Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    arkadaşlar ben bişi sorııım size 9000 bakımına gidecem haftaiçi ve sizce ne yaptırıım ekstra .hava filtresi ,buji, yağ markası fln.ne tavsiye edersiniz performans için fln
    dongul murat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    Alıntı gropsy adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ben bişi sorııım size 9000 bakımına gidecem haftaiçi ve sizce ne yaptırıım ekstra .hava filtresi ,buji, yağ markası fln.ne tavsiye edersiniz performans için fln
    GROPSY bu ne hız bu ne performans. ne cabuk hemen 9000 km.'ya geldın. bu hızla ve tempoyla gıdersen nasıl olsan 2-3 ay sonra motor yaptıracaksın . bence bıraz daha bekle hepsını bırden yaptırırsın...

MERT'ın daha once yaptıracagını soyledıgı asagıdakı seylerı sende yaptırsan ıyı olur herhalde...

xenon far
    K&N filitre açýk tip
    Egzozst susturucu (performans)
    4 týrnaklý buji
    2 adet michelen lastik
    yaptýktan sonra gidip HP sini ölçtürcem

Motoruna ve kendıne ıyı bak. ıyı surusler.

Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Deli gibi seviyo. Ne de olsa deli ziya
    Mert Xenon far yaptırdı, mükemmel görünüyor ve farlar acayip iyi gösteriyor.
    Herkese tavsiye ederim valla...
    Joyride'ı olanlar da yaptırabilir. Elektrik sistemi müsait.

Human Riders Wanted.!

gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    abi ama ben alalı 6-7 ay oluo.normal gibi gelio bana gerçi hiç inmiom üzerindenama inilcek gibi değilki dimi ama.herneyse tamam bişiler yapcaz artık bakımda sağolasın
    dongul murat

raymond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial KH 100 (97CC),2,5 tdi vw transporter

Parcasi Varmi 2003 Model Var Arkdasda Parcasi Yok

Slm Sym Iyi Ama Parca Yok Birini Bulsan Birini Bulamiyorsun Diyor Arkdasim
    erkan

skyline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O da olur bea:)
    Arkadaşlar gözünüzden kactı galiba mesajım Sym Mio 100 hakkında bilgi edinmek istemiştim,araştırdım ama bulamadım forumda..Sormak için en uygun yer burası olduğunu düşündüm

Motosikleti

Sym Mio 100

Alıntı skyline adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar gözünüzden kactı galiba mesajım Sym Mio 100 hakkında bilgi edinmek istemiştim,araştırdım ama bulamadım forumda..Sormak için en uygun yer burası olduğunu düşündüm
    arkadasım bıldıgın gıbı SYM motorlar suzukı bayılerınde satılıyor. ızmırde doga motor (bornova) suzukı bayıınden tum bılgılerı alabılır , motoru gorebılır ve ımkan olursa test surusude yaparsın. bu forumun bas kısmındada daha once thaı arkadasın hazırladıgı teknık bılgı ve resımlere ulasabılırsın.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Geçen gün Gts 250 gördüm-ve şaşırdım.Çok başarılı ve orjinal bir tasarım,kalitesi her halinden belli oluyor.Bence 250cc maxi sınıfındaki en alınabilecek makine

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı
    Mert Xenon far yaptırdı, mükemmel görünüyor ve farlar acayip iyi gösteriyor.
    Herkese tavsiye ederim valla...
    Joyride'ı olanlar da yaptırabilir. Elektrik sistemi müsait.

ehhehe süper millet kesinlikle tavsiye ediyorum xenonları......gece görüşü arttı birde millet yol veriyo hemen acaba ne gelio diye ....

thai ile konuştuk bende bakıyorum bir kaç bağlantı buldum yurt dışından performans kiti getirticem...egzozst..karbüratör,egzantirik,debriy aj seti gibi komple kit..isteyen varsa birlikte alalım kargo daha hesaplı olur....

thai ile kalktık 10 metre fark attım adamın motoru gitmio yaaa hehehhehehe

Alıntı melik17 adlı üyeden alıntı
    slm mert acaba amortsorlerin yagını degiştirdiginde sesi tam olarak onleyebildin mi?
    kusura bakma geç yaziom..evet okdir abi tamemen geçti....

bu arada performans kitleri ile ilgili bir yerler bulan varsa haber versin...sayıları çok az gibi gözüküyor......
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    MERTDG
    eee hayırlı olsun bakalım. artık xenonlu gts gorursek bılecegızkı senın motor kısaya mı uzuna mı yoksa her ıkısınemı taktırdın ? flasor ısını ne yaptın ? resım gondermemıssın ? performanslarıda gerceklestırırsen bundan boyle senın motor' artık SYM GTS 250 SLX dememız lazım bu konularda bırcok arkadasa yol gosterıcı oldugun ıcın tesekkurler.

skyline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O da olur bea:)
    Voyager bilgiler için teşekkür ederim..Dr hook(mio 100 kullanıcısı) ile temasa gectim..Faydalı bilgiler aldım..Fakat fiyatı 3000 ytl olunca biraz moralim bozuldu Sym motorun kalitesini sizler yardımıyla öğrendim,ama 93 model vespa px200 ile aynı fiyata geliyor..Sanırım tercih yapılma durumu olduğunda vespa daha uygun olur

Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Deli gibi seviyo. Ne de olsa deli ziya
    @skyline
    93 model, ve 2006 model
    Daha birşey demeyeceğim.

Human Riders Wanted.!

Motosikleti
    Alıntı skyline adlı üyeden alıntı
    Voyager bilgiler için teşekkür ederim..Dr hook(mio 100 kullanıcısı) ile temasa gectim..Faydalı bilgiler aldım..Fakat fiyatı 3000 ytl olunca biraz moralim bozuldu Sym motorun kalitesini sizler yardımıyla öğrendim,ama 93 model vespa px200 ile aynı fiyata geliyor..Sanırım tercih yapılma durumu olduğunda vespa daha uygun olur
    2006 - 1993 = 13 sene bınılen motorun durumunu ve en azından emnıyetın acısından yapman gerekecek masrafları da goz onune alarak karar vermenı dılerım. verdıgın kararın senın ıcın hayırlı olması ve pısman olmaman dılegıyle.

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı VOYAGER adlı üyeden alıntı
    MERTDG
    eee hayırlı olsun bakalım. artık xenonlu gts gorursek bılecegızkı senın motor kısaya mı uzuna mı yoksa her ıkısınemı taktırdın ? flasor ısını ne yaptın ? resım gondermemıssın ? performanslarıda gerceklestırırsen bundan boyle senın motor' artık SYM GTS 250 SLX dememız lazım bu konularda bırcok arkadasa yol gosterıcı oldugun ıcın tesekkurler.
    Xenon u kısaya taktırdım..aslında 2 sinede istiodum ama pahalı geldi.....

falşör ü ise bekliorum motorum tüm parçaları var suzukide 2 tane si yok bil bakalım hangileri..... flaşör ve beyin...diğer herşey 1 günde elinde..şans işte haziranın ilk haftası gelecek....yani yolda dönerken sinyal vermeyen xenon farlı bi gts görürsen anlaki benim o

Bu arada dünyadaki tüm performans parçası üreten firmalarla yazıştım...malesef gts 250 için hiç biri üretim yapmıo
    sanırım şöle yapıcak olan bir parçayı uydurmaya çalışacaz.....
    Korlasla görüştüm debriyaj seyi ve kayışını getirebiliyorlarmış..
    egzozst özel yapım olacak...birde biraz kasıp hava filitresi uyarlıcaz....
    haa bunları korlastamı yaptırcam daha karar vermedim......Tamerle yaparız sanırım...
    karbüratör ve egzantirik kitleri için tamerle bi çalışma yapmamız gerekecek sanırım....olan bi kiti bulmaya çalışcaz....

bu arada Thai belki yerinde gidecek..oralarda bulabilirse bence birleşelim herkes alsın.....

250 cc bi motorda yapmak istediklerim 5-6 hp veriyor ancak tork artığı için size şöle söliim motorun önünü falan kaldırabiliosunuz.....ben kaldırırmıyım hayır ...ama dursun bi kenarda....

yaklaşık fiyatları söliim....

egzozst özel yapım 300 dolar
    debriyaj seti (varyatör dahil) 200 dolar
    karbüratör,egzantirik hava filitresi kit 300 dolar civarı ancak daha bulamadım gts ye olanını....

Kafaya taktım yapacam....ayak uydurabilcek varsa gelsn peşimden ehehehhee

hafta sonu 1-2 saat toplanalım derim ben..birer çay içip benim motoruma bakarız her kes kıskanır ....ehehehehheheheheheh
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    MERTDG

MERT sana modıfıye calısmalarında basarılar dılıyorum ve bu konudakı azmını takdır edıyorum dogrusu. Verdıgın detaylı bılgıler ıcın tesekkurler. yanlız bu ıs bu kadarla kalmaz calısmaları bıtırdıgın zaman xenon farlar yanarken , tek tekerlek uzerınde , sesli bir goruntu beklıyoruz senden Hatta bu resmı avatar olarakta kullansan daha ıyı olur. Bende ondan sonra artık benım motoru ne yaparım bılmıyorum...... herhalde carsı pazara gıtmek ıcın ısımızı gorur , baskada ıse yaramaz o saatten sonra..

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı VOYAGER adlı üyeden alıntı
    MERTDG

MERT sana modıfıye calısmalarında basarılar dılıyorum ve bu konudakı azmını takdır edıyorum dogrusu. Verdıgın detaylı bılgıler ıcın tesekkurler. yanlız bu ıs bu kadarla kalmaz calısmaları bıtırdıgın zaman xenon farlar yanarken , tek tekerlek uzerınde , sesli bir goruntu beklıyoruz senden Hatta bu resmı avatar olarakta kullansan daha ıyı olur. Bende ondan sonra artık benım motoru ne yaparım bılmıyorum...... herhalde carsı pazara gıtmek ıcın ısımızı gorur , baskada ıse yaramaz o saatten sonra..
    üzülme ben seni dolaştırırım....zaten ağırlık lazım olacak..sürat artınca savurmasın diye hehehheheheh......

ciddi ciddi yapıcam yapıcamda sölediğim gibi bizim motorlara hazır kit yok..biraz uğraştırcak sanırım kendimi hepimiz adına testlere adıyorum ben doğrusunu buliimm size sölerim yaparsınız.....

çarşı pazara gideceksen sapet takalım önüne senin motorun....patates falan koyarsın ehehhehe
    [B]Md[/B]

joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    slm arkadaşlar

joyride nin far ampulunun özelliğini bilen varmı?

Motosikleti
    Alıntı joyride 2004 adlı üyeden alıntı
    slm arkadaşlar

joyride nin far ampulunun özelliğini bilen varmı?
    BAKINIZ JOYRIDE KULLANMA KLAVUZU (TOPIC ILK SAYFA)

Motosikleti
    SYM GTS
    tai adamların yaptığı gipi bizde model ve renklere göre listemi yapsak???

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11299
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı
    tai adamların yaptığı gipi bizde model ve renklere göre listemi yapsak???

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11299
    gercekten takdıre sayan guzel hazırlamıslar bu konuda ne yapmamız gerekıyorsa hemen yapmamız lazım. eee bunu yapmak sızler (THAI ve MERT) varken de bana dusmez herhalde....

Hadı bakalım sımdıden kolay gelsın...
    Takıldıgınız bır yer olursa gene sorabılırsınız

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler