Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Discover 125 ST Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nedimkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ 251/YBR 125/CBR 125/GT 250R/FZ 6/Bajaj Discover
    Alıntı yasin822 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hız nasıl hocam düz yolda kaç km hız yapıyor hafif rampada motorda cok düşüş oluyormu motorunuz 110 buluyormu bende pulsar discovery arasında kaldım...
    hız konusunu rodajda olduğundan net cevaplamak güç çünkü ben henüz zorlamadım.. ama hızlanma konusunda sıkıntısı yok ybr den biraz daha atik apachi gibi, yani 110km yi rahat göreceğini düşünüyorum.. pulsarında randımanlı bi makina olacağını düşünüyorum ama şahsım adına discover yakıt konusunda ideal olduğundan; pulsar yerine discoverla birlikte 600cc klasmanında bir motor alınabilir diye düşünüyorum..
    200-250cc klasmanı motorlar 130-140km süratlerde kullanıldığında hem denge sorunu yaşamakta hemde yakıt olarak o süratlerde 600cc ile yakın tüketim miktarlarına ulaşmaktalar.. tabi pulsarın yakıtının ideal olacağı söylenmekte geldiğinde kullanıcı yorumlarına bakılmalı artık
    eagletion bunu beğendi.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....
    wolf^^

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

teşekkür ederim bilgi ve paylaşımlarınızı için..
    Alıntı nedimkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hız konusunu rodajda olduğundan net cevaplamak güç çünkü ben henüz zorlamadım.. ama hızlanma konusunda sıkıntısı yok ybr den biraz daha atik apachi gibi, yani 110km yi rahat göreceğini düşünüyorum.. pulsarında randımanlı bi makina olacağını düşünüyorum ama şahsım adına discover yakıt konusunda ideal olduğundan; pulsar yerine discoverla birlikte 600cc klasmanında bir motor alınabilir diye düşünüyorum..
    200-250cc klasmanı motorlar 130-140km süratlerde kullanıldığında hem denge sorunu yaşamakta hemde yakıt olarak o süratlerde 600cc ile yakın tüketim miktarlarına ulaşmaktalar.. tabi pulsarın yakıtının ideal olacağı söylenmekte geldiğinde kullanıcı yorumlarına bakılmalı artık
    nedimkurt bunu beğendi.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    hız nasıl hocam düz yolda kaç km hız yapıyor hafif rampada motorda cok düşüş oluyormu motorunuz 110 buluyormu bende pulsar discovery arasında kaldım...
    Yasin Hocam bende discover aldım yeni. Sizin sorunuza gelince kendi fikrimdir. Bence Discover ile Pulsar arasında kalmanız doğru değil. İki çok farklı motor. Sadece fiyattan baz alsak biri 3,850 biri 7,350 bu bile arada kalmanızı giderebilir. Ne istediğinize karar verirseniz boyle iki farklı model arasında kalmazsınız. Eğer hız kuvvet ön plandaysa bütçenizde müsaitse Pulsar bambaşka.
    yasin822 bunu beğendi.
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

Bende daha önce 2013 apache vardı eger hızlanması, surati apache yakınsa discovery düşünüyorum.. pulsar surat ve görselliği hoşuma gitti biraz bekleyeyim diyorum kullanıcıların yorumlarına göre almayı düşünüyorum discovry yakıt ve fiyatı beni kendine cekmiyor değil.. ama apache yakınsa alabilirim..
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yasin Hocam bende discover aldım yeni. Sizin sorunuza gelince kendi fikrimdir. Bence Discover ile Pulsar arasında kalmanız doğru değil. İki çok farklı motor. Sadece fiyattan baz alsak biri 3,850 biri 7,350 bu bile arada kalmanızı giderebilir. Ne istediğinize karar verirseniz boyle iki farklı model arasında kalmazsınız. Eğer hız kuvvet ön plandaysa bütçenizde müsaitse Pulsar bambaşka.

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    Discoveri alıp kullananlar bişey sorcam; bu motorun vites pedalı önlü arkalı olması kullanımı nasıl etkiliyor ? rahatmı normale göre ?

Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Discoveri alıp kullananlar bişey sorcam; bu motorun vites pedalı önlü arkalı olması kullanımı nasıl etkiliyor ? rahatmı normale göre ?
    beninde dikkatimi cekti kaplardaki gibi vites pedalı...

Motosikleti
    ben sadece ön kısmı kullanıyorum alışkanlıktan dolayı.. arka kısım bi sıkıntıya meydan vermiyor
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....
    wolf^^

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Arkadaşlar Apache Rtr sahibiyim satıp discover almak istiyorum.Yanlız 13 beygir olması pek inandırıcı gelmedi.Onun dışında tipi hoşuma gitti özellikle mavi rengine bayıldım.Apache'yi satarsam pişman olur muyum ?
    KeremBOZ bunu beğendi.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Bende normal kullaniyorum heralde alisilirsa guzel olur. Ama ben artik alismisim on tarafi kullaniyorum sadece

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    yakıtı ölçtünüz mü arkadaşlar ? 100km de kaç lt.
    birde şase aluminyum mu çelik şase mi discover da ?
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

meugur74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    strike 150
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Apache Rtr sahibiyim satıp discover almak istiyorum.Yanlız 13 beygir olması pek inandırıcı gelmedi.Onun dışında tipi hoşuma gitti özellikle mavi rengine bayıldım.Apache'yi satarsam pişman olur muyum ?
    Apache satılıp discover alınırmı yahu! pulsar olsa tamamda.
    Apachede sınıfının en az yakan ve performanslı makinası.
    ercan41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı meugur74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apache satılıp discover alınırmı yahu! pulsar olsa tamamda.
    Apachede sınıfının en az yakan ve performanslı makinası.
    Motorum 2012 model ve 17000 km de Discovery alırsam hem model yenilenecek hem 0 motor hemde çok az bir para ile sahip olacam

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 arıyorum
    Zaten kullanacağınız kadar kullanmışsınız abi bence Apache'yi.

Ben de 2 yıldır apache istiyorum ehliyetimi daha yeni aldım 1 ay oldu.

Bajaj Discover beni düşündürüyor Apachenin alternatifi olarak ama ben Apache alacağım.

Bence Discover ı denemelisiniz attan inip eşeğe binme durumu olmaz pek

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı DannoKun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten kullanacağınız kadar kullanmışsınız abi bence Apache'yi.

Ben de 2 yıldır apache istiyorum ehliyetimi daha yeni aldım 1 ay oldu.

Bajaj Discover beni düşündürüyor Apachenin alternatifi olarak ama ben Apache alacağım.

Bence Discover ı denemelisiniz attan inip eşeğe binme durumu olmaz pek
    Bana da öyle geliyor kardeşim.Sonuçta 13 beygir

Motosikleti
    /Honda CBF 150/Bajaj Discover 125ST
    ilk yıkama massallah km 2000 gayet memnunum kafam rahat en azından yağ yakmıyor
    ARKA ÇANTA DEMİRİ YAPILMAKTADIR ARKADAŞLAR İLGİLENENLER MSJ ATARSA KONUŞURUZ.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Sanıyorum senin kullandıgın 250 cc motorda bir problem olabilir gt 250 kullanmadım yakıt tüketimi nasıl bilmiyorum ama bende sym wolf vardı max3,8 yakabildim dip gaz giderken

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:14 ----------

Maddi imkanın el veriyorsan bence 200cc olan pulsarı al araç sollarken falan sıkıntı yaşatmayacağını düşünüyorum
    yasin822 bunu beğendi.

HanzoLife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saygı çerçevesini aşmasak çok iyi olur arkadaşlar herkes yaşını haddini bilsin..
    bir servisin yaptığı hatayı tüm servislere maletmek saçma..
    ben reklam falan yapmıyorum motorsiklet ortada arkadaşım... işine gelen alır! burda adam gibi tecrübelerimizi paylaşıyoruz bi faydamız olsun diye.. 2013 te üye olmuşsun cuptan başka motora bindiğin bile meçhul... bi de kalkıp burda motordan çok anlıomuşsun gibi ona buna atıp tutma.. yorum yapacaksan önce discoverı alacaksın deneyimin olacak.. ondan sonra muhattabım olursun! kulaktan dolma ve karalama amaçlı saçmalıkları bırakın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:53 ----------

lafı uzatmaya gerek yok burada asıl olan motorsikletin kendisidir..
    A şehrindeki honda servisinin kötü olması CBR 600F in en çok tutulan ve satılan 4 silindir makina olmasını engellemez
    bu kadar basit..
    Burada Bajaj Discover modelini anlatıyoruz kuralkan servislerini değil!
    Sakin olunuz hocam benimkisi nacizane düşüncemi forumda paylaşmaktı. Kaldıramıyorsan yazmam burada kimse sahip olduğu motoruna göre kıdem basmıyor
    kaldıki 98 den beri belli aralıklarla değişik cc de motor kullandım. Allah razı olsun buradaki mütevazi arkadaşlardan çok şey öğrendim.
    Avatarını şişirip cub sahiplerini küçük görüp aşağılamakla motorcu olunmaz.

Motosikleti
    Alıntı HanzoLife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakin olunuz hocam benimkisi nacizane düşüncemi forumda paylaşmaktı. Kaldıramıyorsan yazmam burada kimse sahip olduğu motoruna göre kıdem basmıyor
    kaldıki 98 den beri belli aralıklarla değişik cc de motor kullandım. Allah razı olsun buradaki mütevazi arkadaşlardan çok şey öğrendim.
    Avatarını şişirip cub sahiplerini küçük görüp aşağılamakla motorcu olunmaz.
    1990 YILINDA BABAMIN SIFIR ALDIĞI MZ ETZ 251 MOTORLA BAŞLADIK BİZ.. O YILLARDAN BERİ HEP MOTOR ÜSTÜNDEYİZ!
    saygı diyorum ama halen avatar şişirdiğimizden bahsediyorsun peki kardeş herkesin yaşantısı kendine herkes işine baksın sen benim muhatabım olamazsın!
    wolf^^

Motosikleti
    Rtr-Ybr-Cbf-Mc-Sym-cbr250-Discovery
    Slm ben mustafa küçük Apache yi satıp bajaj alınır daha önce 2012 Apache rtr Ybr ve Cbf kullanmış biri olarak söylüyorum bajaj alınır ben alalı bir hafta oldu Apache den hızlı Cbf konforunda titreşim vibrasyon yok şu an 240 km deyim bajaj Discovery harika bişey bursadaysan test sürüşü yapabilirsin saygılar
    nedimkurt bunu beğendi.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    apacheden hızlımı 125 cc 13 hp 150 cc 14 hp apacheden hızlı vede az yakan bir araç bu cbf dende titreşimde az. bu motor alınır aga. hemde bursadan alınır ordakinler güzel motorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:52 ----------

ha bu arada mustafa bey mc yazmışssın ondandamı hızlı egerki öyle ise bende mcx si satıp bundan alacam. biraz daha bilgi verin bize foto video atın devlet sırrı gıbı saklıyonuz motorları
    jackonbir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler