Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    countugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    okadarda kötü'de degil orjinal lastikleri ama uzun yola çıkacaksan veya hız yapmayı seviyorsan degiştirirsen daha güvenilir olur.orjinal lastikler benim bildigim kadarıyla ıslak zeminde yol tutuşu zayıf benim motorda pirelli lastik var ıslak kuru kombo çok memnunum ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Regal Raptor - SATILDI kısmetse SYM :)
    Alıntı countugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okadarda kötü'de degil orjinal lastikleri ama uzun yola çıkacaksan veya hız yapmayı seviyorsan degiştirirsen daha güvenilir olur.orjinal lastikler benim bildigim kadarıyla ıslak zeminde yol tutuşu zayıf benim motorda pirelli lastik var ıslak kuru kombo çok memnunum ....
    çok teşekkür ederim.
    Tekeriniz Taş Kaskınız Asfalt Görmesin Dostlar.

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı countugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaiocnr :dostum Yücel motor da en çok yedek parça bulundugunu biliyorum grenaj vesayire internet sitesinden araştır istersen maslak atatürk oto sanayi sitesinde sarıyer börekcisinin yanında oldugunu duymuştum internetten telinide bulabilirsin...
    İnternetten araştırdım ve Yücel Motor'a telefonla ulaştım. Lakin kendilerinde de bu parça yokmuş. Yardım için teşekkürler. Henüz bir sonuç alabilmiş değilim.

Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    vaiocnr: dostum eger istanbulda bulamadıysan tek çaren izmirdeki fabrikasından istetmen lazım ya fabrikayı ara direk gönderebiliyorlarsa ögle haledebilirsin veyada sana yakın sym servise gidip bu parçayı getirtmelerini iste yada izmire gitmen lazım ordaki servislerden veya fabrikalardan rahatlıkla bulabilirsin ama izmirde tanıdıgın varsa iş daha da kolay olur ama ilk seçenekleri yapman senin için maddi olarak daha uygun olur

Motosikleti
    Kawasaki Er6n
    arkadaşım ben aldım 0 alalı iki gün oldu bir kaç sert fren denedim bakalım nasıl diye çat diye durdu öyle hemen al değiştir gibi durumlara gerek yok bence!!!
    Alıntı cenkerdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar,
    sıfır km bir sym gts 250 alma niyetindeyim kısmetse
    fakat forumlarda okuduğuma göre orjinal lastikleri iş yapmaz demişler sizcede değişmesi gerekiyorsa öneriniz varmıdır birde gts 250 nin kullanım kitapçığını nereden bulurum mağlum merak ettiğim bir dünya konu var aklımda.
    başka iletmek istediğiniz konu varsa sevinirim hepinize kazasız sürüşler.

Motosikleti
    Alıntı ilkeraln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ben aldım 0 alalı iki gün oldu bir kaç sert fren denedim bakalım nasıl diye çat diye durdu öyle hemen al değiştir gibi durumlara gerek yok bence!!!
    yağmurlu havada ve virajda bayağa sıkıntı yaptığını duydum ama çok teşekkür ederim hayırlı olsun kazasız sürüşler.

Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    michelın lastikleride çok övüyorlar bir formda okumuştum ama bilemiyorum....

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum joyride200 kilometre sayacı veya dişlisi (çarkı) ön teker göbeginde kiliometre ölçerin dişlisi lazım bana Atatürk oto sanayide sordum var ama benim motora uygun olanı yok bazı markaların dişlisi uyuyormuş hangi modellerin uydugunu bilen varmı acaba? 4,5 servise sordum bulamadım sipariş ettirmek gerekiyormuş uyan markayı veya orjinal satan servisi bilen varsa haberdar ederse sevinirim....
    tabiki istanbul içi avrupa yakası olursa sevinirim anadolu yakasıda farketmez

007fare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD.200
    1 hafta önce servise gittim parça siparişi verdim ve hala gelmedi izmirden istanbula bi parça sizce kaç günde gelir bilseydim bukadar uzun süreceğini 4 hafta önce bursaya 4 sat de gittim birazdaha gider izmirden kendim alırdım 1 haftadır arka frenim yok
    parça sişparişini 1 ay önceden vermek lazım galiba

Motosikleti
    Sym Hd 200 Evo
    Verilen sipariş 1 hafta içinde gelmesi lazım, eğer fabrika da yoksa, servisin seni arayıp bilgi vermesi lazım.
    Bu yüzden sipariş verdiğin servise telefon açarak sipariş durumun hakkında bilgi al...

Gerek yedek parça ileilgili gerekse servis ile ilgili tüm sorunlarınızı, İzmir'de ki fabrikanın yedek parça sorumlusu "Melih bey" ile "0530 402 20 19" no lu gsm numarasından birebir görüşebilirsiniz.
    Asla Kimselerin Umudunu Kırma, Belki Sahip Olduğu Tek Şey O dur.

Motosikleti
    mr 250 destro
    arkadaslar bu nasıl bır motor ya basıyorsun otobanda 135-140yapıyor sol serıtte gıdıyor yokus assagı 150yapıyor bır scooter ıcın fazla performans

feyzullah4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride 200 2006model
    bende sym joyride200 2006 model var gecenlerde motorda birden elektirikler gitti kontagı actım kapattım az bisi elektirik geldi ayaktan calıstırdım motoru biraz dolastım sonra lambalarıda yakabildim ertesi gün oldu motor yine calısmıyor elektirik marsına basıyorum guyguyguyguy ses yapıyor ama calısmıyor baya bir zorlandı sonra calıstı neyse calıstıktıktan sonra o gün sorun olmuyor daha calısıyor bir gece kalsın yine calısmıyor bende götürdüm ustaya dedi aküden akün bitik sarj tutmuyor motorun sarj ediyor ama akün sarj tutmuyor dedi 75 liraya aküyü degistim bugun aküyü takalı 2. gün aynı sorunu yine yaptı ya uyuz oldum neden yaparki :((( serviste bana 40 km uzakta yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    Alıntı feyzullah4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sym joyride200 2006 model var gecenlerde motorda birden elektirikler gitti kontagı actım kapattım az bisi elektirik geldi ayaktan calıstırdım motoru biraz dolastım sonra lambalarıda yakabildim ertesi gün oldu motor yine calısmıyor elektirik marsına basıyorum guyguyguyguy ses yapıyor ama calısmıyor baya bir zorlandı sonra calıstı neyse calıstıktıktan sonra o gün sorun olmuyor daha calısıyor bir gece kalsın yine calısmıyor bende götürdüm ustaya dedi aküden akün bitik sarj tutmuyor motorun sarj ediyor ama akün sarj tutmuyor dedi 75 liraya aküyü degistim bugun aküyü takalı 2. gün aynı sorunu yine yaptı ya uyuz oldum neden yaparki :((( serviste bana 40 km uzakta yardımcı olursanız sevinirim
    başka bir arkadaşda başka marka bir motosiklet için okumustum bir forumda elektrik tesisatında kaçak varmış o sebeten aküyü boşlatıyormuş.
    aklında olsun belki bundandır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:10 ----------

arkadaşlar sym gts 250 bakıyorum fakat bu motorun motor ve şase numarası nerededir birine sordum oda bilmiyor.
    yardımcı olabilirmisiniz acaba.

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Merhaba Arkadaşlar,
    uzun bir aradan sonra tekrar foruma uğruyorum, ara sıra takip ediyorum ama motoru kullanmak nasip olmuyor ne yazıkki. 2007 Kasım dan beri yatan motorumu satılığa çıkarıyorum. 2006 Eylül de almıştım.
    Renk : Siyah
    KM : 11.000
    Lastik : Metzeler
    Far : Xenon
    Güvenlik : Alarm + Xena Disk Kilidi + Motosiklet Örtüsü Hediye
    Bakımlar : Tüm bakımlar Altan Motor da yapıldı. Hatta son 10 bin bakımından beri hiç kullanılmadı.
    Kaza : Yok, devrilmedi bile.
    Tek eksiği, kullanılmadığı için aküsü bitik, ancak ayak marşı ile tek seferde çalışıyor, yani acil bir eksiklik değil.

Fiyat olarak 3.600 istiyorum. Acil ulaşmak isteyenler için GSM : 0535 655 65 45
    Bu fiyata böyle bakımlı ve dolu bir başka makina alamazsınız.

Saygılar, sevgiler.

Kenan

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Arkadaşlar motor satıldı !

tarcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125

yakıt tüketimi

HD 200 100 km kaç lt yakar kullanan varmı?

Motosikleti
    Sym Hd 200 Evo
    Alıntı tarcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HD 200 100 km kaç lt yakar kullanan varmı?
    Kullanıma bağlı olarak 3.1, 3.7 lt arası...

tarcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı jada82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanıma bağlı olarak 3.1, 3.7 lt arası...
    cevap için teşekkür ederim,fena değilmiş (ybr) ye göre kıyaslıyorum
    e-5 ve e-6 ivmelenme araç sollama kamyyon sollama gibi 90-120 km nasıl ?

Motosikleti
    Sym Hd 200 Evo
    Makinanın atak, seri ve güçlü olmasının da bir bedeli olacaktır değil mi?
    ortalama 80-90 km hız ile gidersen 3,1-3,3 lt civarı ama 90 km den sonra artan her km hız için tüketim artacaktır, sürekli olarak (hiç tavsiye etmem) son gaz gidilirse (uzun yol için söylüyorum) tam dolu depo ile takriben 190-200 km arası yol yapılabiliyor.
    Bu da ortalama 4,2 lt benzin tüketimi demektir.

Motosikleti
    Alıntı cenkerdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka bir arkadaşda başka marka bir motosiklet için okumustum bir forumda elektrik tesisatında kaçak varmış o sebeten aküyü boşlatıyormuş.
    aklında olsun belki bundandır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:10 ----------

arkadaşlar sym gts 250 bakıyorum fakat bu motorun motor ve şase numarası nerededir birine sordum oda bilmiyor.
    yardımcı olabilirmisiniz acaba.
    arkadaşlar yarın motora bakıcam bir yardım lütfen motor ve sase no için.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:02 ----------

arkadaşlar bu gts 250 şehir içi normal kullanımda bir depo 12 lt ile kaç km gidiyor kimi 250 kimi 350 diyor aklım karıştı yardmınızı bekliyorum.

Motosikleti
    Honda NC 700 X
    Arkadaşlar 2009 Model Joyride 200i Evo'mu satıyorum. 7.000 km civarında, 6.000 bakımı yeni yapıldı, tüm vergileri ödenmiştir. Temiz bir motordur. Aslen GV 250 almak için satıyorum, makul takas tekliflerine açığım.

Sahibinden.com'daki ilanım için tıklayın..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler