Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Merhabalar sevgili arkadaşlar.

Biraz işlerin yoğunluğundan, biraz siyatiklerimizin soğuk havalarda motorla hemhâl olmamıza izin vermeyişinden, biraz da sanal âleme olan yabancılığımızın getirdiği ürkeklikten dolayı bir süredir yazışamadık, görüşemedik. Fuarla birlikte içimizde oluşan coşkuyla yeniden buralardayız çok şükür. Bu vesileyle, hoş geldiğimizi düşünen dostlara “hoş bulduk”, SYM ailesine ve grubumuza yeni katılan arkadaşlara “hoş geldiniz” diyorum.

Geçen yıl, GTS almayı düşünüp araştırma yaparken keşfettiğim bu sohbet grubunda, bu güne kadar pek çok arkadaşın tespitlerini, tenkitlerini, heyecanlarını, duygularını paylaştık. Yol boyunca yeni katılımlar oldu aramıza. Ama ayrılanlar da oldu. Hep isimlerini görmeye, yazılarını okumaya alıştığımız eski dostlar sessizce kaybolunca, geride kalan olmanın hüznü çöktü üzerimize haliyle.

Gönüllülük esasına dayanan birlikteliğin kaldırmayacağı, bazı hoyrat çıkışlar karşısında yaşanılan kırılganlıklar, bir de ‘motorcunun eyvallah’ı yoktur kuralıyla birleşince bazı ayrılıklar kaçınılmaz oldu sanırım. Gidenler, kalanlar, yeni gelenler, kısaca; burada, aynı sohbet ortamını paylaştığımız, selam alıp selam verdiğimiz bütün arkadaşlar, sağlık ve afiyettedirler inşallah.

MUSİS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GSR600
    arkadaşlar merhaba,
    geçen sene SYM Vs150 motorumla beraber 3-5 gezide buluştuk, çok güzel zamanlar geçirdik. Fakat bu sene SYM Vs150 mi satarak, vitesliye geçiş yaptım. Bu sebepten eski bir SYM ci olarak yine gezilerinizi takip edip katılmaya çalışacağım..
    sevgiler
    Can

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı Aquila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,
    geçen sene SYM Vs150 motorumla beraber 3-5 gezide buluştuk, çok güzel zamanlar geçirdik. Fakat bu sene SYM Vs150 mi satarak, vitesliye geçiş yaptım. Bu sebepten eski bir SYM ci olarak yine gezilerinizi takip edip katılmaya çalışacağım..
    sevgiler
    Can
    Can hayırlı uğurlu olsun..diye diye yaptın sonunda yapacağını
    ne aldın bu arada sorması ayıp

Motosikleti
    GSR600
    Alıntı Blackpanther adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can hayırlı uğurlu olsun..diye diye yaptın sonunda yapacağını
    ne aldın bu arada sorması ayıp
    Suzuki GSR600
    biraz fazla sınıf atladım...
    ama önce Honda dan eğitim aldım..Çok faydası oldu tavsiye ederim.

Motosikleti
    Burgman 400

sym gts 250 uzun cam

herkeze merhaba . arkadaşlar sym gts 250 ye uzun ön cam yaptırmak istiyorum.bir tane buldum orjinalinden 10 cm. uzun. taktırsam bir faydası olurmu acaba yeterli gelirmi.bu camdan taktıran yada bilgisi olan varmı.yardımlarınızı bekliyorum.

Selamlar 2004 model sym 200 lük buldum yaklaşık 40 binlerde 2.500 ytl temiz motor nasıl tavsiye edermisiniz görüşleriniz benim için çok önemli...

pallmall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam ben de bu hafta elimdeki honda activa'yı satarsam gidip bi bayiiye sıraya giricem gts 250 için, para durumları olmazsa joyride da düşünüyorum. anadolu yakasında hangi bayiyi tavsiye edersiniz, altan motor u çok duyuyorum, bir de ümraniye'de Yaşar ticaret var servis yeni başlayacakmış.
    şurdan aldım, kolaylık, iyi niyet gösterdiler diyecek arkadaş var mı?

Motosikleti
    ybr
    parça sıkıntısı varsa bu motorda alınmazki
    ..akvaryumdaki pirana hep macerayı düşler...

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    Alıntı Samurai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parça sıkıntısı varsa bu motorda alınmazki
    Arkadaşlar ,
    SYM marka motorların Türkiye distribütörlüğünü MOTORAN / İZMİR firması almış olup , her türlü modelin parça temini bizzat kendileri tarafından yapılmaktadır.. Parça sıkıntısı diye bir şey söz konusu değildir.. Servis olarak eski anlaşmalı firmalar (suzuki servisleri) halen bakım ve onarımları yapmaktadır.

Detaylı bilgi için firmayı aşağıdaki adresten ziyaret edebilirsiniz.

www.motoran.com.tr
    [B]CUMHURİYET'İMİZE SAHİP ÇIKALIM...[/B]

selamlar arkadaşlar Joyride sym 200 orjinal kayış fiyatlarını bilen varmı

Motosikleti
    BEVERLY 250
    Merhaba Arkadaşlar,

Ben de bugün itibariyle SYM HD 200 Evo sahibi olarak aranıza İstanbul'dan katılmayı düşündüm. Vayoger nickli arkadaşımızla aynı yaşlarda sayılırız. Onun da üyelik yazısını okumuştum. Ben de iki teker dünyasına yeni adım atıyorum. Bu arada forum sayfalarında yazılanları kaçırmamaya çalışıyorum. Yazılanları okudukça bilgi hazinem genişliyor ve onlardan yararlanacağımı biliyorum.

Şimdilik bu kadar.

Hepinize kazasız ve güzel günler diliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı john coffee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    MERHABA ARKADAŞLAR .....

Selamlar öncelikle bende bir motor kullanıcısıyım dorado corvus 250 c.c lik bir motorum var onu verip bi tane gts 250 almak niyetindeyim inşallah .. daha önce sym kullnıcılarından zühtüpaşa abimle yazışırdık saolsun ... biraz biraz anlatırdı bana saolsun . hafta sonu korlas kızıltoprak bayii ne gittim baktım sym gts 250 kalmamış ellerinde türkiye distürübütörlüğünü motoran diye izmirden bi firma almış öğrendim ilk başta dediler biz artık satmayacağız sym ala ala dedim kendime motoran daha kimseyle anlaşmamış galiba ???? bugün tekrar telefon ettim ve dediler 1 haftaya kadar 2008 model sym gts 250 7,990 ytl ye satışa sunulacak dediler çok enterasan piayasada bi gariplik var karışıklık inşallah düzeltirler ))
    Kısmet olursa bende almayı planlıyorum inşallah alabilirim gücüm yeter ) bu arada kısacık bir bilgi vercek olan olursa gts 250 hakkında çok sevinirim ...
    Sizce : Almalımıyım ???? Almamalımıyım ???

Teşekkürler ..............

Motosikleti
    BEVERLY 250
    Merhaba John coffee,
    Sen zaten aslında kararını vermişsin. Avatarın bile gts 250 galiba di mi ?

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    Ewet aslında kararımı verdim....Kullanıcılara da bi sorayım dedim ... bu ara bi karışıklık var çünkü servis ? parça ? suzuki bıraktı motoran aldı acaba ne olacak bi sürü soru işareti var kafalarda !!! neyse bi hal yolu bulunacaktır sanırım kısmetse bende alıcam . inşallah uzun süre binerim diye alıyorum zaten ... gts 250 kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini banada aktarırlarsa çok sevinirim .... herkese selamlar ....

Motosikleti
    Burgman 400
    arkadaşım gts ler çok iyi motor.yol tutuşu harika.sıkı motor.ben 14000 km.yaptım.tık yok.hiçbir arıza olmadı.bizim burda birinde var 2006 model.motor 50000 de canavar gibi gidiyo.hiç arıza çıkarmamış.ispanyada aynı kasanın 125 cc var.yani sym dünyanın her yerinde var diyebilirim.çok iyi motor al sen sonuna kadar sym.

Motosikleti
    GSR600
    nerde bu SYM ciler, nerde geziler

symali, blackpanter, ketchup vs...

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    inanmıyorum, uzun zamandan sonra ilk kez sym başlığına bakayım dedim, onda da son mesajda adım geçmiş =) saol Aquila. Arkadaşlar ben de bu aralar büyük bir makineye geçmeyi planlıyordum ama uzun bir düşünme sürecinden sonra bu işi askerden sonrasına bırakmaya karar verdim. o zamana kadar vitessiz kalmamak için de Derbi GPR 125 Nude aldım. Şu an Mio hala elimde ve 1900 liraya satıyorum. kırmızı-beyaz, henüz 3000 kilometre olmadı. aklınızda bulunsun, almak isteyen olursa numaram 0533 255 4844 (Erdem) çok teşekkürler =)

bu arada bir buluşma olursa ben de Can'a eşlik edip katılmak isterim.

ps: Can dün satış yaptığım için özür dilerim ama çok önemli bir iş görüşmesiydi engel olamadım. çok selamlar =)

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    Alıntı john coffee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ewet aslında kararımı verdim....Kullanıcılara da bi sorayım dedim ... bu ara bi karışıklık var çünkü servis ? parça ? suzuki bıraktı motoran aldı acaba ne olacak bi sürü soru işareti var kafalarda !!! neyse bi hal yolu bulunacaktır sanırım kısmetse bende alıcam . inşallah uzun süre binerim diye alıyorum zaten ... gts 250 kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini banada aktarırlarsa çok sevinirim .... herkese selamlar ....
    Sevgili arkadaşım,
    SYM GTS 250 motor için şimdi burada ne yazsak mutlaka eksik bir şeyler kalır. Sen en iyisi vakit buldukça forumun başından itibaren yazışmaları oku. Okudukça SYM hakkında çok şey öğreneceksin aklında bir soru işareti kalmayacak... Şimdiden SYM motorun hayırlı olsun...
    [B]CUMHURİYET'İMİZE SAHİP ÇIKALIM...[/B]

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    Alıntı VOYAGER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşım,
    SYM GTS 250 motor için şimdi burada ne yazsak mutlaka eksik bir şeyler kalır. Sen en iyisi vakit buldukça forumun başından itibaren yazışmaları oku. Okudukça SYM hakkında çok şey öğreneceksin aklında bir soru işareti kalmayacak... Şimdiden SYM motorun hayırlı olsun...
    voyager ilgin için teşekkür ederim ... formun eski takipçilerinden sayılırım ama yaklaşık 1 senedir koptum haliyle o yüzden dedim ufakta olsa fikir edeineyim bakalım kısmet işallah alırım fiyatlara zam yapmmassa motoran !! korlas kızıltoprak la konuştum ellerinde henüz daha yok gelince alacam tabi evdeki hesap çarşıya uayrsa selamlar

Nasıl bir firma bu motoran yaw ... İnşallah sağlamdır ??? 2008 modeller yok halen sanırım bende anlamadım ? işimiz var galiba bu firmayla bakalım eski bayiiler satış yapacak mı yapmassa ayvayı yedik valla ... adamların internet sitesine giriyorum syn yetkili bayiileri diye istanblulu seçiyorum 4 tane bayii adı geliyo koca istanbulda !!!! Saçmalamışlar birazcık

sonercor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    silverwing 400
    slm
    ben aranıza yeni katıldım sym gts 250 almayı düşünüyorum bursada bayi varsa yardımcı olurmusunuz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler