görüşleriniz dikkate alınmıştır!
    Arsel Özgürdal / RC PIPER PILOT / SAMSUN

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=15820
    evet sym ci kardeşlerim..
    işte size fırsat.. takılın..

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı PIPER adlı üyeden alıntı
    Sevgili dostlar, geçtiğimiz pazar günü aldım elime takım çantamı, indim garaja ve yaradana sığınıp SYM Joyride'ı sökmeye başladım. Cinnet geçirdiğimi falan sanmayın, sadece motorumu iyice tanımak, birtakım ayarlarını kontrol etmek ve grenaj altında kalan kısmı kontrol edip temizlemekti amacım. Bu arada herhangi bir arıza olursa motoru rahat sökebilmem için tatbikat yapmış oldum.

Görenleriniz bilir; parça kalitesi bir kenara dursun, parçaların birbirleri ile uyumu, yerlerine oturması ve işçiliği Honda'dan Yamaha'dan farksız. Nasıl oluyor da bu marka Türkiye'de hakettiği ölçüde bilinmiyor insan şaşırıyor doğrusu. Neredeyse somunlarına kadar tüm parçaların üzerinde SYM logosu var. Bu da üretimin her aşamasında firmanın ciddiyetini ve bu bağlamda kaliteye verdiği önemi gösteriyor. Düşünün, adamlar motorun en küçük parçasını bile kendi bünyesinde üretip (veya ürettirip) üzerine kendi imzasını atmış. Yani kalitesine kefil olmuş.

Motosikleti tekrar eski haline topladığımda, yüzümde kaliyeyi bizzat görmüş olmanın verdiği yarı sırıtmayla karışık salak bir tebessüm vardı. Bu arada havalar ısınırken yaz rölanti ayarlarına geçin derim. (Düşük devirde stop etme sorunu yaşayanlara önerilir !!)

Bu arada....

Sevgili VOYAGER, THAI ve diğer dostlar.
    Hoş eleştirileriniz den dolayı teşekkür ederim, diğer görüşleriniz dikkate alınmıştır!

aşkolsun benim adımı yazmamışsın :(

bu arada haklısın parça kalitesi ve her parçanın üzerinde sym damgasının olması süper,sym fabrikası ile ilgili bir yazı okumuştum motorların bütün parçaları bu fabrikada yapılıyor dışarıya parça yaptırmıyorlarmış, böylelikle kalite artıyor tabi...parçaları sökecek arkadaşların dikkatine ..uygun takım seçin, vita ve civaya başları deforme olmasın daha sonra sorun olur.....
    [B]Md[/B]

PIPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    (Kusura bakma Mert, atlamışım.)

Bu arada kesinlikle doğru bir noktaya değinmişsin. Sökme takma işlemlerinde uygun takım şart. Gerçi çok fazla da özel alete ihtiyaç yok ama yinede civataları açarken uygun anahtarınız yoksa pense vs. ile açmaya hiç girişmeyin. (SYM ciler zaten motorlarına bunu yapmaz ama, Mert'in de dediği gibi hatırlatmakta yarar var )
    Arsel Özgürdal / RC PIPER PILOT / SAMSUN

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    bu arada pazar günü gelen ve gelmeyen tüm dostlara teşekkürler..

harika bir branch tı......
    [B]Md[/B]

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Cemaat nassınız ben cbr 125 çiyim bi halinizi hatrınızı sorayım dedim motorlardan memnunmusunuz, ne yakar bu motorlar, uzun yol gidebilirler mi?
    çok yoğun olduğumdan baştan sona okuyamıyorum, mazur görün kendinize iyi bakın cbr 125 topiğine çay içmeye bekleriz.
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    herkese slm arkadaşlar

pıper senin gösterdiğin cesareti ben daha gösteremedim,yani şu söküp takma işi.elimdende gelir aslında ama gerçekten dediğin gibi doğru takım kullanmak gerekli.yanlış bişey yapar bi tarafanı bozarım diye hiç ellemedim.Joyride hava filitresi çabuk kirleniyormuş onu sökmek ve temizlemek kolay bi işlemmi?sen bu temizlik esnasında hava filtresinide temizledinmi?yaptıysan kolay bi işlemmi merak ettim.
    bilgilendirirsen sevinirim. Kolay gelsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @symyacı
    Öncelikle nick'ine bayıldım, valla forumu baştan sona oku ve bu soruya kendin yanıt ver.
    @mertdg
    Dostum ne desen haklısın ayıp ettim biraz sana, pazar günü ufak bi işim çıktı bi ara detay veririm.
    @SAKAL
    Her yere gidebilir, ben Istanbul-Izmir yaptım bir kere
    @yeliz
    Hoş geldin aramıza
    @PIPER
    Sık sık hava filtresini kontrol et, eğer bulabilirsen değiştir. Ayrıca fotograflarini bekliyoruz. Burası GTS başlığı değil SYM başlığı unutma.

@Tüm SUZUKI VE MOTANA SPYBOT'LAR
    Tam binanızın açılışının olduğu gün ayın 24'ünde biri gelip japonların gözü önünde motosikletini yakarsa veya anahtarını size teslim ederse hiç şaşırmayın.
    Gereksiz bürokrasiniz milleti çileden çıkarmaya başladı...

teşekkürler arkadaşlar bu gun yarın bendede bir tane olur.

gürhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gladiator adlı üyeden alıntı
    Peki şu SYM HD 200 ü kullanan varmı hiç.Merak ettim.Güzel bir makineye benziyor.
    ben kullanıyorum çok güzel motor 2ayda 2750 km yaptım manisadan bodruma gittim yolculugu çok güzel kaliteside cok yüksek fiyatı emsallerine göre hesaplı alırsan birtek arka fireni büyük tanburluyu al

gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    abi bence motonayı ve suzukiyi protesto edelim.bu servis ve parça işi canımı sımaya başladı.yahu böle kaliteli motorların servsinde nasıl hava filtresi,balata fln olmaz yaaa.anlamıorumm bence gerekli olan ne varsa yapmalıyız arkadaşlar.yaa şimdi bir yamaha,hondanın servisine bak bide suzukinin.ufacık yer içinde 1-2 tane usta ellerinde hiçbir teşkilat yok gelmişler suzuki servisiyiz diolar yaaa.artık bende servise baskı uygulıcam.yahu kardeşim çin malı motorların bile servislerinde hava filtresi fln var bizimki daha türkiyede yok.anlamıorum valla yaaa yazık.
    dongul murat

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler