Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym max400i 2012
    slm arkadaşlar, yılbaşında aldığım sym max400i motorumu satıyorum zorunluluktan dolayı, ilgilenen arkadaşlar, 0544 5249571 nolu telefondan ulaşabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dix1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar selamlar, bende sym'nin mio 100 modelini düşünyorum, denge,kontrol vs'leri öğrenene kadar ne dersiniz bu motor hakkında ?

Can yoldaşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 Gs
    hayırdır canselo kardeş neden satıyorsun, yaa daha yeni aldın ne oldu.nasip olursa bu yaz gezeceğiz daha hep beraberce. şimdi görünce üzüldüm inan ki.neyse hayırlısı olsun kardeş ne diyeyim artık.

Motosikleti
    BMW R 1200 Gs
    Alıntı dix1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar, bende sym'nin mio 100 modelini düşünyorum, denge,kontrol vs'leri öğrenene kad
    ar ne dersiniz bu motor hakkında ?
    arkadaşım bu motor çok küçük değil mi. bunu genellikle bayanlar kullanıyor.biraz daha biyük motor terçih etsen daha iyi olur bence. mesala, JOYRİDE 200 İ DAHA UYGUN BENCE

Motosikleti
    sym max400i 2012
    hayırlı bir nedenden dolayı satıyorum, yoksa böle bir motoru satmak isteği insanı üzüyor. ama dedimya hayırlı bir neden. kısmet olursa yeniden alırım

Motosikleti
    BMW R 1200 Gs
    selam arkadaşlar havalar ısınmaya başladı.motorlara binmenin zamanı geliyor artık. garajından çıkarmaya başlayalım.gerekli bakımlarını,yapalım. yeni sezonun tüm motorculara hayırlı olmasını diler, herkese kazasız, belasız günler dilerim.

Motosikleti
    BMW R 1200 Gs
    SELAM ARKADAŞLAR hiç kullanılmamış daha kasasın da bir tane SYM JOYRİDE200İ. acil satlık renk beyaz 2011 model sıfır ihtiyacdan dolayı bi arkadaşımızda hiç binmeden satmak zorun da kaldı karta taksit de yapılır. arkadaşlara, duyurulur.Tel; 532 572 34 93.

Motosikleti
    KTM Duke 125
    gts 250 ve gts 250 evo için ön siperlik

http://www.isottasrl.it/EN/ARTICLES/E84.aspx

http://www.isottasrl.it/EN/ARTICLES/SC3607.aspx

bu ürünü getiren firma ihya olur diye düşünüyorum.

Motosikleti
    sym max400i 2012
    günaydın herkese, kuşadasına yolu düşen arkadaşları beklerim, ofisim kuşadası sixt rent a car, kuşadası rent a car dinamikcar, palmiye market olarak geçiyor.

modoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Fiddle 2
    Alıntı ufhouck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gts 250 ve gts 250 evo için ön siperlik

http://www.isottasrl.it/EN/ARTICLES/E84.aspx

http://www.isottasrl.it/EN/ARTICLES/SC3607.aspx
    bu ürünü getiren firma ihya olur diye düşünüyorum.
    96.5 Euro'ya Türkiye'ye gönderiyorlar. Adrese teslim.

Screen cost including 10% discount = 64.8 Euro
    Shipping to Turkey (all cities) = 31.7 Euro
    -------------------------------------------------
    TOTAL COST = 96.5 Euro

https://euronetbike.net/isotta/scoot...vers.2009.html

Sürekli şehiriçi ve %70 oranında artçı kullanımı ile dün depomu 2. kez tam doldurdum. Işık yandıktan sonra 16 km gittim.(Biraz yusufladım bitecek diye) Toplam 310 km de depoyu doldurdum. Depo 12,13 lt benzin aldı. Sanırım rezervi filanda kullandım. Hesapladığımda 100km de 3,9 lt yakmış. Genel km 610 da henüz.Yani rodaj tam bitmedi. Sanırım 1000 bakımından sonra tüketim biraz azalır ümit ediyorum.

Canasil07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER6N -YAMAHA BWS 125
    Ben motorumu yeni aldim şehir içinde 55 tl depo doldurdum 320 km yol yaptim. Uzun yolda 55 tl depo doldurdum 400 km yol yaptim motorum şuanda 1100 km de açikcasi motor rodaj tamamladiktan sonra biraz daha az yakar diye düşunuyorum ve motorum dan memnunum. Motorumu 500 km den yani ilk bakimindan sonra çiktigim uzun yol maceramda biraz zorladim ve şunu gördüm çok rahat 140 km ye cikiyor ve motor daha açilmamişken. Kendimce doğru bir karar vermisim bu motoru almak ile herkeze iyi formlar.

Motosikleti
    BMW R 1200 Gs
    selam arkadaşlar,nerdesiniz yaa SYM ciler.yaz geldi sezon açıldı kimseler yok.neden kimse motorlara binmiyor mu yoksa.şu güzel günlerin kıymetini bilelim, arkadaşlar.herkese kazasız günler dilerim. YOLUNUZDA FARINIZ DA AÇIK OLSUN.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    S.a Sym sever arkadaşlarım...

1 Hafta önce sym mi sattım,alacağım motor yine sym dir.Geröekten çok sağlam çok kaliteli makina yapıyor,sym ben ilk aldığım zaman çok önyargılıydım,iyki almış markayı tanımışım.Şimdi ise gözüm wolf 250 den başkasını görmüyor,aynı kategoride diğer ürünleri kıyasladığımda japonlar bile çinli gibi geliyor artık bana

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    herkese merhabalar uzun uğraşalr sonucunda bende ilk motorumu aldım. fiddle 125 2012 istanbul motordan dün itibariyle benimdir. cuma günü teslim alıcam işallah. yanlız aklıma takılan bişey oldu trafik sigorta plaka işleri ile ilgili istanbul motor benden 500 lira talep etti . bu fiayat bana biraz pahalı geldi. birde 60 lira noter parası verdim vekalet için. bu kadar edermi acaba trafik işlemleri tabi birde işlem yapan aracıya verecekler bi para ama bilemedim fazlamı değilmi. yorumlarınızı merak ediyorum teşekkürler.

Bende motoru ordan almıştım. 400 tl istediler benden ama vermedim ben. İşlemleri kendim yaptım 280 tl mal oldu. Fakat bende plaka bastırmadan kazık yedim. Muameleciye 50 TL verdim. Ertesi gün plakayı almaya gittim bana 10 TL lik makbuz verdi. Yani 40 TL boşuna verdim. Beşiktaş ve Bostancıda plaka basım yerleri. Herşeyi kendin yaparsan (EK-1 belgelerini muameciye yaptıracaksın 20 tl) 240 TL ye bitirmek mümkün. Keşke vermeden danışsaydın

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    evet biraz aceleye geldi cbf almaya gittim sym aldım geldim yoğun baskılara dayanamadım. neyse verdik artık vekaleti. biraz pazarlık yaparım

nıkko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125(2008)
    fıddelımı sattıktan ıkı ay sonra motorsuz kalmaya dayanamayıp bende evo yada joyrıde yıne para yetmeyınce 2012 fıddel2s aldım,20 gun oldu,300 ve 1000km bakımını altan motorda yaptırdım,plakayı 300 artı vekalet artı trafık sıgortası125 tl şeklınde hallettım maalesef(keske kendım kostursaymışım)eskı fıddeldan farkı seramık sılındırmiş bıde sele farklı renk,arka tutamak daha modern olmuş...

Motosikleti
    BMW R 1200 Gs
    Selam Arkadaşlar. yeni motorlarınız hayırlı olsun,çok güzel ve yerinde tercihler yapmışsınız.fakat neden plakayı böyle pahalı alıyorsunuz anlamadım.her şey dahil plaka 250tl net fiyat bu sizde neden o kadar çok para yazık valla vermeyin hemen arkadaşlar.alın evraklarınızı gidin.o kadar çok zor bi iş değil plaka çıkarmak. çok karınız olur du.kaç depo benzin parası yapardı,boşa gitmiş yazık olmıuş.

Alıntı Can yoldaşı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar. yeni motorlarınız hayırlı olsun,çok güzel ve yerinde tercihler yapmışsınız.fakat neden plakayı böyle pahalı alıyorsunuz anlamadım.her şey dahil plaka 250tl net fiyat bu sizde neden o kadar çok para yazık valla vermeyin hemen arkadaşlar.alın evraklarınızı gidin.o kadar çok zor bi iş değil plaka çıkarmak. çok karınız olur du.kaç depo benzin parası yapardı,boşa gitmiş yazık olmıuş.
    Aynen. Bundan sonra ne alırsam kendim yapacağım. İşi öğrendim zaten.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler