Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sadece forumda değil, Türkiye'de SYM kullanan çok kişi yok. Değeri bilinmeyen markalardan biri. Birazda distribütörün ilgisizliği eklenince pek tercih etmiyor insanlar. Oysa son derece sağlam - kaliteli modelleri var.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Sym Hd 200 Evo
    Forumda Sym kullanan kişiler var ama sadece sayfaya göz atıp yazıları okuyorlar sanırım
    Asla Kimselerin Umudunu Kırma, Belki Sahip Olduğu Tek Şey O dur.

Fatih Ada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600 SA
    Banada öyle geldi Motor sezonu bitiyo ya ondan sanırım
    Facebook SYM Türkiye: facebook.com/photo.php?v=10150404954988509#!/groups/255250534521200/

FreeSoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece forumda değil, Türkiye'de SYM kullanan çok kişi yok. Değeri bilinmeyen markalardan biri. Birazda distribütörün ilgisizliği eklenince pek tercih etmiyor insanlar. Oysa son derece sağlam - kaliteli modelleri var.
    Selam.Merak etmeyin SYM kullanıcıları var forumu takip ediyor Ben Joyride sayfasına baktığım için görmemiş olabilirim.SYM değeri bilinen bir markadır ayrıca distrübütörü ilgisiz de değil.Hemen hemen bütün parçaları 1 gün içerisinde getirtilebiliyor.Fabrikası zaten İzmir'de.Üst sınıflar ithal ama diğerleri burda üretiliyor .Sizce ilgisizlik ya da kullanan olmasa fabrikası Türkiye'de kurulur muydu? Ben motorumu alırken gördüğüm şuydu.Bayinin elinde ki Anadolu yakasının tek ve en büyük bayisidir, 3 tane Joyride kalmıştı GTS hiç yoktu.Gelecek 10 tane GTS nin de kaporaları verilmiş daha gelmeden satılmıştı.Yani o an cebimde para da olsa 0 GTS için en az 2 ay beklemem gerekiyordu.Diyeceğim o ki SYM yi bilen bilir.Bir çok japon muadiline göre daha pahalıdır ama yok satar.Fiyatı düşmez.Çünkü kendisini ispatlamış ve kalitelidir.Hem üstelik herkeste olmaması güzel bir ayrıcalık boşverin bence böylesi çok daha iyi

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    esselamun aleyküm millet,SYM mden memnunum,sıfır sorun sıfır hata,yüksek memnuniyet var...siteye girip hal hatır sorar ortama bakarım okadar...Aktiviteler varsa aksi bi durum olmadığı müddetce katılmaya gayret ederim...

countugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    aleyküm selam

slm hd200 ,joyride200 ,gts250 ,vs150 uygun fiyat yedek parça gidip alış veriş yaptım güzel bir yer sitede görünenden daha fazla çeşit var .

http://merkezyedekparca.com/

http://yedekparca.sahibinden.com/?af...earch_text=sym
    0535 321 48 27 https://www.facebook.com/groups/252367158242383/

Motosikleti
    Honda CBF 600 SA
    SYM Grubumuza katılmanızı beklerim:

http://www.facebook.com/#!/groups/255250534521200/
    Facebook SYM Türkiye: facebook.com/photo.php?v=10150404954988509#!/groups/255250534521200/

Merhaba,

Ben bugün foruma katıldım. 2 yıldır SYM GTS250 kullanıcısıyım. Bundan 1 ay önce yağmurlu bir akşam sonunda motorumu kullandım ve dörtlüler açık vaziyette motorumu bıraktım. Aküsü bittiği için motorum çalışmadı. Aküyü bir şekilde doldurdum ve çalıştırmaya çalıştım. Bu seferde benzin olmadığını ekranda gördüm. 5 litre kadar benzinaldım ve koydum. Yeniden çalıtırmaya çalıştım, fakat motorum ateşleme yapmadı ve bu sırada akü yine bitti. Bugün yeni akü geldi ve motora bağladım, ama motorum hala ateşleme yapmıyor. Yağmurla alakalı vyae uzun süredir çalışmama ile ilgili bir problem mi oldu bilmiyorum. Uzun süre uğraşmama rağmen motor ateşleme yapmıyor. Sorunla ilgili tecrübesi olan var mı acaba?

Cevaplar için teşekkürler.

countugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    Alıntı Sukutürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Ben bugün foruma katıldım. 2 yıldır SYM GTS250 kullanıcısıyım. Bundan 1 ay önce yağmurlu bir akşam sonunda motorumu kullandım ve dörtlüler açık vaziyette motorumu bıraktım. Aküsü bittiği için motorum çalışmadı. Aküyü bir şekilde doldurdum ve çalıştırmaya çalıştım. Bu seferde benzin olmadığını ekranda gördüm. 5 litre kadar benzinaldım ve koydum. Yeniden çalıtırmaya çalıştım, fakat motorum ateşleme yapmadı ve bu sırada akü yine bitti. Bugün yeni akü geldi ve motora bağladım, ama motorum hala ateşleme yapmıyor. Yağmurla alakalı vyae uzun süredir çalışmama ile ilgili bir problem mi oldu bilmiyorum. Uzun süre uğraşmama rağmen motor ateşleme yapmıyor. Sorunla ilgili tecrübesi olan var mı acaba?

Cevaplar için teşekkürler.
    slm geçmiş olsun dostum öncelikle motorunuz ateşlemiyor derken, hiç ateşleme sesimi gelmiyor yoksa ateşleme sesi geliyorda motormu çalışmıyor.
    eger motor ateşleme sesi geliyor da çalışmıyorsa bujiyi degiştirmeyi deneyin yeni bir bujiyle çalışması lazım yanlız tanıdıgınız bir motoru olan arkadaş varsa akü takfiyesi yaparak motorunuzu çalıştırmaya çalışın.
    0535 321 48 27 https://www.facebook.com/groups/252367158242383/

NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    Arkadaşlar selamlar, ben de bir HD 200i EVo kullanıcısıyım, amerikadayken de aynı motoru kullanıyordum, hiç bir sorun yaşamadım mekanik olarak, gerçekten sağlam bir makina ve Türkiye'ye döndükten sonra da Aynı motordan Aldın , 1,5 ay önce uzun bir gezi yaptım kız arkadaşımla beraber ( istanbul- çanakkale- bozcaada- asos- behramkale- bozcaada- ayvalık- istanbul- izmir- bodrum-izmir -istanbul ) bir gezim oldu ve beni yine yanıltmadı gerçekten güven veren bir marka , yeterki bakımlarını özenli bir şekilde yapın, sizi üzmeyecek bir motor, herkese saygılar...

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    Alıntı FreeSoul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam.Merak etmeyin SYM kullanıcıları var forumu takip ediyor Ben Joyride sayfasına baktığım için görmemiş olabilirim.SYM değeri bilinen bir markadır ayrıca distrübütörü ilgisiz de değil.Hemen hemen bütün parçaları 1 gün içerisinde getirtilebiliyor.Fabrikası zaten İzmir'de.Üst sınıflar ithal ama diğerleri burda üretiliyor .Sizce ilgisizlik ya da kullanan olmasa fabrikası Türkiye'de kurulur muydu? Ben motorumu alırken gördüğüm şuydu.Bayinin elinde ki Anadolu yakasının tek ve en büyük bayisidir, 3 tane Joyride kalmıştı GTS hiç yoktu.Gelecek 10 tane GTS nin de kaporaları verilmiş daha gelmeden satılmıştı.Yani o an cebimde para da olsa 0 GTS için en az 2 ay beklemem gerekiyordu.Diyeceğim o ki SYM yi bilen bilir.Bir çok japon muadiline göre daha pahalıdır ama yok satar.Fiyatı düşmez.Çünkü kendisini ispatlamış ve kalitelidir.Hem üstelik herkeste olmaması güzel bir ayrıcalık boşverin bence böylesi çok daha iyi
    selamlar yorumunuzu cok beğendim. bende 2006 yılından beri sym gts 250 kullanıyorum 34000 km deyim cok memnunum, 400cc lik modelini almak en büyük hayalim.
    nezaketin okulu yoktur.

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    benım gts evo 27,000km ye dayandı

merhaba arkadaşlar gts250 için sağ maşpiyel ve egzos koruma parçaları arıyorum ama kime sorsam bulamadım bu konuda yardımcı olurmusunuz teşekkurler

nıkko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125(2008)
    herkeze selamlar,bende fıddle ımdan memnun sayılırım,amortısorlerın sertlıgı harıç...

Motosikleti
    Honda CBF 600 SA
    Merhaba;

Amortisör ayarı yapılıyor diye biliyorum?

wers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    joyride 200i
    Alıntı emin83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar gts250 için sağ maşpiyel ve egzos koruma parçaları arıyorum ama kime sorsam bulamadım bu konuda yardımcı olurmusunuz teşekkurler
    ben kendi sitesinden baktığımda listelerde vardı.. merkezi arayıp sorsan belki yardımcı olurlar.
    Üzerine benzin dökerek intihar etmeye kalkışan genci uzun süre ikna etmeye çalışan polis, sonunda bir bidon benzini kurtarmayı başardı...

FreeSoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    Alıntı ünsal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar yorumunuzu cok beğendim. bende 2006 yılından beri sym gts 250 kullanıyorum 34000 km deyim cok memnunum, 400cc lik modelini almak en büyük hayalim.
    teşekkür ederim.umarım alırsınız ama bana biraz pahalı geldi.

dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    http://www.nebiogullari.com.tr/detay.asp?detayid=24 WOLF SB 250 NI gelmiş ama çk pahalı 10.285 TL:S

Motosikleti
    SYM GTS 250i EVO
    Selam Arkadaşlar,
    Çeşitli tarz ve farklı cc' lerde motor kullandıktan sonra tevafuken bir gts 250i kullanma şansım oldu. Malum yerim koltuğa temas ettiği ve şöyle kafamı kaldırıp karşıya baktığım andan itibaren ısındım motora. Bir miktar sürüş yaptıktan sonra gerek oturuş pozisyonu, gerek performans gerekse de dengeli sürüş müthiş hoşuma gitti. Şimdiye kadar kullandığım en rahat motor diyebilirim gerçi maxi scooter kullanmadığım için biraz da rahatlığı abartmış olabilirim. Ama yine de 2012 için sipariş verdim. Şubatta gelecek bakalım hayırlısı bekliyoruz...
    *** Motosiklet aldığımı öğrenen birisi "Bu paraya araba alırdın" dediğinde, kendisinden tiksindim ***

nıkko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125(2008)
    hayırlı ugurlu olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler