Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kurnazdağlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD2 200İ
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar.
    arkadaşlar, SYM XS125 için görüşleriniz nelerdir?
    Istanbul'da yedek parça sıkıntısı çekermiyim?
    Özellikle yağ ve hava filtresi konuları düşündürüyor beni..?
    Merhaba ben SYM HD200 kullanıcısıyım. Sizin ilgilendiğiniz motorla sınıfı farklı, HD200 scooter, sizinki ise vitesli. Ben şunu söyleyebilirim, SYM kalite olarak iyi bir motor. Benim motorum 17000km' de sadece periyodik bakımlarını yaptırıyorum. Parça olarak da bir sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum, hava filtresi ve yağ filtreis basit parçalar zaten. Resmi sitesinde yetkili servisleri adresleri var. Bütün sorularınızı yanıtlarlar. http://www.sym-tr.com/default.asp?L=TR&mid=227

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym hd 200

hd200 lastikler

arkadaşlar elimde 7 bin km yaptığım çok temiz duro takım mevcut

ayrıntılar linkte http://www.sahibinden.com/index.php?a=1004

Motosikleti
    Çook yakında olacak inşallah : ))
    Selam Arkadaşlar,
    Arkadaşlar önceLikle merhaba ben Sym GTS 250 EVO(Veya düz GTS 250) almayı düşünüyorum fakat soru işaretleri var kafamda.
    Son Hızı Nedir? Arkanda artçı varken çekişten düşüyor mu? Yedek Parça bulunuyor mu ? Uzunyola gitmeyi düşünüyorum ben yaz aylarında İstanbul-İzmir Performans olarak tatmin edici mi ?

Arkadaşlar lütfen kulaktan dolma bilgiler ile gelmeyin.Kullanan arkadaşlardan bilgi istiyorum. Görüşleriniz benim için çok önemli. TŞK EDERİM

son hız 140 iniş aşagı
    arkanda insan varsa çekişten elbet düşüyor.yokuşta daha da çok düşüyor. hd 200 daha seri kalıyor. ama son hız olarak gts 250 daha hızlıdır yedek parça diger japon motorları gibi pahalı bulmakta zorlanmazsın sıkıntı olmaz

S.a Cümleten..

Foruma YeniÜye Oldum Nedeni İse Artik HD 200 Evo mun Olması

Birkac Sorum Olucak Radyatöre Ne Tür Su Koyuluyo Ve Radyatör Kapagı Grenajın Altındamı ?
    Hayırlı Geceler..

Alıntı SwoshiLos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a Cümleten..

Foruma YeniÜye Oldum Nedeni İse Artik HD 200 Evo mun Olması

Birkac Sorum Olucak Radyatöre Ne Tür Su Koyuluyo Ve Radyatör Kapagı Grenajın Altındamı ?
    Hayırlı Geceler..
    a.s hd 200 sınıfının lideridir. iyi bir seçim yapmışsın radyatördeki suyu tamamen boşaltıp normal çeşme suyu ve antifiriz ile yarı yarıya koyabilirsin. yok sadece ekleme yapmak istersen çeşme suyu koyarsın ön tekerin oradan eyilip yukarı dogru bakılınca koyacagın yeri görürsün

Motosikleti
    Çook yakında olacak inşallah : ))
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son hız 140 iniş aşagı
    arkanda insan varsa çekişten elbet düşüyor.yokuşta daha da çok düşüyor. hd 200 daha seri kalıyor. ama son hız olarak gts 250 daha hızlıdır yedek parça diger japon motorları gibi pahalı bulmakta zorlanmazsın sıkıntı olmaz
    Kardeşim Öncelikle Teşekkür Ederim. Ben Yaz aylarında uzun yola gitmeyi düşünüyorum. İstanbuldan İzmir Oradan Antalya Beni performans olarak tatmin eder mi ? Uzun yolda kamyonların arkasında toz duman yutmak istemiyorum : ))
    Şehir içinde zaten yeteceğini biliyorum. Bu motor tatmin edici mi. Yoksa Kymco Downtown300,Suzuki Burgman400 Yada başka bi makinaya mı yönelmeliyim.

kurnazdağlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD2 200İ

Selam

Söylediğiniz Scooter' lar içerisinde Suzuki Burgman tam da yapmak istediğiniz iş için. Kymco ve SYM' de yapana atılacak Scooter' lar değiller. Ben de HD200 sahibiyim. Ama uzunyol derseniz tabii ki Suzuki, SYM' de sizi pişman etmez ama herşeyden önce makina farkı var. Bir de aradaki fiyat farkı, ama bence SYM' den sıkıntı duyacağınızı sanmıyorum benim makina 17000KM oldu, yağ ve balata değişimi dışında masrafı yok.

feyzullah4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride 200 2006model
    bende sym joyride 200 var gecenlerde yolda giderken trak truk ses yaptı cok gürültülü olmayan bir ses bende motoru durdurdum ama bir daha elektirik marsından calısmadı eliktirik marsına basınca sanki disli bosa dönüyor gibi bir ses geliyor ama ayaktan calısıyor motor ustaya sordum baktırmadan binme dedi icinde parca kırılmıssa pistonları egersin dedi sizce arızası nedir servis bana 45 km uzakta burdaki motorcularada actırmak istemiyorm bide symin parca pahalı yaaa ne kadar tutar büyük ihtimalle mars dinamosuymus fiyatını bilen varmı mars dinamasının? bu arada bide benim egsozda sorun var fiyatına 800+kdv dediler yuh dedim bizim arabanın egsozu 200 lira

servise git sakın motora binme çalıştırma sorun küçükde olsa binersen büyür.

Motosikleti
    acun fiyatı hakkında bir bilgin varmı?

melik17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar özel yaptığım gts 250 mi satıyorum ilgilenler varsa linki http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-gts-250/detay

Motosikleti
    mr 250 destro
    ben gts250 de son hız 160km gordum ama yokus assagı duz yolda 135-140km arası gezıyor

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Aslında yokus asagı SYM hız olarak en fazla 135 görür .. 160 görüyorsan bravo

Ama nacizane tavsiyem mümkün mertebe modeli ne olursa olsun yokus asagı son hız motoru zorlamayın son hızına kadar bu kesenize zarar verebilir
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650

selamlar

Selamlar arkadaşlar , siteye yeni üye oldum. yıllardır motor aşkıyla yanarken Allah a şükür bende bi motor sahibi oldum dün. şimdilik kısaca yazmak istiyorum sonra ilginc hikayemi paylaşabilirim sizlere dün sym gts 250 aldım ama hala kavuşamadım inş yarın akşam elimde olucak. hepinize sevgiler saygılar.

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Muayene esnasında neye baktıklarını paylaşabilecek birileri var mı acaba? 5 senedir muayene yaptırmadım da Hesaplayınca 197 TL ceza ödemem gerekiyormuş

Motosikleti
    Alıntı vaiocnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muayene esnasında neye baktıklarını paylaşabilecek birileri var mı acaba? 5 senedir muayene yaptırmadım da Hesaplayınca 197 TL ceza ödemem gerekiyormuş
    fara ayarına bakıyorlar kaskın varmı diye soruyorlar bide üzerine bineceksin frenlere basacaksın tutup tutmadıgına bakıyorlar son olarakta sinyanllere bakıyorlar he unutmadan motorun sase numarasını russattaki ile karsılastırıyorlar o kadar kolay gelsin

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    slm arkadaşlar. bu da benim sym gts 250 bide babamda mio 100 var 5 yıldır onu kullanıyoruz harika. sym bu kalite bu fiyatlar çok çok iyi. daha tık arıza yapmadı mio gerci daha 7000 km de ama sonucta kalitesini biliyoruz

Uploaded with ImageShack.us

maxi scooter arayışında olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum gts 250.
    ben rodajdayım şuan onuda atlattıkmı bi hız testi yaparım artık

2.el olmasına ramen pek kullanılmamış bi gts 250 aldım.sahibi thy pilotu oldugundan pek zaman bulamamış 6.800 km de kendısınden aldım suan 7.400 km de motorum.sürüşü keyif veren yolu kavrayan bi yapısı var gayet dengelı dıyebılırım.burgman 400 de kullanmışlıgım var rahatlık bakımından ben aynı keyifi aldım dıyebılırım.alma ısteyen arkadaslara tavsiye ederim

Motosikleti
    hayırlı olsun arkadasım iyi günlerde kullan kazasız belasız bendede joyride 200 arıza yaptı binemiyorum icin yanıyor ama yaptıracam korkuyorum cok yüklü maliyet cıkmasından :( parca cok pahalı symnin :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler