Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Burgman 400
    Aynı sorun benim eski motorum gts de olmuştu zenonlardan dolayı göstergeler bozulmuştu.Altan motora gönderdim 100 liraya yaptılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym gts 250
    emre arkadaşım teşekkür ederim.cevabın için .ama bunu istanbulda yapan bir bilgisayarcı varmış,70 tl ye yapıyormuş onun telefon numarasını bulabilirsem daha ucuza hallederim diye düşünüyorum bulamassam altan motora gönderecem ,teşekkürler

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Merhaba o kisinin telini bulacagım senden ricam bana telefonunu özelden göndermen olacak
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    sym gts 250

merhaba

yardımın için ,tşk.....cep tel.0532 2169843 seyhan karbay

sym modellerinin hangilerinde seramik silindir kullanıldı?

senko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM gts 250
    gts 250 de var onu biliyorum diğer modellerinde varmı bilmiyorum

sym bilgi paylaşım konusunun tam başına dönüp bakıldığında sym gts 250 ve sym hd 200 dışında başka motorda seramik kaplı silindir yok

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    sym xs125k modelindede var.symnin türkiyedeki tek vitesli modeli.ybr nin birebir kopyası.tek farkı bu seramik silindirler.

Motosikleti
    sym gts 250
    arkadaşlar benim bi sorum olucaktı yakıt durumu nasıl acaba şehir içi ve şehirler arası 100kmde kaç litre yakıyor...

Motosikleti
    mr 250 destro
    12lt le 300km yapıyor tabı benzını sonuna kadar harcarsan

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    100 km 3,5-4 arası genelde 4 e yakın. gts 250 içindir.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

yhkaragoz14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250&burgman 650 executive
    iyi bayramlar
    katil kim ?

Motosikleti
    mr 250 destro
    herkese ıyıbayramlar

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200

SYM Joyride 200 izlenimlerim

Bayramda memleketine giden bir arkadaşım kapalı garajı olmadığından dolayı Joyride 200' ünü 1 haftalığına bana bıraktı. Hem muhafaza edersin, hemde bi gez gör bakalım, birde bunun tadına bak diye ... Tadına doyamadım valla Ben ki motora AN 125 ile başlayıp 23.000 km'dir hala onda devam ediyorum, AN den inip Joyride' a binince tabiri caizse Doğandan inip Limuzine binmiş gibi oldum. Kendi motorumla 70-80 ler güvenli, ama 90-100 lerde inim inim inleyerek otoyolda ilerlerken Joyride de sakin sakin giderken ibreye baktığımda 120 leri görünce hemen bir silkelenip dur dedim kendi kendime ne yapıyorsun yavaşla oğlum... Hiç zorlanmadan alıp başını gidiyor bu meret Seleye oturuş pozisyonu ve gidona hakimiyet oldukça başarılı. Artçılı kullanımda bile sıkışık trafikteki düşük hızlarda denge ve manevra kabiliyeti çok güzel. Sele altına bayıldım diyebilirim. Artçımın kaskı + bi dünya eşya sığdırdım. Ön arka disk frenlerin hassasiyeti ve fren manetlerinin pamuk yumuşaklığındaki kıvamınada bayıldım resmen. Benim arka fren maneti ile kampanayı sıkarken kas yapıyorumda bazen Göstergeleri de çok şık. Raceler gibi kontağı ilk açtığımda ibreler önce sona kadar gidip geliyor ve gece karanlığında ibrelerin ışıklandırması bana çok etkileyici geldi.

Elle tutulur ilk maxi deneyimimdi. Çekmeköy - Bahçelievler - Bakırköy - Ümraniye yaptım. Ara hızlanmalar, fren mesafesi ve sürüş konforu benim için yeterliydi. Şayet Joyride böyleyse, benim ileride düşündüğüm GTS 250 den kimbilir nasıl keyif alacağım diye yormaya başladım şimdi.

hissettiklerimi paylaşmak istedim...

Sağlıcakla kalın...

kurnazdağlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD2 200İ

Hd 200

Selam arkadaşlar, SYM HD 200 almak istiyorum. Motor kalitesi ve yoğun trafikte kullanım ve performansı hakkında bilgi verebilecek arakadşlar varsa sevinirim.. Kurban bayramınız mübarek olsun

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    kurnazdağlı şu konuyu biraz incele fikir verir.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...nikliligi.html
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    sym hd200
    13.000 km'yi geçmiş bir hd200'üm var. Ne kadar geçtiğimi bilmiyorum çünkü en son 9000'lerde klometre teli çalışmaz hale geldi ve 5 ay kadardır da temin edilemedi bir türlü. Ya gümrükte oluyor, ya sesi çıkmıyor. Ayrıca son 3 ay kadardır 10 saat civarı beklediğinde, tamire gidip de karbüratörü temizlenip, samandıra ayarları sıkılıp bu sefer 1 hafta düzgün çalışıp 15 saat çalışmadan beklediğinde hiç çalışamıyor. Servsin sonuç olarak gördüğü bujinin boğulmuş olması. Bu nedenle benzin falza gelmesin diye ayarları kısıp, şamandıra memesini değiştirdiklerini söylediler ama hiçbrşey değişmedi. Bir hafta boyunca nerdeyse her seferinde marşa basar basmaz çalışan motor, birgün 15 saat falan bekledi mi kesinlkle çalışmıyor. İster çalıştırırken haifiçe gaz verin, ister 10 saniye marşa basın hiç gaz vermeden. Defalarca bu durumla karşılaşıp her türlü denediğimden biliyorum. Başına bu tarz birşey gelmiş olan varsa ve paylaşırsa sevinirim. İşim için kullandığımdan maddi kayba da uğruyorum ve tam bir işkence oldu bana bu motor.

Giderken kötü mü, hayır çok memnunum ama son zamanlarda çözülemez bir şekilde gidemiyoruz.

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    bana bu akü sorunu gibi geldi.

kurnazdağlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD2 200İ
    Yardımlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.

Alıntı deloth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13.000 km'yi geçmiş bir hd200'üm var. Ne kadar geçtiğimi bilmiyorum çünkü en son 9000'lerde klometre teli çalışmaz hale geldi ve 5 ay kadardır da temin edilemedi bir türlü. Ya gümrükte oluyor, ya sesi çıkmıyor. Ayrıca son 3 ay kadardır 10 saat civarı beklediğinde, tamire gidip de karbüratörü temizlenip, samandıra ayarları sıkılıp bu sefer 1 hafta düzgün çalışıp 15 saat çalışmadan beklediğinde hiç çalışamıyor. Servsin sonuç olarak gördüğü bujinin boğulmuş olması. Bu nedenle benzin falza gelmesin diye ayarları kısıp, şamandıra memesini değiştirdiklerini söylediler ama hiçbrşey değişmedi. Bir hafta boyunca nerdeyse her seferinde marşa basar basmaz çalışan motor, birgün 15 saat falan bekledi mi kesinlkle çalışmıyor. İster çalıştırırken haifiçe gaz verin, ister 10 saniye marşa basın hiç gaz vermeden. Defalarca bu durumla karşılaşıp her türlü denediğimden biliyorum. Başına bu tarz birşey gelmiş olan varsa ve paylaşırsa sevinirim. İşim için kullandığımdan maddi kayba da uğruyorum ve tam bir işkence oldu bana bu motor.

Giderken kötü mü, hayır çok memnunum ama son zamanlarda çözülemez bir şekilde gidemiyoruz.
    bu tip olay başımıza gelmedi. şu anda arkadaşta 45 bine geldi böyle sorun olmadıgı gibi kalburatör çok hassastır kurcalanması yanlıştır diyorum sorunun kalbiratör ayarı bozuldugunu zandediyorum. servis dahi olsa tam orjınal ayarını tutturamaz hatta iyice bozmuştur. bu güne kadar kullandıgım motorlar içinde tek marşla çalışan hd 200 var bunuda belirteyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler