Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı mustafa_sym adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorumda satlık fiyat 8 000 tl
    altın kaplama filan heralde sıfırı 8460tl değilmi bu motorun
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ama benimkinde 4 teker var.
    ya arkadaşlar ben motoru aldıgımda 7600 km idi servise götürüp bakım yaptırdım ama sadece yagını ve hava filtresini degişti. lastik ayarı suyuna baktı. yağ filltresini degiş dedim gerek yok dedi. sizce buji degişmelimi ve başka ne yapmam gerekli malum kulanım kitapcığı yok elimde.
    birde benim motor sogukken yani sabahları çalışırırken hafif gaz vermeden çalışmıyor. bu normalmi sizinkilerdemi böyle.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:37 ----------

arkadaşlar 10 40 casrol yağ koydurdun serviste.
    1 litre yeter dedi usta ama 1,2 litre degilmiydi kapasitesi

countugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    difransiyel yagınada baktır derim 100 lük yag oluyor tabiki oda castrol olursa iyi olur degiştireceksen..
    0535 321 48 27 https://www.facebook.com/groups/252367158242383/

ya bakıyorum hep kayıtlı üyeler var burda ama kimse yazmıyor.
    yeni sym alan arkadaşlara yardımcı olmak istemiyorlar galiba?
    benim motorum sym gts 250 bir ay oldu alalı. bana kulanım kitapcıgı lazım lütfen elinde olan bana yolasın.
    veya indirebilecegimiz link varmı. msn: jagler-27@hotmail.com

sym kulanan kimse kalmadı galiba yazsanıza forma arkadaşlar,
    gts 250 kulanan arkadaşlar motorunuz kaç km oldu.
    ve negibi sorunlarla karşılaştınız. merak ettigim 70 bin km yapan oldumu. oldu ise hangi parçalar degişti yazın. yeni gts aldım biliyosunuz motorun tipine aşıgım çok güzel. ama milletin başıma taplanıp motorla ilgili sorular sorması artık sıkıyo beni.

Motosikleti
    mr 250 destro
    mustafa kardesım sabahları bıraz gaz verıcen hatta calısınca hemen otomatık jıkle devreye gırmıyor benımkı en azından oyle garantıden jıkleyı degıstırdım ama yıne aynı haltı yapıyor bıraz gaz verıcen soyle 5-6sn sonra rolantı devreye gırıyor onun harıcınde eger lastıgın maxxıs se yagmurlu havada dıkkat et kayıyor baska bır sorun yasamadım ara sıra yagına bak uzun yol yaptıktan sonra ozelıkle bır gun sonra motorsogukken yagın sevıyesıne bak eksılebılır cok az yag sevıyesı yag ekle

Burakxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym XS125K
    Sym'nin 250cc Naked motorsiklet piyasaya süreceğini duydum... Doğrumudur? Yoksa sadece söylentiden mi ibaret..

maverick benim motor alalı tam bir ay oldu 7600 km aldım 8400 km oldu bugün.
    aldıktan 2 gün sonra casrol yağ 10w404t yağ koydum, hava filresi değişti.
    sabahları hafif gaz vermeden çalışmıyordu. gaz vermekte zarar verirmi diye kafamı kurcalardı.
    üç gün önce castrol un scooterler için ürettigi yağı koydurttum. CASTROL 10W40 SCOOTER.
    şanzıman yağınıda değiştirdim usta değişmek istemesede. şanzıman yağı rodajdan sonra değişmeli ama biçok servisler değişmiyo. dün ve bugün motor gaz vermeden start düğmesine tek basmada çalıştı üstelik 2 saniye dahi basılı kalmadı düğme.bu arada aldığımda beri 97 oktan benzin alıyorum şimdi kafama takılan birşey yok. tek düşündüğüm piston segman degişmeden motor inmeden 70 bin km yapabilirmiyim

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    maverick benim motor alalı tam bir ay oldu 7600 km aldım 8400 km oldu bugün.
    aldıktan 2 gün sonra casrol yağ 10w404t yağ koydum, hava filresi değişti.
    sabahları hafif gaz vermeden çalışmıyordu. gaz vermekte zarar verirmi diye kafamı kurcalardı.
    üç gün önce castrol un scooterler için ürettigi yağı koydurttum. CASTROL 10W40 SCOOTER.
    şanzıman yağınıda değiştirdim usta değişmek istemesede. şanzıman yağı rodajdan sonra değişmeli ama biçok servisler değişmiyo. dün ve bugün motor gaz vermeden start düğmesine tek basmada çalıştı üstelik 2 saniye dahi basılı kalmadı düğme.bu arada aldığımda beri 97 oktan benzin alıyorum şimdi kafama takılan birşey yok. tek düşündüğüm piston segman degişmeden motor inmeden 70 bin km yapabilirmiyim
    anlaşılan motorunu çok seviyorsun 100.000 km devirmeni dilerim benimde almak istediğim bir kaç motordan birisi bu x9 250 x evo 250 bunlar piaggio belki suzuki burgman 400 4 seçenek var önümde ilk bahara kadar biriktirip kalanı kredi çekip alacağım bazen forumları okuyorumda kiminin kara dediğine kimisi ak diyor ama 3 aşşağı 5 yukarı herkesin sorunsuz bindiği bir motor güle güle kullan
    ne toyotası lan benim babam adam gibi adam:salut:

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    Alıntı serkanyeliz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlaşılan motorunu çok seviyorsun 100.000 km devirmeni dilerim benimde almak istediğim bir kaç motordan birisi bu x9 250 x evo 250 bunlar piaggio belki suzuki burgman 400 4 seçenek var önümde ilk bahara kadar biriktirip kalanı kredi çekip alacağım bazen forumları okuyorumda kiminin kara dediğine kimisi ak diyor ama 3 aşşağı 5 yukarı herkesin sorunsuz bindiği bir motor güle güle kullan
    bu nasıl forumdur yahu 1 haftadır tek kelime yazan olmamış resmen ölmüş başlık

evet ya millet memmun motorundan sesleri çıkmıyo galiba.
    benim sorunum var: güzelim gts mi apartmanın önüne park ediyom üzerine bırandasını örtüyorum yağmurdan kardan güneşten korunsun diye.
    bizim burda okadar çok kedi varki bendiyim 5 tane siz deyin 25 tane. brandanın altından girip sabaha kadar motorun selesinin üzerinde yatıyolar. 10 gündür motorora binmiyordum bugün brandayı açtıgımdaki pislikleri görseniz sabaha kadar motun alarmı susmuyor dün gece sopayla indim brandayı yavaşca kaldırdım iki tanesi sex yapıyordu selenenin üzerinde. yahu daha ben manita ayarlayıp motora bindiremedim
    mart ayı gelirse selenin halini siz düşününkedi kovucu sprey alayım dedim oda kesin çözüm degilmiş. bana yol gösterin ya zehirliyecem ya sele üzerine elektirik döşeyecem. bu arada bu arada panter emeli görürseniz slm söyleyin gelsin derdime çare bulsun[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:08 ----------

su linke bir bakın: http://il.youtube.com/watch?v=jTXnflNZYBg
    http://www.vidivodo.com/289390/kediler-grup-sex
    motorunuzun selesinde bunlar yapılırsa ne olur?

Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    brandanın altına ipler dik 3-5 tane iyice gerdirerek bagla heralde bu çözüm olur...tabiki brandan tam motoru kapatacak kadar büyükse?

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    evet ya millet memmun motorundan sesleri çıkmıyo galiba.
    benim sorunum var: güzelim gts mi apartmanın önüne park ediyom üzerine bırandasını örtüyorum yağmurdan kardan güneşten korunsun diye.
    bizim burda okadar çok kedi varki bendiyim 5 tane siz deyin 25 tane. brandanın altından girip sabaha kadar motorun selesinin üzerinde yatıyolar. 10 gündür motorora binmiyordum bugün brandayı açtıgımdaki pislikleri görseniz sabaha kadar motun alarmı susmuyor dün gece sopayla indim brandayı yavaşca kaldırdım iki tanesi sex yapıyordu selenenin üzerinde. yahu daha ben manita ayarlayıp motora bindiremedim
    mart ayı gelirse selenin halini siz düşününkedi kovucu sprey alayım dedim oda kesin çözüm degilmiş. bana yol gösterin ya zehirliyecem ya sele üzerine elektirik döşeyecem. bu arada bu arada panter emeli görürseniz slm söyleyin gelsin derdime çare bulsun[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:08 ----------

su linke bir bakın: http://il.youtube.com/watch?v=jTXnflNZYBg
    http://www.vidivodo.com/289390/kediler-grup-sex
    motorunuzun selesinde bunlar yapılırsa ne olur?
    seleni kaldır ve çöp poşeti ile kapla yani seleyi kaldıracan iki taraftan çöp poşetini sıkıştırıp kapatacaksın üstüne gazetede koyacaksın olur bence aslında bende rotweiller var motorun yanına bağlasam ne kedi ne hırsız hak getire neyse bu arada 4000 4500 arası sym gts 250 yada piaggio x 9 250 alacağım sizce hangisini neden almalıyım yada almamalıyım bu hızla giderse ben motoru çoktan alırım gibime geliyor hadi cevap bekliyorum

ya aşağı yukarı fiyat lar aynı, ben motoru alalı 1,5 ay oldu alalı almadan araştırdım baya. aşağı yukarı aynı kalitede aynı fiyatta motorlar. hangisinin tipi hoşuna gidiyosa onu al.
    ama bana göre 2500 cc scoterlerin içinde en güze tip sym gts dedir

yavuzugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    Arkadaşlar herkese merhaba ; Bende sizler gibi gts 250 sahibiyim.. bgn canımı çok sıkan bir şey oldu arabanın birine arkadan bindirdim..:( bende bişey yok çok şükür.. yalnz motorumun ön kaput kırıldı ön çamurlukda kırıldı sanırım hepsinin değişmesi gerekecek değişmesi gereken parçalar ne kadardır? bana ne kadara mal olur bilen değiştiren varmı aranızda?

Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    geçmiş olsun allah bir daha kaza bela göstermesin inşallah..

geçmiş olsun sana bişey olmasın. fiyatları bilmiyorum.
    arkasından geçirdigin arabanım modeli neydi. yoksa araba arkadan çokmu seksi gözüküyodu da geçirdin

yhkaragoz14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250&burgman 650 executive
    Yeniyılın tüm sym kullanıcılarına sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim.
    katil kim ?

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Arkadaşlar selamlar;

GTS 250 için türkçe kullanım kılavuzu aramaktayım.konuda bir tane vardı ama link ölmüş indiremedim.Elinde olan varsa çok makbule geçer.Şimdiden teşekkürler.

feliçita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 500**2006**
    Alıntı Cnkydn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar;

GTS 250 için türkçe kullanım kılavuzu aramaktayım.konuda bir tane vardı ama link ölmüş indiremedim.Elinde olan varsa çok makbule geçer.Şimdiden teşekkürler.
    merhaba..ben cem.anladığım kadarı ile sym 250 niz var..size bişey danişmak istiyorum..ben de sym 250 almak istiyorum...boyum 1.55 acaba ben bu araçta rahat edebilirmiyim..ya da yakınınızda 1.55 boyunda birisi varsa motora ayakları tam yetişiyormu bi denetebilirmisiniz..teşekkür ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:40 ----------

benim çevremde kimsenin sym 250 si yok..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler