Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Deli gibi seviyo. Ne de olsa deli ziya
    Yaw Joyride'çı arkadaşlar neden bu kadar alındınız, sizin maksimum süratiniz 120 bizim de 130 aslında farkeden pek birşey yok. Dün otobanda 135'in üzerine çıkamadım nitekim. 8500 devirde çıktıktan sonra hemen 8000'e dönüyor. Sebebini anlamadım, şu modifikasyon işinde zaten ortaya çıkar herşey. Şu hava alanındaki yangın olayı falan sizlerden biraz uzak kalmama yok açtı, kusura bakmayın ekmek derdine düştük.
    Bu arada kardeşim de Joyride alıp aramıza katılıyor.

Voyager, ben sapanca gidişinde genelde insanların yardımına gittiğim için geç vardım. Birde gölge bulup motoru oraya çektiğim için, pek ortalıklarda görünmüyor.

Human Riders Wanted.!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    MERTDG
    Valla helal olsun MERT. SINGAPORE SCOOTERS FORUM'uda sonunda fethettın. yazısmalarını ızlıyorum. Calısmalarında basarılar dılerım. Bıraz ızlemede kalayım bende bır kac gunsonra katılmayı dusunuyorum...

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    selam milletttt..

pazar günü çalışıodum gelemedim zaten haber vermiştim dünde yok tum şirket dışındaydım..o yüsden şimdi yaziom ehehhe

singapurlu dostlarla muhabbet güsel..gelin katılın arada...parçalar konusunda bu akşama kadar daha çok bilgi isticem ..ve yarın sipariş vercem birşey..listeyi ve resimleri buraya koyarım fiyatlarıda..isteyen bana msn mesangerdan ulaşsın lütfen..biraz uzak ya singapur heheh sonra getirmek zor olur sanırım hehehe...

olay şöle gerçekleşcek....herkez istediği parçaları seçicek..paralarını bana göndercek (ne güsel yerim ama eheh) ben siparişi geçicem..adamlara western unionla paralarını yollicam (para peşin diolar eheh paröaları yollamazlarsa artık mafyayamı veririz su mu içeriz bilemem..sanırım orda konsolosluk var onlara yazarız) neyse parçalar hızlı ve gümrükle uğraşmadan gelsin diye...ups veya fedex gibi kargo şirketine verdircem..onun parasını bölüşcez...haksızlık olmasın diye herkesin sipariş ettiği sayı doğrultusunda paylaşacak....

bana ulaşmak isterseniz bugün 0535 895 06 14 cep telefonum...yabancılara vermeyin ama.....

Alıntı melik17 adlı üyeden alıntı
    mert banada hava filtresi istiyelim performans için bide ekzos komple mi yoksa nikelaj kısmı mı?

hava filitresi bağlantı parçaları dahil....egzozst ise susturucu ve bağlantı parçaları.... bizimkinin içinde biliosun katalitik konvektör var (böle mi yazılıo bu meret yaa. hehe) performansı çok düşürüyor arabalarda çıkartığın zaman acaip fark ettiriodu..sanırım baya yararı olur...

fiyat biraz pahalı geldi bana...bastırıp indirmee çalışıom..bir mail attım ayrıntılı resim ve fiyat istedim gelsin koycam ....

Alıntı Thai adlı üyeden alıntı
    Mert siparişleri vermeden bir görüşelim seninle, ayrıntılı konuşamadık geçende müsait değildim kusuruma bakma.
    ok thai konuşalım..tamere gösterdim parçaları beendi baya....

paşa fun cluba benide dahil et...ehehhehehhehehhe

Alıntı VOYAGER adlı üyeden alıntı
    JOYRIDE 2004 & ADOSONIC,
    Arkadaslar hıc alınmanıza gucenmenıze gerek yok Bızım GTS 250 'cıler arasında MERTDG onderlıgınde bır performans arttırma furyası basladı ve devam edıyor. Daha once yazdıgım gıbı ben zaten 100 - 110 km/saat dedımı tırstıgım ıcın surat arttırma gıbı bır durum soz konusu degıl . Eeee sımdı ılerıde SYM GRUBU olarak THAI arkadasımız onderlıgınde gezı falan duzenleyecegızya bunlar basıp gıdecekler ben ne yapacagım sız JOYRIDE surucu arkadaslarımla takılacagım... Bu saaten sonra kabul edersenız tabıı.. sızlere katılmayıpta kıme katılayım yanı mondıalcıleremı ?

Eyvah sımdı de mondıalcı arkadasları kızdırdık ıste... Neyse nasıl olsa onlar bızım topıc okumazlar haberlerı olmaz ınsallah....

BIRIMIZ HEPIMIZ , HEPIMIZ BIRIMIZ ICIN , BIZ SYM 'CIYIZ.

Ben ce sen en arkadan gelcen gibi gözüküo joyridelarada getireceğimiz şeylerin hepsi oluo ehehhehehe...
    [B]Md[/B]

Motosikleti

Zincirleri Kirdim....

MERTDG
    Ben ce sen en arkadan gelcen gibi gözüküo joyridelarada getireceğimiz şeylerin hepsi oluo ehehhehehe...

Arkadaslar uzun suren rodaj donemınden sonra bugun ılk defa motorun ayakları acılsın dıye Acıpayam'a (Denızlı'nın ılcesı) kendıme bır seyahat yazdım ve sabahtan bır gıdıp geldım.

3/4 gaz ıle ulastıgım surat 130 km/hr.
    Yol durumu tam musaıt olmadıgı ıcın daha fazlası yemedı (tabırı caızsse eger) onumuzdekı hafta sonunda motoru Izmır'e goturecegım otobanda sımdıye kadar kendı segmentınde kırılmıs tum rekorları alt ust edecegımı dusunuyorum. EEEEE nede olsa motorun performansı yukseltmek durumundayız yoksa bızım durum sakat baksana herkes performans arttırımına gıdıyor...

AYRICA MERT ARKADASTA BANA BU KONUDAKI IYI DILEKLERINI SIMDIDEN ILETMIS SAGOLSUN..

Motosikleti
    SYM GTS
    MERTDG

Arkadaslar uzun suren rodaj donemınden sonra bugun ılk defa motorun ayakları acılsın dıye Acıpayam'a (Denızlı'nın ılcesı) kendıme bır seyahat yazdım ve sabahtan bır gıdıp geldım.

3/4 gaz ıle ulastıgım surat 130 km/hr.
    Yol durumu tam musaıt olmadıgı ıcın daha fazlası yemedı (tabırı caızsse eger) onumuzdekı hafta sonunda motoru Izmır'e goturecegım otobanda sımdıye kadar kendı segmentınde kırılmıs tum rekorları alt ust edecegımı dusunuyorum. EEEEE nede olsa motorun performansı yukseltmek durumundayız yoksa bızım durum sakat baksana herkes performans arttırımına gıdıyor...

AYRICA MERT ARKADASTA BANA BU KONUDAKI IYI DILEKLERINI SIMDIDEN ILETMIS SAGOLSUN..
    abi 3/4 te 130 diosan artık bence senin gösterge saatin bozuk yada bizi gtsem var dio kekliosun....race olmasın sende bi tarif et şu makineyi bize sen yaw..whhehheheeheheh
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı
    abi 3/4 te 130 diosan artık bence senin gösterge saatin bozuk yada bizi gtsem var dio kekliosun....race olmasın sende bi tarif et şu makineyi bize sen yaw..whhehheheeheheh
    MERT'cım soyledıklerım aynen dogru. Bız nıye 1000 km. rodaj suresı boyunca 60-70 km ıle herkesın egzost gazını yuttuk zannedıyorsun. Bu gunlere gelebılmek ıcın tabııkı. Sabreden dervıs 3/4 gazla 130 dermıs. Motor aslında daha fazlasını da yapacak ama uzerınde durabılmek kaydıyla tabııkı. Bakalım onuda Izmır'e gıderken otobanda deneyecegım. Gelısmelerı bıldırırım. Insallah benı mahcup etmez.

Yaa bu arada senın SINGAPORE SCOTERS FORUM arkadasları bayagı ıyı arkadaslar yaa. hepsı yardımsever. Sen artık yurtdısına da acıldınya bızım foruma pek ugramazsın. Uluslararası takılırsın artık.

Daha olmadı bı Sıngapur yapar gelırsın. NE kadar yolkı. SYM bu yolmu dayanır. Bak farkındaysan artık artık ayrımcılık yapmıyorum.

SYM dedınmı;
    100 - 200 -250 farketmez....
    dıgerlerıne yol vermez...

Motosikleti
    SYM GTS
    MERT'cım soyledıklerım aynen dogru. Bız nıye 1000 km. rodaj suresı boyunca 60-70 km ıle herkesın egzost gazını yuttuk zannedıyorsun. Bu gunlere gelebılmek ıcın tabııkı. Sabreden dervıs 3/4 gazla 130 dermıs. Motor aslında daha fazlasını da yapacak ama uzerınde durabılmek kaydıyla tabııkı. Bakalım onuda Izmır'e gıderken otobanda deneyecegım. Gelısmelerı bıldırırım. Insallah benı mahcup etmez.

Yaa bu arada senın SINGAPORE SCOTERS FORUM arkadasları bayagı ıyı arkadaslar yaa. hepsı yardımsever. Sen artık yurtdısına da acıldınya bızım foruma pek ugramazsın. Uluslararası takılırsın artık.

Daha olmadı bı Sıngapur yapar gelırsın. NE kadar yolkı. SYM bu yolmu dayanır. Bak farkındaysan artık artık ayrımcılık yapmıyorum.

SYM dedınmı;
    100 - 200 -250 farketmez....
    dıgerlerıne yol vermez...
    walla açıkçası onlara kanım daha fazla ısındı orda takiliom artık...ehehehhehehehe..adamlar aşmış ehehhehehe......

thai nerdesin yaw konuşalım bi telefon çak bana .......
    [B]Md[/B]

PIPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı
    @PIPER
    Dostum ilk fotograf sanki reklam gibi, inanılmaz hoş bir fotoymuş, bence SYM Taiwan'a bir yolla, eğer olmazsa şu anda plan aşamasında olan yeni site oluşumu için senden kullanmak için izin isteyeceğim....
    Sevgili Thai Taiwan işi bir kenara, fotoğrafı beğenmene çok sevindim, hoş görüşlerinden dolayı diğer arkadaşlara da teşekkürler. Yeni SYM sitesi oluşumundan bahsetmişsin, bir web programcısı olarak bu oluşumda seni destekliyorum, ayrıca istediğin fotoğrafı kullanabilirsin (Daha iyilerini de çekebiliriz). Hangi sitede kullandığını sonradan haber verirsen çok memnun olurum.

Joyride 2004,
    Nedense depoyu fulledikten sonra hiç kaç km gider diye hesaplamadım. Aklımda olsun birdahakine kontrol edeceğim.

Bu arada dikkat ettinizmi diğer markaların forumlarında sürekli çıkan sorunların nasıl halledebileceği muhabbetleri dönüyor. Ben bizde bu duruma pek rastlamadım. Elbetteki ufak tefek sorunlar olacak ama SYM'nin farkı apaçık ortada. Tek sorunumuz SYM markasının ülkemizde henüz tanınmıyor olması.
    Arsel Özgürdal / RC PIPER PILOT / SAMSUN

Motosikleti
    SYM GTS
    THAİ

abicim amma fotojeikmişsin sen yaaa...niye sölemedin daha önce

walla gidemediğime çok üzüldüm ama napçan ekmek parası......bi dahakine....

thai msnde yoksun gardeş..hani konuşcaktık????

Alıntı PIPER adlı üyeden alıntı
    Sevgili Thai Taiwan işi bir kenara, fotoğrafı beğenmene çok sevindim, hoş görüşlerinden dolayı diğer arkadaşlara da teşekkürler. Yeni SYM sitesi oluşumundan bahsetmişsin, bir web programcısı olarak bu oluşumda seni destekliyorum, ayrıca istediğin fotoğrafı kullanabilirsin (Daha iyilerini de çekebiliriz). Hangi sitede kullandığını sonradan haber verirsen çok memnun olurum.

Joyride 2004,
    Nedense depoyu fulledikten sonra hiç kaç km gider diye hesaplamadım. Aklımda olsun birdahakine kontrol edeceğim.

Bu arada dikkat ettinizmi diğer markaların forumlarında sürekli çıkan sorunların nasıl halledebileceği muhabbetleri dönüyor. Ben bizde bu duruma pek rastlamadım. Elbetteki ufak tefek sorunlar olacak ama SYM'nin farkı apaçık ortada. Tek sorunumuz SYM markasının ülkemizde henüz tanınmıyor olması.

hangi resim ? nerde? nasıl? niçin? kimle? nezaman? ?????
    [B]Md[/B]

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar bu konuyu yeni gördüm ve okuduktan sonra hemen bir gts 250 edinme kararı aldım.yazan tüm arkadaşlara teşekkürler.kafama takılan arkaya kuyruk çanta taktırabilirmiyiz,bağlantı için zemin mevcutmu???
    cevaplarsanız sevinirim.
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı feragold adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar bu konuyu yeni gördüm ve okuduktan sonra hemen bir gts 250 edinme kararı aldım.yazan tüm arkadaşlara teşekkürler.kafama takılan arkaya kuyruk çanta taktırabilirmiyiz,bağlantı için zemin mevcutmu???
    cevaplarsanız sevinirim.

selam arkadaşım..gts yi tavsiye ederim aramıza katılmana sevindim...

çanta takılıyor..hatta voyager adlı abimizin motorunda var..resimleri forumda bir yerde olacak...

hatta şöle birşey diyebilirim bu hafta singapurdaki sym ci arkadaşlardan parça sipariş vercem..içinde çanta aparatıda var istersen senin içinde ekletirim siparişe resimlerini şu link ten görebilirsin....

http://www.futurescootering.com/foru...?showtopic=198

[B]Md[/B]

Motosikleti
    cevaplarsanız sevinirim.
    SYM secımınde karar vermen ve aramıza katılman bızı sevındırdı.asagıda benım motora takdırdıgım cantanın resımlerını gonderıyorum. GIVI marka alt baglantı demırlerı , ust tabla , canta , sırtlık ve canta ustu bagaj hepsı dahıl bana 720 YTL gıbı mal olmustu (kur artısı oncesı)

Ayrıca bu forumda MERTDG arkadasın aksesuar ıle ılgılı verdıgı lınkler var oradanda bılgı alıp kendısıyle gorusebılırsın.

Motosikleti
    SYM GTS
    SYM secımınde karar vermen ve aramıza katılman bızı sevındırdı.asagıda benım motora takdırdıgım cantanın resımlerını gonderıyorum. GIVI marka alt baglantı demırlerı , ust tabla , canta , sırtlık ve canta ustu bagaj hepsı dahıl bana 720 YTL gıbı mal olmustu (kur artısı oncesı)

Ayrıca bu forumda MERTDG arkadasın aksesuar ıle ılgılı verdıgı lınkler var oradanda bılgı alıp kendısıyle gorusebılırsın.

ayrıca voyager ın önüne sepet taktırıp pazardan pırasa,domates ve bilimum bakliyatları bu sepete koyup taşıdığını gören bazı şahitlerin olduğu kulağımıza gelmedi değil....
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    MERTDG

Arkadasım sıngapur forumlarında o kadar gezersen bızım forumdan haberın olmaz tabııı. bu arkadasın resımlerı yayınlanalı 10-15 gun oldu.

Neyse bu saatten sonra zor bulursun artık zaten. Yakında SYM WEB SITE'da yayınlanacak orda gorursun. Senı bu gıbı konularda daha bır hassas , duyarlı , ılgılı ve bılgılı olmaya davet edıyoruz.

SYM'CILER OLARAK...

AMA BIZLER ICIN YAPTIKLARINI DA TAKDIR ETMIYOR DEGILIZ YANIIIII

Motosikleti
    SYM GTS
    MERTDG

Arkadasım sıngapur forumlarında o kadar gezersen bızım forumdan haberın olmaz tabııı. bu arkadasın resımlerı yayınlanalı 10-15 gun oldu.

Neyse bu saatten sonra zor bulursun artık zaten. Yakında SYM WEB SITE'da yayınlanacak orda gorursun. Senı bu gıbı konularda daha bır hassas , duyarlı , ılgılı ve bılgılı olmaya davet edıyoruz.

SYM'CILER OLARAK...

AMA BIZLER ICIN YAPTIKLARINI DA TAKDIR ETMIYOR DEGILIZ YANIIIII
    ahhahaah an ben internasyonel takılıolurm bakmayın bana siz..ama hiç bir gün forumumuzu atlamadım..resimler nasıl gözden kaçmış bilmiom walla.....
    dünyadaki 6 forum sitesine yazıyorum ama benim için sizler 1 numarasınız asla değişmem... (kurtarmışızdır durumu sanırım bu kadar lafa )

sizle için daha yaptıklarım hiiiçççç bekleyin neler olacak...THAİİİİİİ nerdesin yaaa hani gelcektin!!!!

Yeni fun club kuruyoruz gönüllü destekçiler aramaktayız...Thai konu ile ilgili gerekli açıklamayı yapacak ehehheheh
    [B]Md[/B]

şu anki sıfır fiatını bileniniz varmı arkadaşlar ??

Motosikleti
    şu anki sıfır fiatını bileniniz varmı arkadaşlar ??
    asagıdakı lınkten suzukı satıs temsılcılıklerıne ulasıp sorabılırsın..

http://www.suzuki.com.tr/index.asp?a...is=SATICI&w=12

ilginizden dolayı çok teşekkür ederim arkadaşlar

Motosikleti
    SYM GTS

her zaman her yerde .....

SYM FUN CLUB......
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    MOTORUN , SERVISIN , DOSTLUGUN , SAMIMIYETIN , MUHABBETIN EN IYISI BU FORUMDA.

LONG LIVE SYM FUN CLUB....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler