Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    pashca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    sym ciler çığ gibi geliyorrrrrrrr
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Murat[/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]Y[/COLOR][COLOR="Blue"]M[/COLOR] [COLOR="Red"]GT[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR] [COLOR="Red"] 0 (rh) + [/COLOR]
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]34 [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]sym [/COLOR][/FONT]0916[/FONT][/COLOR][/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet sevgiler ve saygılar Bursa'dan. Uzun bir ara verdik ne yazık ki, ama bilenler bilir bize "sandalye motorcusu" ya da "tatlı su motorcusu" derler
    Dolayısıyla sezon gelince biz de yeniden motorcu oluverdik. Herkese yeniden merhabalar ve iyi günler.
    Bu hafta sonu Pazar günü birkaç arkadaşla beraber SYM lerimizle fuara gelmeyi planlıyoruz. Hareket saatini 07.30, hareket yerini de Bursa Özdilek olarak düşünüyoruz, gelmek isteyen arkadşlar olursa bekleriz.
    Fuarda SYM standında görüşmek üzere.
    Selam ve dua ile,
    Dr. Serhat Yalçınkaya, Bursa.
    [SIZE="2"][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"]TEK VATAN TEK BAYRAK, TEK ÜLKE TEK ÜLKÜ[/FONT]

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    Alıntı serc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet sevgiler ve saygılar Bursa'dan. Uzun bir ara verdik ne yazık ki, ama bilenler bilir bize "sandalye motorcusu" ya da "tatlı su motorcusu" derler
    Dolayısıyla sezon gelince biz de yeniden motorcu oluverdik. Herkese yeniden merhabalar ve iyi günler.
    Bu hafta sonu Pazar günü birkaç arkadaşla beraber SYM lerimizle fuara gelmeyi planlıyoruz. Hareket saatini 07.30, hareket yerini de Bursa Özdilek olarak düşünüyoruz, gelmek isteyen arkadşlar olursa bekleriz.
    Selam ve dua ile,
    ortalama süratiniz nedir ona göre gelip gelmeme kararı vereceğim, 90 km hızı gecmeden rampalarda 70-80 cıvarı gidilecekse katılırım

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Arkadaşlar saolun yinede Korlas ta 4 şube var istanbulda sadece birinde mavi renk var. Bende Gri arıyorum olmazsa siyahına bakıcam sahibinden de 2 tane siyah var. sanıyorum son çare onlar bakalım hayırlısı.. Bu arada fuar için motorumu buldum dayımda X8 var onu alcam o da güsel valla

punto17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 yamaha fazer 600/2007 SYM GTS 250
    arkadaşlar bende motoru satıyorum.2007 model gri 22 ockta aldım daha sadece ve sadece 140 km'de artı olarak sırt dayama (sisy bar) taktırdım...sıfırından eksiği yok fazlası varfiat olarak 7.250 istiyorum ilgilenenler özelden veya 05054853186'dan ulaşabilirler.burgmanla takas olurr istanbul'a elden teslim edilir

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    Alıntı serc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam ve dua ile,

arkadaslar benim bir fikrim geldi ... taaa bursalardan sym ciler geliyor.. pazar günü bir saat kararlastırıp yesilköy rönepark ta bir tanısma kaynasma cayı icmeye nedersiniz ... fuar öncesi veya fuar sonrası ...

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Alıntı teksavasci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar benim bir fikrim geldi ... taaa bursalardan sym ciler geliyor.. pazar günü bir saat kararlastırıp yesilköy rönepark ta bir tanısma kaynasma cayı icmeye nedersiniz ... fuar öncesi veya fuar sonrası ...
    kardeş fikir güzel fuarda toplanıp da gidilebilir. müstakbel sym ci olarak bana uyar birde motoru bulabilsem ))

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    cumartesi öğlen civarı gideceğim .....
    görüşelim...

pashca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    sym arayan arkadaşlar işte fırsattt

teksavasci organize et sen bu buluşmayı tanışalım kaynaşalım hadi sym ciler ses gelsin
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Murat[/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]Y[/COLOR][COLOR="Blue"]M[/COLOR] [COLOR="Red"]GT[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR] [COLOR="Red"] 0 (rh) + [/COLOR]
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]34 [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]sym [/COLOR][/FONT]0916[/FONT][/COLOR][/FONT]

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Alıntı pashca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym arayan arkadaşlar işte fırsattt

teksavasci organize et sen bu buluşmayı tanışalım kaynaşalım hadi sym ciler ses gelsin
    pashca satıyomusun yoksa motorunu

Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    Alıntı aLien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pashca satıyomusun yoksa motorunu

evet satıyor kacırma derim ... teknik özellikleri cok

ferrari korna, yeni pirelli lastikler, alarm, exnon farlar,yeni ısıtmalı elcik,hatta muzik sistemi bile var .. ben istemistim almak ama olmadı .. insallah sana kısmet olur ... bir görüs kendisi ile ...

hareketlenmıs buralar fuarda otoparkada bakıyım orda daha cok olcak galıba
    [COLOR="Red"]sevendays[/COLOR]

serc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ortalama hız gidenlerin makine ortalamasına göre olur her zaman arkadaşım merak etme, elbette beraber gitmeyi isteriz.
    istanbul ekibi, sizlerle buluşmak da isteriz, haydi bütün eller havaya, tüm symler fuara
    [SIZE="2"][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"]TEK VATAN TEK BAYRAK, TEK ÜLKE TEK ÜLKÜ[/FONT]

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Ben fuara Piaggio x8 ile gelcem orda katılırım sanırım size tabi yer varsa bana da
    aslında kendi motorumu alabilseydim bulabilseydim daha doğrusu SYM ile gelmek daha iyiydi ya arada kaynarız artık

Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    soyle bir organizasyon yapabiliriz ...

pazar sabahı saat 11de yesilköy sahilinde rönepark bulusup, cayımızı kahvemizi icer , oradan fuara gideriz ..

herkesin fikrini almak isterim . ?

Alıntı aLien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben fuara Piaggio x8 ile gelcem orda katılırım sanırım size tabi yer varsa bana da
    aslında kendi motorumu alabilseydim bulabilseydim daha doğrusu SYM ile gelmek daha iyiydi ya arada kaynarız artık

tabi yer var bekleriz..

Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci

Pazar Gezisi

Pazar 11 Ronepark uygun bana.. olduk 2 kişi katılımları bekliyoruz )

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Ama zam haberleri aylar öncesinde sinyallerini wermis hatta sayfalarımızda yer almıstı alanlar karlı cıktı almayanlar üzüldü neyse her iste bir hayır wardır

Arkadaslar pascha ile fuara gelecektik zaten ama bu bulusma olayı bence gayet hos olur muhabbetin dibine vurur fuar öncesinde kaynasırıs Saat 11 Ronepark uygundur listeye dewam edin arkadaslar

Uzzy
    Pascha
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

gecen zaman gıttıkce bn ıcın kotulesıyo gunes cıktıkca daaha da zorlascak bu hts ısı
    bulusun tabı resımlerı ısterız ona gore
    [COLOR="Red"]sevendays[/COLOR]

arkadaşlar slm bende bi sym kulanıcısıyım ben bu sym yi neye benzetiyorum biliyomusunuz bi valiz gibi koy otobüse istedigin yere götür yani sym miyoyu kastediyorum

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı MURATCAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar slm bende bi sym kulanıcısıyım ben bu sym yi neye benzetiyorum biliyomusunuz bi valiz gibi koy otobüse istedigin yere götür yani sym miyoyu kastediyorum
    Muratcan hoş geldin mio harbiden çok şirin bir motor. Eşim bayıldı ona, kısmet olursa bir mio da biz düşünüyoruz ama bakalım artık. Nasıl sen memnun musun motorundan?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler