Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

pazartesi günü ufak bir liste yapıcam bütün modeller için
    The Dark Side Returns

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    SYM kullanıcılarina birkac sorum olacak:
    1- joyride ve gts voyager'in üzerinde gelen orjinal lastiklerin markasi nedir? ve yol tutusu nasildir bunlarin? Yani ybr 125 gibi alinir alinmaz degismesi gereken ve islak zeminde kayan turde bir lastik mi? sizler lastiklerinizi degistirdiniz mi?

2- joyride ve gts ile en uzun ve artcili yolculuk kac km oldu? istanbuldan nerelere kadar artciyla birlikte geziler yapilabilir sizce?

3- On arka fren koordineli calisiyormus sanirim. Bunun belirgin bir yararini goren oldu mu?

yanitlar icin tesekkurler.....sym konusundaki bilgilere devammmmm

adosonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200i
    teşekkurler hıghendmotors verdiğin rakamlar için, vereceğin listeyi de merakla bekliyorum..( joyrıde 200 hakkındada bilgi vereceksin değilmi?? ) para biriktirmeye başladım bile seneye yazın kısmetse joyrıde zamanı benim için..
    birde sevgili hıgh&motors joyrıde için ikinci el fikrin varmı? paylasırsan sevinirim
    Virüs bulaştı bi kere.. Yapacak bişi yok tek çare 2 teker...

Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Deli gibi seviyo. Ne de olsa deli ziya
    Joyride'ın ikinci elleri 3500 -4000 YTL arasında değişiyor, ama GTS'sini satan görmedim bugüne kadar. Yolda kiminle karşılaşsam çok memnun ve satmayı asla düşünmüyor. Birkaç tanesi ikinci motorunu almış ama GTS'sini satmayı düşünmüyor. Zaten ikinci eli olsa aportta bekleyen arkadaşlar var..

@kucukprens
    Artçıyla birlikte TEM'den bayağı yolculuk yaptım (en son dün İstanbul Park, Beylikdüzü) ortalama 110-120 gidilebiliyor, herhangi bir sorun yok, artçıyla daha çok şehir içinde dur kalk'larda ağırlıktan dolayı biraz daha güç harcamak gerekiyor o kadar.
    Joyride'ı hiç artçılı kullanmadım bilemiyorum. Sanırım PIPER bu soruya daha net cevap verebilir.
    Koordineli çalışan fren sistemine CBS adı veriliyor, motorun arkasını savurmasını engelliyor, en büyük faydayı iki kişi binerseniz hissedersiniz, artçı ile kullanıldığında ağırlık merkezi arkaya kayıyor....
    Lastiklere gelince Maxxis marka Taiwan malı lastik üreticisidir. Lastikleri değiştirmek falan gerekmiyor. YBR 125'lerde çin malı Nylon lastikler var, Lastikte kauçuk oranı ne kadar az ise (veya yoksa) ıslak zeminde veya ıslaktan kuruya geçildiğinde kayma artar, hatta buz etkisi diyebilirim.
    Lastikler çok çok iyi 2000km oldu şimdiye kadar hiç kaydırmadı lastikleri, özellikle yaptığım denemelere rağmen.
    Toyo, Maxxis, ülkemizde pek bilinmemesine rağmen iyi lastıklerdir, tek dezavantajları çabuk erimeleridir.

Human Riders Wanted.!

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY

Rolanti Devri - Max Hiz -

arkadaslar merhaba. gts 250 nın rolantı devrı ne olmalı ? benım motor soguk veya sıcak olsada yaklasık 1600 devırde rolantıde calısıyor. servıse bunu sordugumda 1000 ıle 2000 arasında 2 adet cızgı var bunlardan bırıncısının uzerınde olmalı dedı , yanı yaklasık 1300 devır. benım kı 2. cızgı uzerınde genelde. sızın motorlarda durum nedır ? servıs motor yenı oldugu ıcın (600 km) bıraz yuksek olsun 1000 km'den sonra dusururuz dıye dusunuyor. fakat benım dıkkatımı ceken motor sogukta olsa sıcakta olsa rolantının aynı devırde olması.

sym gts 250 lerın max hızı konusunda daha oncekı yazısmalar ıle ılgılı olarak ıngılteredekı web adresınde max hız 75 +mph yanı yaklasık 125 km/saat olarak bıldırılmıs. bu durumda gropsy arkadasımızın hıc motorum gıtmıyor dıye panık yapmasına gerek yok...

gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    ama arkadaşlar ndn ssizinki 140 a çıkabiliyorda benimki 130 da takılıyor yani bi sorun olmasın.bi bilgi verin yaaa korktum.napııım acaba.yarın bidaha basııım bi bakımm devir saati ne kadar gösterecek.
    dongul murat

Motosikleti

cantalı resımler

basarabılırsem asagıda cantalı resımlerı gonderıyorum
    OHHHH BE EN SONUNDA BASARDIM...

ARKADASLAR ROLANTI DEVRI KONUSUNDA CEVAPLARINIZ BEKLIYORUM..

PIPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Alıntı kucukprens adlı üyeden alıntı
    SYM kullanıcılarina birkac sorum olacak:
    1- joyride ve gts voyager'in üzerinde gelen orjinal lastiklerin markasi nedir? ve yol tutusu nasildir bunlarin? Yani ybr 125 gibi alinir alinmaz degismesi gereken ve islak zeminde kayan turde bir lastik mi? sizler lastiklerinizi degistirdiniz mi?

2- joyride ve gts ile en uzun ve artcili yolculuk kac km oldu? istanbuldan nerelere kadar artciyla birlikte geziler yapilabilir sizce?

3- On arka fren koordineli calisiyormus sanirim. Bunun belirgin bir yararini goren oldu mu?

yanitlar icin tesekkurler.....sym konusundaki bilgilere devammmmm
    SYM JOYRIDE 200 ile bir arkadaşım (benim motorumla) 2 kez Samsun Amasya arası yol yaptı. Yani 4 kez yaklaşık 300 km katetti. Üstelik eşiyle birlikte. Ben kesintisiz olarak o kadar kullanamadım henüz. Ancak hafta sonları eşimle birlikte 40-50 km'lik kısa gezintiler yapıp fotoğraf çekiyoruz. İkimiz 95+50=150 kiloyuz. Hız yapmayı çok sevmememe karşın geçen pazar eve dönerken 120 km'nin biraz üzerindeydi ibre. Bu mutlak 120 midir çok emin değilim, yani bir otomobille aynı hızda yan yana giderken hızları karşılaştırmadım. Artçı ile birlikte 100-110 km'ye ivmeli bir biçimde çok rahat ulaşıyorsunuz, 110 dan sonra rüzgar direnciyle birlikte hızlanma oldukça yavaşlıyor. 120-125 km ise son sınırlar sanırım.

Fakat makinanın yapılış amacı hızlı sürüş değil elbette. Yüksek hızlarda riskler artıyor normal olarak. Görece küçük tekerlekler bozuk yollarda yüksek hızda kullanıma uygun değil bildiğiniz gibi. Fakat şu var; düzgün yolda artçıyla kullanırken 80'le 90'la giden bir otomobili çok rahat ve güvenli olarak sollayabilirsiniz. Motor bu hızlarda gücünü hissettiriyor. Amerikalılar'ın dediği gibi; hacim her zaman hacimdir.
    Arsel Özgürdal / RC PIPER PILOT / SAMSUN

Motosikleti
    @High End Motors
    Kardeşim fiyat verecektin n'oldu????

Human Riders Wanted.!

joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    slm arkadaşlar bende 2 gün önce bir tanıdığımın 2004 model joyride 200 motosikletini satın aldım çok temiz ve güzel bi motor.Bu benim ilk motorum,motorla ilgili tecrübesi olan arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var.Teşekkürler

Motosikleti

Hosgeldin

selam joyrıde 2004 aramıza hosgeldın. motorla ılgılı olarak her turlu bılgıyı forum baslıklarını ınceleyıp ılgılı topıclere gırerek bulabılırsın. sehır belırtmemıssın. nereden katılıyorsun ? kendını bıraz tanıtırmısın .

Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    Teşekkur ederim voyager hoş bulduk ) siteyi yaklaşık 1 yıldır ara ara takip ediyorum,ve aşşa yukarıda 2 seneden beri bir motor alma hevesim vardı ve sonunda alabildim, siteye üye oldum bugün fakat bazı yerleri atlamışım heralde şimdi eksik olan bilgilerimi girmeye çalışıyorum.ben istanbul maltepede oturuyorum. 36 yaşına sigortacıyım.

Motosikleti
    Alıntı joyride 2004 adlı üyeden alıntı
    Teşekkur ederim voyager hoş bulduk ) siteyi yaklaşık 1 yıldır ara ara takip ediyorum,ve aşşa yukarıda 2 seneden beri bir motor alma hevesim vardı ve sonunda alabildim, siteye üye oldum bugün fakat bazı yerleri atlamışım heralde şimdi eksik olan bilgilerimi girmeye çalışıyorum.ben istanbul maltepede oturuyorum. 36 yaşına sigortacıyım.
    benım avatardan anlayacagın uzere bu sıtede bende yenı sayılırım. her nekadar 27 senedır motor kullanıcılıgımız varsada boyle bır sıtenın varlıgından haberdar olmadıgım ıcın bu sıtede yenıyım fakat ılk gırdıgım gunden berı sıtenın amblemınde belırttıgı gıbı gercekten tutku yarattı. her gun defalarca zıyaret edıyorum. motorunu keyıfle kullanman dılegıyle...

Motosikleti
    Hoşgeldin joyride 2004, yoksa Kartal suzuki servisinden, Tamer'lerin ordaki gri motoru alan sen misin?

Human Riders Wanted.!

sepitus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250

merhaba arkadaşlar

motor tutkunu olacağım eskiden aklımın ucundan geçmezken şimdi inanılmaz keyifliyim. SYM GTS 250 VOYAGER sahibiyim. İlk motosikletim ve ilk aldığım günün kat ve kat üzerinde zevkliyim. her geçen gün hevesim sevgim motor aşkım artıyor. motorumdan da çok memnunum. bu bi tanışma yazısı gibi düşünelim ileride foruma daha etkil şekilde katılacağımı umuyorum. herkese sevgiler. farınız ve yolunuz daima açık olsun

Motosikleti

Hosgeldin

SEPİTUS aramıza hosgeldın. motorun hayırlı olsun. gts 250 almak la ıyı bır secım yaptıgımızı dusunuyorum. keyıflı surusler...

Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    slm thai,evet o gri motoru alan benim ) seninlede geçen hafta küçükyalıdaki sym bayii'inde tanışmıştık,gts 250 niyet varken bu kısmet oldu ) motosiklet tecrübemin daha yeterli olmadığını düşünerek sıfır ve hemde gts 250 den vazgeçtim.İnşallah yeterli tecrübeye sahip olduktan sonra gts gibi bir motosiklet sahibi olmak isterim.Bu arada senle tekrar karşılaşıp uzun uzun muhabbet etmek isterim.Görüşmek üzere

adosonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200i
    sepitus, joyrıde2004 hoşgeldiniz
    joyrıde04 motorun hayırlı olsun gule gule kullan.. gts alacagın zaman satarsın inşallah senin makineyi potansiyel alıcıyım (seneye yazın kısmetse) haberin olsun...
    Virüs bulaştı bi kere.. Yapacak bişi yok tek çare 2 teker...

Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    slm sepitus hoşbulduk

teşekkür ederim darısı senin başına gerçekten çok beyendiim ve içimede sindi
    seneye kadarda baya bi tecrube kazanırım sanıyorum.seneyede inşallah neden olmasın,senin için çok temiz bakıcam motora söz )

nrb adosonıc
    yukarıdaki msjı sana cevap olarak yazmıştım ama ismi yanlış yazdım kusura bakma.

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Alıntı joyride 2004 adlı üyeden alıntı
    slm thai,evet o gri motoru alan benim ) seninlede geçen hafta küçükyalıdaki sym bayii'inde tanışmıştık,gts 250 niyet varken bu kısmet oldu ) motosiklet tecrübemin daha yeterli olmadığını düşünerek sıfır ve hemde gts 250 den vazgeçtim.İnşallah yeterli tecrübeye sahip olduktan sonra gts gibi bir motosiklet sahibi olmak isterim.Bu arada senle tekrar karşılaşıp uzun uzun muhabbet etmek isterim.Görüşmek üzere
    Thai hocam, bana önerdiğin motor bu muydu yoksa?

Aman neyse yabancıya gitmemis bari.

Güle güle kullan joyride!
    1 MAY

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler