Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Hoşgeldin sonercor;
    Sym Gts 250 düşünmekle çok iyi bir karar vermişsin.Bursa da sana tavsiye edebileceğim bayi ÖZGENÇ MOTOSPORT tur.Ulubatlı Hasan Bulvarı ve Gazcılar caddesinde mağazaları var,hem satış hemde servis hizmeti veriyorlar ben çok memnunum,sanada yardımcı olurlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sonercor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    silverwing 400
    sağol yardımın için teşekkür ederim...
    uzun zamandır forumlarınızı takip ediyorum bi araç alırken biraz zor karar veren birisiyim.arabamıda o şekilde almıştım umarım gts 250 konusunda da yanılmam.hemen alamam araba kredisini bitirdiğim gib istiyorum kısmetse ama ben şimdiden yazılarınızı takip edrek motor hakkında yeterli bilgiye sahip olucam inşallah.

arkadaşlar bende bugün 2007 model sym vs150 pazarlık yaptım ve kapora verdim 2750 e anlaştık çok araştırdım umarım pişman olmam çünkü eşimle kısa gezmeler yapmak istiyoruz umarım tercihim dolayısıyla pişman olmam sizce ne kadar mesafe gidebilirim motor şu an 700 km de şimdiden ilginize teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı john coffee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    voyager ilgin için teşekkür ederim ... formun eski takipçilerinden sayılırım ama yaklaşık 1 senedir koptum haliyle o yüzden dedim ufakta olsa fikir edeineyim bakalım kısmet işallah alırım fiyatlara zam yapmmassa motoran !! korlas kızıltoprak la konuştum ellerinde henüz daha yok gelince alacam tabi evdeki hesap çarşıya uayrsa selamlar

Nasıl bir firma bu motoran yaw ... İnşallah sağlamdır ??? 2008 modeller yok halen sanırım bende anlamadım ? işimiz var galiba bu firmayla bakalım eski bayiiler satış yapacak mı yapmassa ayvayı yedik valla ... adamların internet sitesine giriyorum syn yetkili bayiileri diye istanblulu seçiyorum 4 tane bayii adı geliyo koca istanbulda !!!! Saçmalamışlar birazcık

Forumdan Uzaklaştırıldı john coffee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    Arkadaşlar o kadar yazı yazdım forma bilgi edinirim diye ama kimse yok galiba ??? Nerelerdesiniz yahu ??? Sym cilerin form sayfası zayıf galiba bende anlayamadım ????

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    Arkadaşlar SYM GTS 250 - 2008 model piyasaya çıktı. Geçen gün bir gazetede reklamını gördüm. henüz MOTORAN sitesinde yeni model hakkında bir bilgi yok ama zannediyorum kısa süre sonra piyasada görecegiz. Aşağıdaki linkten you tube dan yeni modelin bir videosunu izleyebilirsiniz. Tabiiki yasaklı sitelere girme programınız varsa. Çünkü bu günlerde you tube yasaklı. bir yere kaydedin yasak kalkınca izlersiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=Z-5MI...eature=related
    [B]CUMHURİYET'İMİZE SAHİP ÇIKALIM...[/B]

sonercor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    silverwing 400
    0 km sym gts 250, 2004-2006 suzuki burgman 400, 2003-2005 honda silverwing 600 arasında kararsızım bi türlü karar veremiyorum.
    geçenlerde honda silverwing 600 ü kullanma fırsatım oldu inanılmaz bir makine,bunun yanında sym gts 250 yi unutur oldum ama hondanın fiyatı yüksek,birde suzuki burgman 400 lere bakıyorum kaliteli ve sağlam olması daha da önemlisi az yakması yüzünden bu arada performansından da memnun oldum ama hala karar veremedim.

Motosikleti
    sym gts 250 hussar 125
    arkadaşlar herkese selam 3 yıldır motor kullanmama rağmen ilk defa bir siteye üye oldum yalnız tarihlere bakınca pek yazışılmıyor galiiba deminden beri saga sola saldırıyorum cevap yazan çıkmadı

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    herkeze slm
    aramıza yeni katılan ve katılmayı düşünen arkaşlarada slm ...

ilerliyen tarihlerde SYM yaz gezmeleri part III olacaktır.Organizatör sevgili uzzy kardeşimiz bizi gene biryerlere götürecek ... tüm sym tayfasını bekleriz .

iyi bir secim yaptıgınızı hiç bir zaman unutmayın . kazasız belasız sürüşler

saygılar. sevgiler .

Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an Mio hala elimde ve 1900 liraya satıyorum. kırmızı-beyaz, henüz 3000 kilometre olmadı. aklınızda bulunsun, almak isteyen olursa numaram 0533 255 4844 (Erdem) çok teşekkürler

ketchup;
    tam bende benim hanıma bir mio almayı düşünüyordum .
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

Motosikleti
    Asya Motor AS 125 T
    ya bu montana'nın sitesi açılmıyor. bu montana nerede acaba istanbul anadolu yakasında?
    ne kadar dönersen dön, popon yine arkandadır... :queen:

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Hey millet .) yahu topic hareketsiz kalmış bizden sonra. Blackphanter-teksavasci-uzzy-aquila-ketchup biraz ilgilenin ya. Bakın yeni arkadaşlar soruları doldurmuş.

Arkadaşlar;
    Ben de SYM GTS-250 kullanıyorum. 2007 10 Nisan'da marşa bastım. Bugüne kadar 16.500 km yol yaptım. Bunun içerisinde Ayvalık gibi uzun yol da var.
    Ve fazlasıyla memnunum. Şimdiye kadar standart bakımlar olan Motor yağı-hava filtresi dışında yaptığım tek masraf arka fren balatasını değişmek oldu. Yaz-kış işe gidiş gelişte kullandığım için, İstanbul trafiğinde balata bitmesi gayet normal. Trafiğin içinde ve uzun yoldaki performansı sınıfına göre fazlasıyla yeterli. Birde GTS'yi Burgman 400 yada Silverwing 400-600 ile kıyaslamayın. Farklı kulvarlarda motorlar. Güçleri belli, kalıpları belli. 250 cc sınıfında performansı,rahatlığı,konforu,,yakıtı konularında bana göre kesinlikle en iyisi. Bakımlı bir GTS ile şehiriçi 100 km de yaklaşık 4 litre, uzunyolda yaklaşık 3.25 lt yakıt tüketimi gördüm. En son 19 Mayıs tatilinde ayvalıktan dönerken 1 depo ile 370 km yol yaptım.

GTS-250 almayı düşünen arkadaşlara umarım referans olur bunlar.
    Şimdiden hayırlı olsun arkadaşlar
    NC700SA'13

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    Alıntı aLien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hey millet .) yahu topic hareketsiz kalmış bizden sonra. Blackphanter-teksavasci-uzzy-aquila-ketchup biraz ilgilenin ya. Bakın yeni arkadaşlar soruları doldurmuş.

Arkadaşlar;
    Ben de SYM GTS-250 kullanıyorum. 2007 10 Nisan'da marşa bastım. Bugüne kadar 16.500 km yol yaptım. Bunun içerisinde Ayvalık gibi uzun yol da var.
    Ve fazlasıyla memnunum. Şimdiye kadar standart bakımlar olan Motor yağı-hava filtresi dışında yaptığım tek masraf arka fren balatasını değişmek oldu. Yaz-kış işe gidiş gelişte kullandığım için, İstanbul trafiğinde balata bitmesi gayet normal. Trafiğin içinde ve uzun yoldaki performansı sınıfına göre fazlasıyla yeterli. Birde GTS'yi Burgman 400 yada Silverwing 400-600 ile kıyaslamayın. Farklı kulvarlarda motorlar. Güçleri belli, kalıpları belli. 250 cc sınıfında performansı,rahatlığı,konforu,,yakıtı konularında bana göre kesinlikle en iyisi. Bakımlı bir GTS ile şehiriçi 100 km de yaklaşık 4 litre, uzunyolda yaklaşık 3.25 lt yakıt tüketimi gördüm. En son 19 Mayıs tatilinde ayvalıktan dönerken 1 depo ile 370 km yol yaptım.

bizi aydınlattıgın icin teşekkürler doganım .. cumartesi hisara gelemedim,misafir gelecegini söylemiştim ... hisar toplantılardan beni haberdar edin ..salıcakca kal
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

burock1985 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    peki bisey sorucam bu motorda enjeksiyon yok galiba dimi? 100km 3.25 yakıyorsa baya iyi. benim mondial 125zn 150km de 4.2 yani 1depo gidiyo. yani 100kmde 2.8 litre 125 cc ile 250cc arasında bu kadar az fark sasırttı beni sanki daha fazla yakar.

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    Alıntı aLien adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar;

usta balatayi kaca değiştirdin. fiyatı nasıl benimde değiştirmem lazım artık
    birde 16 bini gectiğini soyluyorsun kayışı degistirmedinmi,
    biliyorsan kayıs masrafınıda soylermisin..
    buz motoda mitsubushi kayışlar var bunları kullansak omru ne olur bilen varmı
    benim makinede 13bin km civarında. kayıs ve balata değişmem lazım. :(

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı adigececen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende bugün 2007 model sym vs150 pazarlık yaptım ve kapora verdim 2750 e anlaştık çok araştırdım umarım pişman olmam çünkü eşimle kısa gezmeler yapmak istiyoruz umarım tercihim dolayısıyla pişman olmam sizce ne kadar mesafe gidebilirim motor şu an 700 km de şimdiden ilginize teşekkürler
    Merhaba kardeş,
    Kaza bela olmadıkça,inşallah olmaz.
    Peryodik bakımlarını zamanında yaptığın taktirde bir sorun yaşayacağını sanmıyorum
    Kuzenim VS125 ile 2kişiyle Boruma gider gelirdi yaz aylarında ve yanılmıyorsam
    sorunsuzca 38000 km kadar yol yaptı o Scooter ilesatarkende olduğu gibi sattı ve zarar asla yapmadı!

Alıntı kontgerilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta balatayi kaca değiştirdin. fiyatı nasıl benimde değiştirmem lazım artık
    birde 16 bini gectiğini soyluyorsun kayışı degistirmedinmi,
    biliyorsan kayıs masrafınıda soylermisin..
    buz motoda mitsubushi kayışlar var bunları kullansak omru ne olur bilen varmı
    benim makinede 13bin km civarında. kayıs ve balata değişmem lazım. :(
    13000 km de kayış değiştirmen gerektiğini kim söyledi arkadaşım?
    Bence daha çok erken! ama çok sert kalkışlar yapıyorsan kayışı zorlamış olabilirsin.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Selam Arkadaslar cok uzun zaman oldu unutmusum nerdeyse ne güzel sessizlik hakim ama topic bıraktıgımız gibi sapasağlam duruyor . Yakın bir zamanda gezi olacak artı yazın gelmesiyle birlikte geleneksel Rumelihisarı bulusmalarına kaldıgımız yerden devam edecegiz . Biz sezonu actık gidiyoruz arada ama sizlerle daha renkli olacak eminim
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaslar cok uzun zaman oldu unutmusum nerdeyse ne güzel sessizlik hakim ama topic bıraktıgımız gibi sapasağlam duruyor . Yakın bir zamanda gezi olacak artı yazın gelmesiyle birlikte geleneksel Rumelihisarı bulusmalarına kaldıgımız yerden devam edecegiz . Biz sezonu actık gidiyoruz arada ama sizlerle daha renkli olacak eminim
    Aaaah ah...yaramı deştin be kardeş
    Birzamalar İstanbul - İstinye de oturu ve boğaz'ın o güzel manzaralarını yaşar,Rumelihisarında oturmakta olan arkadaşlarımla güzel anlar geçiridim......
    inşallah yine yaşayabilirm o günleri
    Tarzım çok basittir.....

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Özercim baska bir İSTANBUL yok her zaman bekleriz sen gel toparlanırız sorun yok
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Doğanın da dediği gibi benimde referansım fotoğraflarla olsun..
    Almayanlar almayı düşünenler,hala düşünüyormusunuz yoksa..

Gezilerimizden bir kaç kare...

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özercim baska bir İSTANBUL yok her zaman bekleriz sen gel toparlanırız sorun yok
    Teşekkürler düşünmen yeterli.....SYM kültürü almış kardeşim
    Yakında orada olacağız eşimle inşalah görüşürüz....

[QUOTE=Blackpanther;1127210]Doğanın da dediği gibi benimde referansım fotoğraflarla olsun..
    Almayanlar almayı düşünenler,hala düşünüyormusunuz yoksa..

Gezilerimizden bir kaç kare...

Harika kareler paylaşım için teşekkürler ve yolunuz herdaim açık olsun
    SYM nin ne kadar güzel bir Maxi Scooter olduğu bu karelerde daha iyi anlaşılır oluyor
    Tarzım çok basittir.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler