Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı joyride 2004 adlı üyeden alıntı
    thai
    sisibar çok şık durmuş ve gts çok yakışmış abii süperr
    Gördüğünüz motor benim motor arkadaşlar..thai nedense plakayı silmiş ama su an motana nın elindekalmadı ama mertdg ile irtibata gecerek devamı konusunda yardım edilebilir die düşünüyorum..
    S&S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Deli gibi seviyo. Ne de olsa deli ziya
    Arkadaşlar resimde gördüğünüz sisibar paşanın motorudur.
    Joyride'ın sisibarının altına metal bir braket takılıyor ve üstüne sisibar'ı oturtuyorsunuz.

Şu an motana'nın elinde alt braket yok yanılmıyorsam, ama sisibar olabilir. 1-2 hafta beklerseniz kavuşursuzun sisibarınıza.
    Ancak kullandığınız servise, bu parçayı istediğinizi ısrarla belirtiniz, olmadı fotografları gösterin.

Human Riders Wanted.!

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    E tabi çekmişiniz motorları yanyana ohh bizde alırsak sym yanaşırız yanınıza yanlız ben gri rengini düşünüyorum. ( Nedense metalik griye bi hayranlığım var )

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    selam arkadaşlar,

1. Sorduğum boyanmış motor Bir HONDA FORZA.. kimse bilemedi ,yemeği kazbettiniz..ehehhehe

2. GTS gang eheheh süper olmuş THAi eline sağlık..paşam seninde.....

3. Hadi millet alın artık motorları... gezioz biz...gelin sizde .......

4. Sisi bar gelecek ...pek yakında bekleyiniz.......
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Hade bakalım şööle toplu bi sym geçişi yapalım artık dimi..
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS
    Evet ister artık.... gün ve saat i sen belirle paşam......SYM geçişi..... süper olur.....
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı
    Evet ister artık.... gün ve saat i sen belirle paşam......SYM geçişi..... süper olur.....
    sen önce ekibi topla..

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı
    sen önce ekibi topla..

Paşam aşkolsun senin engin deneyimlerinden yararlanmak isteriz....bu işi sen organize et...bize düşmez sen var kene

paşam yarın tamere gidiorum sabahtan gelcen mi??

şu havalı kornayı taktıriimmmm...sen gelirsen flaşörleride yaptırırız ?

ne dersin.....bu arada gelebilen var sa gelsin muhabbete
    [B]Md[/B]

apexhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    yavvv yeşilköy taraflarınada gelsenize deyişiklik olur çaylar benden..

SYM GTS250 İST.

Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Deli gibi seviyo. Ne de olsa deli ziya
    Alıntı apexhan adlı üyeden alıntı
    Avrupa yakasında sabit buluşma noktası ayarlıyoruz, artık oraya gelirsin herhalde hea????

Human Riders Wanted.!

mehmethan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    arkadaşlar bu sym gts 250'yi çok sevdim ama sakarya'da ne bayisi var ne de servisi. sadece 6 filan önce Kanuni bayisi bir tane getirmişti. bu gün de ilk defa caddede gördüm.

bu motorda yedek parça sıkıntısı oluyormu. alsam sakaryada servisi olamadığına göre bakımlar için nereye götürmem gerekir?

PIPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Arkadaşlar 3'lü fotoğraflarınıza bayıldım, bu zamana kadar neden yapmadınız şu işi. GTS gerçekten de web sitesindeki tanıtımından çok farklı duruyor, walla tekrar kutluyorum bu seçiminizden dolayı sizi.

Bu arada, istanbul grubu toplantılara başlamış ne güzel, keşke ben de orada olup sizleri tanıyabilseydim. Haluk (Joyride2004) bir ara Samsun'a gelecek, sizlerde gelirseniz misafirimsiniz. Bu arada benim İstanbul'a geldiğim zamanlardan birinde SYM'ciler toplantısına denk gelebilirsem harika olacak.

Bundan sonra arkadaşlar, sizden bol fotoğraf bekliyorum. Motor almak üzere olan arkadaşların model seçiminde son gönderdiğiniz GTS fotoğraflarının çok etkili olacağını düşünüyorum.
    Arsel Özgürdal / RC PIPER PILOT / SAMSUN

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı mehmethan adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bu sym gts 250'yi çok sevdim ama sakarya'da ne bayisi var ne de servisi. sadece 6 filan önce Kanuni bayisi bir tane getirmişti. bu gün de ilk defa caddede gördüm.

bu motorda yedek parça sıkıntısı oluyormu. alsam sakaryada servisi olamadığına göre bakımlar için nereye götürmem gerekir?
    Sakarya da varmı bilmiorum ama bu motora her yerde suzuki servisleri bakıo..parça sıkıntısı yok. zaten rutin bakımlar dısında Allah korusun kaza haricinde parçaya ihtiyacında yok.. Al ve bin..
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS 250
    arkadaşlar bu gün işe giderken ilk defa motorum stop etti sanırım yakıtta pislik vardı neyse allahtan hemen çalıştı. bir an aklım gitti vallahi hiçbir anlam veremedim, nede olsa alışık değiliz böyle olaylara............
    SYM GTS250 İST.

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    arkadaşlar bu gün işe giderken ilk defa motorum stop etti sanırım yakıtta pislik vardı neyse allahtan hemen çalıştı. bir an aklım gitti vallahi hiçbir anlam veremedim, nede olsa alışık değiliz böyle olaylara............
    kesinlikle aldıgın benzindendir..mümkün oldugu kadar aynı yerden benzin almaya çalış derim..
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS

Hava filitresine baktınmı....tıkanmış olabilir.......

Alıntı mehmethan adlı üyeden alıntı

Arkadaşım bütün suzuki servisleri bakıyor SYM ye... bir suzuki bayine gidip sorabilirsin sanırım getirirler..ayrıca parça olayınıda konuşabilirsin onlarla...gerekirse burdan destek veririz.....

Alıntı PIPER adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar 3'lü fotoğraflarınıza bayıldım, bu zamana kadar neden yapmadınız şu işi. GTS gerçekten de web sitesindeki tanıtımından çok farklı duruyor, walla tekrar kutluyorum bu seçiminizden dolayı sizi.

Bu arada, istanbul grubu toplantılara başlamış ne güzel, keşke ben de orada olup sizleri tanıyabilseydim. Haluk (Joyride2004) bir ara Samsun'a gelecek, sizlerde gelirseniz misafirimsiniz. Bu arada benim İstanbul'a geldiğim zamanlardan birinde SYM'ciler toplantısına denk gelebilirsem harika olacak.

Bundan sonra arkadaşlar, sizden bol fotoğraf bekliyorum. Motor almak üzere olan arkadaşların model seçiminde son gönderdiğiniz GTS fotoğraflarının çok etkili olacağını düşünüyorum.
    fotoğraf güselde ben olmasan bişeye benzemez ehehehhehehe.....bide paşanın motor gitmio hehehehhehee

inşallah geliriz aslında kalabalık uzun yol çok güsel olur........paşa arkadan gelir sonra yavaş yavaş heheheheh

Bol bol resim koycaz artık, perşembe sabit buluşma noktasına tüm sym cileri bekliyoruz.. resim çekilelim kardeşim biraz ......

avrupa yakası buluşma noktasında çaylar senden ozaman laf ağzından çıktı bikere hehehe
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    apexhan yakalandın kaçış yook.
    S&S

G'day from Melbourne, Australia. Thanks to mertdg from the Singapore www.futurescootering.com forum for inviting us to post here.

The SYM GTS 250 has just been released in Australia where it is called the Bolwell Firenze. I bought one about a week ago and am really enjoying it.

I just filled up the fuel tank tonight and got just less than 22km per litre for my first tank (273 km). I am hoping I will get better mileage as the engine wears in.

I look forward to hearing about your rides in Turkey.

Bruce (ScootaGeek)
    Melbourne, Australia

PS. My wife and I spent a few days in Istanbul about three years ago - I had great trouble keeping her out of the Grand Bazaar!!! We loved Istanbul and would like to come back again for longer next time.

Motosikleti
    SYM GTS 250
    avrupa yakası buluşma noktasında çaylar senden ozaman laf ağzından çıktı bikere hehehe[/QUOTE]

nedemek başımın üstünde yeriniz var siz gelin yeterki
    hava filitresine daha hiç dokunmadım haklı olabilirsin
    SYM GTS250 İST.

joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    slm arkadaşlar

perşembe toplanıyomuyuz yoksaaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler