Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Deli gibi seviyo. Ne de olsa deli ziya
    Yaw arkadaşlar polis motorlarının resimleri uçmuş, bilgisayarına kopyalayan varsa koysun yeniden buraya...

Human Riders Wanted.!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melik17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar krom eksoz bana 240 a mal çok tok bi sesi war ayrıca dış korumayı koymamamın sebebi de görüntüyü bozmasıdır

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Melik güle güle kullan yeni egzost unu içine siner inşallah..
    Şimdi size dün yaşadıklarımdan bahsedeyim biraz...
    Malum uzun yoldan geldik.Zaten motorum da 5600Km. gecmişti..Öncelikle yağımızı değiştirdik..Malum Motul yağımızı yeniledik..Devamında daha önce uyguladığımız iridyum bujinin de temziliğini yapıp (Yaklaşık 30.000Km ömrü olduğunu bildiğimizden) geri taktık.Ha bub arada hava filtremizide gizli bir operasyonla (Burdan yazamam... ) değiştirdik...
    Daha sonra belki pimpirikliliğimden olabilir sevgili Tamer ustaya olan şikayetim sonucu varyatör ve debriyaj setini söktük..Maşallah tertemiz ve debriyajında gayet ölçülü bası uyguladıgını gördük. Daha sonra gerçekten motor konusunda teknik bir duayen olan Tamer usta; varyatörden söktüğümüz bilyalara ve varyatör yataklarına "MALİKOT" adında Hammaddesinin Afrika ormanlarından elde edildiğini öğrendiğimiz gres yağına benzer bir madde ile sevgi içeren bir işlem uyguladı...
    Ha birde gaz telimin biraz sert oldugunu öne sürerek gaz telini karbüratör üstünden söküp hem ordan hemde elciğin yanından içine kayganlaştırıcı uyguladık...
    Sonunda tekrar ofisime dönmek üzere yola revan oldum..Yolda dedimki "bu motorda bi gariplik var ama dur bakalım..Keza trafik nedeniyle performansı ölçebilecek bir sürüş yapamıyordum ama motor sanki kuş gibi olmuştu..
    Akşam eve gitmek için yola çıktığımda ise önümde her zaman son sürat ölçtüğümüz uzun ve uygun tatlı yokuş aşağı yolu görünce "e hadi bakalım Bismillah" die son gaz verdim..
    Sonuçmu...Sıkı durun...150 KM.!!!!!! Evet yanlış okumadınız 150Km...Nasıl oldu ne oldu bilmiorum ama bence bunun 2 nedeni olabilir...
    1. Malikot 2.Hava filtresi..(Gizli bilgi sadece özelden paylaşabilirim..) 3.Tamer in eli...
    O ana kadar ara hızlanmalara dikkat ettim onlarda bir değişiklik yoktu ama son hızda böle bir rakamı bu motorda ilk defa görünce sizlerle bir paylaşayım dedim..
    S&S

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    paşam senin gözlerin bozulmuş kesin... heuheuehuheueueheuheeh

şaka şaka... evet kesinlikle işe yarar ancak 10 gün sonra balatanın tozları yapıştığında eskisinden kötü olacağına inanıyorum... 15 günde bir aynı işlemi yapman lazım bence...hava filitresi olayı mütiş.. helal diorum....

150 km de sanırım motorun kontrolü zorlaşıodur ne dersin paşa.. ben en fazla 140 km ye çıkabildim.. baya zorlandım.. birde aklıma bu motorun bu süratlere çıkacağı düşünülerek yapılmadığını ve bir yerlerin kopup uçabileceğimi bir kaç saniyede gözümün ününe getirdim... ne dersin bu konuya... bir şekilde 150 km ye sabitlesek motoru ...güvenilir mi?

Alıntı Thai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw arkadaşlar polis motorlarının resimleri uçmuş, bilgisayarına kopyalayan varsa koysun yeniden buraya...
    THAİ sölerim yalçına gene koyar.... bu arada sen beni aramamaya devam et.. bunlar yazılıo bir kenera merak etme...

CÜCÜ ne iş taş atmıosun hiç bana.... hasta falan mısın merak ettim...
    Md

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    mert
    ruzgarsız bir hava olduundan 140-150 arasında fark yok diebilirim kontrol açısından ama haklısın bu motorlar o kadar sürate göre diil bencede..ama 10 gun onra diilde 3000km. debir filen aynı işlemi yapmak gerekebilir..
    S&S

gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    yaw sevgili abilerim bana acil bir cici bar yollayabilirmsiniz bu sefer kesin ve acil.sanırım 150 ytl civarındaydı...yardım edecek abim bana ulaşırsa ben adresi fln da veririm...saolun
    dongul murat

merhaba arkadaşlar
    motorunu yeni alanlara hayyırlı olsun
    ben istanbuldayım.Önümüz kış.Kısmetse inşallah mart-nisan ayı gibi motor almayı düşünüyorum.Bu süreç içerisinde araştırmalarıma devam edeceğim
    Önceki motorum Regal raptor 250cc idi.
    motor tecrübem çok az 300-400 km kadar.
    Aklımdan geçen yeni motorum ise 3 seçenekle sınırlı Bunlar :
    1-Sym gts 250
    2-Hyosung gt 250
    3-Honda cbf 500 (2.el)

tabi 100 km de kaç litre yaktığıda çok önemli benim için.uzun seyehatlarada çıkmayı düşünüyorum nadirde olsa çıkarım

500f herhalde 5 litre tüketir gibi 100 kmde sym de yaksa yaksa 3-4 arasıdır diğeride aşağı yukarı aynıdır galiba

arkadaşlar 2. el cbf 500 ü 9bin ytl civarlarında almak mı mantıklı olur yoksa 250 cc gts mi veya hyosung mu olur aklım karıştı..Zaman neyi gösterecek bilmiyorum hele bir nisan ayı gelsinde bakalım

gt 250 comet 7.448 ytl olmuş 2. elleri 5.500 civarlarında
    sym sıfırı ve 2. elleri ne kadar bilmiyorum ama hakikatten çok şahane motor

sym ile hyosung arasında bir kıyaslama yapacak olur isem hyosung 165 km hıza kadar çıkabiliyor

sym ise çok rahat ve yormayan bir motor
    rüzgarlığnın olması çok iyi bence

sizin yorumlarınız ne olur bana

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Sevgili ahmetözgür...
    Su an mertdg ile birlikte istişare ederek, ortaya sundugun 3 degişik motoru karşılaştırarak bizlere sunman sonucunda gercekten kitlendik...
    Valla sana ne diyelim..Öncelikle Allah bahar gunlerini görmeyi hepimize nasip etsin..
    Devamında eger o zamana kadar aklına gelen ve bu 3 secenege eklememiz gereken secenek de olursa, öyle degerlendirmeyi daha uygun bulduk..
    Ancak; soguk kıs günlerinde illa motora binicem dersen sym nin ön camı gercekten avantaj..
    Ya sevgili ahmet kardesim..Şaka bi tarafa 3 degişik yaklasımdaki motoru birbiri ile kıyaslamak imkansız..Bence sen önce motor tarzını belirle..Sonra o tarzlar içinde seçenekler sunarsan (ilgili başlıklarda) yardım alabilecegin yorumları okuyacagına eminim...
    S&S

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    paşam nasılsın yaw motoru aldım tekrara pazartesi götürcem sıfırlandı motor

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    motorumu satıyorum ilgilenen varsa benimle irtibata gecebilir

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu satıyorum ilgilenen varsa benimle irtibata gecebilir

Haydeeee buyurun buradan yakın daha yeni aldın taksitlerini ödüosun buda nerden cıktı simdi peki gerekceniz nedir Serkan Bey
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Haydeeee buyurun buradan yakın daha yeni aldın taksitlerini ödüosun buda nerden cıktı simdi peki gerekceniz nedir Serkan Bey
    transalp aldım ne yapim artık scooteri yaşlı işi zuhtupaşa gibiler kullansın

vs_150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vs 150
    selam merhaba dün akşam sym vs 150 yi aldım motor süper gts 250 den çok daha seri yarı gazda 100 gördüm bunun yanı sıra motorda debirasyon(titreşim) denilen olay yok 100 km hızda rüzgar sesinden başka ses duyamadım

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı vs_150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam merhaba dün akşam sym vs 150 yi aldım motor süper gts 250 den çok daha seri yarı gazda 100 gördüm bunun yanı sıra motorda debirasyon(titreşim) denilen olay yok 100 km hızda rüzgar sesinden başka ses duyamadım
    gts250 ile kaç km yol yaptın

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    yeni motorunu güle güle kullan..Keşke zaman makinesi olsaydıda çok degil daha 2 ay önce gts250 almak için attığın taklaları herkese gösterebilseydik..
    Dogru yaw biz yaslıyız..anca buna binebilioruz..Napalım boyumuzdan buyuk seylere binmeyi öğrenemedik daha..
    S&S

Motosikleti
    Honda SW 400
    Düne kadar öve öve bitiremiodun iki dakikada sattın hemen makinayı ayıp sana Güle Güle kullan Eeeeee Paşam mutlaka cvb verecektir lafına altta kalmaz
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Sevgili sema kardeş..
    Herkes istediği motora biner yaw..Mühim olan motorun seni taşıması oldugu kadar, bide senin o motoru tasıyabilme kapasiten vardırkii o biraz daha önem kazanır bazı durumlarda... ..Herkes motoruna kazasız belasız binsin...
    S&S

gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    yaww arkadaşlar kimse yardım etmicekmi bana yaw cici bar hakkında...allah rızası için yawwww:(((
    dongul murat

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    ana sayfada altan motor reklamı var sol altta bak orada tlfon bilgileini adresi bulursun buradan alabilirsin sisi barını

Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili sema kardeş..
    Herkes istediği motora biner yaw..Mühim olan motorun seni taşıması oldugu kadar, bide senin o motoru tasıyabilme kapasiten vardırkii o biraz daha önem kazanır bazı durumlarda... ..Herkes motoruna kazasız belasız binsin...
    S&S
    Bir Cin Atasözü derki :

Anlayana Sivrisinek Saz Anlamayana Davul Zurna Az
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler