Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
47. sayfa BirinciBirinci ... 37454647484957 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Discover 125 ST Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    Merhaba Arkadaşlar,

3 Mayıs Pazar günü Ümraniye Yaşar Motor Ticaret - Ahmet Kiremitçi sponsorluğunda Ahmet Abimizin Şile dağlık köyüne sürüyoruz. Etkinliğe tüm motor severler davetlidir.

Buluşma saat 11:00'de Ümraniye Yaşar Motor Ticaret önünde yapılacaktır. En geç 11:30 gibi Şile Darlık Köyüne yola çıkılacaktır. 56 km sürüş sonrasında Şile Darlık Köyüne varmış olacağız.

Darlık Köyü piknik alanına vardığımızda hoş sohbet, muhabbet ve ikramlar bizleri bekliyor olacak

NOT: Etkinliğin organize edilebilmesi sürecinde katılımcı sayısı önem arz etmektedir. Katılacak kişilerin etkinliğe katıl butonuna tıklaması, katılmayacak kişilerin tıklamaması önemldir. Lütfen bu konuda duyarlı olalım.

İkinci olarak kalabalık bir grup halinde sürüş olacağı için, tatsız olaylara mahal vermemek adına grup sürüş kurallarına azami düzeyde uyalım.

Saygı ve Sevgilerimle

Konuyu arkadaşlarımız facebook sayfasından takip edebilirler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıyıköy gezimizden
    Depoüstü mıknatıslı küçük kullanışlı çanta , yolda giderken tel ve kamera şarjları yapmak için ideal, pulsardaki kappanın ekstra büyüyebilen straplarla bağlanan çantası, isterseniz kuyruğada bağlanabiliyor inanılmaz geniş bi hacmi var

Ledli el korumalarım geldi.

Şayet isteyen olursa bir çift kutusunda ledli elcik koruması var.Onları satmayı düşünüyorum.
    Yurtdışı fiyatları belli, üzerine 15-20 lira gibi hemen teslim hizmet bedeli eklicem. ;)
    ilk buraya yazayım dedim. olmazsa pulsarcılara inazumacılara veririz
    FalconX ve kittyhawk bunu beğendiler.
    Passionately in love with Motorcycle

Alıntı oburak90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Miknatisli ufak cantalar var.. askere gelene kadar kullaniyordum ve cok memnundum ins. 37 gun sonra memnun olmaya devam edecegim.. tex in 4riders in ayni modelleri vardi galiba..
    resim ekleyemedim telefondan link veriyorum sorun olmazsa.. birde cok daha uygun bir fiyata bulunabilir aynisi yada muadili. Ek olarak kendi kumasi miknatislarin sikistirmasiyla depoyu ciziyor ben oralara bisiklet lastik sambriyeli yapistirdim hem hoplama ziplamada daha iyu tutunuyor hemde depoyu cizmiyor.
    http://www.hepsiburada.com/m/tex-65-...oryId=20029249
    ilginiz için teşekkür ederim hocam

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle 3500 km'ye geldiğimi belirtmek isterim ancak bugün şans eseri birşey farkettim. Egzozun altında iki adet delik bulunuyor ki bunlar çarpmayla oluşabilecek bir delik değil, ufak ve tam yuvarlak şeklinde. Fabrika çıkışının öyle olduğunu düşünüyorum. Bu performansı etkilemez mi? Sizde bir kontrol eder misiniz var mı diye? Bir de ön dişliyi kaç yapmalıyım onun hakkında da bilgi verebilecek arkadaş ve abilerime şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    o delikler muhtemelen su filan girerse çıksın paslandırmasın diyedir
    SUZUKİ BURMAN UH 200

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    evet, o delikler su tahliyesi içindir, su girerse diye ayrı bir konu ama buharlaşan havadan oluşan damlalar oradan tahliye olur.

Motosikleti
    Bajaj Discover 125st
    Alıntı Karachali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler başlığınızı meşgul etmek istemiyorum çok özürdiliyorum, cub motor sahibiyim, bizim başlık 2011'den beri boş kalmış o yüzden buraya yazıyorum, konu açmak istemedim. Sorum şu ki; 100 cc Cub sahibiyim boştan 1'e atınca (Kalkarken) motor kendini ileri atıyor nedendir? bilgisi olan yazarsa sevinirim. Saygılar..
    Cikleni kapat

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:11 ----------

Bajaj türkie sitesinde yakıt deposunun hacmi 13.5 litre olarak geçiyor ama yabancı sitelerin hepsinde 10 litre olduğu yazıyor. Türkiye Sitesindeki test yazısında son üç litrenin zor dolduğunu söylemeleri depo limitini aşmaktan olablir.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    0-100km hızlanmasının olduğu videoda 31 saniyede 100'e çıktığı görülüyor, Benim 150'liğin 0-100'ü 19 saniye arada CC farkı var ama parası da ucuz ne yapacaz onu

..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sıfır discover 125 ST alacaklara , ekrem abi duyurmadan ben yazayım. 4.399 TL
    Passionately in love with Motorcycle

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ..Carmentality.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır discover 125 ST alacaklara , ekrem abi duyurmadan ben yazayım. 4.399 TL
    Bu motor 4400 lira ise 150F'in 5200 lira olması çok saçma, motorunda 150'lik silindirden başka hiçbir fark yok. Subapları bile aynı görünüyor. Gövdesindeki farklılıklar bence maliyeti fark ettirecek türden değil, ayrıca 125'lik olan daha iyi görünüyor. İsteseler 4600 liraya çok rahat satarlar. O zaman üzerine 500 lira koyayım da CBF150 alayım demez insanlar.
    storm_shadow ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor 4400 lira ise 150F'in 5200 lira olması çok saçma, motorunda 150'lik silindirden başka hiçbir fark yok. Subapları bile aynı görünüyor. Gövdesindeki farklılıklar bence maliyeti fark ettirecek türden değil, ayrıca 125'lik olan daha iyi görünüyor. İsteseler 4600 liraya çok rahat satarlar. O zaman üzerine 500 lira koyayım da CBF150 alayım demez insanlar.
    Adam haklı beyler

Değerli arkadaşlar; 18 haziran 2015 tarihine kadar DİSCOVER 125ST parekende satış fiyatı 4.399 tl olarak satışa sunulmuştur. Saygılarımla...

Motosikleti
    Pulsar

KAMPANYA

MERHABA ARKADAŞLAR DISCOVER 125 ST KISA BIR SÜRE 4.399.TL TÜM RENKLER VAR ALANLARA ŞIMDIDEN HAYIRLI OLSUN .GÜRLER MOTOR 0.541.931 5050 /0.332.351 1370

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    bu motoru araştırıyorum.

Motosikleti
    Pulsar
    09-05-2015 tarihinde saat : 09:30 itibari ile BAJAJ motorlar için test sürüşü gerçekleştirecegiz. Tüm motosiklet severleri showroomlarımıza bekleriz . GÜRLER MOTOR - SULTANVELED CAD. NO : 40/C KONYA - .0332-351 13 70 , KANUNİ-BAJAJ SATIŞ & SERVİS & YEDEKPARÇA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    4.399 tl bile bu motora çok fazla en kolay ulaşım aracını niye bu kadar yüksek fiyatlı satarlar.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125 ST
    Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Fakat çok moralim bozuk. 15.06.2015 tarihinde DİSCOVER 125ST aldım. Bayiden çıktım ve 27 KM bir yol aldıktan sonra evime ulaştım. motoru stop ettim ve hevesimle şu motora bir bakayım dedim. Bakmaz olaydım. Altından yağ damlattığını gördüm. Hemen aldığım yeri aradım geri getir bakalım dediler. Fakat sıfır bir motorda böyle bir şey olurmu ya. götürsem ne olacak söküp conta takacaklar. eğer öyle bir şey yaparlar ise yeminler olsun benzini döküp yakacağım. Gelişmelerden sizi haberdar ederim.
    dyavol-77 bunu beğendi.

acemi27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mozo41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Fakat çok moralim bozuk. 15.06.2015 tarihinde DİSCOVER 125ST aldım. Bayiden çıktım ve 27 KM bir yol aldıktan sonra evime ulaştım. motoru stop ettim ve hevesimle şu motora bir bakayım dedim. Bakmaz olaydım. Altından yağ damlattığını gördüm. Hemen aldığım yeri aradım geri getir bakalım dediler. Fakat sıfır bir motorda böyle bir şey olurmu ya. götürsem ne olacak söküp conta takacaklar. eğer öyle bir şey yaparlar ise yeminler olsun benzini döküp yakacağım. Gelişmelerden sizi haberdar ederim.

Bir gün bir yoksul öldü üzüldü mahalleli
    Ama bir kefen parası bulamadı mahalleli
    Kul Ahmet dedi yalan dünya çıkardı ceketini
    Örttü garibin üstüne kaldırdı cenazeyi

Sonunda herkes anladı ya nasip ya kısmeti
    Bizim kul Ahmet birdenbire oluverdi Ahmet bey
    Ceket ise Ahmet beyin ceketi
    İbreti alem oldu Ahmet beyin ceketi
    Sonunda herkes anladı ya nasip ya kısmeti
    İbreti alem oldu Ahmet beyin ceketi
    Meğerse tüm keramet ceketteymiş be Ahmet
    Barış a sorar isen sen bu yolda devam et

Sabır

Sabrın sonu selamet,
    Sabır hayra alamet.
    Bela sana kahretsin;
    Sen belaya selam et!

Felah mı, onda felah,
    Silah mı, onda silah.
    Sen de kim oluyorsun?
    Asıl sabreden Allah.

Sabır, incecik sırat;
    Murat içinde murat.
    Sabır Hakk'a tevekkül
    Sabır Hakk'a itimat.

Sabırla pişer koruk,
    Yerle bir olur doruk.
    Sabır, sabır ve sabır,
    İşte Kuran'da buyruk!

Bir sır ki âşikâre,
    Avcı yenik şikâre.
    Yalnız, yalnız sabırda
    Çaresizliğe çare...

N. Fazıl Kısakürek
    06Serhat bunu beğendi.
    ''Ya olduğun gibi görün,
    Ya göründüğün gibi ol''

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Böyle rezillik olmaz sıfır motor yağ damlatıyor çinlilerden beter bu bajaj

REKLAM ALANI
47. sayfa BirinciBirinci ... 37454647484957 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler